Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sončki bodo branili domovino

Sončki bodo branili domovino

Kot kaže se spet obeta obvezno služenje vojaškega roka.

Sicer pa stvar niti ni tako zelo smešna in situacija kakršna je lahko res spet kaže na priprave na kakšno vojno in to samo, ker se politiki spet igrajo kavboje in indijance, od Ukrajine in Sirije dalje Clintonova je npr. tudi že napovedala “trše” prijeme proti Rusiji. Naje*bala pa bo spet predvsem srednja in vzhodna Evropa. Skratka podobno kot se je zahod igral že s Hitlerjem in kot se je že dogajalo tudi že leta pred WWI (od povečevanja izdatkov za vojsko do premikov tehnike na meje).

Skrajni čas je, da se država malce pozabavajo s scrkljano sončkasto mularijo!

Za domovino- z našo mrcino.

bodo dobili patrie na uporabo al T-55?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Smisel služenja vojske je zame DRIL in ne vojskovanje. Še jaz bi šla.

Da pridem vem NINJA, ki zna puško prijet, se zna stepst in zna samopreživet en teden v Kočevskem gozdu.

Moje sinove jaz takoj pošljem v vojsko na takle DRIL.


dej mal razmisl .. sončki bodo prišli vsak z vsaj dvema odvetnikoma … padale bodo tožbe, mastna izplačila iz proračuna … aja, pa odvetniki bodo plačani kot kurati – iz proračuna ☺


T-84

Jaz sem proti.
Za tako gnilo komunistično državo jaz niti slučajno nisem pripravljen branit jo, ali celo zanjo umret.
Naj gredo k vojakom komunisti.

Dokler v Ameriki ne bo spet drafta, povprečen Američan ne bo imel nobenega zadržka voliti politikov, ki samo gledajo, katero državo bodo naslednjo napadli. Dokler pa volivec ve, da hodijo umirat tja samo reveži brez perspektive, zakaj bi sploh razmišljal o tem?

Bomo ku*ac. Me ne zvlečejo tja.

Pa bodo razni desetniki in vodniki spet prišli na svoj račun, ko bodo lahko postrojevali (pa še kaj drugega) golobrade mladce.

mislim, d boste to zavoženo državo samo starčki branili. pa tak vas je največ 🙂


T-84[/quote]

Patrija je stolčena, ker je imela prejšnji teden prometno nesrečo, T-55 prodajamo, T-84 so pa še v konzervaciji.

podpiram obvezno služenje, ampak za oba spola enakopravno….za začetek predlagam tri mesece obuke, da se komplet mularija navadi živet brez telefonov in mamic ter da se zavedo kakšna jeba je lahko, če se nimaš na koga obrnit pa da moraš skupaj držat, če ne krepaš.

Temeljnega usposabljanja.

Oni so tudi najbolj glasni, kako dobro jim je v tej državi 🙂

Temeljnega usposabljanja.[/quote]
Свe пo правилима службе Југословенске народне армије.


Vejš da. Naši imajo rai evergrine uspešnice.
https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/18d3v478tb13kjpg.jpg
paše tudi zvezda gor, ni problema:-))

In kako bo to v praksi, če pa je imel vsak pravico do civilnega služenja? Evropa ukinja svojo vojsko? res pametno, z ene strani pa imamo ZDA, z druge Ruse, vmes pa evropski mirovniki.

Pozabi, sončki bodo imeli ustavno pravico, da služenje opravijo v domu za ostarele, kot prostovoljci.

Temeljnega usposabljanja.[/quote]
Свe пo правилима службе Југословенске народне армије.[/quote]

ako se drukćije ne naredi ☺

Jaz sem tudi, da oba spola služita enako. Namreč nič.

Potem ko pridejo s tega služenja, se bodo še bolj navezali na telefone in mamice, ker bodo spoznali, kako je težko bilo biti brez. Slabe načrte maš ti to.

Potem ko pridejo s tega služenja, se bodo še bolj navezali na telefone in mamice, ker bodo spoznali, kako je težko bilo biti brez. Slabe načrte maš ti to.[/quote]
Nekaj bi jih pa pogruntalo, da lahko prdnejo, brez da to objavijo na FB!

Those who hammer their guns into plows will plow for those who do not.

New Report

Close