Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Španija

Španija

Pozdravljeni,

z fantom načrtujema v avgustu 14 dnevno potovanje z avtomobilom po Španiji. Slovenija-Barcelona-Gibraltar-Madrid. Ker bova v mestih Barcelona in Madrid ostala v vsakem po nekaj dni, imava probleme z iskanjem hotelov, v sklopu katerih imaš brezplačno privatno parkiranje. Ima mogoče kdo tu kakšne izkušnje z Španijo in lastnim avtomobilom, da bi lahko priporočil kakšna prenočišča z parkirišči?

Mogoče lahko poskusiš z Airbnb. Zna bit ceneje kot hotel, nekateri nudijo tudi parkirisce. Raziskati je pac treba.
Drugace pa: a nimajo vsi hoteli parkirisca?

Ibis je povsod cenovno ugoden in vedno veš kaj dobiš. Če nisi preveč vržena na fensi šmensi, seveda.

nova
Uredništvo priporoča

Madrid in Barcelona sta večmilijonski mesti. Jaz bi rezervirala hotel izzven centra, ne bi hodila z avtom po mestu. Taki hoteli imajo v večini primerov brezplačno parkirišče. Gledala bi samo, da je postaja metroja blizu.

Cene vozovnic javnega prevoza so nizke in bi uporabljala metro. Hitreje, predvsem pa nimaš težav z vožno po mestnih ulicah in parkiranjem.

Aja, še tole.

Če greš na booking.com, vpišeš destinacijo, datume, ti poišče ponudbe. Potem imaš levo stolpec “Uporabi filter” in označiš Storitev – Parkirišče. Potem pa preveriš na natančnem opisu posameznega hotela ali je parkirišče brezplačno ali ne. Ker ponekod so cene teh parkirišč kar zasoljene.

Drugega načina ne poznam.

Ali se vama me zdi zelo dolga pot v tako kratkem casu??? Samo vozila se bosta…

Poskusi preko airb&b.

Mi gremo tudi na jug Spanije v avgustu. Samo vse preko airb&b rezervirali in najeli avto.

New Report

Close