Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste monovke res take mačke in monovci tako fejst deci?

Ste monovke res take mačke in monovci tako fejst deci?

Ste momovke in monovci res tako oh in sploh kot se hvalite?Sam sem spoznal 10monovk in samo ena izmednjih je bila zares huda bejba (pa še to je bila verhetno ena velika izjema,saj je bila ženska kot iz revije).
No res mi je čudno tukaj na monu ste vsi sexy,postavni,lepi itd. v realnem življenju pa redko koga takega sploh srečam.

A ti je slucajno Matjaz ime? 😀

tu gor so grde, stare debele zabačene babe. Samo za na odpad. Resno! Ekran je vse, kar ma v življenju. Katastrofa.

Ne ni mi ime Matjaž.

No, jaz nisem nobena huda bejba. Sicer nisem debela, sem pa čez 40, kar se mi tudi pozna. Običajno v kavbojkah in jopici, nič mejkapa. Znam pa kar precej od gospodinjstva do gradbenih opravil in tehničnih reči (inženirski faks pač). Sem pa kar zelo zadovoljna s svojim življenjem, takoda se pritoževala pa ne bi, hvala.
Zdaj se pa še drugi pofočkejte. 🙂

Super zate, ti ni treba več revij kupovat. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Za druge ne vem, a vsaj zase vem, da zivim povsem povprecno zivljenje. Tako da – vsi zagotovo nismo.

Katera pa je ta lepotica?

Jaz vem da je no-ja huda mačka, če kaj pomaga.


Ah kje pa! Sami sluzavci smo, pa bejbe z joški do kolen!

Jaz vem da je no-ja huda mačka, če kaj pomaga.[/quote]

Ampak res in samo huda, na cajte. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ne hvalim se. Taka kot sem, sem.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Skrartka ničprida!


Skrartka ničprida![/quote]
Nikoli ne boš (iz)vedel. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


sej tunkanje v gnojnico je za tebe že kopel spoznanja in vnebovzetja ☺

Me pa res zanima kdo je tale mačkica

dedci, ki se tu oglašajo, so večinoma brezveznjakoviči in nakladači. Bolj nahladajo o kavsu, manj kavsajo. Sej jaz tud ne kavsam, ampak jaz vsaj priznam. babe si pa predsatvljam pač kot babe, ena taka, druga drugačna. vsekakor so babe zanimivejša bitja od dedcev.

Jaz vem da je no-ja huda mačka, če kaj pomaga.[/quote]

Ampak res in samo huda, na cajte. ;)[/quote]
99,99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} brezvezna, neuporaba in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ausšus


sej tunkanje v gnojnico je za tebe že kopel spoznanja in vnebovzetja ☺[/quote]
Ne deliva istih fantazij, so buzz off. Hvala za razumevanje. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Skrartka ničprida![/quote]
Nikoli ne boš (iz)vedel. :)[/quote]
Na tvojo žalost že vem!

Sami fejst f.ukfehtarji tu gor, ki s elepijo na vse, kar diši po babjem nicku. Pokavsate pa menda vse. Kdaj le?

Jaz pa vem,kolega pravi da mačkica v zgodnjih 20ih,lansko leto jo je spoznal.

Jaz zase vem, da sem huda mačka, za druge pa ne bi dala roke v ogenj.
Mjav, mjav, mjav …


Nikoli ne boš (iz)vedel. :)[/quote]
Na tvojo žalost že vem![/quote]
Itak, ja. Pravi Sherlock Holmes.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Na tvojo žalost že vem![/quote]
Itak, ja. Pravi Sherlock Holmes.[/quote]
Nč bat, samo za lastno uporabo delam to!

New Report

Close