Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnje moderne ženske zaradi enega moževega skoka čez plot razdrejo družino in uničijo življenje otrokom

Današnje moderne ženske zaradi enega moževega skoka čez plot razdrejo družino in uničijo življenje otrokom

Ne odobravam varanja, toda v moški naravi je, da ga zanimajo različne ženske in včasih se enostavno ne more upreti nagonu. To je lahko enkratno dejanje, samo zadovoljitev strasti, moški ima čustva za svojo žensko, toda žena iz enega skoka čez plot naredi celo dramo in se loči ter uniči družino in zagreni lastnim otrokom življenje zaradi svojih kapric in nesposobnosti doumevanja moške narave. Moderne ženske bi morale začeti dojemati, da zakon pomeni tudi slabe strani in da včasih enostavno morajo zamižati in iti naprej kot da se ni nič zgodilo. Veliko družin bi bilo rešenih, če bi se ženske znebile te feministične agresivnosti. To piše človek, ki ima veliko življenjskih izkušenj in modrosti. Ženske razmislite, ne skačite takoj na prvo žogo. Pa lep dan.

Sem feministka. Nimam otrok.
Skok čez plot me pa ne moti. Saj tudi jaz kdaj skočim čez plot.


No, in ker imaš že toliko izkušenj, tudi veš, da bi tudi moški morali včasih pač zamižati, ko jim žena natakne roge. V ženski naravi je pač tako, da če nimajo dovolj pozornosti, jo dobijo pa drugje (v kompletu s seksom pač, ker to pač paše zraven). A ne, stari? :-))))

nova
Uredništvo priporoča

S tem je tako, bolj kot imaš rad človeka, bolj te zaboli prevara. Tisti, ki se zvežete (poročite ali ne) s figo v žepu in računico v glavi, boste šli lažje čez to.
Se pa psihologi večinoma strinjajo, da gre za enega hujših življenjskih udarcev.

Imaš prav. Boljše bi bil varalici šus v glavo.

Klasična družina itak izumira.
Ženske so končno pogruntale, da za zanositev sicer rabijo moškega (pa še to ne
vedno) da pa zaradi tega ni več treba prenašati vse življenje in ga pedenati.
Moški pa v jok, pa na drevo, pa ne več dol…..

Ah, kje ti živiš avtor – ica? Današnja puhloglavka ne rabi razloga za ločitev, ločitev je samoumevna, “tako se je odločila” bedasta kot je, ker so prijateljice tudi in so ji povedale kako je to fensi in kul, varajo če že, pa najpogosteje kar same.:-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Hja, če bi me tako malo cenil, da bi me varal, potem bi dobil isto nazaj. Samo kaj ko pa ponavadi takrat pa nastane problem.


Bemtiš, ko sem se jaz prezgodaj rodil, da bi te še pravi čas izmaknil tvojemu dedcu.:-)

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Zakaj pa bi morala biti z nekom, s katerim mi ni?
Če mi partner ni ok, greva narazen in to je to.
Samo skok čez plot mu spregledam, ker tudi sama skočim čez plot.
Zakaj imam občutek, da si ločenec in da se nisi hotel ločiti, žena pa se je hotela?
Ne moreš ti prepričati nekoga, da naj bo s tabo poročen, če ona tega noče. Ne moreš nekaj na silo. Če noče pač noče biti poročena s tabo. Ne rabi kakih dodatnih razlogov. Je dovolj, da te pač noče.

K’u ste glupe. Ne ločiš se zaradi “enega skoka čez plot”, temveč zaradi uničenega zaupanja. Ko človeku ne zaupaš več, je konec. Ker kaj je zakon drugega kot zveza dveh, ki se zaneseta eden na drugega?

Zakaj pa bi morala biti z nekom, s katerim mi ni?
Če mi partner ni ok, greva narazen in to je to.
Samo skok čez plot mu spregledam, ker tudi sama skočim čez plot.
Zakaj imam občutek, da si ločenec in da se nisi hotel ločiti, žena pa se je hotela?
Ne moreš ti prepričati nekoga, da naj bo s tabo poročen, če ona tega noče. Ne moreš nekaj na silo. Če noče pač noče biti poročena s tabo. Ne rabi kakih dodatnih razlogov. Je dovolj, da te pač noče.[/quote]
A bejž no, otroke si pa znala z njim štepat, takrat ti je pa bilo za bit z njim? Miljon izgovorov imate za neumnost in podivjane riti, zaradi katerih vsi trpijo od lastnih otrok dalje, nimate pa več tistega osnovnega v sebi, da bi čutile kaj je partnerski odnos, da bi ččutile otroka in ljubezen do otroka, skratka nič. Le podivjana rit brez razuma in z edinim čutom, ki ga premorete, sebičnost za lastno rit….tako je, pa to nima nobene zvze z mano, jaz nisem podivjan puhloglavka.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ženske se menda (menda, ker nobene take ne poznam) ločujejo zaradi skoka čez plot.
Ampak jaz pa cel kup žensk poznam, poročenih s pijanci. Pa se ne ločijo. Poznm jih tudi nekaj takih, ki imajo take pijance, ki jih tepejo pa se ne ločijo.
Pa poznam še več takih, ki imajo može, ki so jim služkinje. Same opravijo vsa gospodinjska dela, možje pa lenarijo. Pa se tudi ne ločijo.
Torej je kak seks z neko osebo hujša napaka kot popivanje, lenarjenje, izkoriščanje, pretepanje?

Zakaj pa bi morala biti z nekom, s katerim mi ni?
Če mi partner ni ok, greva narazen in to je to.
Samo skok čez plot mu spregledam, ker tudi sama skočim čez plot.
Zakaj imam občutek, da si ločenec in da se nisi hotel ločiti, žena pa se je hotela?
Ne moreš ti prepričati nekoga, da naj bo s tabo poročen, če ona tega noče. Ne moreš nekaj na silo. Če noče pač noče biti poročena s tabo. Ne rabi kakih dodatnih razlogov. Je dovolj, da te pač noče.[/quote]
A bejž no, otroke si pa znala z njim štepat, takrat ti je pa bilo za bit z njim? Miljon izgovorov imate za neumnost in podivjane riti, zaradi katerih vsi trpijo od lastnih otrok dalje, nimate pa več tistega osnovnega v sebi, da bi čutile kaj je partnerski odnos, da bi ččutile otroka in ljubezen do otroka, skratka nič. Le podivjana rit brez razuma in z edinim čutom, ki ga premorete, sebičnost za lastno rit….tako je, pa to nima nobene zvze z mano, jaz nisem podivjan puhloglavka.[/quote]
Stari, a peče? … Si pač luzer, sprijazni se :-))))))))))))))))

Zakaj pa bi morala biti z nekom, s katerim mi ni?
Če mi partner ni ok, greva narazen in to je to.
Samo skok čez plot mu spregledam, ker tudi sama skočim čez plot.
Zakaj imam občutek, da si ločenec in da se nisi hotel ločiti, žena pa se je hotela?
Ne moreš ti prepričati nekoga, da naj bo s tabo poročen, če ona tega noče. Ne moreš nekaj na silo. Če noče pač noče biti poročena s tabo. Ne rabi kakih dodatnih razlogov. Je dovolj, da te pač noče.[/quote]
A bejž no, otroke si pa znala z njim štepat, takrat ti je pa bilo za bit z njim? Miljon izgovorov imate za neumnost in podivjane riti, zaradi katerih vsi trpijo od lastnih otrok dalje, nimate pa več tistega osnovnega v sebi, da bi čutile kaj je partnerski odnos, da bi ččutile otroka in ljubezen do otroka, skratka nič. Le podivjana rit brez razuma in z edinim čutom, ki ga premorete, sebičnost za lastno rit….tako je, pa to nima nobene zvze z mano, jaz nisem podivjan puhloglavka.[/quote]

Kot sem že zgoraj napisala: nimam otrok.
In ja, mi paše seksat. Ne moreš verjeti, a ne?
In ne bi bila v zvezi z nekom s katerim mi ni do seksa.


A bejž no, otroke si pa znala z njim štepat, takrat ti je pa bilo za bit z njim? Miljon izgovorov imate za neumnost in podivjane riti, zaradi katerih vsi trpijo od lastnih otrok dalje, nimate pa več tistega osnovnega v sebi, da bi čutile kaj je partnerski odnos, da bi ččutile otroka in ljubezen do otroka, skratka nič. Le podivjana rit brez razuma in z edinim čutom, ki ga premorete, sebičnost za lastno rit….tako je, pa to nima nobene zvze z mano, jaz nisem podivjan puhloglavka.[/quote]
Stari, a peče? … Si pač luzer, sprijazni se :-))))))))))))))))[/quote]

Ah, če je pa pol pismen. Sem jasno napisala, da nimam otrok, on pa mi v odgovor nabija kako sem otroke štepala :). Brihtnost ni njegova vrlina :).


Ti si prišla z migrantskim valom? Ker nekaj ne bo v tvoji razlagi, ne da tudi tega sicer ni v posameznih primerih, ni pa to večinsko, medtem ko norija puhloglavk danes, je dejansko večinska.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Narobe naslov. Pravilno bi se moral glasiti –
Današnji moderni moški s skokom skokom čez plot razdrejo družino in uničijo življenje otrokom in bivši in bodoči in sebi in vsej žlahti

Velika večina od teh, ki ostajajo, nimajo kam iti. Ker recimo mož svojo in pol njene
plače zapije, z ostalim mora pa ona vse živeti. Pol naj si pa še kupi stanovanje
zraven, al kako? Nekaj je pa nezaposlenih in/ali ustrahovanih.
“če greš, te ubijem”. In ostajajo, ali pa beremo o njih v črni kroniki.


Bemtiš, ko sem se jaz prezgodaj rodil, da bi te še pravi čas izmaknil tvojemu dedcu.:-)[/quote]

🙂 če bi se kasnej rodil bi čisto drugače razmišljal 🙂 saj vidiš kakšni so danes 🙂


Stari, a peče? … Si pač luzer, sprijazni se :-))))))))))))))))[/quote]

Ah, če je pa pol pismen. Sem jasno napisala, da nimam otrok, on pa mi v odgovor nabija kako sem otroke štepala :). Brihtnost ni njegova vrlina :).[/quote]
Glej, ne vem ali si ti štepala ali nisi, ampak tu je govora pretežno opartnerjih in tudi otrocih.

To če si ti šus od feministke sploh ne vem kaj delaš v tovrstnih temah, ker imaš predstavo o moškem in odnos do moškega že tako popačen v svoji glavi in boš v vsem videla le nekaj slabega in sovražnega, čeprav je narobe vse s tabo, ne z moškimi, ne?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Enkratno dejanje….bla, bla, bla…
Kdor začne, ne neha, dokler ne poči lonec.
In pravljice je – KONEC!

Velika večina od teh, ki ostajajo, nimajo kam iti. Ker recimo mož svojo in pol njene
plače zapije, z ostalim mora pa ona vse živeti. Pol naj si pa še kupi stanovanje
zraven, al kako? Nekaj je pa nezaposlenih in/ali ustrahovanih.
“če greš, te ubijem”. In ostajajo, ali pa beremo o njih v črni kroniki.[/quote]
Jah no, ni samo en kriv. Je malenkost tudi tisti, ki vztraja pri takšnem odnosu in vztraja pri vlogi žrtve. Dokler se ta žrtev sama ne zave, da mora nekaj storiti, ji ne moreš pomagati. Mora sama želeti. Ampak nekatere se tega zavejo prepozno, potem pa bereš v črni kroniki….


Ti si prišla z migrantskim valom? Ker nekaj ne bo v tvoji razlagi, ne da tudi tega sicer ni v posameznih primerih, ni pa to večinsko, medtem ko norija puhloglavk danes, je dejansko večinska.[/quote]

Meni je pa žal zate, da si obkrožen s puhoglavkami… Ne rečem da puhoglavk ni, še kako so in česa vsega so zmožne, bog pomagaj… ampak nekako je to v moji okolici še vedno manjšinsko…

Velika večina od teh, ki ostajajo, nimajo kam iti. Ker recimo mož svojo in pol njene
plače zapije, z ostalim mora pa ona vse živeti. Pol naj si pa še kupi stanovanje
zraven, al kako? Nekaj je pa nezaposlenih in/ali ustrahovanih.
“če greš, te ubijem”. In ostajajo, ali pa beremo o njih v črni kroniki.[/quote]

Noben ne postane tak čez noč. Dovolj neumna je, če ima plačo in dovoli, da jo mož zapije.
Seveda pa ni pametno, da se brezposelna priseli k njemu v stanovanje. Potem bo res tam samo za služkinjo. Moraš pač računat na to, da zase moraš poskrbeti. Torej ne se kar priselit k nekomu pa še to brez službe. Najprej najti službo in potem skupaj it v nabavo stanovanja. Potem pa imaš nekaj, da ti ni treba prenašat pijanca.
DOkler pa nimam nič svojega pa ni za k moškemu it. Ker niikoli ne veš kaj te čaka. Bolje biti dalj časa pri starših kot pa it brez službe k prvemu tipu.
Seveda je pa tudi potem treba kaj varčevati, da se ne zgodi, da ostaneš brez službe pa nimaš nič svojega.

New Report

Close