Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fuj grdo…Tomi Meglič

Fuj grdo…Tomi Meglič

Včasi mi je bil Tomi lušen fant. No, pustimo dejstvo da se je z leti poredil ampak tista na pol pobrita glava ga pa debeli še 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolj. Ne morem verjet da so komu ta zabrite frizure dejansko všeč…

In?

Sicer pa hvala za izjemno koristno in globoko mnenje.

SLIKO?

nova
Uredništvo priporoča

Meglič si je v zadnjem času čisto pokvaril dobro ime. Zapustil čudovito ženo in majhna otroka, ju zamenjal z poptv radodajko Taro Zupančič, se poredil ko prešič in zabril ko 10 letni mulc.
Tisto kar je bil pred 10 leti je samo še senca samega sebe.

Kje je problem? Ima pa bivša žena zdaj drugega, manj porejenega in z več las :p

Grd prej, grd zdaj, muzika obupna vse od prve plate naprej….nastopaček mali, ne vem, katera bi ga hotela?
Srečna žena, da se ga je rešila! 🙂

Ni zapustil on njo, ampak ona njega. Našla enega bogatega.

Ni zapustil on njo, ampak ona njega. Našla enega bogatega.[/quote]

plus..da ima tip menda eno bolezen zaradi katerih sploh nima las/dlak, ki se imenuje alopecia totalis
in je tisto popanje las del showa..pač moraš tud nek “videz” furat..a k je Beckam, ki naj bi brcal žogo ali pa tisti kaj je bil temnopolti Rodman, ki je tapkal žogo..vsak dan z novo frizuro prihajal pa je bilo ok?? To je vse del showa, prodaje..danes je to del marketinga. Ste pa bolj kmečke sorte sicer al kako vam nič od tega ni jasno??

Ni zapustil on njo, ampak ona njega. Našla enega bogatega.[/quote]

plus..da ima tip menda eno bolezen zaradi katerih sploh nima las/dlak, ki se imenuje alopecia totalis
in je tisto popanje las del showa..pač moraš tud nek “videz” furat..a k je Beckam, ki naj bi brcal žogo ali pa tisti kaj je bil temnopolti Rodman, ki je tapkal žogo..vsak dan z novo frizuro prihajal pa je bilo ok?? To je vse del showa, prodaje..danes je to del marketinga. Ste pa bolj kmečke sorte sicer al kako vam nič od tega ni jasno??[/quote]

Kdo nima las? Meglič???? Vem da imajo nekateri ljudje tako bolezen, ampak on pa ziher ne.

Ne pretiravat s “čudovito ženo”. Če ti je všeč na pogled, je eno, kdor pa pozna njo in njeno družino, pa se je lahko vsa leta samo čudil, kako Tomi zdrži vse to sranje. Verjemi, da je zaj… babura, kot njena ta stara.

Tip je pravi car s tistimi otroškimi tetovažami.
Odrasel moški z možgani najstnika.

plus..da ima tip menda eno bolezen zaradi katerih sploh nima las/dlak, ki se imenuje alopecia totalis
in je tisto popanje las del showa..pač moraš tud nek “videz” furat..a k je Beckam, ki naj bi brcal žogo ali pa tisti kaj je bil temnopolti Rodman, ki je tapkal žogo..vsak dan z novo frizuro prihajal pa je bilo ok?? To je vse del showa, prodaje..danes je to del marketinga. Ste pa bolj kmečke sorte sicer al kako vam nič od tega ni jasno??[/quote]

Kdo nima las? Meglič???? Vem da imajo nekateri ljudje tako bolezen, ampak on pa ziher ne.[/quote]

In tudi ta, novio, ne.
Drugače pa ne razumem, zakaj se na MON-u zaradi tega sekirate, če se oni med sabo čisto dobro zastopijo.

Muska je res obupna..vse plate …zateženi do amena..pa ko bi bli vsaj tipični progresivci….če bi bli res tko dobri, bi že zdavnaj uspeli v tujini, tko kot elvis jackson recimo…pa so hitro na realna tla padli..
Pri nas jih pa poleg BFM in MI2 kujejo v nebesa..(bolj kot Šank rockerje, ki so res top of the top) …in še kar nočejo pogoret…

Muska je res obupna..vse plate …zateženi do amena..pa ko bi bli vsaj tipični progresivci….če bi bli res tko dobri, bi že zdavnaj uspeli v tujini, tko kot elvis jackson recimo…pa so hitro na realna tla padli..
Pri nas jih pa poleg BFM in MI2 kujejo v nebesa..(bolj kot Šank rockerje, ki so res top of the top) …in še kar nočejo pogoret…[/quote]
Siddartha so dobri, šank rock so jajca. To je vse. Bi se še kdo dans kregal z mano, sem pri volji:-))

Muska je res obupna..vse plate …zateženi do amena..pa ko bi bli vsaj tipični progresivci….če bi bli res tko dobri, bi že zdavnaj uspeli v tujini, tko kot elvis jackson recimo…pa so hitro na realna tla padli..
Pri nas jih pa poleg BFM in MI2 kujejo v nebesa..(bolj kot Šank rockerje, ki so res top of the top) …in še kar nočejo pogoret…[/quote]
Siddartha so dobri, šank rock so jajca. To je vse. Bi se še kdo dans kregal z mano, sem pri volji:-))[/quote]

Glede na to, da špilam v bendu, da sem basist vokalist, da obiskujem dost koncertov, da mam izkušnje kot tonc, da sem delal z vrhunskim ozvočenjem, itd, ti lahko samo rečem da se ne mislim kregat z voslom, ki nima pojma…


Siddartha so dobri, šank rock so jajca. To je vse. Bi se še kdo dans kregal z mano, sem pri volji:-))[/quote]

Glede na to, da špilam v bendu, da sem basist vokalist, da obiskujem dost koncertov, da mam izkušnje kot tonc, da sem delal z vrhunskim ozvočenjem, itd, ti lahko samo rečem da se ne mislim kregat z voslom, ki nima pojma…[/quote]

Se strinjam.
Oni so kot band na nivoju garaže,rešuje jih visoka produkcija.
Tudi kot glasbeniki so zelo slabi.
Veze in še enkrat veze.
Sami mislijo,da so primli boga za jajce,ker so jim dali medijski prostor in par trivialnih nagrad.
Ženska pač ne pozna glasbene scene,ker nekdo,ki jo pozna ve,da imaš kvaliteto in imaš kvazi kvaliteto.

Muska je res obupna..vse plate …zateženi do amena..pa ko bi bli vsaj tipični progresivci….če bi bli res tko dobri, bi že zdavnaj uspeli v tujini, tko kot elvis jackson recimo…pa so hitro na realna tla padli..
Pri nas jih pa poleg BFM in MI2 kujejo v nebesa..(bolj kot Šank rockerje, ki so res top of the top) …in še kar nočejo pogoret…[/quote]

Da bi bili šankerji top česarkoli, majo pa malo preveč glupa besedila. Kot da bi jih pisal nek otrok ali pa pribit pijanc v gostilni (že ime imajo takšno). Men tudi Siddharta ne potegne, ampak da je šank neka kvaliteta, pa je smeh.

Tip zgleda kot nek sluzav weekend čarovnik.
[img]http://www.cosmopolitan.si/media/cache/upload/Photo/2016/04/06/tara_zupancic_tomi_meglic_i610x343.jpg[/img]

Točno tako, neki hudi rokerji kao a ene mimozice kateruih čas je že zdavnaj mimo.
MI2 so mi pa res TOP,

Muska je res obupna..vse plate …zateženi do amena..pa ko bi bli vsaj tipični progresivci….če bi bli res tko dobri, bi že zdavnaj uspeli v tujini, tko kot elvis jackson recimo…pa so hitro na realna tla padli..
Pri nas jih pa poleg BFM in MI2 kujejo v nebesa..(bolj kot Šank rockerje, ki so res top of the top) …in še kar nočejo pogoret…[/quote]
Siddartha so dobri, šank rock so jajca. To je vse. Bi se še kdo dans kregal z mano, sem pri volji:-))[/quote]

Tako je. Siddarta so dobri, Šank rok sucks in Avtomobili so bljak na kubik.
Je pa tako, da obstajajo glasbeniki in skupine za katere je dobro, da jih ne gledaš, ko jih polsušaš 😛

Kdo nima las? Meglič???? Vem da imajo nekateri ljudje tako bolezen, ampak on pa ziher ne.[/quote]

In tudi ta, novio, ne.
Drugače pa ne razumem, zakaj se na MON-u zaradi tega sekirate, če se oni med sabo čisto dobro zastopijo.[/quote]

Kje vidiš da se kdo sekira? Mater ti si res iz dneva v dan bolj zoprno…najdi koga da te fajn nategne.
Zakaj se sploh oglašaš v tej temi? Zakaj sploh sodeluješ na forumu? Samo podrkavati znaš.

Za razliko od nezoprnih, kot si ti 🙂

Muska je res obupna..vse plate …zateženi do amena..pa ko bi bli vsaj tipični progresivci….če bi bli res tko dobri, bi že zdavnaj uspeli v tujini, tko kot elvis jackson recimo…pa so hitro na realna tla padli..
Pri nas jih pa poleg BFM in MI2 kujejo v nebesa..(bolj kot Šank rockerje, ki so res top of the top) …in še kar nočejo pogoret…[/quote]
Siddartha so dobri, šank rock so jajca. To je vse. Bi se še kdo dans kregal z mano, sem pri volji:-))[/quote]

Ka je blo danes, da si tako jezen?

Ni Tomi pustil svoje žene, ampak ona njega. Malo se pozanimaj, preden pišeš traparije. Drugače pa, ja, smotanega izgleda je bil že prej. Pa črno pobarvani nohti… ne vem, kaj on fura en stil.
Dobil je robo, ki je bila uporabljena že od Jana Plestenjaka.

Muska je res obupna..vse plate …zateženi do amena..pa ko bi bli vsaj tipični progresivci….če bi bli res tko dobri, bi že zdavnaj uspeli v tujini, tko kot elvis jackson recimo…pa so hitro na realna tla padli..
Pri nas jih pa poleg BFM in MI2 kujejo v nebesa..(bolj kot Šank rockerje, ki so res top of the top) …in še kar nočejo pogoret…[/quote]

Da bi bili šankerji top česarkoli, majo pa malo preveč glupa besedila. Kot da bi jih pisal nek otrok ali pa pribit pijanc v gostilni (že ime imajo takšno). Men tudi Siddharta ne potegne, ampak da je šank neka kvaliteta, pa je smeh.[/quote]

Se strinjam! Pa kako so iz Amerike prišli s spodvitimi repki med nogami, ampak z novimi cunjami :)))
No saj to ni važno, ampak muzika je res trapasta.

New Report

Close