Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Intimni odnosi v zrelih letih

Intimni odnosi v zrelih letih

Zanima me sledeče… sem samska, osvaja me en zelo prijeten gospod blizu 60, zelo mladosten, teh let nikakor ne kaže. Sama imam 15 let manj. Je privlačen.
Nisem se še odločila ali bom poizkusila z njim… skrbi me kako bo s spolnostjo, kako gre pri teh letih? Še vse b.p ali kaj šteka? Hvala za izkušnje.

kok je to 59 in pol? Ti pa potem 45?
Če ni res ful bogat, potem si najdi kakšnega svojih let.
tukaj ti bodo vsi nalagali, kako seksajo,
resnica pa je taka, da bo pri teh letih seks jubilejna nagrada.


Maša se ne strinja! – skoraj 30!

moj moz bo ravnokar star 51 in bi rabil sex 3 x na dan, ce bi cas imel. In ja, castna Titova, vse je v najlepsem redu.

pripelji ti moža monam, ga bodo 3x na dan obdelale, pa bomo videli koliko časa bo zdržal.

jah, če on zigizigija nebi imel živahnega, če mu nebi funkcioniralo, se te nebi več podstopil niti osvajat, kaj meniš?

Še vseeno pa bo to bolje, kot nič…

Saj nekateri so pri teh letih še kar ohranjeni in zmožni- dosti bolj, kot tvoji (ponavadi zapiti in zafrustrirani) vrstniki.

Če ti bo sex še nadaljnjih 15 let zelo pomemben, potem raje ne. Pri teh letih še pri zdravem moškem začne potenca usihati. Če pa se pridruži še kak visok pritisk in zdravila zanj, je pa v mesecu, dveh potenca adijo. Koliko moških pri 60+ pa nima nobenih zdravstvenih težav ali pa jih čez 5 let ne bodo imeli?

pripelji ti moža monam, ga bodo 3x na dan obdelale, pa bomo videli koliko časa bo zdržal.[/quote]

ne dajam ga na izposojo. čečečečeče zdrzi, zdrzi, nic bat.

jah, če on zigizigija nebi imel živahnega, če mu nebi funkcioniralo, se te nebi več podstopil niti osvajat, kaj meniš?

Še vseeno pa bo to bolje, kot nič…

Saj nekateri so pri teh letih še kar ohranjeni in zmožni- dosti bolj, kot tvoji (ponavadi zapiti in zafrustrirani) vrstniki.[/quote]

osvajajo ponavadi, ker hočejo mlajšo negovalko za starost. zakaj bi bili vrstniki zapiti, 60 letniki pa ne, pa tudi ne vem.

Lahko komod dobim osemnajsletno deklico in se ne bi matral s staro mamo, pa tudi če je fuk bogata.

kolega je blizu teh let, pa je rekel, da se mu ne, da kej preveč. Je pa res, da ima kar rad flaško laško, hehe. to boš mogla kar sama probat, avtorica. jst vedno pravim, ne se šparat.

Bolj se je za vprašat, da bo tebi vsak čas, ali pa še prej zaštekala tvoja muca, kot njegov top. Mena in slično.
45 ženskih let je že zelo kritičnih, bolj kot moških 60.

Bolj se je za vprašat, da bo tebi vsak čas, ali pa še prej zaštekala tvoja muca, kot njegov top. Mena in slično.
45 ženskih let je že zelo kritičnih, bolj kot moških 60.[/quote]

lažje gredo noge narazen kot top pokonci. Kakšne ene to imate.


Če ne probaš, ne veš.

Šestdeset let. Odpadajo zobje, prostata, srčno popuščanje.
Če si pripravljena, da boš njegova negovalka in da te bo dobro plačal, da-drugače pa raje ne.

probaj ☺
zna pa dlje trajati in bo bolj poredko ☺


[/b]

Je v njegovih letih, pa si predstavljaj ga brez vseh lepotnih dodatkov.


[/b]

Je v njegovih letih, pa si predstavljaj ga brez vseh lepotnih dodatkov.[/quote]

eh ja, pri taki babi bi še devetdeset letniku stopil…

Hvala za komentarje.
Bolj sem pričakovala izkušnje tistih v teh letih moških ali žensk takšnih partnerjev.
59 let je pravkar izpolnil. Zdrav, športen tip.
Imam kolega, ki ima 56 let, pa pravi, da ga je kar naenkrat minilo, in da pravzaprav niti ne pogreša več pokončnega stanja… pa je bil vsa leta do zdaj zelo potenten, celo nad povprečjem. Pa je zdrav. Morda se je naveličal, ker je moral ženo več ali manj vsakič znova lepo prositi, da je bila za akcijo. Vmes se je redno “tolažil” sam… Morda se je utrudil tega stanja.
Pri tem mojem osvajalcu še nisva prišla tako daleč. Sprašujem izkušene, da se pripravim na situacijo, če do tega pride.

To je izkušnja žene.


Ne boš ga dohajala.

Moj je 61, jaz pa 16 let mlajša. Kar se seksa tiče, je ena velika žalost. Se mu sploh ne da, pa še takrat ko je, je napol mehak in hitro konec. Jaz osebno od seksa nimam nič. Sem se nekako sprijaznila, samo ni pa fajn.

Prijateljica ima enega takega za ljubimca kot je tvoj in je tudi poročen. Star je 51 in zmore ogromno.
Vedno se hvali, da seksata do 3x zapored, ko se dobita. Pa vikend ima na zavidljivem kraju.

Odgovori ti kaj dosti ne bodo pomagali, ker kot vsak je tudi tvoj potencialni “edinstven”, kampa ta edinstvenost seže, je pa drugo vprašanje. Moja prijateljica je svojega 28 let starejšega moža spoznala pri njegovih 59. Po 12 letih sta še vedno skupaj, 3 otroci, seksata tudi in ne vsake kvatre, takrat na začetku sta pa dolgo vsak dan. Po drugi strani so pa moški, ki ohlapnejo mentalno in fizično še pred 40 …

Če si pa nestabilna oseba, (uporabiš pogosto ta izraz), neuravnovešena, kaj pa potem? 😛

New Report

Close