Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste lahko nekateri tako neumni, da rinete v take kamne, potem moramo pa vaše reševanje plačevati vsi?

Kako ste lahko nekateri tako neumni, da rinete v take kamne, potem moramo pa vaše reševanje plačevati vsi?

[img]http://hribi.net/slike1/P719007247040.jpg[/img]

Fouš, ker imaš preveliko rit, da bi lahko?

Mi bomo pa plačevali tvojo mašitev žil in kapič.

Kaj sploh vidite v tem skalovju? Normalnega človeka kaj takega ne zanima!

nova
Uredništvo priporoča

To so čudne osebe, ki rinejo v to skalovje potem pa mora po njih helikopter, da jih reši.

Ah, daj srat. To ni nič posebnega. To je turistična polplezalna. Reševalci nikogar s tega ne rešujejo, ker ni potrebe.

Ti si tipičen primer enega takega fanatika, ki ima zamegljen pogled na realnost. Taka smrtonosna pot se ti ne zdi nič posebnega, potem pa precenjuješ svoje sposobnosti in spravljaš v nevarnost tudi reševalce, ki te morajo reševati iz prepadov in previsov. PLAČAMO PA MI!!!!!!!!!!!!

Podpišimo peticijo, da si norci kateri grejo izzivat smrt v gore sami plačajo reševanje.

Ti si tipičen primer enega takega fanatika, ki ima zamegljen pogled na realnost. Taka smrtonosna pot se ti ne zdi nič posebnega, potem pa precenjuješ svoje sposobnosti in spravljaš v nevarnost tudi reševalce, ki te morajo reševati iz prepadov in previsov. PLAČAMO PA MI!!!!!!!!!!!![/quote]

Ti si tipičen primer bedaka, ki pojma nima o hribih.Pa, kaj mene boli kurac, kaj ti plačuješ. Jaz plačujem pa tvoje neumnosti.



Ne podpišem. Rade volje plačujem tako reševanje.

Se strinjam, to so res čudaki.

Bi se dalo naštevati, koliko vsega plačujemo, pa tudi ljudje sami zavedno počnete, čeprav zelo dobro veste, da škoduje. Nekateri tudi samo zato otroke delajo, da dobijo doklade, ker so npr. brez služb. Mogoče bi podal kakšno statistiko kakšen zdravnik, kako zdravo ljudje živite in sploh nimate nikakršnih težav pri zdravju. Potem bi bilo dobrodošlo tudi, če bi vsi začeli peš hoditi, pa še to ni ravno varno, ker vsi bulijo v mobitele, sedaj so še pokemoni, da se kdo kam ne zakanta.
Saj želiš povedati, da je vsak zase odgovoren in naj vsak zase plača, kar mu gre ne? Potem lahko prenehamo kar vsi vse plačevati, bo tako najbolj prav?

Kakšna butasta tema. 🙂

Če bi bil na sliki vsaj kak človek, ponesrečenec, karkoli z ‘vzgojno’ noto. Grem stavit, da so vsi, ki pritrjujejo avtorju, kar avtor sam, ki malo sam sebe treplja po ramenih, kako pameten da je.

Skratka, tema je butasta celo za SČ. 🙂

Najboljša pa je ‘smrtonosna pot’. Položen, razčlenjen in dobro zavarovan prehod čez kompaktne plošče. :)))

Bog ne daj, da avtor-ica ugleda kaj resnično vertikalnega ali celo previsnega. Saj jo kap. :)))

Reševanje iz skal se bo še naprej lepo plačevalo, če komu kaj ni prav, naj se preseli v Severno Korejo.

Kozliček, tokrat se pa celo strinjava. :)))

Znaš pogruntat, kje se omenjena strahota nahaja?

Če si se zaplezal ali pa te je v gorah ujelo slabo vreme, v Sloveniji prevoz s helikopterjem plačaš lepo sam. Samo poškodovancem ni potrebno plačati. Poleg tega ima pa večina plezalcev in bolj resnih planincev urejeno tudi zavarovanje za poškodbe v gorah preko svojega planinskega društva.

Gorsko reševalno službo sicer financira država (torej mi vsi), ampak moraš upoštevari, da so reševalci prostovoljci, ki za svoje delo ne prejmejo plačila. Tudi stroški so zato znatno nižji kot bi bili, če bi imeli profesionalno gorsko reševalno službo.

Itak, avtor se pogovarja mal sam s sabo.

Pa ko bi vsaj pripopal kako sliko s previsno steno, prepadom… ne pa eno bogo zajlo sredi skal. Avtor, ti hriba od blizu se nisi videl, a ne?

Tisti ki se zapleza in išče pomoč, kar lep delež sam plača brez skrbi, ali reševalcem ai frčoplanski ekipi ali policiji zaradi lastnega ogrožanja. Tako da brez skrbi.

Tudi za človeka razmazanega na cesti plačujemo operacije delno, pa ne vidim da bi se bunili.

Sicer pa stokrat raje plačam za zdravstvo vsak mesec, kot da ga samo enkrat takole koristim.

Itak, avtor se pogovarja mal sam s sabo.

Pa ko bi vsaj pripopal kako sliko s previsno steno, prepadom… ne pa eno bogo zajlo sredi skal. Avtor, ti hriba od blizu se nisi videl, a ne?[/quote]

Pusti revežu, naj se tolaži s tem, da je skalofobija normalna 🙂
Očitno mu ni uspelo, ker ga je stisnila prpa, zdaj se pa zaradi svojih strahov na druge spravlja. Nič kaj posebej novega od nesposobnih.

Potem tudi za šoferje, zakaj bi jaz plačevala tvojo operacijo, če te pjanec zbije.

Povprečneža pa res ne!

nič nevarnega, moj otrok je komot prišel do slapu Rinka in še dalje 🙂

nič nevarnega, moj otrok je komot prišel do slapu Rinka in še dalje :)[/quote]

Do Rinke pride še tetraplegik, z džojstikom v ustih.

Do slapa Rinke ni nobenih zajl.

Slika prikazuje detajl s poti na Brano. 🙂

New Report

Close