Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pošiljanje paketa na Švedsko & sledenje

Pošiljanje paketa na Švedsko & sledenje

Imate kake izkušnje s tem.
Zadnji paket je so poslali preko Francije? In sedaj čakam, kdaj se bo pojavil na Švedskem.
Meni je to malo čudno?

Kaj ti je čudno? Imaš sledilno cifro, torej sledi, a ne.

sem pred leti dosti pošiljala, v prazničnih časih, ko je gužva še posebej, res je,da nisem nikoli sledila in preverjala poti po kateri pošiljajo, ampak so vedno vsi prispeli do naslovnika. N

Yo_ se ti ne zdi da je Francija malo s poti. Meni se, zato sprašujem po izkušnjah s paketi.
Če jih nimaš, je brez veze da se oglašaš.

Kaj ima veze, kaj se meni zdi? Nisem jaz zadolžena za razpošiljanje pošte po svetu.
p.s. A avioni vsi letijo v ravni črti od točke A do točke B?
p.p.s. A zaradi iste logike toliko avtomobilov odleti na ovinkih?

Kot je Yo rekla, pošta v tujino gre navadno z letalom (zelo redko pa z vlakom in še redkeje s tovornjaki). Če ne obstaja direktni let do cilja, potem naredi pošta ovinek. Čez Pariz in Frankfurt gre veliko pošte (katera potuje skozi EU). Mi smo en paket iz Avstralije dobili preko Dunaja. Pošta moji dopisovalki v Rusijo pa je šla če Turčijo (do Moskve). Kadar pošiljam v tujino in to kar pogosto, vedno sledim in ti povem, da je to kar pogosto, da pošta ne potuje direktno od A do B.
V Rusijo je zaradi tega potovala 3 tedne.

Travcozakravco
Hvala za tvoje izkušnje To me je zanimalo.

Fak, dejansko se moram odjavit, da je post sprejemljiv :))))

yo, ti si ful idijotka
bod odjavljena, ker le tako, si normalna v podajanju info

preko Global express MB. Paket 12kg je 25 e plus ddv, pride v 4 dneh. Moja izkušnja izpred 14dni.

Ne, takrat mi nekateri samo verjamete bolj :))))

Preko DPD, paket 18 kg, cena z ddv 29, dobil četrti dan. Šlo je direkt v Nemčijo.

Ne, takrat mi nekateri samo verjamete bolj :))))[/quote]

Ja, ker tole:

Kaj ima veze, kaj se meni zdi? Nisem jaz zadolžena za razpošiljanje pošte po svetu.
p.s. A avioni vsi letijo v ravni črti od točke A do točke B?
p.p.s. A zaradi iste logike toliko avtomobilov odleti na ovinkih?

in tole:

Kot je Yo rekla, pošta v tujino gre navadno z letalom (zelo redko pa z vlakom in še redkeje s tovornjaki). Če ne obstaja direktni let do cilja, potem naredi pošta ovinek. Čez Pariz in Frankfurt gre veliko pošte (katera potuje skozi EU). Mi smo en paket iz Avstralije dobili preko Dunaja. Pošta moji dopisovalki v Rusijo pa je šla če Turčijo (do Moskve). Kadar pošiljam v tujino in to kar pogosto, vedno sledim in ti povem, da je to kar pogosto, da pošta ne potuje direktno od A do B.
V Rusijo je zaradi tega potovala 3 tedne.

Sta popolnoma enaka odgovora, napisana v enakem tonu, z enako vsebino, samo enemu je avtorica verjela, drugemu pa ne, ane?

Pa vsak nosi drugačno sporočilo, a ne :)))))

Ne, takrat mi nekateri samo verjamete bolj :))))[/quote]

Ja, ker tole:

Kaj ima veze, kaj se meni zdi? Nisem jaz zadolžena za razpošiljanje pošte po svetu.
p.s. A avioni vsi letijo v ravni črti od točke A do točke B?
p.p.s. A zaradi iste logike toliko avtomobilov odleti na ovinkih?

in tole:

Kot je Yo rekla, pošta v tujino gre navadno z letalom (zelo redko pa z vlakom in še redkeje s tovornjaki). Če ne obstaja direktni let do cilja, potem naredi pošta ovinek. Čez Pariz in Frankfurt gre veliko pošte (katera potuje skozi EU). Mi smo en paket iz Avstralije dobili preko Dunaja. Pošta moji dopisovalki v Rusijo pa je šla če Turčijo (do Moskve). Kadar pošiljam v tujino in to kar pogosto, vedno sledim in ti povem, da je to kar pogosto, da pošta ne potuje direktno od A do B.
V Rusijo je zaradi tega potovala 3 tedne.

Sta popolnoma enaka odgovora, napisana v enakem tonu, z enako vsebino, samo enemu je avtorica verjela, drugemu pa ne, ane?[/quote]
Niti pod točko razno nisem jaz Yo. 🙂 Pa mislim, da je moje sporočilo še vedno malo bolj prijazno. Yo je pač takšna kot je, čeprav ima dostikrat prav. Nekaterim gre v nos njen ton, ampak če to odmislimo je še vedno življenjska …

Seveda je bolj prijazno 🙂 Ima še podnapise za tiste, ki ne razumejo brez :)))))


Se vidi da sem še zelena na monu in (še) imam potrpljenje …. :)))

Da se vam da.
TravcazaKravco je bila edina, ki je napisala SVOJO IZKUŠNJO.
Yo pa nekaj navija in nabija… brez veze Vsekakor ji je dolgčas., kakor koli.
Pakete pošiljam že nekaj časa v to smer in doslej NIKOLI niso šli če Francijo. Zato mi je čudno, zakaj tak ovinek. Vedno so šli čez Nemčijo ali Nizozemsko.
V glavnem uživajte še naprej. Vikend bo lep.

Pred kar nekaj leti sem si naročil nek paket iz ebaya od priznanega prodajalca na ebayu. Paket sem lahko spremljal od starta do cilja, kje je, kdaj je bil prevzet, kdaj ga bodo odposlali, kdaj ga nalagajo itd … Zakon stvarca.

New Report

Close