Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek virtuala z bivšo

virtuala z bivšo

Moj je čisto znorela pa mi povejte še ostali mnenja. Je virtualno rajcanje res varanje? Videla je da sva si z bivšo pisala in poslala par pikrih slik in zdaj je vse narobe. Saj je ne mislim prevarat z bivšo se ne bova dobila, to ženske čisto znorite za prazen nič.

Bi tebe kaj motilo, če bi tvoja punca s svojim bivšim izmenjala par pikrih slikc in če bi se s svojim bivšim malo virtualno rajcala?
No, če tebe to ne bi motilo, ji povej, da lahko tudi ona to počne, da bosta to s svojimi bivšimi počela oba, bo bolj fer, kot če to počneš samo ti.


Pa ti veš kaj je PIKRO??

nova
Uredništvo priporoča

Cilj bivše je bilj dosežen.In sedaj je tako.Ali boš z bivšo nazaj,ali pa boš celo življenje samski,ker bo slike ki si jih pošiljal poslala vsaki tvoji novi punci,ter te prikazala kot obsedenca z bivšo.

Meni je bivša zlorabljala slike,identitteto.Sedaj mi pošilja svoje slike,gole z upanjem da ji bom odgovoril,pa sam brišem,ker je bolana.


Pa ti veš kaj je PIKRO??[/quote]
mene tudi to zanima ☺ .. pa a se da narediti tudi kot Pikri clip ☺

Pa dobro no pikre slike, saj se ve kam ciljam. Z mojo punco pa ni mogoč takšen dogovor, bi bil pa vesel če bi se oba strinjala. To delate samo paniko za nič.


Pa ti veš kaj je PIKRO??[/quote]
mene tudi to zanima ☺ .. pa a se da narediti tudi kot Pikri clip ☺[/quote]
http://www.fran.si/iskanje?View=1&Query=pikro


mene tudi to zanima ☺ .. pa a se da narediti tudi kot Pikri clip ☺[/quote]
http://www.fran.si/iskanje?View=1&Query=pikro%5B/quote%5D
sem slabo vprašal – zanima me, ali to tele ve, kaj je pikro ☺

Sami zateženci tukaj gor, hvala za razlago kaj je pikro. To sploh ni vprašanje in vsi vemo kaj mislim. Prav zaradi takšnega teženja se moški obračamo drugam po zabavo.


žal nimam toliko domišljije, da bi vedel, kar drugi ne povedo. Sploh za tiste s posebnimi potrebami

Seveda je varanje. Ker s tem svoji punci kazes,da ti ni dovolj in rabis dodatno rajcanje(v tvojem primeru z bivso) in da dejansko nisi dalec od “tapravega” varanja. Mislim,da tvoja bivsa tu nima nobene veze,ce ne bi bila ona,bi bila pa kaksna druga.
Varanje je marsilaj : je to, kar ti delas, je “nedolzen” poljub z drugo(tretjo) osebo, je “nedolzna” kava z drugo osebo in kvalitetno prezivljanje casa z drugo osebo, itd.itd.itd……
Zakaj si sploh v zvezi? Taki kot ti bi morali ostati forever samski. Potem pa imej vsak teden pet razlicnih bab, who cares?

ju knou d dril

Avtorica, jaz te štekam.
Moj je tudi imel na fb dve bivši pa še na zidu pod starejšimi objavami neke zapise o njuni ljubezni ipd. Sem rekla, da mi je malo bedno, ker je vse to še gor, da mene pa kot da ni, pa ni nič spremenil pa tudi pogovarjati se mu ni dalo v zvezi s tem … pa da ne ve zakaj to še ima da itak ne gleda pa ne kontaktira… ja seveda… ker mi ni dalo miru sem enkrat pogledala sporočila na fb in od takrat je bivši.

Vsak par se sam dogovori, kaj je zanj varanje in kaj ne. Poudarek je na dogovori. Ne da vsak dela kar nekaj po svoje, ampak v skladu z dogovorom.
Tvoje dekle tega ne tolerira in to je tudi popolnoma ok. Njena pravica, njena odločitev. Pač nimata enakih pogledov na stvari in zato nista kompatibilna. Obstajajo pa seveda tudi ženske, ki imajo takšne želje kot ti in jim bolj odprta zveza ustreza. Ampak pazi, verjetno tudi njim ne bi bilo všeč, da se to dogaja s tvojo bivšo, ne pa kar z neko neznanko z interneta.

Glede na zapisano se mi zdi, da si ti osebnostno še zelo nezrel. Ne zato, ker želiš odprto zvezo, ampak zato, ker se ne zavedaš, da zveze temeljijo na dogovorih in spoštovanju le teh. Poleg tega bi ti moralo biti jasno, da ljudje drugače gledamo na stvari, zato ne moreš kar pričakovati, da ima vsak enak pogled, kot ti. Torej, če tebi nekaj ni problematično, še ne pomeni, da tudi tvoj partner zadevo dojema enako. In ja, če si v zvezi, je bistveno tudi, kako na stvari gleda partner in tvoje mnenje ni edino, ki nekaj velja.

Če bi bila jaz na mestu tvoje bivše, bi te pustila. Takoj. Ampak dejstvo je, da bi v obrnjenih vlogah tudi moj partner čutil enako neodobravanje. Torej imava enaka pričakovanja in enak pogled na stvar – zato najina zveza tudi funkcionira.
Če boš ti želel uspešno zvezo, si boš moral najprej poiskati dekle, s katero se bosta lahko strinjala v pričakovanjih in pogledih ter se bosta dražala medsebojnih dogovorov. Tokler slednjega ne boš ponotranjil in zares živel, nimaš kaj iskati v resni zvezi.

Hvala Tisa, bom še prebral tvoj zapis. Vseeno pa se mi zdi pretirano da zaradi tega postane histerična, drugače pa imava lepo razmerje, skupne interese, oba v službi, živiva na svojem, ne želim varati pa ne dojemam tega kot varanje. Bom moral prekiniti, iskreno pa mislim da si ne želim prekiniti rajcanja. Mi tudi punca pravi ona ali jaz, težko ji dopovem da nista obe v igri, ne razume. Hvala za razmislek.

Ti verjetno pa užival, ko bi se tvoja zdajšnja takole zabavala s svojimi bivšimi. Odgovori po resnic.

Tudi meni je to nerazumljivo.

Mogoče jo je pa hotel samo razbremenit naporov, da ji ga njej ne bi bilo treba dodatno rajcat. :-))

ja, jaz mislim, da bi v pošteni in iskreni zvezi morale punce čisto vsak fantov korak morale pisno odobriti in po možnosti še pri notarju. Če punca nekaj ne odobri, pa fant ne sme niti pomisliti več na to

Ja nista obe v igri, imam samo punco. Bivše se tudi dotaknil nisem in se je ne bom. Mene ne bi motilo če ima ona kakšnega dopisovalca konec koncev tudi ne vem. Opažam da je to nesprejemljivo, sem pa vsaj iskren in povem da se temu ne bi odpovedal. Pa vam spet ni prav, moja je čisto histerična. Zakaj bi se zdaj pogovarjal in se pretvarjal da bom nehal? Punca je nekje vmes, venomer me napada in hkrati noče da končava. To pa tudi meni ni v nedogled za prenašat. Hvala za mnenja.

Tisti moški, ki imate iq nižji od sobne temperature se zatekate drugam. Ne vem zakaj si s trenutno punco-bodi z bivšo!

Noro kam gre današnji svet…a to je že kr normalno, da se rajcaš z bivšimi..pa človek ti si zaslužiš bit sam..in ja normalno je, da je znorela, ker to ni normalno dejanje z tvoje strani..če pri svoji partnerki ne dobiš tistga kar potrebuješ pa prekini pa išči naprej, ne pa malo tu malo tam…halo bolano do konca..

Zdajšnjo punco pusti, naj gre v svoje življenje, ti si ga pa kar drkaj z bivšo po netu.

Virtualni sex je pa huda zabava. Če bi bil pravi moški bi fukal obe, bivšo in sedanjo.

Srečni pari oz. tisti, ki so res zadovoljni s svojim aljfom in zvezo, sploh niso na FB.

Seveda je varanje in to celo večje, kot to, da bi svojo bivšo res nategnil v živo, recimo včeraj, ker takrat bi bil samo sex v igri. Se kresneta in gresta vsak v svoj brlog in to je to. Tako pa, poba….. si z mislimi in duhom povezan s svojo bivšo in nimaš razčiščene preteklosti, to je znak, da nisi ziheraška oseba za lajf.
Jp, ni druge, to je varanje.

New Report

Close