Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fant se čudno obnaša

Fant se čudno obnaša

Fant iz Srbije se je iz čutečega, razumevajočega fanta, ki bi mi naj bil v vsem v oporo, spremenil v nekoga, ki ima v vsem prav in je edino njegova rešitev pravilna. Ker se me je pred leti prvi fant vzel s silo, so se mi vrnile posledice in pri spolnem odnosu se zakrčim. Ko sem prvič bila s sedanjim fantom in sem videla, kaj se je ponovno zgodilo, sem takoj poiskala pomoč. Po dveh mesecih se težave še vedno niso čisto odpravile in vedno ko sva se dobila, še dvakrat po tistem, sem se zakrčila in seveda je bolelo. Vseskozi mi je govoril, kako je z mano in mi daje podporo, po zadnjem srečanju pa je čez dva dni popolnoma obrnil ploščo in mi kot rešitev ter izkaz njegove ljubezni do mene predlagal, da naj si najdem nekoga tu, s katerim bom ‘trenirala’ malo po malo in ko bom rešila težave, da ga naj pokličem in se bova dobila in videla kako naprej. Meni je bilo to nesprejemljivo, ker sem mislila, da mi stoji ob strani in da bova to rešila skupaj. Rekel mi je, da sem za vse kriva sama, ker nisem tega rešila prej, ipd. Mene je groza tega, kaj se je zgodilo in kako bi me nekomu posodil, da me popravi in potem se lahko popravljena vrnem. Mislila sem, da me ima dejansko rad.
Ko sem po torku začela seštevati znake, sem ugotovila, da ga pri spolnosti zanima samo tisto kar je pod mojim popkom, zgoraj se me ne dotika, nikoli me ne ljubkuje, masira, nič. Jaz ga ljubkujem, ampak me hitro usmeri ‘spodaj’. Sprašujem se, če je to normalno, če tudi sam nima kakšnih težav. Rada sem ga imela, sedaj pa sem besna nanj. Dan po tem razgovoru sem imela slučajno razgovor pri svoji zdravnici glede tega in seveda je rekla, da je to norost. On je mislil, da ga bo potrdila in večer po obisku zdravnice sva imela pogovor in je bil čisto spremenjen in je dejal, da mora o vsem razmisliti. Včeraj me je nekaj kontaktiral preko sporočila, odgovorila sem na kratko, klical me ni. Ne vem kaj se je zgodilo, da se je iz nekoga, ki mi daje podporo, spremenil v nekoga, ki bi me imel samo popravljeno in ob tem še zatrjuje, da nihče na tem svetu ne bi naredil kaj takega zame ( da bi mi dal podporo, da grem z nekom tu, da rešim). Seveda mi je dejal, da se v tem času 2-3 mesecev, da to rešim, ne bi slišala, ker če bova imela kontakt, tega nikoli ne bova rešila.Ko sem rekla, da me s tem zapušča, to seveda ni bilo res. Rekla sem mu, da verjamem, da je za njega težko, ampak da naj bo z mano še ta dva, tri mesece, da to rešim, potem pa mu dajem dovoljenje, da gre. In odgovor je bil, da sem sebična in da kako bi se on počutil, če bi me pustil samo v težavah.
Ne vem kaj ga je pičilo, razen, če je s tem pokazal svoj pravi obraz. Počutim se krivo, ker so se pojavile te težave, ker si mislim, da s tem bi ga mogoče še imela, ampak po drugi strani se sprašujem, kje bi bil po tem in po kolikšnem času, kakšen drug povod za izbruh.
Če bi me imel res rad, kot mi je zatrjeval in mi stal ob strani, bi verjetno naredil vse,da bi se čimboljše počutila in to rešila – skupaj. Ne vem..upam, da to za ljudi pomeni ljubezen.

Nima te rad, izkoristil te je samo za sex.

zakaj pa ne bi z njim “trenirala”? Bi pa res morala biti popolna avša da ga ne brcneš na drugi konec sveta!
Sicer pa..vsaj enkrat na teden nas dotični anonimni avtor preseneti s kakšno takole “love story” zgodbico. Prepoznano ker gre za dolg sestav pa še kar nekaj drugih parametrov. Ne preveč profesionalno. Folk pa še kar verjame.
@ Avtor..ne bi morda malo bolj razvil in ponudil v odkup za kakšen dr roman?

Malo kruto se bo slišalo – bolje zdaj, kot pa čez 10 let, če se bodo težave pojavile takrat.
Verjamem, da ti je težko, a to, da rešuj fizične težave z nekom drugim in ko jih boš razrešila, bo nadaljeval on, kaže samo na to, da bo enako tudi ob naslednji težavi. Reši sama in potem se bo vrnil. Kaj, če zboliš, se poškoduješ? Ti bo pomagal ali se bo “vrnil”, ko boš spet OK?
Če ne bo težav reševal zdaj, skupaj s tabo, naj gre kar zdaj (ti pa mu res ne potrebuješ dajati dovoljenja za odhod, kot si zgoraj napisala).

Včasih ti telo pokaže, kar ti hočeta povedat srce in možgani … Bejž!!!!!

ce sem prav razumela, si ti tu in on tam? vidita se na 3 mesece? je to fant?

v bistvu ima prav. resi svoj problem preden gres v zvezo.
pozabi na tega fanta, spucaj se, zaceli rane in se sele potem podaj novi zvezi naproti.

Yo_ bi ti povedala, da je to zaradi prvega pomembnega podatka, ki si ga navedla in to je, da je fant iz Srbije. :)))))
Jaz bi se celo strinjala z njo. 😉

Čimprej mu daj nogo.Kaj boš s takim, s katerim se ne štekaš dobro?
A ne vidiš, da to ni TO?
Pravi fant je tak, da se imaš z njim prijetno, lepo, da se čutiš sprejeto, da si ob njem srečna in samozavestna, da komaj čakaš, da se vidita .
Zdaj pa pojdi lepo po vrsti in odkljukaj, tam kjer velja za vaju.
Nimaš nič kljukic? Same minuse?
Potem ga nimaš za kaj imeti.
Konec.
Če boš pa z njim naprej, potem boš godljo (ker to je godlja, ne ljubezen) pojedla sama in z vsakim dnem boš še bolj slabe volje.Fant ni zate! Ni!

Predpostavljam, da sta zelo mlad par, tam okoli 20. Malo se postavite v vlogo tega fanta, vidita se redko, takrat, ko sta skupaj, pa ima dekle težave s psiho. Kateremu dvajsetletniku pa se ljubi s tem ukvarjati?
Njegov predlog je povsem korekten, v bistvu je predlagal odprto zvezo, vsake toliko časa se dobita za sex, ona pa naj odpravlja težave s kom drugim.


Tudi če zanemarimo vse drugo – v tem stavku je sto rdečih lučk v koncentratu. Sicer te je tip že pustil, če nisi opazila, ampak ti je s tem tudi naredil eno veliko uslugo.

Poglejmo resnici v oči. Predvidevam, da sta zelo mlada, živita daleč stran, ker to ni več ista država znajo bit ta potovanja zoprna. Vidva se kurta preko skypa, mobitelov sms-i laufajo, skratka virtuala in, ko končno prideta skup, da te kresne s to energijo s katero se je napalil po določenem času,….. sliši tvoje stokanje.
No in zdej, v čem je keč. Katermu mulcu se, da to poslušat, on te hoče kresent na sto in en način, do,…. nezavesti se temu reče. Zakaj je on takšen je odgovr preprost, ker nisi tisto kar si želi stasom in glasom in, ker ima izbiro ali pa tako samozavest, da ve, da bo drugo dobil.
To je kruto ampak resnično. Pa še to, če že pišeš, da je iz Srbije, napiš še to, da imaš tud ti korenine iz juga. Težko se bo ena čistokrvna Slovenka kar tako sputila v razmerje z enim iz Juga. To bi verjel edino, če bi napisala, da je tip Anglež, Šved, Američan ali Nemc itd., ker je to tako kao nekaj več v družbi in okolici.

Tako je pri muslimanih, kjer ženska ni nič vredna. Zato je tudi rekel, da naj te “zdresira” nekdo drug. Po mojem so se težave pojavile, ker je tvoje telo samo začutilo, da ta zveza ni prava. Kot tudi sama ugotavljaš, je pač šlo samo za seks-z njegove strani. Znebi se ga čim prej, da ne boš še bolj trpela. Fant je egoist, z drugačnimi navadami in ti si mu pač predmetni nadomestek. Kruto in resnično.

Pusti ga čim prej. V prihodnje si izberi kakšnega ljubečega fanta, ki te bo ljubil, spoštoval, cenil in upošteval, s tem bi tudi tvoje omenjene težave pri seksu izginile.


Tipična srbska populacija:
[img]http://quadrant.org.au/wp-content/uploads/2015/04/burka-babes.jpg[/img]

Zakaj pa rabi tvoje dovoljenje, da te da na čevelj?

Saj bo, ko dobi zastonj dodatke.
Najbolj bode v oči fant iz Srbije. Upam, da bo v novi ceneni izdaji, ki jih piše življenje, dobil tudi ime, npr. Admir.

Ne. Vrnil se bo edino k tisti, ki mu jo bo očka kupil in to virgo intacta, s celim himenom. Še nič zlorabljeno, razen v anus.

Dekle to ve in na vse kriplje se moea truditi, da popravi svoj organ.
OMG.
Če živi tu in ji starši ne bodo navlekli desca, naj fante pusti toliko časa, da se ji vrne telesni in duševni mir.
S fanti naj pa selektivno le prijateljuje, dokler se v njenem srcu ne zgodi tak odnos, kjer se ji ne bo nikdar več potrebno popravljati.
Tak butast buldožer, kot je bil ta in prejšnji, je edinole za zrelo žensko z izkušnjami- ki ganajprej stisne za moda, da cvili kot premočen maček!

Povej, da imel te bo tisti, ki te bo znal popravit. Povedano na njemu razumljivem nivoju. Bovrazumel.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tipična srbska populacija:
[img]http://quadrant.org.au/wp-content/uploads/2015/04/burka-babes.jpg[/img][/quote]

Od kdaj so pravoslavci/pravoslavke tako obleceni?

E Marko,Marko, preberi si raje svoj podpis. Vsakič ene 100X preden bi ga omočil. Še bolje bo, da greš k fotru barabi, da te popravi kar je tvoja mamica polomila.

Če nič od gornjega ne boš naredil, te v lajfu čaka izkušnja, ko boš kmalu po darovanju semena neki servisiranki, zavržen. Tako to je, enaki ptiči vedno skupaj letajo. VEDNO!


Tipična srbska populacija:
[img]http://quadrant.org.au/wp-content/uploads/2015/04/burka-babes.jpg[/img][/quote]

Od kdaj so pravoslavci/pravoslavke tako obleceni?[/quote]

Najbrž približno od takrat, kot je pričakovano, da je tipu ime Admir…

E Marko,Marko, preberi si raje svoj podpis. Vsakič ene 100X preden bi ga omočil. Še bolje bo, da greš k fotru barabi, da te popravi kar je tvoja mamica polomila.

Če nič od gornjega ne boš naredil, te v lajfu čaka izkušnja, ko boš kmalu po darovanju semena neki servisiranki, zavržen. Tako to je, enaki ptiči vedno skupaj letajo. VEDNO![/quote]
Kolk je to, kmalu? 🙂 Z boldanim se pa strinjam. Ampak še vedno ne vem, kaj je tvoj point. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close