Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ce vam partner rece, da vas bo zaradi debelosti zapustil

Ce vam partner rece, da vas bo zaradi debelosti zapustil

Z partnerjem sva skupaj 7 let, zadnjic pa me je sokiral z izjavo, da ce ne bom shujsala, ne zeli biti vec z mano. Zaradi scitnice sem se zredila 20kg, dol sem jih z zdravili dala 5 v treh mesecih.ampak gre pocasi…in me je sokiralo, da mi sploh lahko rece kaj takega in sem se vedno uzaljena zaradi tega. Kot da je z mano zaradi izgleda?? Ne razumem. Sem samo jaz to tako grdo vzela? Vem pa da mu debele zenske niso vsec, in da mi kar naprej tezi glede moje teze, ampak da bi me zato zapustil..pa ne razumem..

zapusti ti njega prej in mu dokaži da je piz.da

srečno

S tabo je najbrž iz večih razlogov, ampak dejansko si se zredila kar precej. Mu pač take ženske niso všeč….je vsaj iskren.
najbrž ti je večkrat kaj okoli tega namiglil, pa si preslišala….zato sedaj tak šok.
Ga po svoje lahko razumem.
In razumem tudi tebe, če je bolezen vmes je jeba….ampak če si uspela shujšat 5 kil lahko še kakšno.
srečno.

nova
Uredništvo priporoča

Pa bistveno si spustila – je to 20 kg na recimo 155 cm in 55 kg? na 180 cm in 60 kg ali koliko?

” no ja “

ne serji no!!! MOŠKI KI RES LJUBIJO SVOJE ŽENSKE, SO Z NJIMI!

Aja, zato toliko razvez?

No-ja je itak buckasta,zato pa nekaj računa na pamet. 😉

Odslovi ga, spravi se v formo in poišči drugega.

Osamosvoji se, finančno in mentalno. Če ti zaradi 20kg grozi z ločitvijo, kako ti bo šele grozil, ko se boš postarala ali kaj, če boš kaj resno zbolela in imela deformirano telo (rak prsi, izguba uda, kaj kožnega, …).
Bodi samostojna v vseh pogledih, da te razhod ne prizadane, vsaj fnančno in mentalno ne.

Kakšna kurja pamet vlada tule gor.
– on nje ne sme pustit ker se je zredila kot picek
– ona naj pusti njega ker ji je rekel da jo bo pustil ker se je zredila kot picek

Če bi imela takrat, ko sta se spoznala toliko kg kot jih imaš zdaj, vprašanje če bi sploh do zveze prišlo. Seveda podpiram iskrenost, ne podpiram pa pomanjkanje razumevanja. Naj ti pomaga, da te bo nekega dne manj 😉

Hudič je s temi kilami, ja.Razumem tebe in razumem njega, da bi vseeno rad imel ob sebi tisto žensko, v katero se je zagledal.
Bi bilo tebi všeč, če bi se tvoj zredil za 20 kilogramov?
Sigurno ne.
Daj se malo na vajeti in malo manj jej.Bo bolj zdravo zate, pa še bolj seksi boš.
Je pa grdo od njega, da ti takole grozi.
Te je že kdaj prej prosil, pa ga nisi slišala? In zdaj ti je rekel na grdo?
Ja, na žalost.S tabo je tudi zaradi izgleda.Vsi imamo radi ob sebi kolikor toliko lepega partnerja.
In urejenega.

Mene bi definitivno bolj zjezilo če bi mi skozi težil okoli kil. Tebe vidim da to sploh ni tangiralo, dokler ni rekel da bo prekinil če ne shujšaš. Očitno njegovih opazk nisi jemala resno, zdaj ti pa prpa dela, pa užaljenost……

Resnica je verjetno bolj v tem, da ga poleg kil moti še sto drugih stvari. V bistvu ni več zaljubljen vate. Išče pa krivca v tebi.
Poznam primer, ko se je s kilami zaradi tipa ženska borila toliko časa, daje bil na koncu sama kost in koža. Ampak jo je vseeno zapustil. Vmes je bilo še sto obljub: če boš shujšala, bova imela še enega otroka, gremo na morje, bomo kupili avto itd. Za bruhat pogoji. In seveda če ne boš, te bom pustil. No, pustil jo je suho, shirano in totalno deprasto. Prej je verjela, da bodo kile rešile njene težave. Težave pamso bile drugje, v sosednji ulici

Imam 100 kg na 1,60 m, pa mi še nikoli ni rekel, da me bo zaradi tega zapustil. Bi bil prej vzrok v teži mojega karakterja… 🙂

Tako kot pravi ze nekdo zgoraj, ce te bi zapustil zaradi kilogramov, kaj bi se zgodilo, ce se huje zbolis (saj so tudi ti kg posledica bolezni) alk se poskodujes? Bi ostal s tabo ali prav tako odsel?

Ne nabijaj.

Če bi se ti res zredila zaradi ščitnice, bi ob jemanju hormonov kile izgubila tik-tak. Sploh pa pri ščitnici ne gre za klasično debelost, ampak zatekanje, poleg tega so prisotni še drugi, bolj moteči znaki, ki jih ne bi spregledala in niti slučajno ne bi trajalo tako dolgo, da bi prilezla na 20 kil viška.

Ja, verjamem, da ti je mož zagrozil. Če bi se moj partner zredil 20 kil, bi ga brcnila v rit. Sicer je to nemogoče, ker ni požrešen in se v vsem življenju nikoli ni zredil za več kot 5 kg. jaz sem ista. Ko me hlače začnejo tiščat, vem, da je čas, da malo popazim na prehrano.

In to nima nobene zveze z boleznijo in deformacijo telesa zaradi le-te. Eno je, če človek zboli, drugo pa, če je odvisnik!

A to je pri zahtevku za ločitev bistveno?

To mora možu biti lepo v zakonu s tako ljubečo in toplo žensko.

ja, to je pa ženski forum 🙂 dvojna merila za ženske in moške …

Desci se zredijo zaradi piva in hrane, babe pa samo zaradi ščitnice. Ampak bi se babam ta ščitnica hitro porihtala, če ne bi požrle po cele čokolade na šihtu pred računalniki pred in po malico. Potem pa še doma jest. Sem svoje čase gledal, kaj babe počnejo v pisarniških službah: samo žvečijo skoz neke napolitanke, pa bombonijere, pa kolačke, ko gre katera med pavzo ven iskat nekaj sladkega, komaj k sebi od tega pridejo, pa spet cele čokolade … Cele sladkorne babje orgije, dec pa ne sme pira na šihtu spit.Je takoj vse narobe. Ne more opravljat svojega posla več. A ti ga pa lahko s polno gofljo piškotov pred strankami, da govorit ne moreš? Potem se pa izgovarjajo na nepravilno delovanje ščitnice, ker je rit v ogledalu, kakršna je. Še nobena se ni zredila zaradi požrešnosti, vse samo zaradi ščitnice.

Jaz sem se po porodu zredila za 25kil. Priznam… tudi sama si nisem všeč in iščem najboljše možnosti kako shujšati. Bi pa tvoj partner lahko razumel za bolezen in ti kako pomagal. Meni je rekel moj, da mi pomaga narediti jedilnik, da mi plača tudi fitnes, če je potrebno… in to bi v razmerju moglo biti. Pomoč in ne egoizem.

Jaz sem svojo zaradi zašpehanosti dejansko pustil. Tudi povedal se ji zakaj sem jo pustil. DA MI VEČ NI FIZIČNO PRIVLAČNA, da mi ni do spolnosti z njo. Bi potrpel, počakal, pa mi je bilo jasno, da se to nikoli ne bo zgodilo. Bye bye baby…

Spoštuj samos ebe. tam nekje te čaka dober partner. Tak, s katerim se boš lepo ujela in, ki bo s tabo v dobrem in slabem.
Tale sedanji je s tabo samo v dobrem. Življenje pa ni pravljica. S tem moškim ni prihodnosti. Žal mi je.
Ne poznam te, toda draga moja… zapusti ga.

A to je pri zahtevku za ločitev bistveno?[/quote]
Ne, je pa bistveno za razumevanje njegove reakcije, se ti ne zdi? Ker prva je širša kot daljša, druga pa te svoje kile bistveno drugače nosi in tudi na pogled ni tako zeloooo široka. Seveda je pa avtorica zadevo predstavila samo s svoje strani, tako da lahko o razlogu, ki je tipa dejansko pripeljal do tega stavka, samo ugibamo.

New Report

Close