Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ugodna banka (kredit)

Ugodna banka (kredit)

Pozdravljeni.

Jenkdo tukaj, ki ve za banko katera upošteva vse prilive na račun pri najemu kredita.
Moja osnovna plača namreč znaša 602€, z dodatki pa imam mesečni priliv na račun 1000-1200€.
Zanima me za stanovanjski kredit v višini 75000€.

Vsekakor odsvetujem Sparkasse zaradi njihovega odnosa do svojih strank in nesramnega kradenja obresti.

Priporočam pa da si pogledaš kako banko Koper, ki ima zelo nizko fiksno obrestno mero, vsaj pred kratkim so še imeli to ponudbo.

Že ko napišeš Ugodna banka, ne gre skupaj 🙂
Predvsem NE priporočam SKB. Čisto trdi, težko dobit kredit …

nova
Uredništvo priporoča

Gorenjska banka….

Jaz sem tudi slišala, da je Banka Koper dobra glede kreditov…

Mož dela na Banki Koper in sva primerjala pogoje, če bi on vzel posojilo ali pa jaz, ki sem na Delavski hranilnici “navadna” komitentka, nisem pri njih zaposlena. Na koncu sva ugotovila, da bom kar jaz vzela posojilo, ne on. Je Delavska cenejša. Ampak vzela bova potrošniškega za 15 jurjev, kar je bistveno drugače od tvojega. Vseeno pa preveri posamezne banke, to hočem povedati.

Vendar pa mislim, da bo tvoj problem predvsem najti banko, ki ti bo upoštevala vse te tvoje “dodatke” (kaj sploh to je, kakšne vrste prihodki?) kot plačo. In ker je pri tebi tveganje večje, kot pa pri nekom s plačo v znesku okrog jurja, bodo najbrž da tudi obresti malo večje.

Mislim pa, da sta tako Banka Koper kot tudi Delavska hranilnica kar strogi pri ugotavljanju kreditne sposobnosti.

Jaz imam dobro izkušnjo z Addiko. So prilagodljivi do neke mere in prisluhnejo tvojim željam. Priporočam!

Mož dela na Banki Koper in sva primerjala pogoje, če bi on vzel posojilo ali pa jaz, ki sem na Delavski hranilnici “navadna” komitentka, nisem pri njih zaposlena. Na koncu sva ugotovila, da bom kar jaz vzela posojilo, ne on. Je Delavska cenejša. Ampak vzela bova potrošniškega za 15 jurjev, kar je bistveno drugače od tvojega. Vseeno pa preveri posamezne banke, to hočem povedati.

Vendar pa mislim, da bo tvoj problem predvsem najti banko, ki ti bo upoštevala vse te tvoje “dodatke” (kaj sploh to je, kakšne vrste prihodki?) kot plačo. In ker je pri tebi tveganje večje, kot pa pri nekom s plačo v znesku okrog jurja, bodo najbrž da tudi obresti malo večje.

Mislim pa, da sta tako Banka Koper kot tudi Delavska hranilnica kar strogi pri ugotavljanju kreditne sposobnosti.[
/quote]

saj so vse – banke imajo namreč dostop do centralnega sistema kreditojemalcev, zato da vidijo, kje ima kdo že kakšen kredit in koliko, pa naprimer ko pride v poslovalnico po kredit, preporsto zamiolči, da će ima en kredit. To je varovalka bank pri dajajnju kreditov.

Ko nekdo dobi kredit, se ga mora vpisat v sistem….

Najprej razčistimo, kaj so to dodatki. So tvoji dodatki malica in prevoz? Če je tako, potem kar pozabi na kaj drugega, kot Sparkasse. Če pa so to razne xy postavke, to pa pri več bankah gre,

Delavska je ugodna samo na prvi pogled, saj ima zraven cel kup pogojev; pokojninsko varčevanje 50 eur/mesec, pripeljati jim moraš še kakšno stranko, poleg vsega so bili pa edini, ki so tečnarili s poroki.

Poskusi z Abanko ali Banko Koper.

[/quote]

Da, dodatki so malica, prevoz, ter kakšna nadura in dodatek na izmensko delo.

Uhh, težko.
Večina bank upošteva samo neto plačo, kar je pri tebi 602€. To je mislim da po zakonu premalo za kredit, ker ti more po poplačilu obrokov kredita ostati vsaj še minimalna plača.
Tako praviju tudi na tej strani.
Dodatkov imaš kot vidim kar precej, ampak tudi z vsemi dodatki skupaj bi verjetno težko pridobil 75000 € kredita.

Sploh pa po pameti. Ne vzemi prevelikega kredita, saj boš z njim živel še vsaj 20 – 30 let.
Vsekakor pa če že dobiš kredit, pazi kakšno obrestno mero vzameš! Zdaj so spremenljive, vezane na EURIBOR privlačne, ker je EURIBOR negativen. Ampak v 25 letih se lahko povzpne nazaj na 6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ti boš imel pa naenrkat kredit po 8-10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obrestni meri.

Takšen kredit boš verjetno lažje pridobil skupaj s partnerjem.

Kontaktiraj me na [email protected], z veseljem pomagam.

nujna gotovinska posojila! ! !

Za tiste, ki želijo nujno posojilo, vam ponujam cenovno ugodno obrestno mero 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Mnogo bank jih je zavrnilo?
Potrebujete nujno financiranje konsolidacije dolga? Ali potrebujete financiranje za vaše podjetje na progi. Torej, mi smo najboljša rešitev za vaše potrebe. Nudimo posojila zainteresiranim strankam brez kazni. Ce vas zanima, se obrnite na nas cim prej in vas bo napolnilo z veseljem.

e-pošti : [email protected]

e-pošti : [email protected]

Rabim dva miljona.

Vrnem 2050 najkasneje.

Lahko dobiti ze jutri?

New Report

Close