Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem fanta, imam 45 let, nikoli poročena, brez otrok

Iščem fanta, imam 45 let, nikoli poročena, brez otrok

Če je kakšen, ki bi mi ustrezal naj se prosim javi.

Daj javi se tam unim kmečkim fantom, mislim, da sta dva malo starejša od tebe. Boš imela veliko kmetijo in še na svežem zraku boš. Oddaj se pa imemuje Ljubezen na deželi. Piši jim, kaj veš mogoče boš iemla strečo in te povabijo, pa boš še na Tv in boš še slavna. Kar korajžno, pa velik sreče ti želim!

Fanta? Ali moškega:)

55-letnikom+ bi težko rekel fantje…


.. ji dodelil kar 10 let starejšega?! Da bo čez kakšnih 10 let šplilala negovalko in bo na koncu spet sama?

tukaj svojo sliko, čime se baviš, kaj nudiš, si še devica…?


.. ji dodelil kar 10 let starejšega?! Da bo čez kakšnih 10 let šplilala negovalko in bo na koncu spet sama?[/quote]

Zato, ker vsi moški raje gledajo za mlajšimi in ne starejšimi. Pa tudi, če bi kakšen mlajši želel tako staro – bo šel kasneje na mlajše meso. Za 55+ letnika je pa 45 sorazmerno mlada ženska…


.. ji dodelil kar 10 let starejšega?! Da bo čez kakšnih 10 let šplilala negovalko in bo na koncu spet sama?[/quote]

Zato, ker vsi moški raje gledajo za mlajšimi in ne starejšimi. Pa tudi, če bi kakšen mlajši želel tako staro – bo šel kasneje na mlajše meso. Za 55+ letnika je pa 45 sorazmerno mlada ženska…[/quote]
Saj vem, da gledajo ampak pri večini tudi ostane samo pri gledanju 😉 Zakaj je tako, pa ni potrebno razlagati ,kajne? Pa še to, 55+ starim moškim spolna moč peša, ženske pa tam okrog 40, so glih dobro prebujene in marsikatera si takrat lahko privošči mlajšega od sebe.

Mal v letih si za iskanje fanta :))))))))))))))

Narobe, prej bo ona najdla tipa, kot tip v njenih letih žensko.

Narobe, prej bo ona najdla tipa, kot tip v njenih letih žensko.[/quote]

Normalno, da ja. Ampak fanta? Moškega mogoče?

A niste opazili, da vas avtor/ica vleče za nos?
Če bi imela resne namene, bi dala vsaj kontakt.

Mazohistka si. 🙂


.. ji dodelil kar 10 let starejšega?! Da bo čez kakšnih 10 let šplilala negovalko in bo na koncu spet sama?[/quote]

Zato, ker vsi moški raje gledajo za mlajšimi in ne starejšimi. Pa tudi, če bi kakšen mlajši želel tako staro – bo šel kasneje na mlajše meso. Za 55+ letnika je pa 45 sorazmerno mlada ženska…[/quote]

Poznam vsaj 3 gospe, ki imajo mlajše može! 1. ima 15 let mlajšega, 2. ima 11 let mlajšega, 3. ima pa celooooo 23 let mlajšega!
Ne boš verjela, zelo so srečni!

Izgledam za štirico, imam službo, podnajemnica, zeloooo poštena, in nočem bit več sama.


4 od 100?

4 od 10..


No, prid jutri na obalo. Te povabim na kavo.


molimo za ubogo na duhu

To sem nekega lepega dne tudi jaz ugotovila. In sedaj že nekaj let lepo vedrim in oblačim skupaj z enim strašansko simpatičnim in modrim moškim.

Portorož, Koper mi ni všeč kakšen Split pa mi je top.


Pol kar doma ostani. Jaz grem na SLO obalo.

Velika sem 178cm, imam 60kg..


Jutri ob 9 00 na bencinski v Kopru.

no zdaj ko sem napisala svoje mere, si pa takoj za, saj jaz imam flat na Markovcu-Nokturno, enga pa res rabim da mi odplača kredit-200k a je kdo za..


Kaj si pa ti misliš. Na kofi te povabim in nič več.

New Report

Close