Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubim ga, pa ne smem

Ljubim ga, pa ne smem

Komplicirana zadeva, on poročen, jaz v dolgoletni zvezi, oba otroke, jaz tri, on dva, v srednjih štiridesetih. Že dobri dve leti se skrivaj dobivava, včasih niti ne tako skrivaj, doma ne bom rekla srečna, neka srednja žalost, pri njemu kot pove še slabše kot pri meni. In kaj je problem? Ne vem, kako razložiti partnerju, da bi jaz odšla. Okolica ne bi nikoli razumela, otroci tudi težko, navsezadnje so tu krediti za hišo. Saj kaj mi je hudega, imam pridnega partnerja, se ukvarja z otroki, nosi denar k hiši, ogromno naredi okoli in v hiši, res verjetno, da imam preveč časa, ampak ne ljubim ga, nikoli ga nisem, o naju ne govoriva že od nekdaj. Že dve leti živim za tiste trenutke, čakam klice, sms, kave, minilo me ne bo. Ne potrebujem obsodb kakšna, da sem, sama vem, kaj bi pred par leti napisala eni takšni, saj ne vem zakaj sploh pišem vse tole. Še nikoli nisem, ve tudi nihče, ni ravno za hvaliti se, da bi komu povedala. Ne rabim, da napišete sobotni večer, on pa je z ženo, ker to ni res. Če bi mi danes nekdo ponudil, da lahko izberem, izberem drugega, brez vsakega oklevanja, sama sebe pa ne razumem, zakaj v življenju tega ne zmorem narediti. Pa sem izlila srce.
Hvala, ker ste me brale.

Čisto možno, da res ni z ženo. Obstajajo tudi taki, ki grejo v soboto zvečer na lov…

pusti tako kot je, dokler laufa.
Vse drugo bi znalo biti slabše, ker nebi bilo več “greha”, vznemirjenja, metuljčkov …
le predale na diht zapiraj, da kje kaj ven ne uide … itak nisi ne edina, še redka ne v takšni situaciji

nova
Uredništvo priporoča

Nisi edina.

Lahko bi napisala identično zgodbo, s tem, da “moj” ni poročen. Je drugače vezan. Od nekdaj moja duša dvojčica, le nikoli nisva prišla skupaj. O vsem drugem …. ne bi. Pred dvema letoma sama sebe ne bi razumela. Pravzaprav se tudi danes ne razumem, razumem pa razliko med “ljubiti” in “imeti rad”.

Samo prevaranti in laznivci ste, ne glede v katere besede in situacje zavijate to. Ampak dokler vi nategujete druge in jim lazete je to ok, ce bi kdo vas, bi bil pa ogenj v strehi

kako lahko v tujo posteljo posegate?

Kaj pa si v bistvu hotela s svojim zapisom? Tolazbo, razumevanje, ramo za jokat? Zavajas celo druzino, krades KRADES leta cloveku namesto da bi priznala da si prasica in da si vedno bila pujs od pujsa, vredna si nic. Jemljes si pravico tvojega moza da je srecen. Egoistka.
S kaksno pravico varas celo druzino in se jim lazes v obraze? Da jim dejansko vsem povzrocas travme , ker verjemi da se bo enkrat izvedelo da zivis dvojno zivljenje in zavajas vse okoli sebe. Verjetno tudi ogrozas partnerjevo zdravje ker se dajes dol s kr enim tipom potem pa se z mozem? Kako se bo on pocutil ko bo izvedel da si dvema nastavlala, fujjj!!!
Ce do zdaj nisi premogla kancka postenosti, je zdaj zadnji cas da skrcis svoje lovke in spustis zrtve.
Bi se pa strinjala s predhodnikom da si zasluzis rekonstruirano faco kot kazen za lazi in zavajanje, zal!
Sicer pa srecno kakorkoli ze bos naredila!

Zakaj ga ne smeš ljubiti kdo ti prepove lahko če te on ljubi ni mej. Lahko si moja odloči se sama oglasi se mi

Identična zadeva se je dogajala meni. Po treh letih sem z njim zaključila, kjub temu da ga ljubim še danes, ampak zmagal je razum.
Začela sem se namreč spraševat s kakšno pravico postavljam svoje želje pred željami svojih otrok, ki imata enako rada oba starša.
Po vsej verjetnosti se bom čez par let tepla po glavi, ampak dejansko mislim da sem naredila prav. Ali se pa samo tolažim ker nisem imela poguma za ločitev.

Svetovati ti ne morem, naredi kot čutiš. Srečno!

Zaljubljena si, zato ga vidiš takega, kot si ga naslikala. Res misliš, da mu je doma tako slabo, kot ti reče? Res misliš, da bi pustil ženo in šel s teboj? Res misliš, da bi vama bilo lepše, kot vama je s sedanjima partnerjema, če bi živela skupaj? Ne verjamem. Imaš dobrega moža, delovnega, skrbnega, odgovornega. Metuljčki so le v času zaljubljenosti, potem minejo z vsakim. Raje bi se potrudila, da bi kdaj poklicala moža, ga povabila ven na kavo, mu napisala sms.


Upam, da nimaš in nikoli ne boš imel ženske, sadist!![/quote]

Bolje bi bilo sovražnik žensk, egoist in patološki narcis.

Moj tast je 7 let zivel dvojno zivljenje in smo ga razkrinkali. Po 40 letih je sel zeno narazen in danes je ze nekaj let srecen z to pac – bivso ljubico, sedaj partnerko. Pa je imel doma popolno zeno, ki ga je stregla spredaj in zadaj.

Srcu ne mores ukazovati. Ne podpiram varanja, zato mocno obsojam avtoricino sedenje na dveh stolih! Ampak naj zbere pogum in se odloci. Lahko da bo naredila napako in bo z novim vse slo k vragu, ampak vsaj na smrti postelji si bo rekla – bila sem zvesta sama sebi in izkusila obcutke, ki je z mozem nisem nikoli imela.

V nasprotnem pa se bo postarala zagrenjena, umrla pa prav tako. Samo v razmislek:)

Zakaj razmisljas o locitvi, ce je tudi on se vezan? Ce sta za skupaj naj se on prvo loci potem pa bos razmisljala o tem ce lahko zazivita skupaj. In tvoja zaljubljrnost je verjetno le posledica tvojega notranjega nezadovoljstva…Ljudje ki so srecni in zadovoljni ne iscejo, ne hrepenijo …ampak uzivajo v tem kar je, kar jim zivljenje ponuja…

Rogove zavija v celofan…za prevaro ni opravicila!!!take mi pridete,kot kmet brez zemlje…

Ne vem jaz se v takih primerih najprej vprasam kdo sem jaz, da sodim druge?! In ne vem, lahko pomislim, da se kaj takega lahko zgodi vsem… Zato ne sodim in ne vrednotim..pustim, da ljudje zivijo kot zivijo…

Zanimiv in pričakovan odziv…še dobro, da vemo da se je dostikrat izkazalo, da so bili največji puritanci, nasprotniki gejev itd. v bistvu največje varalice in geji ko so dobili vsaj eno priložnost v svojem čistunskem življenju hehehe


Seveda rabiš.Me zanima, če bi takšna izkoriščevalsko prevarantska pra.sica prav tako bila toleratna do moškega, ki bi jo tako varal ?


Seveda rabiš.Me zanima, če bi takšna izkoriščevalsko prevarantska pra.sica prav tako bila toleratna do moškega, ki bi jo tako varal ?[/quote]
Ne bi bila, mi govorijo še sveže izkušnje. ko so one v igri, imajo duše dvojčice, ko moški, so prasci. Si kar primerne besede uporabil.


Upam, da nimaš in nikoli ne boš imel ženske, sadist!![/quote]

Bolje bi bilo sovražnik žensk, egoist in patološki narcis.[/quote]
Zdaj pa se vprašaj, zakaj je takšen. Rodil se verjetno ni tak?

Če bi to napisal moški, ne bi bilo toliko razumevanja s strani monkelj.

Zakaj pa si sploh s svojim sedanjim mozem, ce pravis, da nikoli ni bilo to to? Iz koristoljubja, ker ti je komot? Zakaj nisi cloveku ze nekoc dovolila, da si uredi svoje zivljenje in najde zensko, ki bi ga spostovala in cenila njegove dobre lastnosti?
Ce takrat nisi, je zdaj zadnji cas, da mu nehas krasti dneve, ker jih nikoli ne bo mogel povrniti. Spakiraj danes. Ce te bo tvoj… da se ne izrazim… se vedno zelel, v redu. Ce te ne bo, bos pac iskala naslednje metuljcke.

Kitajski pregovor: Pravi trenutek, da posadis drevo, je bil pred desetimi leti. Naslednji pravi trenutek je zdaj.

upam da zve vse in te zabriše na cesto,,nesramnica,,nisi ga nikol ljubila zakaj si pa šla sploh z njim keššš,p,,,,,verjetno,,,

Ne ljubiš ga ampak si zaljubljena. Če si pa tako prepričana v to, naredi edino kar je možno in fer do vseh vpletenih.Loči se. Ne išči in ne uporabljaj nobenih izgovorov, ker so samo to, izgovori. Ja treba je biti pogumen za to ampak to je edino pravilno. Dejanja imajo posledice in jih moraš ti sprejet in ne drugi, ki so brez svoje volje vpleteni, čeprav jih bodo, žal, tudi oni deležni. Kar je je, tvoja dolžnost je, namesto jamranja, sprejeti posledice in poskrbeti za čim manjše pri ostalih. Tvoj mož si zasluži, da ga toliko spoštuješ in narediš kar je prav.

Bolje bi bilo sovražnik žensk, egoist in patološki narcis.[/quote]
Zdaj pa se vprašaj, zakaj je takšen. Rodil se verjetno ni tak?[/quote]

Hihihi, kere strokovne diagnoze;-)

Resnica je ravno obratna, globoko spoštujem ljudi, osebnostno sem izredno miroljubna.;) Za zabavo pa rada dražim leporečne prostake obeh spolov.;)))

Če sta oba tako strašno zaljubljena, se ločita in zaživita skupaj. Potem pa da vidimo idilo. Osebno mislim, da si ena razvajena gospa, ki ti mož vse naredi in se sploh ne zavedaš, kaj imaš! Spočita si in imaš preveč časa, zato misliš na neumnosti in si domišljaš, da si zaljubljena! Ljubezen pa je več kot so le metuljčki in občasna srečanja. Ljubezen je spoštovanje, je zaveza, je zvestoba! Ti pojmi pa ti verjetno niso jasni.
Dvomim, da je človek, v katerega si “zaljubljena” tako idealen. Tudi dvomim, da ima doma tako slabo ženo in da strašno trpi. S človekom moraš živeti, da ga spoznaš in da vidiš, kakšen je v resnici.
Se mi pa smili tvoj mož. A se sploh zaveda oz. sumi, kaj počneš za njegovim hrbtom?

New Report

Close