Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Monogamija je nenaravna, sprevržena in nevarna

Monogamija je nenaravna, sprevržena in nevarna

Človeštvo je čist zglajzalo, glajza še stoletja. Sprani možgani so sprejeli to umetno nenaravno tvorbo, potem se pa ukvarjajo z nerealističnimi obljubami zvestobe (ki jih je za človeka praktično nemogoč doseči), najedanje partnerju/ici za čisto naravne človeške nagone, šnofanjem, bojaznijo lastne sence itd. Čist normalno biološko dejstvo je, da hoče vsako normalno živo bitje čimbolj razširit svoje gene z različnimi partnerji, da se poveča možnost ohranitve genov v naslednjih generacijah. Da si z enim partnerjem celo življenje, je spolna deviacija, bolezensko stanje, vsak normalen (in vsaka normalna) se želi parit s čim več različnimi partnerji, kdor se ne, mu primanjkuje naravnega razmnoževalnega nagona in potrebuje zdravljenje. Najbolj zblojeni pa naštancajo celo z istim partnerjem več kopij, namesto da bi se poslužili naravnih variacij, to je najbolj sprevrženo. Vsakdo z osnovnošolskim znanjem biologije ve, da imam prav.

Poleg vsega tega monogamija tudi ubija, ima torej vse znake nevarnega bolezenskega stanja. Edini pametni, ki se tega nikoli ne držijo, so duhovniki in poštarji, zato nas je 66 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tule gor njihovih potomcev.

Eee, jebi ga zdej, jst sem potomec drvarja. Vem, pa, da je bil poštar zmeri malo nakresan, ko je penzije okol nosil, še dobro, da si me spomnil na njega, hehe.
Drugač pa ja, ….na vsakih par let bi treba menjat partnerja, to bi nekako tako zgledalo kot … red bull ti, da krila in poživi telo in duha, hehe. Ene par jih tako zamenjaš, pol se pa pred koncem življenja vrneš tistemu, ki ti je bil najbolj ok., seveda, če se stvari poklopjo iz obeh strani.

Če skakanje tako naravno in normalo, zakaj toliko opravičevanja okrog tega in pisanja celih spisov. Jaz cenim zvestobo in to lahko povem z enim stavkom. Evo, to sem ravnokar napisal:-))

Če tako misliš, zakaj si tako nastrojen?? Živi kot se ti zdi prav, saj ti te svobode nihče ne more vzeti, vendar bodi pošten – ženskam iskreno povej kakšno je tvoje stališče do monogamije.
Jaz pa lahko samo prosim Boga, da takšnega moškega nikoli dvakrat ne pogledam.

Jaz bi pa rekla, da je ravno multigamija nevarna za zdravje. Ker ko partner pogrunta, da ni “the only one”…huh…sledijo batine (psihološke in fizične).

SREČNI PARI KI SO DOSRMTNO SKUPAJ, SO DOKAZ, DA SE MOTIŠ.

Ja nč. Za poligamijo potrebuješ: veliko denarja! Če tega ni, pa moraš za f.k pač sprejeti pravila, ki jih postavljajo ženske. Tretja varianta je, Da se greš pa nepoštenega in zlaganega in vsaki obljubiš gradove v oblakih, da dobiš. Četrta varianta: obstajajo popolnoma podredljive ženske, ki imajo rade, da nekdo nad njimi izvaja teror in so moškim absolutno podrejene. Aja, moraš vzdrževat. Torej zopet, veliko denarja. Peta varianta: najdeš tako, ki ima iste nazore odprte veze, da gre tudi ona z drugimi tako kot ti.
vendar pa so se poleg seksualnega nagona pri ljudeh razvile še druge potrebe in sicer po čustveni varnosti, sprejetosti in pripadnosti. No, eni so res ostali evolucijsko malce zadaj ali pa so produkt samskih mam in tako za večno ranjeni, ker so jih imele za svoje ( čustvene) partňerje in jih s tem zaznamovale.

če ženska sprejema več kurcev, naj crkne

Ženski ideal je serijska monogamija. To danes ženske večinoma tudi prakticirajo. Ko se tipa naveliča, gre na naslednjega in tako, dokler je kaj zanimiva za dedce.

Vidim, da sem izumila izraz multigamija….hja… :-))

Slovenski multigamisti, niste sami. Pravkar sem našla tole: http://www.bbc.com/future/story/20160623-polyamorous-relationships-may-be-the-future-of-love

Seveda, zelo naravno je, da ima ženska več moških naenkrat in da ji zapolnijo vse tri luknje in da se oni še med sabo zalizujejo, ko imajo oneje v njenih luknjah.
Ha, to je prava narava zate. Uživaj v zalizovanju drugih moških.

Raje se pogovori s starši in avtoritetami ti bo bolje kot da na druge jezo spravljaš.

Ja, avtor, zagovornik plodilstva in podtikanja kukavičjih jajc v tuja gnezda.
Kje pa piše, da temu ni tako?
Kar poglejmo si nsšo morilsko in plenilsko elito, vsi so tak plod, z nepravimi slamnatimi očeti in enako podtikajočimi kukavičjimi lastnimi, latnoročno zaplojenimi, beri brezmadežno spočetimi pankrti, ki se jih protežirano vriva na vse pomembnejše položaje v ožji in širši družbi.

Nikogar od poligamno spočetih ni v njej, nikogar!

Oglej si jih na Najdeno pod dvignjenimi kamni.

Tam so tako naši, kot tuji jezuščki.

Debata o nevarnosti multigamije, poliamorije itd. je itak brezveze, ker je to pač za človeka naravno z biološkega vidika in je sprogramiran, da to počne, pa če se še ne vem kako slepi. Proti temu ne moreš nič. Dokaz je 1000 tem o varanju, ločevanju.

Kar je nevarno, je monogamija kot (nepotrebna) perpetuacija nevarne spolne posesivnosti in monotonosti, ki nas po nepotrebnem spravlja v nasprotje z lastno naravo – potem pa so problemi, ja. Človeštvo je sicer monogamijo začelo počasi zavračati na simbolni ravni, ker je vedno manj porok, ampak to je en res majhen mini korak, večina težav še ostaja.

Debata o nevarnosti multigamije, poliamorije itd. je itak brezveze, ker je to pač za človeka naravno z biološkega vidika in je sprogramiran, da to počne, pa če se še ne vem kako slepi. Proti temu ne moreš nič. Dokaz je 1000 tem o varanju, ločevanju.

Kar je nevarno, je monogamija kot (nepotrebna) perpetuacija nevarne spolne posesivnosti in monotonosti, ki nas po nepotrebnem spravlja v nasprotje z lastno naravo – potem pa so problemi, ja. Človeštvo je sicer monogamijo začelo počasi zavračati na simbolni ravni, ker je vedno manj porok, ampak to je en res majhen mini korak, večina težav še ostaja.[/quote]

OK.

Želim ti eno super poligamno/multigamno punco. 🙂
Samo, da se potem ne boš jezil….

Ne motim se, saj sem napisal, da obstajajo tisti z okvarami v normalnem nagonu, ki ne čutijo potrebe svojih genov širit na normalen način, ampak dajo vsa “jajca v eno košaro”. Teh je malo, to je čudna deviacija.

Ne motim se, saj sem napisal, da obstajajo tisti z okvarami v normalnem nagonu, ki ne čutijo potrebe svojih genov širit na normalen način, ampak dajo vsa “jajca v eno košaro”. Teh je malo, to je čudna deviacija.[/quote]

In pari morda že obstajajo dosmrtno skupaj, če ne drugega zaradi ekonomskih razlogov, ampak pri vsakem normalnem srečnem paru se morajo v ozadju dogajati poteševanja normalnega spolnega nagona z drugimi, razen pri tistih deviantnežih, ki jim primanjkuje normalnega človeškega nagona za raznoliko širjenje genov.

Ne motim se, saj sem napisal, da obstajajo tisti z okvarami v normalnem nagonu, ki ne čutijo potrebe svojih genov širit na normalen način, ampak dajo vsa “jajca v eno košaro”. Teh je malo, to je čudna deviacija.[/quote]

In pari morda že obstajajo dosmrtno skupaj, če ne drugega zaradi ekonomskih razlogov, ampak pri vsakem normalnem srečnem paru se morajo v ozadju dogajati poteševanja normalnega spolnega nagona z drugimi, razen pri tistih deviantnežih, ki jim primanjkuje normalnega človeškega nagona za raznoliko širjenje genov.[/quote]

Vidiš, kako smo si različni…. Ti si ena čudna žival, mnogi smo pa skoraj labodi. Labodi so naravno popolnoma monogamni (za vse življenje samo en partner).

In pari morda že obstajajo dosmrtno skupaj, če ne drugega zaradi ekonomskih razlogov, ampak pri vsakem normalnem srečnem paru se morajo v ozadju dogajati poteševanja normalnega spolnega nagona z drugimi, razen pri tistih deviantnežih, ki jim primanjkuje normalnega človeškega nagona za raznoliko širjenje genov.[/quote]

Vidiš, kako smo si različni…. Ti si ena čudna žival, mnogi smo pa skoraj labodi. Labodi so naravno popolnoma monogamni (za vse življenje samo en partner).[/quote]

Ne verjamem ti, da si ena tistih z nagonskimi motnjami pri naravnem širjenju genetike. Večina se samo navzven pretvarja, da je srečna, ko dol tlačijo svojo naravo, saj to je tudi smisel te teme. Za kulisami se pa dogajajo naravne stvari, ki se jih ne da potlačit.

In pari morda že obstajajo dosmrtno skupaj, če ne drugega zaradi ekonomskih razlogov, ampak pri vsakem normalnem srečnem paru se morajo v ozadju dogajati poteševanja normalnega spolnega nagona z drugimi, razen pri tistih deviantnežih, ki jim primanjkuje normalnega človeškega nagona za raznoliko širjenje genov.[/quote]

Vidiš, kako smo si različni…. Ti si ena čudna žival, mnogi smo pa skoraj labodi. Labodi so naravno popolnoma monogamni (za vse življenje samo en partner).[/quote]

Ni naravno, da se višje razviti sesalci zgledujejo po perutnini iz prazgodovine.

Vidiš, kako smo si različni…. Ti si ena čudna žival, mnogi smo pa skoraj labodi. Labodi so naravno popolnoma monogamni (za vse življenje samo en partner).[/quote]

Ne verjamem ti, da si ena tistih z nagonskimi motnjami pri naravnem širjenju genetike. Večina se samo navzven pretvarja, da je srečna, ko dol tlačijo svojo naravo, saj to je tudi smisel te teme. Za kulisami se pa dogajajo naravne stvari, ki se jih ne da potlačit.[/quote]

Pravzaprav ne moreš vedeti, kaj čutijo in kako se počutijo drugi. Jaz ti verjamem, da bi naenkrat rad imel veliko žensk. Ampak to si ti. Mnogi ostali pač nismo taki, da bi naenkrat imeli več partnerjev. Ti kar izvoli, če ti bodo punce dovolile in oprostile. Jaz ti ne bi. In nobeno izgovarjanje na naravo ti ne bi pomagalo. Ker to je samo izgovor za to, da nočeš uporabljati razuma.

Ne verjamem ti, da si ena tistih z nagonskimi motnjami pri naravnem širjenju genetike. Večina se samo navzven pretvarja, da je srečna, ko dol tlačijo svojo naravo, saj to je tudi smisel te teme. Za kulisami se pa dogajajo naravne stvari, ki se jih ne da potlačit.[/quote]

Pravzaprav ne moreš vedeti, kaj čutijo in kako se počutijo drugi. Jaz ti verjamem, da bi naenkrat rad imel veliko žensk. Ampak to si ti. Mnogi ostali pač nismo taki, da bi naenkrat imeli več partnerjev. Ti kar izvoli, če ti bodo punce dovolile in oprostile. Jaz ti ne bi. In nobeno izgovarjanje na naravo ti ne bi pomagalo. Ker to je samo izgovor za to, da nočeš uporabljati razuma.[/quote]

Jaz mislim, da ti nočeš uporabljati razuma, zato si pripravljena tudi delovati proti naravi za svojo škodljivo in nenaravno ideologijo. In celo tvegati suboptimalno širjenje svojih genov.

Ce iskreno povem, si sama zelim imeti 2 tipa. Pa to z obema skupaj ziveti, brez skrivalnic, lazi.
Ampak vem, da pac v tej druzbi tako ne bo slo, bi me lincali.

Res ne vem, zakaj se ne pusti ljudem ziveti, kot zelijo? Eni zelijo monogamnost, eni poligamnost. Zakaj skoz neko vtikovanje in pametovanje za zivljenja drugih? A svojega ne znate ziveti?

Pravzaprav ne moreš vedeti, kaj čutijo in kako se počutijo drugi. Jaz ti verjamem, da bi naenkrat rad imel veliko žensk. Ampak to si ti. Mnogi ostali pač nismo taki, da bi naenkrat imeli več partnerjev. Ti kar izvoli, če ti bodo punce dovolile in oprostile. Jaz ti ne bi. In nobeno izgovarjanje na naravo ti ne bi pomagalo. Ker to je samo izgovor za to, da nočeš uporabljati razuma.[/quote]

Jaz mislim, da ti nočeš uporabljati razuma, zato si pripravljena tudi delovati proti naravi za svojo škodljivo in nenaravno ideologijo. In celo tvegati suboptimalno širjenje svojih genov.[/quote]
Nekako ti ne uspe ljudi prepričat v svoj prav. Kaj pa če ti nimaš prav?

Jaz mislim, da ti nočeš uporabljati razuma, zato si pripravljena tudi delovati proti naravi za svojo škodljivo in nenaravno ideologijo. In celo tvegati suboptimalno širjenje svojih genov.[/quote]
Nekako ti ne uspe ljudi prepričat v svoj prav. Kaj pa če ti nimaš prav?[/quote]

Moj namen ni kogarkoli prepričevati. Samo komentiram dogajanje, ki ga opažam.

New Report

Close