Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ima katera samska enak problem?

Ali ima katera samska enak problem?

Zavedam se da mlajse osebe lazje sprejemajo dolocene razlike v odnosu in nic kaj dosti nas ni motilo pri 20. Naj opisem svoj problem. Ko sem imela 18, 20,…25 let nisem skoraj pri nobenemu fantu s katerim sem sla v resnejso zvezo iskala niti videla nekih vecjih problemov in napak kot to opazam sedaj pri skoraj 35. Zadnjih nekaj let na vsakem nekaj najdem oziroma me moti vse. Kako hodi, govori, se prehranjuje, ce pred mano riga, se cudno smeje..skratka opazam da vsak ima pomanjkljivosti ki me prisilijo da potem zakljucim zvezo saj me prevec motijo. Trenutno imam 9 mesecev nekoga, karakterno se kar ujameva. Moti pa me ker ne zeli nic sportat, veliko je in se sploh ne zeli odvadit na pozno vecerno prehranjevanje, kadi po 2 skatli na dan ceprav ze od zacetka obljublja da bo zmanjsal in kasneje celo odnehal kaditi. Vizuelno mi je vsec ceprav bi moral shujsat vsaj 10kg ampak bi lahko malo bolj pazil na svoje zdravje. Mi veliko pomeni in ravno zaradi tega ga nocem odsloviti ampak resnicno me te stvari zelo motijo in bojim se da me bodo vedno bolj motile. Ima katera kaksno podobno izkusnjo kako iti cez to, se lahko clovek sploh navadi na stvari, ki ga motijo na nekom?

Ti si popolna?

Boš pač samska. Kot da je to težava. Ugotovila si že, da šablonsko iskanje partnerja ne deluje.

prišel bo tak, ki ti bo kos 🙂


Se bojim da imas prav. Si pa zelo zelim da bi zveza trajala a je prevec motecih faktorjev. Tudi to da zelo nagravzno puha cigaret ko se pogovarja z mano po telefonu. Niti 5minut mu ne uspe biti brez cika in obljubljanje da bo zmanjsal me tako razjezi ker laze sebi in meni. Govori pa tako nerazlocno da moram usesa vedno napenjat da ga slisim in razumem. Ni napacen kar se tice karakterja, zato sprasujem ce se da navadit na vse te stvari ali bom obupala.

Ne, ne da se. Vedno bolj te bo motilo. Zaključi in pojdi dalje.


Se bojim da imas prav. Si pa zelo zelim da bi zveza trajala a je prevec motecih faktorjev. Tudi to da zelo nagravzno puha cigaret ko se pogovarja z mano po telefonu. Niti 5minut mu ne uspe biti brez cika in obljubljanje da bo zmanjsal me tako razjezi ker laze sebi in meni. Govori pa tako nerazlocno da moram usesa vedno napenjat da ga slisim in razumem. Ni napacen kar se tice karakterja, zato sprasujem ce se da navadit na vse te stvari ali bom obupala.[/quote]

Ce ze v startu ne gre…kaj se mucis? Kasneje ne bo nic boljse. Spremenil se ne bo sigurno 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.


Se bojim da imas prav. Si pa zelo zelim da bi zveza trajala a je prevec motecih faktorjev. Tudi to da zelo nagravzno puha cigaret ko se pogovarja z mano po telefonu. Niti 5minut mu ne uspe biti brez cika in obljubljanje da bo zmanjsal me tako razjezi ker laze sebi in meni. Govori pa tako nerazlocno da moram usesa vedno napenjat da ga slisim in razumem. Ni napacen kar se tice karakterja, zato sprasujem ce se da navadit na vse te stvari ali bom obupala.[/quote]

Ce ze v startu ne gre…kaj se mucis? Kasneje ne bo nic boljse. Spremenil se ne bo sigurno :)[/quote]
Mambica matram se le toliko da skusam preusmerit svojo pozornost iz njegovih napak na njegove dobre lastnosti, ki jih seveda tudi ima. Je clovek, ki nikogar ne bo pustil na cedilu, se najmanj partnerja, je velik srcek, me je zelo vzljubil in dvomim da bom spet kmalu ali sploh kdaj nasla nekoga, ki mi bo ok in si ga ne bom zelela zapustiti. Njega si ne zelim, nimam pa volje nonstop opozarjat kaj me moti.

na suhi veji niti list ne zraste – pa je vseeno koliko in kako jo je.beš.
podaj se v dobrodelnost

Ce ze v startu ne gre…kaj se mucis? Kasneje ne bo nic boljse. Spremenil se ne bo sigurno :)[/quote]
Mambica matram se le toliko da skusam preusmerit svojo pozornost iz njegovih napak na njegove dobre lastnosti, ki jih seveda tudi ima. Je clovek, ki nikogar ne bo pustil na cedilu, se najmanj partnerja, je velik srcek, me je zelo vzljubil in dvomim da bom spet kmalu ali sploh kdaj nasla nekoga, ki mi bo ok in si ga ne bom zelela zapustiti. Njega si ne zelim, nimam pa volje nonstop opozarjat kaj me moti.[/quote]

Te popolnoma razumem. Vendar imas le dve moznosti. Ali ga vzljubis z njegovimi napakami vred ali gres. To je sedaj od tebe odvisno.

P.s. Prava ljubezen je slepa za napake. Brez zamere vendar mislim da si z njim zato ker se bojis ostati sama. Nasla si pac nekoga, ki ti z dobrimi lastnostmi ustreza z slabimi pac ne. Na tebi je koliko bos iskrena do same sebe… 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

sprijazni se, boš pač ena tistih, ki bodo same celo življenje

tudi taki morate obstajat da zapolnite statistiko “večno samskih” čudakinj


Mambica matram se le toliko da skusam preusmerit svojo pozornost iz njegovih napak na njegove dobre lastnosti, ki jih seveda tudi ima. Je clovek, ki nikogar ne bo pustil na cedilu, se najmanj partnerja, je velik srcek, me je zelo vzljubil in dvomim da bom spet kmalu ali sploh kdaj nasla nekoga, ki mi bo ok in si ga ne bom zelela zapustiti. Njega si ne zelim, nimam pa volje nonstop opozarjat kaj me moti.[/quote]

Te popolnoma razumem. Vendar imas le dve moznosti. Ali ga vzljubis z njegovimi napakami vred ali gres. To je sedaj od tebe odvisno.

P.s. Prava ljubezen je slepa za napake. Brez zamere vendar mislim da si z njim zato ker se bojis ostati sama. Nasla si pac nekoga, ki ti z dobrimi lastnostmi ustreza z slabimi pac ne. Na tebi je koliko bos iskrena do same sebe… :)[/quote]
Imas kar prav. Hvala mambica.


Ni tako crno. Ne spadam med vecno samske, ne skrbi.

Zivjo
To, kar te moti, je bistveno.Kajenje, nezdrav nacin zivljenja,… Spremeniti ga ne bos mogla prav nic.Pusti ga cimprej.Je se veliko normalnih moskih. Si predstavljas, da imata otroka, on pa kadi, lezi na kavcu,….Ce nekdo ne zivvi zdravo, ce je predebel in kadi- takoj stran.Zakaj bi se zacementirala z bolnikom, ko se ti pa ni treba? Seveda je zelo normalno, da imamo z leti vecje zahteve.Daj na 1. mesto izobrazenost 2. Zdrav slog zivljenja ( ni kadilec itd).,3. Sirina.Pa ne se bat zlobnih komentarjev, da bos sama.Zakaj bi zenska morala bit ob enem neaktivnem kadilcu? ???? Ni ti treba.


Ni tako crno. Ne spadam med vecno samske, ne skrbi.[/quote]

V bistvu še bolj… Tista ostudna kača ima srhljivo prav, le kje jo je pamet srečala?;)

Si samo ena izmed mnogih ki menjuješ avtomobile samo zato, da ti ne bo treba peš hodit.Ko ga kupiš, govoriš kako je slab… Čudn tole…


Ni tako crno. Ne spadam med vecno samske, ne skrbi.[/quote]

V bistvu še bolj… Tista ostudna kača ima srhljivo prav, le kje jo je pamet srečala?;)

Si samo ena izmed mnogih ki menjuješ avtomobile samo zato, da ti ne bo treba peš hodit.Ko ga kupiš, govoriš kako je slab… Čudn tole…[/quote]

Pa ne da te je srh obletel ker si videla da imam prav? 😉

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Aveš, največji psihopati so ravno izobraženi ljudje. Kaj je to modrost, se jim niti sanjati ne more, ker so zamudili leta osebnostnega zorenja, ko so pohlepno pridobivali izobrazbo. Procentualno je Izredno malo izobražencev, ki so tudi osebnostno zreli.

Tukaj je tudi vzrok za pandemijo kriminala belih ovratnikov.


Ne zlobnih komentarjev se ne bojim, jih vzamem z rezervo. Se strinjam da je pomembno kako nekdo zivi, se prehranjuje, ce mu zdravje sploh kaj pomeni. Meni zal ni sprejemljivo da je ves cas lacen in ogromno poje. Samo za zajtrk ko imam jaz dovolj eno skodelico s kosmici in jogurtom ali eno crno zemljo in eno tuno on poje pol kile belega kruha z raznimi namazi,jajci, hrenovkami, salamami. O drugem kruhu kot le o belem noce slisat. Za kosilo z lahkoto poje 3 zrezke in ogromno krompirja. V McDonalds, na pizze,kebabe se odpravi vsaj 3x tedensko brez pretiravanja. Njegov 15letni sin ima tudi tezave s tezo kar se ne cudim saj ga ravno on vozi v McDonalds in na pizzo,kebab. Celo zivljenje ze nezdravo zivi in to me zelo moti. Sport zanj ne obstaja. Vsakic ko me prepricuje da zvecer oz.ponoci jem se kregava. In ze 9 mesecev je isto.
Ko mu


Ni tako crno. Ne spadam med vecno samske, ne skrbi.[/quote]

V bistvu še bolj… Tista ostudna kača ima srhljivo prav, le kje jo je pamet srečala?;)

Si samo ena izmed mnogih ki menjuješ avtomobile samo zato, da ti ne bo treba peš hodit.Ko ga kupiš, govoriš kako je slab… Čudn tole…[/quote]
Tvoj problem ce ti je kaj cudno. Me zanima kaksnega imas ti? 🙂

Vprašaj zeleno mambo ona je samska in išče tipe po netu

V bistvu še bolj… Tista ostudna kača ima srhljivo prav, le kje jo je pamet srečala?;)

Si samo ena izmed mnogih ki menjuješ avtomobile samo zato, da ti ne bo treba peš hodit.Ko ga kupiš, govoriš kako je slab… Čudn tole…[/quote]
Tvoj problem ce ti je kaj cudno. Me zanima kaksnega imas ti? :)[/quote]

😉 jst sem imela bl probleme z njihovimi mamami, zato sem raje sama. Drgač pa zame dec ni dec, če ni sposoben obtreh zjutraj vstati in preteči 10 kilometrov.

Vojska manjka, in uzbuna ko se ti najbolj spi…

V bistvu še bolj… Tista ostudna kača ima srhljivo prav, le kje jo je pamet srečala?;)

.[/quote]

Pa ne da te je srh obletel ker si videla da imam prav? ;)[/quote]

ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ ŠC, zgin bejš! Čeprav imaš prav;-)))


Tvoj problem ce ti je kaj cudno. Me zanima kaksnega imas ti? :)[/quote]

😉 jst sem imela bl probleme z njihovimi mamami, zato sem raje sama. Drgač pa zame dec ni dec, če ni sposoben obtreh zjutraj vstati in preteči 10 kilometrov.

Vojska manjka, in uzbuna ko se ti najbolj spi…[/quote]
Tasco bi lahko dala na stranski tir ce je bil moski ok. Razen ce je bilo toliko vmesavanja potem te razumem da se ni dalo.

😉 jst sem imela bl probleme z njihovimi mamami, zato sem raje sama. Drgač pa zame dec ni dec, če ni sposoben obtreh zjutraj vstati in preteči 10 kilometrov.

Vojska manjka, in uzbuna ko se ti najbolj spi…[/quote]
Tasco bi lahko dala na stranski tir ce je bil moski ok. Razen ce je bilo toliko vmesavanja potem te razumem da se ni dalo.[/quote]

Mam alergijo na dedce, ki sam omenijo svojo mamo. Bognedaj da bi mu še zdravo kuhala svetkrižbožji!!!


Tasco bi lahko dala na stranski tir ce je bil moski ok. Razen ce je bilo toliko vmesavanja potem te razumem da se ni dalo.[/quote]

Mam alergijo na dedce, ki sam omenijo svojo mamo. Bognedaj da bi mu še zdravo kuhala svetkrižbožji!!![/quote]
Svetkrizbozji :))))))

New Report

Close