Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po 13 urah smo prišli na morje, tu pa je svinjsko mraz. Hrvati, hvala lepa za take počitnice

Po 13 urah smo prišli na morje, tu pa je svinjsko mraz. Hrvati, hvala lepa za take počitnice

Izmučeni, znervirani, lačni, žejni, otroci tečni…13 ur cijazenja, gužve…grozzza in zdaj za nameček še svinjski mraz, da rabiš kovter, tu v bungalovih pa samo deke pa nobenega gretja. Lahko bi agencija sporočila, bi svoje kovtre pa kalorifer vzeli. In kaj sploh počet v takem mrazu, morje je baje svinjsko mrzlo. To je nočna mora, ne pa dopust. Kar na jok mi gre :(((

A niste gledali napovedi? Telefonirali bi in se vnaprej pozanimali, kaj imajo za primer slabega vremena.

In kaj so za vreme krivi Hrvati? Pa bi šli v Grčijo…aja, samo potem bi bili pa Grki krivi, ker je prevroče.


Ok, do hrvatov imam take občutke, kot vsak povprečen klen Slovenec, ampak, čaki no, za vreme pa res niso krivi:-)))

Vreme se da regulirat. In če se grejo turizem bi lahko zrihtali.

Ce ti je pretezko ziveti s lastnimi otroci in jih vozit na hrvasko in ti je tezko.v tvojem umu doumeti da ljudje ne regulirajo vremena ti svetujem da obisces osebnega zdravnika in mu to pojasnis

Mene tudi letos skrbi, da ne bo nič od dopusta. Jaz se res ne počutim dobro, če je slabo vreme, ker drugače bi lahko sicer človek preusmeril iz poležavanj in kopanja na dnevne izlete in oglede krajev in znamenitosti.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

tudi v hladnem vremenu se da uživat na morju
https://www.youtube.com/watch?v=m3Uh24QiJUI

Zakaj niste šli v Turčijo, Pariz, Nico…….Tam je vroče ko vrag. 😉

Če se sami ne znate napakirati, vam ni agencija kriva, pa tudi oni, ne skrivajo sonca. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Si doplačala sončno vreme? V kolikor ne, ti ne pripada.

Kva so pa zdej hrčki krivi?A k je doma slabo vreme se pa nad Slovenijo pritožuješ?Zberi se malo!

☂ ☂ ☂ ☂ ☂ ☂

https://www.youtube.com/watch?v=aL80LbssDVc

Če ste tok tupi glupi, da ste šli danes, pri vseh objavah in obvestilih na cesto, ste si krivi samo sami, pa noben drug. Tudi, č eima agencijsko plačano, pač prestaviš za 12 ur, en dan, magari 2 dni, da se da normalno prit na cilj. Ampak ne, ane , glupi slovencl je plačal in glupi slovencl bo šu, tud če bo 3 dni na cesti stal! Beboti!!! Še premalo ste stali, majke mi!!!

Da pa ne znaš vremenske pogledat, pa samo priča, da si opravilno nesposobna oseba, žal! Vsak normalen danes pogleda vsaj okvirno napoved za čas dopusta, saj dandanes obstajajo večtedenske napovedi vnaprej. Tko da …. zmrznite, ni vam pomoči.

Namig: mogoče imajo tudi Hrčki kak Dipo, Jyssk alikaj podobnega, če je REEEEEEES tako hudo – kar dvomim. Sem na S meji, pa imamo 16 stopinj. Ok, niso tropi, ampak za zmrznit pa tudi ni.

šaka suza, vriča smija
https://www.youtube.com/watch?v=BA59tfd2iY8

Fletni ste, ni kaj. Ob vsem opozarjanju o olujni buri in požarih in 45-km kolonah odrinete na pot. In potem takoj na forum pojamrat. Pa Hrvate okrivit za vreme.

Tole vreme se spreminja zaradi komodnosti načina življenja, med drugim tudi zaradi hord sonca lačnih turistov, ki s severa vsako leto pridrvijo na jug Evrope. Tako da je krivda kar lepo precej tudi tvoja 🙂

kje ste to, da je tak mrzlo?

https://www.youtube.com/watch?v=4pMXrgsrTYg

Hvala za tol objavo, prav nasmejala sem se 🙂
Sicer mislim, da je provokacija, pa vseeno – daj, vsak večer objavi kratek opis dopusta, prosim, bo prav pasalo se smejat 🙂

In takoj po prihodu na MON napisat kaj se vam je zgodilo?!
Boga, boga.
„Tko ima kupa se u moru, a tko nema doma u lavoru“

1.Izmučeni – vas je kdo podil, da morate tako daleč? Bi šli pač v Istro.
2.Znervirani? Glej zgoraj.Dokler imaš male otroke, si pač ne zmišljuješ 13-urnih destinacij.
3.Lačni? Če imaš v avtu otroke, je normalno, da imaš za na pot s seboj tudi nekaj hrane…
4.Žejni? In pijače -obvezno!
5.Kar se pa kovtrov in kaloriferjev tiče :Pojdi na recepcijo, pa naj ti dajo dodatne deke.
6.

kje ste to, da je tak mrzlo?

https://www.youtube.com/watch?v=4pMXrgsrTYg%5B/quote%5D

Od kod si ti prišla sedaj v ta svet. Že tri dni je v Dalmaciji 20 stopinj.

MOJ PODPIS!

MONOVSKA LOGIKA hrvat je kriv ker so vremenski pojavi naredili kombinacijo 160kmh burje

Bistveno daljši čas in dlje se vozijo naši severni sosedi in pridejo nasmejani. Ti bi pa vse na hitro. Fast food hrana ti škodi.

Po več kot dvajsetih letih samostojne države in intenzivnega prehoda v potrošniško družbo je evidentno, da postajamo druga Amerika…dežela idiotov. Avtorica je več kot primeren kandidat za resničnostni šov…

In kaj so vam za to krivi HRVATI? Vreme je, kakršno je, ohladitve so bile napovedane.
Če ste izmučeni, bi si izbrali kakšno drugo prevozno sredstvo ali pa destinacijo, ki je v razdalji, ki jo zmorete..
Kateri Hrvat vam je kriv, da ste lačni in žejni?? Da so VAŠI otroci tečni?? To je bolj stvar lastne režije.
Agencija je pa predpostavljma slovenska.

Mislim… na k. mi gre, da ste prišli na morje in najprej prišli svojo jezo zlit na forum. Niste pa toliko računalniško opismenjeni, da bi se par dni preden ste šli pozanimali kakšno bo vreme. Imaš povsod na internetu napoved vremena za 25 dni naprej, celo do ure natančno, za domalo vsako vas na svetu!

Potem so vam pa Hrvati krivi za vašo lastno nesposobnost! Zakaj že, ker niso za vas naročili lepega vremena?

New Report

Close