Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek novinarji na 24 kur

novinarji na 24 kur

v clanku o potresih v Italiji, je novinar napisal : po zadnjih podatkih je umrlo 49, oziroma 11 ljudi

mislim… kaksne informacije pisete? dejte malo dostojanstv pokazat vsaj do umrlih

naj pocivajo v miru… vi se pa malo zamislite dragi novinarji kaksne bedarije pisete in si vzamite malo vec kot 10 minut casa za clanek.

se opravicujem za pisavo, sem na telefonu.
lp

Edino nora tv je še slabša.Živel general maršal nepismeni osvoboditelj s sabljo ,ki je presekal sovraga pri Grosuplju.

Edina TV, kjer dejansko izveš tudi iz druge strani kaj! Poglej begunce. RTv 24ur Planet vsi samo hvalijo. Pa sej narod ni več neumen da bi nasedal no. Tut Cerarja samo hvalijo pa tako mafijske države v zgodovini še nismo imeli ampak mu tudi TV postaje ne morejo več pomagati saj je podpora katastrofalna…

nova
Uredništvo priporoča


Nora tv poroča samo po firerjevih direktivah.Lažejo ,da se kar praši.Govorili so o milijonih beguncev a mi nimamo nič.Slovenija je oaza brez beguncev.

A tko ko ostale TV, ki govorijo o begunskih otrokih, v resnici pa gre za 30 letne bike?

In mimogrede, čez Slovenijo je šlo milijon ljudi brez kakršnegakoli nadzora. 🙂

@Nora tv: dejstvo je, da ima čedalje manj ljudi tvoje mišljenje. Pravzaprav boste ti in tebi podobni kmalu tretirani kot izdajalci

Šli so čez.Desničarji so pa rekli da nas bodo požrli begunci.Lagali so nam kot psi.Zakaj tak lažejo.Nimamo beguncev niti za vzorec kljub butljom,ki so to napovedovali.
Niso samo lasje pametni ampak so tudi možgani zbežali daleč od njih.


Ja ja, saj razumemo, da bi jih rad imel. Mogoče pa če jih na ketno privežeš, da ne bojo ušli?

Strašilo je strašilo grims

Lepotec je

Zadnjič sem nekaj čakala, pa sem prelistala nekaj časopisov…
Slovenske novice katastrofa, kot bi pisali srednješolci!
Delo in Dnevnik še nekako, ampak niti približno na nivoju, na katerem sta bila ta dva časopisa v času Juge in po osamosvojitvi, pa tam nekje do kakega desetletja nazaj.
Da o prevajanju člankov niti ne govorim, prevodi so za zjokat se.

Pa nisem nisi slovničar, niti lektor, niti prevajalec, nič v tej smeri, samo sem sama pri sebi ugotovila, da mi je padel nivo besedišča od kar nam je internet glavni vir informacij vseh vrst in sem postala malo pozorna nase in spotoma še na druge.

Kdo od tistih z IQ nad 80 pa sploh še gleda 24ur in Svet na kanalu a? To gledajo še samo bebčki, vaški pijančki, mogoče kakšni jugonostalgiki in ljubitelji Kučana, pa tisti ki nasedejo Trebušaku in nakazujejo denar za njihove kobajagi dobrodelne namene..

Vsak ki ima vsaj malo soli v glavi se izogne tem dvem programom. Jaz pogojno gledam še samo nacionalno TV, občasno za primerjavo pa še Planet TV (kjer močno filtriram informacije, ki nam jih nosijo na pladnju, ker vem, da gredo po stopinjah SVETa in 24ur.

Jaz se jih sistematično izogibam že zadnje 4 leta, prav tako njihovim satelitskim spletnim stranem s patetičnimi naslovi.

Gledajte tv brez oddajnikov,druge ni.

Odkar je. Zadnjič slak stegnil jezik o zjanšanih, 24 ur bolj cenim.

La Televisión Mexicána a.k.a. Pop TV je očitno že globoku v kurcetu, če sedaj že ponižno moledujejo gledalce, naj buljijo reklame in pošiljajo neke kode.


Se strinjam,da so vse tv za kurec ampak pisda tud nora tv ima pa samo intervijuje z nekim debeluhom princom in podobnimi.Tak,da preostane nam edino gledati HTV.

Večina slovenskih novinarjev v resnici opravlja poklic mrhovinarja.

… in na koncu tudi končali kot tisti leta 1945 :-))
Hvala Mačku, Kardelju, Ribičiču in ostalim, ker so pokazali kako se pravilno ravna z izdajalci.

Meni je najbolj smešno, ko kličejo iz studia reporterja na terenu, na samem dogodku dogajanja, da je čim bolj verodostojno poročanje.

In potem vidiš reporterja na strehi Pro Plusa, kamera pa vsakič Hofer čez cesto snema :))))

Včasih te niso spustili zraven, če nisi imel končanega študija, nisi bil primerno pismen, če nisi … Danes je merilo samo to, za kako malo denarja si pripravljen delati ob vseh mogočih in nemogočih urah. Ne da bi bil redno zaposlen, seveda. Čemu se potem čudimo?

Ma ne, a res? Hahahaha!

Ma ne, a res? Hahahaha![/quote]

Tisti ki poznamo tisti konec,vemo da je tam parkirišče Hoferja.

Glej enkrat ko bo kamera snemala reporterja nekak z višine recimo 10m na poslopju, v ozadju spodaj pa bo cesta, asfalt pa nekaj drevja…vsakič je enako,le kot snemanja malce spremenijo. Ne upajo pa preveč stran posneti, ker je takoj Hofer zraven in bi bilo vsej sloveniji takoj jasno, ne samo lokalnim poznavalcem.

Isti trik uporabijo, ko je nekje v Sloveniji prometni zamašek, vedno gredo na najbližji nadvoz Ljubljanske obvoznice snemati, namesto na dejanski kraj dogajanja..kar opazuj :)))

Če si jim folš ( od sirijcev,bosancev, mene,naših sončkov) pa še ti migriraj. Povprečna plača v avstriji je 2600€, v Sloveniji še top inženirji ne dobijo toliko.

Od pričkanja levih-desnih o povojnih okostjih se človek ne more najesti. Sicer bi bila Slovenija velesila.

ma jih sploh ne berem več

pravzaprav so dobri, da med reklamami sploh kaj povedo – pa četudi traparije ☺

New Report

Close