Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje živeti v Ljubljani?

Kje živeti v Ljubljani?

Pozdravljeni!

Kje naj iščem nadstandardno stanovanje (npr. Vila Urbana) ali pa lepo hišo ki je max. 20 minut izven Ljubljane najbolje 10-15? Pa ne rabite gledat na cene, samo povejte kje so lepe urejene soseske, varne..?

Dajte že enkrat razumeti da v Ljubljani ni getov ali elitnih varovanih lokacij ala beverly hills. Imaš dražje in cenejše lokacije, povsod živi mešano prebivalstvo…od fužin do šmarne gore.

Meni osebno je všeč tacen, je pa malo ven iz središča dogajanja.

– vrtača (center)
– rožna (ne ob železnici)
– trnovo
– prule

Mogoče še spodnja šiška, okoli stare cerkve.

10min ven pa nebi šla, zame to ni več mesto.

nova
Uredništvo priporoča

Murgle

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Jaz bi izbrala Bežigrajski dvor. Vsa infrastruktura v neposredni bližini, garaža, urejeno naselje in blizu centra. Našla sem tole luksuzno stanovanje : http://www.ibn.si/ponudba/52040

Jaz se ne bi odločila z ničemer zgoraj naštetega.

Elitna stanovanja so v Centru – okolica Opere, okolica Maxija, Tavčarjeva in ulice proti Taboru – tam, kjer si v centru in obenem lahko prideš do bajte/stanovanja z avtom.

Ostalo pa…. Škoda besed. Stara je za avtomobile zaprta, torej si nemobilen (pusti garažne bokse 15 min hoje stran), ali razna Trnova, Prule in ostala jajca… Tam imaš vse, od solidnih bajt do socialnih flatov v starih blokih….. Jajca.

Mirje, Nova Grbina, del Trnovega, Kolezije, kjer so hiše, delno ob Mencingerjevi. Pa ja, kakšno veliko meščansko stanovanje na Cankarjevi … Pozabi Murgle in podobno.

Mirje, Rožna dolina

SITULA


Nobenih socialcev, nobenih vreščečih otrok. Pač mentaliteta ljudi čist druga, kot v raznih socialnih blokih. 15 minut peš do prešerca, BTC zraven, Stožice zraven, Navlje ipd

Center. Ampak ne pride v poštev, tu je geto.

eno področje, kar naštevate….samo Vič, Šiška- Koseze ……

Ja npr fužine in Rakova Jelša so Geta tam ne boš naška niti enega Slovenca, ker so se že vsi dolgo nazaj odselili.

Ne nakladaj!!

Trnovo.

Ne nakladaj!![/quote]

Saj je napisala tako kot je kaj stokaš?

In to sprasujes na mon-u lol. Najami nepremicninarje, ki se ukvarjajo izkljucno z tasknimi strankami , kot si ti. Recimo Rocco nepremicnine ti bodo nasli nepremicnino tocno po tvojem okusu…

Meni pride na misel edino rožna – kakšna novogradnja. Vse ostalo je malo mešano na žaru, vsaj kar se sosesk tiče. Maš pa kao elitne gradnje kot vila urbana, trnovska vrata… ampak to je bolj wannabe

Situla, res izstopa…pa sem videl prakticno vse v Lj.

New Report

Close