Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?

Kateri moderator vam je najbolj všeč in kateri najmanj?

Vprašanje v naslovu.

No bom prva glede na to da drugi drzijo repek med nogami 😛

ThaBongo mi je najbolj vsec….najmanj pa hm….nisem se se odlocila 😀

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Boldrik in žogica sta cool, Robi je bil pa obup in ga hb ni več. :))

nova
Uredništvo priporoča

Najmanj šavrinka in žogca iz ofsajda, najbolj Primož. Pač te tri poznam.

men je najbolj všeč Primož, ker me še ni pretepel

k savrinki si pa ne upam na obisk, ker sem zihr da bom dobil okol kepe

Ctrl – kje je ta?
Šavrinka

Kaj vsi temu Primožu v rit lezete, ki vas sploh ne upošteva pet procentov. Pri takih temah prav pride na dan hlapčevska narava ljudi, ki nekoga malikujejo, brez da bi sploh vedeli zakaj. Ovce.

Kako naj ocenim moderatorje, če pa se sploh ne ve kdo so moderatorji. Vsi se skrivajo za anonimnostjomnavadnih uporabnikov foruma. Če kdo slučajno sam izda, da je moderator, pardon, voditelj, foruma, to še ne pomeni, da je to res. Vsak lahko to reče.
Zaradi takega načina moderiranja, je forum pravo sranje.

mavro ko greš tja nesi s sabo za vsak slučaj paket kofeta. To zna zmanjšat potencilano napetost. pa glede na to da maš tam Gorenjkino trgovino v Lj lahk še kako čokolado dodaš. Kafe + čokolada…ja to po moje zna zelo blagodejno vplivat na snidenje.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/


Tocno moje razmisljanje. Se najbolj fajn je pa Untadrug. Brise, prestavlja, vidimo pa ga nikoli. Samo ce vprasamo, kdo je prestavil, vcasih izvemo, da Untadrug.

mavro ko greš tja nesi s sabo za vsak slučaj paket kofeta. To zna zmanjšat potencilano napetost. pa glede na to da maš tam Gorenjkino trgovino v Lj lahk še kako čokolado dodaš. Kafe + čokolada…ja to po moje zna zelo blagodejno vplivat na snidenje.[/quote]

če pa prinesem ne glih ta pravo kavo pol sem ga pa najebal 🙂

Na normalnih forumih ima vsak moderator oznako, da je moderator in se ne skriva, prav tako obrazloži, zakaj je kako temo zbrisal ali prestavil.

T.i. moderatorje zapazim le toliko, kolikor jih vi izpostavljate. Zato pač ne morem presojati, sploh, če v ostalem sploh nismo na tekočem, kdo to sploh so. Oz. jih drugače ne bi zapazila, če ne storijo ob tem nič takšnega, kar bi bilo moteče ali nesprejemljivega. Tako kot ne presojam, kdo od uporabnikov je najboljši/najslabši, če je bistvo vsebina, ki jo kdo zapiše. Kar pa ne moreš presojati, če je nekaj registriranih, nekaj neregistriranih. Tako ene pač malo bolj bereš, druge malo manj, nekaterih mogoče sploh ne.

Se strinjam. Slučajno sem odkrila, da sta Žogca in Šavrinka moderatorke, za ostale pa pojma nimam. Zakaj jih tako skrivate?


Enako.

predvsem je tukaj preveč estrogena, ni nekega ravnovesja.

Od teh ki vem da so moderatorji,o noben ni lih všeč. Najmanj pa definitivno Primož.


Podpis.

Podpid pod vse.

Me pa še nihče ni tako razburil kot žogca.


Tocno moje razmisljanje. Se najbolj fajn je pa Untadrug. Brise, prestavlja, vidimo pa ga nikoli. Samo ce vprasamo, kdo je prestavil, vcasih izvemo, da Untadrug.[/quote]

Hehe, se strinjam 🙂 Ni pa to samo na forumu, na te Untadruge pogosto naletim tudi pri moji mulariji, v javnih uradih, še največkrat pa na SLO3 :)))

Naštemplali jih!

mavro ko greš tja nesi s sabo za vsak slučaj paket kofeta. To zna zmanjšat potencilano napetost. pa glede na to da maš tam Gorenjkino trgovino v Lj lahk še kako čokolado dodaš. Kafe + čokolada…ja to po moje zna zelo blagodejno vplivat na snidenje.[/quote]

če pa prinesem ne glih ta pravo kavo pol sem ga pa najebal :)[/quote]

še zmerm lahk stavš na čokolado…..

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Se čudim in sprašujem, kaj za vraga delate tu vsi, ki vam nič ne paše in kako lahko sploh zaničujete nekoga, ki vam omogoča, da lapate brez veze in si zdravite svoje abotne betice?
Pojdite na druge forume, če vas bodo prenašali. Aja, drugje ni zanimivo, ker so večje omejitve.
Pacienti!

Cec!

Iskreno povedano, pod vladavino žogce mi nekako ni do debate. Si kar ne upam kaj napisat, da ne bo kaj narobe. Plus da je škoda truda, če je takoj brisano.


Na alterju skoraj ni omejitev, čuda prebereš, ampak je klima čudna. Tam je pa preveč testosterona in spet ni ravnovesja.

New Report

Close