Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prišel z morja – same grde ženske

Prišel z morja – same grde ženske

S prijatelji in z dvema frendicama hodimo na morje septembra, ponavadi gremo jadrat za dva tedna….. letos se dva od nas selita in smo rekli, da gremo za kak teden na celino, ker pač ni cajta.

Opazoval ženske – v tednu dni sem videl dve do tri fejst bejbe, pa še te so bile mamce, okoli 50 let, a so bile vsaj postavne…
Drugače pa, ženske imajo ful trebuhe, ki jim visi čez grde kopalke, da ne govorim o luknjah, vozlih in drugih scenah v obliki celulita na nogah in na riti. Še nečesa ne štekam – kaj je to za ena plastična ščipalka, ki jo da ženska na lase, da ji spne?? Matr je to grdo….

Postavnih žensk je zelo malo, noge, trebuh in rit – to je dizaster, mlahavo, debelo, celulitasto ….modrci preveliki in so joški do popka ali pa premajhni in se jim zažre v špeh na hrbtu. Še dobro, da smo mi uleteli na plažo in dvignili povprečje.

Ženske, mal se vzemite v roke, ker ste (vsaj ene) na plaži grde in neprivlačne s celulitastjo rit , take jaz že ne bi guzil – tudi 10 perov ne bi pomagal.

Ja, včasih res zapaše, da se človek malo spiha haha.

Ti lepo oženi kišto pira, ti nobena ne bo fouš. Kišta ti ne bo ugovarjala in opazovala vseh tvojih plusov, ki so se tudi v tem postu izrazili he he.

Važno je le, da si ti popoln.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je pa všeč, ko vidim ljudi vseh vrst postave na plaži in uživajo.
Čisto vseeno mi je kdo ima celulit in kod samo kosti. Opazim tiste, ki so zadovoljni.

A zgledaš sam ko Zac Efron? Lepe ženske si itak ne zaslužiš. Nekatere majo rade moške ko so spoštljivi do useh, ne pa da pišejo take.

Jaz sem nadpovprečno lep in postaven, ampak nimam nič proti temu, da so babe debele, ker s tem kažejo določeno samozavest, določen feministični pristop k življenju, ki se ne podreja modnim zapovedim in všečnosti potrebnim descem. Baba z dvajsetimi kilami viška, ki grize napolitanke na plaži, vsaj ne budali moških po nepotrebnem. Ona s svojim odnosom do telesa kaže neodvisnost, zdravo aseksualnost in sproščenost. Če imajo fehtarji s tem težave, je to njihov problem.

Ded je reko, da je nadpovprečno lep. Haaaaaahshaha haooo mojo joj

Ne bum ti dal pičke!

Ti moreš bit pa še čist mlečen kaj?

A zakaj?

Zato, ker se lepota moškega in ženske ne meri v mišicah in kopalkah!

Boš moral še kar veliko žgančkov pojest, da boš dojel kaj ti pišem! Z lepoto si pač ne more nihče pomagat.

Ti moreš bit pa še čist mlečen kaj?

A zakaj?

Zato, ker se lepota moškega in ženske ne meri v mišicah in kopalkah!

Boš moral še kar veliko žgančkov pojest, da boš dojel kaj ti pišem! Z lepoto si pač ne more nihče pomagat.[/quote]

Kaj so to za ene nenuloze….. kaj da lepota ni pomembna? A svojo si dobil tako, da si ji najprej v srčka poigledal, al kaj? Jaz najprej zbiram z očmi – a kaj zbrat? Tono celulita in vampaste ženske pri 30??? Dolžnost vsakega je, da skrbi za svoje telo in zdravje, ne pa da s svojim telesom smeti plažo… tu pa tam kaka postavna, a kaj ko so “stare” milfe pač ….. ostalo pa šudr.

da drugič goflo držiš, da nouš kej fasu

Zal je res tako. In take bi potem spedenane, urejene moske 40+ imele.

A je to ene vrste eho odmev? haha

Ti moreš bit pa še čist mlečen kaj?

A zakaj?

Zato, ker se lepota moškega in ženske ne meri v mišicah in kopalkah!

Boš moral še kar veliko žgančkov pojest, da boš dojel kaj ti pišem! Z lepoto si pač ne more nihče pomagat.[/quote]

Kaj so to za ene nenuloze….. kaj da lepota ni pomembna? A svojo si dobil tako, da si ji najprej v srčka poigledal, al kaj? Jaz najprej zbiram z očmi – a kaj zbrat? Tono celulita in vampaste ženske pri 30??? Dolžnost vsakega je, da skrbi za svoje telo in zdravje, ne pa da s svojim telesom smeti plažo… tu pa tam kaka postavna, a kaj ko so “stare” milfe pač ….. ostalo pa šudr.[/quote]

Ja bi te pa res rada vidla!

A ti hodiš na plažo tako hudokurčen pa nobene zate taprave ni? Sej si res revež!

Zate bo kar šteka pira bolš, taki Narciski ste res revčki, v glavi. Enkrat boš mogoče le katero najdel, samo ne bo tebe marala. A zakaj? Ker nimaš nič v glavi—v ta zgornji. Ko boš razmišljal s ta pravo glavo, te ne bo nobena taka ganila.

Vse nirmalne ženske se izogibamo takim psihopatom.

Za fukfehtarje je itak vsaka babja koža dobra, ne glede na to, koliko maščevja prekriva. Če bi bili desci malo bolj zadržani, bi se babe rihtale ko manekenke, da bi pritegnile pozornost. Tako se jim pa ni treba, ker bodo še vedno na špeh pritegnile slinavce. Itak je pa dokazano babam čokoladna torta stokrat boljša kot vsak seks.

že to, da si šel v tem času kaže na tvoj nizki IQ
Molitev za tvojo ubogo dušo ne zaleže

Fantek jaz ti predlagam, da greš na samotni otok, kjer se boš lahko po mili volji gledal v s seboj prinešeno ogledalo, lahko pa doma v lavor noge namakaš.

ALI:

Brigaj se zase, ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI!

Imaš očitno premalo svojih problemov.

haha se strinjam, sploh to s čokoladno torto 😀

Sam si kriv, da je tako, ne pa debele in celulitne ženske.
Vsak pameten dec čez dan počiva …. zvečer, ko se stemni gre pa alkoholno prestrašen na plažo.

Hahahahahahahhhhhhaaaaaaaa

Dobra je…tale!

V temi je vsaka krava črna, hajhahahaaaaaaahaaaaaa

To, da gre dec s flašo na plažo, še ne pomeni, da je zaradi česa prestrašen. Jaz grem tudi zvečer pjn s flašo viskija na obalo, pa nisem presran zaradi morskih valov in toplih zračnih sap, ki me božajo. Nič me ti naravni pojavi ne ogrožajo, samo paše mi popivat na skalah zvečer.

Zal je res tako. In take bi potem spedenane, urejene moske 40+ imele.[/quote]
Caki mal! Urejene in spedenane moske zelijo 20+ letnice, ki pa so kot pove avtor grde in neprivlacne. Edine fejst in postavne so bile ene tri pa te okrog 50. Ni mi cisto jasno nad kom se ti pravzaprav zgrazas zdaj!?

Zal je res tako. In take bi potem spedenane, urejene moske 40+ imele.[/quote]
Caki mal! Urejene in spedenane moske zelijo 20+ letnice, ki pa so kot pove avtor grde in neprivlacne. Edine fejst in postavne so bile ene tri pa te okrog 50. Ni mi cisto jasno nad kom se ti pravzaprav zgrazas zdaj!?[/quote]

Avtor je mislil na 30+ ženske, ki jih je res veliko predebelih. 20 letnic je tudi veliko predebelih, ampak jih je tudi kar nekaj z lepo postavo. Je pa poleg teh, opazil tudi par vitkih abrahmovk, ki so 20 let starejše od tridesetletnic in se nad tem zgrozil. Bi se kar strinjala z njim. Nas vitke boste debeluške itak vedno napadale zaradi nevoščljivosti. Če vam kdo kaj nazaj reče, je pa žleht.


Caki mal! Urejene in spedenane moske zelijo 20+ letnice, ki pa so kot pove avtor grde in neprivlacne. Edine fejst in postavne so bile ene tri pa te okrog 50. Ni mi cisto jasno nad kom se ti pravzaprav zgrazas zdaj!?[/quote]

Avtor je mislil na 30+ ženske, ki jih je res veliko predebelih. 20 letnic je tudi veliko predebelih, ampak jih je tudi kar nekaj z lepo postavo. Je pa poleg teh, opazil tudi par vitkih abrahmovk, ki so 20 let starejše od tridesetletnic in se nad tem zgrozil. Bi se kar strinjala z njim. Nas vitke boste debeluške itak vedno napadale zaradi nevoščljivosti. Če vam kdo kaj nazaj reče, je pa žleht.[/quote]
Aaaaa ti potem beres med vrsticami, jaz nikjer ne vidim tega. Sicer pa nisem tebe citirala, drugic ce se ze greva, nimas pojma kam pasem in krneki brezveze sklepas. Drugace pa citirani ve na kaj leti moj komentar in zakaj.
Ce se pa zelis vn metat pa odpri svojo temo, pa daj kaksno sliko gor in bomo komentirali. 😀

Fit ženske imamo dobro situirane partnerje in ne hodimo po plažah polnih fukotožnih klošarčkov. Boš moral iti učke spustit na pašo v kakšno marino, svetilnik, najeto hišo, luksuzen apartma….aja,na tiste plažice nimaš vstopa. C, c, c .

New Report

Close