Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek je bil kdo na kapverdskih otokih

je bil kdo na kapverdskih otokih

kdaj je najbolje za odpotovat, je klima podobna kot na kanarskih..kako ste bili zadovoljni, kako je z otroci, 5 in 8 let….in pa kateri otok izbrat?

ja sem bila v sanjah….tako kot se sedaj tebi blede od njih


Ti zavidam, jaz še sanjal nisem :)))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Priporočam zelenortske otoke, ker na kapverdih ni uredu. �

Mi smo bili pred desetimi leti – zelo zadovoljni. Kar se tiče klime je bolje kot Kanarci, ker je morje toplejše. Mi smo bili na otoku Sal in bi z veseljem še šli. Mi smo bili takrat z otrokoma statima 2 in 5 let.
Bili smo pa novembra.

kapverdski otoki

Zelenortski otoki: afriški Karibi, ki jih turizem (še) ni pokvaril. Najlepši čas za počitnice na Zelenortskih otokih je od junija do novembra. Preostanek leta je za kopalne počitnice le pogojno primeren, a ker tukaj skoraj nikoli ne dežuje so počitnice lahko prijetne čez vse leto. V januarju do maja je temperatura od 19 do 25 stopinj, morje pa ima 22 stopinj. Klima je podobna kot na Kanarskih otokih (dokaj konstantne temperature skozi celo leto), le malce topleje je pozimi. Dežuje zelo redko. Morje je najtoplejše ob koncu septembra in v začetku oktobra, ko se segreje do 27 C.

Tukaj imaš en ČLANEK, kjer malo več izveš o teh otokih. Slovenci kaj dosti ne hodijo tja, vsaj množično ne. Mi se odpravljamo letos poleti, zato ti zaenkrat kaj natančnega ne vem povedati.

TUKAJ imaš še več informacij o tem kar te zanima. Pa lepe počitnice!

Kaj pa glede letaslkih kart – ste rezervirali vnaprej, pa kje?

Bila sem na Salu predlani. Katastrofa. Preveč piha, domačini vsiljivi….

Mi lahko kdo kaj več pove kakšno je vreme na kapverdskih otokih(otok SAL) konec novembra…lp

Če si fina rit tam ne bo za tebe.

New Report

Close