Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Verjamete v čudne stvari?

Verjamete v čudne stvari?

Do včeraj nisem nikoli pomislila. Ponoči ob 00:22 je začelo ropotat po bloku, partner je rekel da je radiator, da se kdo naslanja na cevi in sem nazaj zaspala. Ob 00:41 sem se spet zbudila, ropot, odšla do kuhinje pit vodo, omare se nisem niti dotaknila in je krožnik, ki je bil na drugih krožnikih padel na tla in se razbil. Partner je pridivjal in se drl da če spet jem ponoči uri in kaj razbijam, da bodo sosedje klicali policijo. In zdaj čudna stvar, tako presranega človeka še nisem videla, rekel je da je videl senco za mojim hrbtom in cel bled v paniki razlagal. Do jutra je gledal TV in skadil škatlo in pol cigaret. Pred kratkim je umrla babica, je možno da je res kaj na tem?

Prej ne bi verjela nikoli, zdaj vse bolj verjamem, da je mogoče tudi kar se zdi nemogoče. Tak da ja, je mozno.

Je možno, ja. Pri moji sosedi se je bilo dogajanje še bolj pestro.

Kakšne gostje pa ni imel?


[/b]

Na čem???

Veliko takih zgodb je znanih. Verjamem. Sem imela znanko, ki se je nam naivnežem vedno smejala. Ko se je življenje zskompliciralo njej, je dolgo iskala racionalne razlage. Po enem dogodku pa je popolnoma spremenila ploščo.

Tudi jaz verjamem v čudeže.Najlepše je videt kako se slabim ljudem,ki so mi škodovali vse nazaj vrne,eni celo umrejo.Ni mi pa jasno kao lahko nekdo trdi da je slab človek bil dober človek.Nikoli mi ne bo jasno.

Seveda, včasih se pridejo poslovit in lahko z njimi tudi govoriš. Zelo pogosto se pa zgodi, da jih ljudje vidijo. Brez heca. Tudi v knjigo od Dooren Virtue z naslovom Predana svetlobi opisuje bližnje srečanje, mislim, da z dedkom, kmalu po njegovem odhodu. Prvi del knjige je biografski in nekje tudi to omeni, sicer se pa to dogaja zelo, zelo pogosto.

Kdo pa si ti, da bi sodila? …. samo Bog lahko sodi…. Nihče ne more vedeti zakaj se ljudje obnašajo kot se.

Credo in unum Deum,
Patrem omnipotentem,
factorem caeli et terrae,
visibilium omnium et invisibilium,
Et in unum Dominum Iesum Christum,
Filium Dei unigenitum,
et ex Patre natum, ante omnia saecula,
Deum de Deo, lumen de Lumine,
Deum verum de Deo vero,
genitum, non factum, consubstantialem Patri:
per quem omnia facta sunt.
Qui propter nos homines et propter nostram salutem descendit de caelis.

Meni je danes zvonila budilka, ki je nisem navila. Zjutraj ob 6ih. Zadnjič mi je budilka na telefonu zvonila ob 5ih. Ne vem zakaj.

Precej čudna stvar je, da partner vpije, če ješ in si zraven štorasta, to je res. Nakazuje na težave z obvladovanjem jeze. Verjamem, da imaš čudnega partnerja.

Prividi so pa znak pretirane zlorabe opojnih substanc in/ali nenaspanosti.

Ja. Se dogaja. In meni se je dogajalo. Ne se bat kot prvo. Niso hudobni. Meni se je dogajalo kake 2 leti. Zdaj pa spookico že pogrešam. Čeprav sem se je na začetku bala.

Razlogov za to je lahko več, kar pa še ne pomeni da si samo nekaj domišljata in imata privide. Bodita previdna, kajti lahko se obrne na boljše ali slabše, če bo slabše takoj poiščita pomoč. Želim vama veliko sreče, uspeha ter miru.
Lep pozdrav

Vse skupaj je samo v tvoji glavi in v tvojem razmišljanju. Če si verna, zmoli kaj za pokojno babico in ji zaželi večni mir in pokoj.

Pri nas pa je prvič zaropotalo točno ob 0:00. Vse sem raziskal in ni bilo nekih znamenj. Potem sem zaspal in zadeva se je ponovila ob 1:00. Sedaj je bil ropot močnejši in zvok je bil podoben nekemu cviljenju. Zopet nisem mogel ugotoviti izvora.

Vsa ta zadeva se je pravkar ponovila. Bil sem zelo vznemirjen in odločil sem se, da grem vse to povedat in iskat pomoč na bližnjo policijo. Iz omare sem vzel hlače in pričel sem se oblačiti. Pri oblačenju pa sem ugotovil, da so hlače za 12 cm daljše.

Duše v vicah trpijo in prosijo, da molite zanje. Lahko tudi darujete za mašo, boste videli, da bodo čudni znaki ponehali. Duše opozarjajo nase, da se jih usmilimo.

Hehe, ne morem verjet, koliko naivnezev na monu…

Buuuu

Fixx

Na začetku itak vsi tako mislijo, potem se pa v hlače podelajo….

Na začetku itak vsi tako mislijo, potem se pa v hlače podelajo….[/quote]

Klasična prazna grožnja poduhovljencev z magičnim mišljenjem

Na začetku itak vsi tako mislijo, potem se pa v hlače podelajo….[/quote]

Klasična prazna grožnja poduhovljencev z magičnim mišljenjem[/quote]

Ej, duhovi so povsod, to ni nobena grožnja, samo s takimi tepci kot si ti, se pač tudi duhovi ne ukvarjajo.

Kdo pa si ti, da bi sodila? …. samo Bog lahko sodi…. Nihče ne more vedeti zakaj se ljudje obnašajo kot se.[/quote]

Bog ne sodi,tudi nobenega ne obsodi!Ljudje si z slabimi dejanji sami sebi sodijo in to je najlepše,da se ne zavedajo,da slej ko prej bodo trpeli ali v nesreči umrli.

Eno so čudne stvari, drugo so čudeži. Če je baba čudna, še ne pomeni da je čudežna

Mislim, da bi v težkih življenjskih situacijah knjiga “Angeli v mojih laseh” zelo pomagala, da bi šli ljudje lažje skozi proces, kakršen koli že je.

Seveda govori o angelih, vendar že takoj na začetku pove, da če bi jih normalni ljudje videli, da bi začeli kričati in bi jih imeli za duhove….

New Report

Close