Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vznemirjajo me le "prepovedani" in "pomembni"

Vznemirjajo me le "prepovedani" in "pomembni"

Vedno me zanimajo le prepovedani ali pomembni moški.Bodisi poročeni,vezani,veliko starejši,na pomembnih položajih,moški s katerimi se nikakor nebi smela zapletati(recimo profesorji na faksu,šef v službi,poročen sosed,očetov prijatelj,….).
Vedno je tako da če moški ni kaj od naštetega, me sploh ne zanima niti malo.Marsikateri moški je zame v življenju naredil vse mogoče, ampak meni je bilo popolnoma vseeno,saj ni bil zame prav nič vznemrljiv ampak kr en tip tam.
Ali se to dogaja samo meni,ker počutim se že prav čudno?

Ja prav imaš s tabo je res nekaj narobe da na moške gledaš na tak način.

To je povezano s tvojim odnosom z očetom. Predvidevam, da je bil oče veliko odsoten in da si se morala za njegovo ljubezen in pozornost zelo trudit. Jaz sem imela podobno situacijo in me že celo življenje privlačijo moški, ki jih ne morem imet, tisti, ki si res želijo bit z mano in mi izkazujejo ljubezen, pa me odbijajo, zlasti seksualno me ne privlačijo. Všeč so mi nedostopneži, pa ne taki, ki se sploh ne zmenijo zame, ampak takšni, ki me, ko so z mano občudujejo, nato pa me zapustijo in se čez čas spet vrnejo (običajno zasedeni, čustveno ranjeni ipd.). Kot da zapuščanje in potem tiste ure drobtinice pozornosti in nato sper zapuščenja, pojmujem kot ljubezen. Če si mlada in se ti dogaja podobno, pojdi čim prej na terapijo, da ozavestiš problem. Meni je sedaj, ko vem kaj se mi dogaja lažje, res pa me tisti, ki so pravi zame in bi me res ljubili, še vedno ne privlačijo 🙁

javi se mi ☺



Zakaj pa naj se ti javi?

Brez skrbi, nisi edina, sama bi napisala do pike enako. A z njihove strani tudi dobiš kakšen odziv, ali tako dobro skrivaš naklonjenost do teh oseb, da je niti ne opazijo?

Ah, daj no, padi že enkrat na realna tla.

Slaba samopodoba? Si moras stalno nekaj dokazovati? Ali si se zelo mlada?
Dokazujes se lahko na drugih podrocjih, ne tako, da drugim povzrocas bolecino (partnerkam vezanih moskih).

Normalno je to, prepovedano je vedno najslajše.

Vzmemirjajo samo nedostopni. 🙂 A ne starčki in s kvazi močjo zaradi določenega položaja.

Vse kar je na “pladnu” (v roki) ni zanimivo. Nadaljuj.

To je nromalno. Katero babo te zanima nek klasičen dec, ki ji v rit leze? Sej f.ukfehtarji tudi najbolj norijo za tisto, ki je ne morejo imeti.

…to najdeš in to dobiš.Vendar pazi, ker jih lahko dobiš dobro po prstih.Temu se potem reče šola življenja, ki jo boš potem še dolgo plačevala.
Poročen : na stranskem tiru boš
Vezani : isto
Veliko starejši : boš negovalka staremu moškemu?
Na pomembnih položajih : ne bo imel kaj dosti časa zate.
profesor na faksu :afera, prav tako ostali našteti : afera
Zdaj pa izberi , kaj od tega bi rada.
In ne stokaj potem na monu.Prav?

To so vzorci iz otroštva.

Tukaj bi se kar strinjal s teboj.

New Report

Close