Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mail: "prosimo potrdite vašo registracijo"

mail: "prosimo potrdite vašo registracijo"

že nekajkrat sem dobila mail v smislu: hvala, ker ste se registrirali. in kakšen dan kasneje: prosimo potrdite svojo registracijo. imam še en mail kamor takih mailov še nikoli nisem dobila. vendar se z nobenim mailom nisem nikamor registrirala.
ali so to kakšne “reklame”? vendar kako pridejo do maila? in zakaj na drug mail takih zadev nikoli ne dobivam? ali je možno, da se nekdo registrira z mojim mailom?
je pa tako, da imam en mail bolj zaseben in ga ve le malo ljudi – sem nikoli ne dobivam takih zadev.
drug mail pa ve več ljudi – sem pa dobivam tole.

Lahko, da se je kdo na kaj prijavil in uporabil tvoj elektronski naslov. Ne potrdi.

seveda ne bom potrdila. ampak saj ta, ki se je nekam registriral z mojim mailom nima mojega gesla in on ne more potrdit se pravi tudi ne more uporabljat, ker potrditveni mail sem dobila jaz ne on. ne vidim smisla takega registriranja s tujim mailom.

Kakšna Ksihtbukla, Instagram in najbrž še kaj so izvedeni* skrajno šalabajzersko. Sicer dobiš prošnjo za potrditev emaila, ampak tudi če ne narediš nič, bo račun čez čas kar avtomatsko potrjen in začne ti prihajati spam “ta in ta te sledi”, “ta je všečkal to in to”, “ta in ta je sprejel prošnjo za prijateljstvo”, “ta bi rad bil tvoj prijatelj”. V tem primeru nimaš druge, kot da si nastaviš filter, ki vso pošto z dotičnih naslovov zabriše naravnost v kanto.

* Tako je na FB bilo nekaj let nazaj, kako je danes, pa ne vem. Pri Instagramu pa me je ravno pred kratkim kar samo potrdilo, nato pa sem v potrditvi potrditve kliknil, da se nisem registriral, in do sedaj imam mir.

ni instagram, niti facebook – tudi to sicer dobivam, ampak to dobim že avtomatično med vsiljeno pošto in tudi ne vsebuje mojega imena ali nicka, ampak samo “ta in ta te je dodal”, “ta in ta ti je poslal sporočilo” …
to kar pa dobivam jaz pa vsebuje “(moje ime ali nick) hvala, ker ste se registrirali” … skratka kot bi se res registrirala jaz.
so pa to strani: amazon, xnxx, flipkart


Težko je najti tvoje geslo! Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!


Težko je najti tvoje geslo! Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu![/quote]

če bi ga imel in dostopal do mojega maila bi jaz to videla v dejavnostih.


Težko je najti tvoje geslo! Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu![/quote]

če bi ga imel in dostopal do mojega maila bi jaz to videla v dejavnostih.[/quote]
Ali pa tudi ne!

če bi ga imel in dostopal do mojega maila bi jaz to videla v dejavnostih.[/quote]
Ali pa tudi ne![/quote]

če jaz sama iz druge naprave (drug računalnik, tablica, mobitel…) dostopam do svojega maila to vidim v dejavnostih, torej bi tudi, če bi nekdo drug.


Ali pa tudi ne![/quote]

če jaz sama iz druge naprave (drug računalnik, tablica, mobitel…) dostopam do svojega maila to vidim v dejavnostih, torej bi tudi, če bi nekdo drug.[/quote]
Imaš pravico tako misliti!

če jaz sama iz druge naprave (drug računalnik, tablica, mobitel…) dostopam do svojega maila to vidim v dejavnostih, torej bi tudi, če bi nekdo drug.[/quote]
Imaš pravico tako misliti![/quote]

no, če kdo dostopa do mojega maila kar naj, itak kot sem rekla imam zasebni mail čisto drug.
tako da, na tem mailu pa naj si kar da duška, če mu paše, ne bo našel nič zanimivega in nič kar že ne bi vedel.


Imaš pravico tako misliti![/quote]

no, če kdo dostopa do mojega maila kar naj, itak kot sem rekla imam zasebni mail čisto drug.
tako da, na tem mailu pa naj si kar da duška, če mu paše, ne bo našel nič zanimivega in nič kar že ne bi vedel.[/quote]
To me ne zanima.

Lahko da ti nekdo želi podtaknit kriminalno dejanje,tako te na kak portal registrira,ti po pomotoma potrdiš on zlorablja tojo identiteto in nato te policija obišče,nato sodišče in si obsojena.Pozabi na kake IP in zasege računalnikov,ker je to zavlačevanje postopkov v sloveniji in sodnik nikoli ne bo zahteval.Nato ti preostane visoka odškodnina od EU.

Tako da pozorno.V sloveniji ni pravice.

Poizkusi najti elektronske naslove teh spletnih strani in jim piši, da se nisi registrirala in da želiš da se to uredi – da izbrišejo registracijo.

@nikamor se nisem registrirala

Naredi kljukico, prijavi vsiljeno pošto, izbriši, pozabi in zamenjaj geslo. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

New Report

Close