Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cepci za volanom

cepci za volanom

Kupijo si drvarnico ševrolet ali kaj podobnega in cincajo,Čuvajo mečkajo.Da se njihov ljubljeni korejsko kitajski avto ne znuca.Vozijo se 25 na uro po mestu kjer je dovoljeno 50.Res ga čuvajo.Saj je lep in težko dosegljiv.Ko parkirajo potem traja najprej manever ustavljanja iz hitrosti 25 okrog minute potem razmišljajo kateri parkplac je dovolj dober za njihovo podrtijo,ki mislijo,da je avto.In manever minuta dve dokler stroj parkirajo.Jaz jih pa čakam kot en bk.Vozim za njimi 25 na uro in verjetno še kdo od vas.

Nope, nimam teh težav. Večje težave imam z idioti, ki so prepričani, da omejitev 50 pomeni, da je najnižja dovoljena hitrost 50 km/h.


Enako.

Če pelješ tam kjer je 50 ,konstantno 25 si v prekršku.
Če nisi za vozit potem predaš vozniško na upravno enoto.Za vozit ni sposoben nihče,ki zavija iz ceste in manever izhoda traja nekaj minut.Obvezno brrz smerokaza.To so cepci.
Včasih bi moral voznik pomislit,da ni sam na svetu in se prilagodit,pohitrit svoje egoistične gibe,ker tudi drugi rabimo kam prit,a ne?

Na takega, za katerim se se cez celo manjse mesto vozila 25, sem naletela samo enkrat. Na take, ki mahajo in zugajo iz avta, ker v coni 30 peljem 30, naletim skoraj vsak dan. Kateri vmes se tudi spravi prehitevat. Pred solo.
Malo je treba tudi znake gledat, ni vedno krizisce preklic omejitve.

In predvsem niso za na cesto tisti s slabimi zivci, ker povzrocijo bistveno vec nesrec kot vsi cincarji skupaj. V osebnem avtu pac nisi na nujni voznji in se pac spokaj 5 minut prej od doma.


nope … nižja dovoljena hitrost od omejitve je 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ☺

itak pa: sami ste si krivi, da ste takrat tam, kot kdo, ki vam ni poo volji … al preh crknte al pa pejte poznej na cesto ☺

Ajde hitrost gor dol ampak zakaj za boga je treba nekaj minut za menever zavijanja iz goavne na stransko cesto?Al pa na zeleni na semaforju štartat tako počasi,da preden cepec spelje je spet rdeča.Zakaj si cepci kupijo dražje vozilo kot ga zmorejo in potem šparajo ,smili se jim ,da ga preveč ne znucajo pri hitrem štartu?
In še in še.
To ni pazljivost ampak škrtost.


a svoj avto imaš u nulo spucan, da nimašš drugega dela kot nad ljudmi se zmrdovat??
Sploh pa kaj pa delaš na cesti takrat, ko so drugi


a svoj avto imaš u nulo spucan, da nimašš drugega dela kot nad ljudmi se zmrdovat??
Sploh pa kaj pa delaš na cesti takrat, ko so drugi[/quote]
Jaz ne čivam avta,kot,da mi je žena.Povem to,da cepci kupijo korejsko kitajski polizdelek in potem se vozijo z njim kot po jajcih in bremzajo promet.Obnašajo se kot,da so sami na cesti.
Njihov avto je važnejši od vseh ljudi na svetu.


a svoj avto imaš u nulo spucan, da nimašš drugega dela kot nad ljudmi se zmrdovat??
Sploh pa kaj pa delaš na cesti takrat, ko so drugi[/quote]
Jaz ne čivam avta,kot,da mi je žena.Povem to,da cepci kupijo korejsko kitajski polizdelek in potem se vozijo z njim kot po jajcih in bremzajo promet.Obnašajo se kot,da so sami na cesti.
Njihov avto je važnejši od vseh ljudi na svetu.[/quote]

jim pa ti za svoj denar kupi tak avto, da bo tebi prav ☺

Meni je povsem prav, da vozniki novih korejčkov vozijo previdno, ker pametni čefurji čez deset let odkupimo ohranjene avte za majhen denar in malo prevoženih kilometrov. Glupa čefurijada pa kupuje drage benžole in audije, vse zjebane od teranja po luknjah in robnikih, 400 000 prevoženih po najbolj obupnih razmerah, ki jih niti kamioni ne zdržijo brez poškodb.

Upam, da si boš s svojo pokojnino lahko privoščil to ‘drvarnico’, ker to znamko vozijo več ali manj upokojenci. Ja, stari ljudje vozijo previdno in počasi, zaradi motorike, ki se z leti slabša. Zato, živce na pašo pa ego na vrvico pa bo! Tudi ti boš star in tudi ti boš šel mlajšim pošteno na jetra na cesti.

Zmenimo se takole: za na cesto niso ne cincarji ne divjaki. prvi precenjujejo svoje sposobnosti, drugi pa se zavedajo hudega manjka svojih sposobnosti npr. bremzanje skozi cel ovinek kompenzirajo z nizko brzino.

Prvi bodo izgubili oblast nad vozilom in tako povzročili nesrečo, drugi pa bodo sveto prepričani, da vedno, ko je naravnost, imajo prednost in vas izsilili in se kregali z vami, da ste jih izsilili vi. So tudi najboljši kandidati za zgrešene odcepe in vožnjo po avtocesti kontra. Ni kakšne razlike, ne? Ko se najdeta cepec cincar in cepec divjak, so ogroženi še vsi ostali v bližini. Sploh, če cincar začne še dodatno zajebavati divjaka zadaj. zakaj bi katerega od teh dveh kast sploh zagovarjali?

najbolj smešno pa je, ko eni nevarneži razlagajo drugim, da niso za na cesto.

Mimogrede, saj menda veš, da števec kaže v minus? Mogoče se pa ne voziš 50, ampak v resnici 42.

Upam, da si boš s svojo pokojnino lahko privoščil to ‘drvarnico’, ker to znamko vozijo več ali manj upokojenci. Ja, stari ljudje vozijo previdno in počasi, zaradi motorike, ki se z leti slabša. Zato, živce na pašo pa ego na vrvico pa bo! Tudi ti boš star in tudi ti boš šel mlajšim pošteno na jetra na cesti.[/quote]
Če bo še živ.

Se strinjam, da znajo tudi cincarji voziti narobe, ampak dosti hujse skode od malo pozrtih zivcev vecinoma ne naredijo. Kontra po AC jih je z divjaki kvecjemu pol-pol. Jih ne zagovarjam, nimam pa zaradi njih nekih travm.

Se pa takoj vidi, kam ti spadas. Voznja 42 pri omejitvi 50 je cisto normalna in ne za fasat zivcnega. Za svoj cajger pa tocno vem, kam kaze in vozim za vsak slucaj 1-2 km nad omjitvijo, ravno zaradi revezev, kot si ti. Vec pac ne, ker mi ne bo noben divjak placal kazni, bi jo morala kar sama.

Upam, da si boš s svojo pokojnino lahko privoščil to ‘drvarnico’, ker to znamko vozijo več ali manj upokojenci. Ja, stari ljudje vozijo previdno in počasi, zaradi motorike, ki se z leti slabša. Zato, živce na pašo pa ego na vrvico pa bo! Tudi ti boš star in tudi ti boš šel mlajšim pošteno na jetra na cesti.[/quote]

neverjetno sem potrpežljiva, uvidevna itd. Še na ozkem delu se jaz umaknem in se jaz zahvalim tistemu, ki se mu umikam, če se on slučajno “pozabi” zahvaliti meni. Se mu pač zahvalim, ker se je peljal mimo. sama prijaznost me je. Pa kolone tudi ne delam. Pa spuščam folk iz stranskih, ko je gužva. Moj ego je ponižen in prijazen.

V zagovarjanju nesposobnih prestrašenih pa ne vidim nobenega smisla. Če dvomiš v svoje sposobnosti, pojdi nekam vadit al pa se ne vozi med drugimi. To je to. Ne pa, da si kupiš “mestnega terenca”, da si bolj varen in da drugi bolj nastradajo, ko ga serješ po cesti. To ti je šele egoizem.

Marsikje po mestu je cona 30. Ne bi ti škodilo, če bi kdaj pogledal kak prometni znak in tudi razumel, kaj pomeni.

Te cone trideset so se razpasle prav po birokratsko. Brez utemeljitve. Samo da nek občinski lolek doživi svojih pet sekund orgazma, ko mu je enkrat v življenju dana moč, da ostale omejuje in zatira. Moralna dolžnost vsakega svobodnega človeka je, da krši neumne predpise.

,

Še nikoli nisem slišal večjega cviljenja gum, pospeševanja kot takrat ko sem sedel v Londonu v centru Beograda. Kako so se nateravali na tistem križišču. Kot v filmu.

Kršiš jih lahko ti v svoji veliki Srbiji. Jaz jih sigurno ne bom samo zato, da bo nek divjak za mano doživel svojih pet sekund orgazma.

Popolnoma mirno bi se vozila zadaj in mogoče kje varno prehitela, to je vse, kar bi jaz. Če imam ob omejitvi 50 na števcu 57, potem sem revež in norec? Zanimiva teorija. Nisi videti kaj dosti bolj umirjena in manj nestrpna od norcev.

Če jaz ob triurnem speljevanju pri semaforju ne dobivam nobenega popizditisa, samo mirno si mislim svoje, bodi še ti heroj in ne dobivaj popizditisov, ko se kdo pelje 7-8 km več, kot se ti. Med divjake me uvrščaš? Ha. Te zadeve niso enosmerne, ampak zahtevajo dve vrsti bedakov za realizacijo. Očitno se vam prav vedno uspe najti. Če sem jaz s tvojega stališča divjak, je tvoje stališče hudo čudno. kaj vem. Meni se zdijo cincarji in divjaki precej podobni. Oboji vozijo preko svojih zmožnosti, razlika je le, da prvi v strahu, drugi z adrenalinom.

Ostali mirno brez živciranja rešujemo tuje napake in priznamo lastne, ki so jih rešili drugi in jih poskušamo ne ponavljati.
Zdaj pa čakajmo na nekoga, ki sploh ne dela napak in misli, da jih samo vsi ostali… 1, 2, 3, gremo.

Zaradi mene se ti vozi, kakor ti pase. Jbg, meni je skoda denarja za stran metat in se rajsi drzim omejitev, pac kolikor se da, da skoz ne buljis na stevec. Ce se ti zdi, da moras v naselju prehitevat, tega ne pocnes zaradi 7 km razlike; lahko komu drugemu prodajas bucke.

Je pa res, da me precej motijo taki, ki pri zavijanju levo sekajo ravnega. Sploh baba v malem avtocku menda ne bo potegnila takoj, ko zasveti zelena. Ne, ne bo, ker bi onega pobrala s sabo. Motijo me zaritniki, zaradi katerih ne mores ustaviti pescu pri prehodu. Motijo me tisti, ki ne razumejo stevilke 30. Res da se je je kar tezko drzati, ampak 70+ se mimo sole pac ne vozi. Motijo me frajle in frajerji s telefonom na usesu, ki pol ure po zeleni komaj zacnejo slatat po menjalniku. Motijo me tisti, ki mislijo, da lahko cez rdeco peljejo se 3 avti, preden se cesta prepusti onim iz druge smeri.
Ne moti me pa niti avtosola niti dedek, ki isce pravo ulico ali parkplac.

Chevrolet ni korejski, ampak ameriski avto 🙂

Upam, da si boš s svojo pokojnino lahko privoščil to ‘drvarnico’, ker to znamko vozijo več ali manj upokojenci. Ja, stari ljudje vozijo previdno in počasi, zaradi motorike, ki se z leti slabša. Zato, živce na pašo pa ego na vrvico pa bo! Tudi ti boš star in tudi ti boš šel mlajšim pošteno na jetra na cesti.[/quote]
Zdan pa prdiš v roso.Namreč nikjer ne omenjam starejših ampak prav taki,ki bi lih treba v rit nabrcat cincajo.Ljudje v najboljših letih.Upokojenci se pa v glavnem vozijo z džipi in ne z korejci,vsaj velika večina,ker imajo penzije večje od minimalcev ,ki jih dobi zaposleni.
Tistih z malo penzijo,ki so šli v pokoj po ropovi roparski klavzuli,je samo za vzorec,ker so tolk izgarani,da hitro pomrejo.Tisti niso imeli niti za starega polota kupit.

New Report

Close