Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mene pa zanima, ali se vam nič ne gravža namakanje v zdraviliščih s toliko folka?

Mene pa zanima, ali se vam nič ne gravža namakanje v zdraviliščih s toliko folka?

Berem, da sprašujete kako lahko hodite na Hrvaško pa kako lahko hodite v kampe pa vse sorte. No, mene pa zanima, ali se vam res nič ne gravža, da se namakate v tistih bazenih in džakuzijih z milijon enega folka? Pa ta folk je vse sorte: starčki,frocovje lula not, folk s kožnimi boleznimi, glivicami, umazani,mastni, zavaljeni….ma ni šans, da se namakam skup z vsem tem folkom, ni šans!

Meni se, zato me nihče ne dobi v noben bazen.

Kaj ima to veze s čistočo vode?

Drugač pa ne, se mi ne grauža. Res pa, da grem v toplice 2x letno za en dan.

nova
Uredništvo priporoča

Ok da tko razmislja kdo..je manj gnece :-). Ah klor pa vse podezinfekta sicer..

Kaj ima to veze s čistočo vode?

Drugač pa ne, se mi ne grauža. Res pa, da grem v toplice 2x letno za en dan.[/quote]

Debeli pač več švicajo in so bolj umazani. Stari pa imajo tudi en vonj in se jih večina ne umiva glih vsak dan. Recimo bobu bob.

Kolk ste vi obremenjeni s čistočo.

včasih grem na Fontano (MB) in opazujem: nihče se ne stušira pred vstopom v bazen, kopalni mojster pa tudi nobenega ne opomni!

zadnjič je en stari prišel s tako mastnimi lasmi, da sem mislila, da ima mokro glavo … in kaj je naredil? pumf v bazen brez tuširanja … bljek

A nimajo v toplicah v hišnem redu, da se morajo pred vstopom v bazen tuširati? In naj bi imeli v vodi opomnik za tiste, ki se polulajo, ko se na plano prikaže madež v vodi?

imajo, ja, ampak kopalni mojster pravi, da jih ne bo opominjal 🙁

kako pa veš, kdo se ni stuširal? jaz se vedno stuširam doma, preden grem v toplice, da si lahko še temeljito umijem intimne dele. menim, da sem bolj čista, kot nekdo, ki se gre zmočiti pod tuš tik pred vstopom v bazen. ampak če me nekdo gleda, si misli, da nisem stuširana. ravno zaradi takih, se grem velikokrat še zmočiti pod tuš, da me kdo ne gleda postrani.

imajo, ja, ampak kopalni mojster pravi, da jih ne bo opominjal :([/quote]

Ampak, ker si se pred tem ravno mal zgražala z bljek, a pol vseen greš?

Sem pa glih razmišljala, da bi šla mogoče kakšen dan pozim tkole v toplice. Pa če res pomislim, ko takole že navsezgodi vonjam vonjave, ko grem v službo, da se pridejo taki namočit v bazen (ko je ena lih spodaj napisala, da se eni ne umivajo vsak dan), me pa mine. Nisem sploh pomislila tu, da eni zamenjujejo bazen za osebno higieno.

Vedno bolj me to moti in mi gre na živce, se moram prav prisiliti, da ne razmišljam preveč o tem.
Podobno je z umazanimi nakupovalnimi vozički, prešlatanim sadjem…
V glanem, packom se ne izogneš.

Grauža se mi. Ne maram bazenov.

Se mi gravža, ja. Zato ne hodim že več kot 30 let ne.

kako pa veš, kdo se ni stuširal? jaz se vedno stuširam doma, preden grem v toplice, da si lahko še temeljito umijem intimne dele. menim, da sem bolj čista, kot nekdo, ki se gre zmočiti pod tuš tik pred vstopom v bazen. ampak če me nekdo gleda, si misli, da nisem stuširana. ravno zaradi takih, se grem velikokrat še zmočiti pod tuš, da me kdo ne gleda postrani.[/quote]
joj, vidiš ga, ko pride, odloži torbo in gre direkt v bazen ….. pretežko?

itak, ja, doma se vsi stuširajo … madonca, eni še smrdijo, ko gredo odmočeni ven s Fontane 🙁

mene ne vidijo več!


In živiš kot svetnica. Tudi vozičkov v trgovini ne prijemaš?

bi se mi vse mal manj gravžal če ne bi blo v bazenih babnic s ta rdečo oz. z raznimi tamponi, vampirskimi šalčkami, vložki ipd.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

A misliš, da bi mu tuširanje spralo mast z las ???????

New Report

Close