Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam možnost maščevati se ženski, ki me je trpinčila

Imam možnost maščevati se ženski, ki me je trpinčila

Pred leti sem delala v državnem podjetju. Vse je bilo ok potem pa smo dobili za šefico žensko zmaja, ki je nad nami izvajala strahoten mobing in nas trpinčila na vse možne načine. Veliko nas je takrat bilo na pomirjevalih, na bolniških, itd. No, jaz sem zaradi nje odšla iz podjetja in si našla zaposlitev drugje (slabša služba, slabša plača, ampak duševni mir je neprecenljiv).

Zdaj pa se je zgodilo, da je meni zelo blizu oseba na visokem položaju in ta oseba ve, kaj vse mi je ta ženska povzročala. In mi je povedala, da ima moč, da to žensko vržejo na cesto, saj so odkrili tudi neke nepravilnosti (ampak jih lahko zataškajo, saj se to stalno dogaja) in ji vzamejo tudi službeno stanovanje. Kakor bom rekla, tako bo ta oseba naredila.

Po eni strani si tej ženski želim vse najslabše, po drugi strani je stara čez 50 let, kdo jo bo vzel v službo, kje bo živela?

Ne vem, kaj bi vi naredili? Bi se maščevali?

pusti na miru, jutr je nov dan.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

V nekaj se zapletaš z nekom pa ne veš, kaj je v dogovoru s tretjim pa tebi pripravljena narediti. Pazi, da to ni past pripravljena prav zate.

nova
Uredništvo priporoča

Resnica!

A lastna sestra mi pripravlja past? In kakšno točno past imaš v mislih?

Jaz ne bi. Tvoja sestra pa bo odgovarjala, če ve za kršitev, pa je tiho. Slej kot prej.

Pač delam po načelu, da za vsakega nekje palica raste.

A lastna sestra mi pripravlja past? In kakšno točno past imaš v mislih?[/quote]

Mogoče bodo papri sestri prej odkrili nepravilnosti, kot boš prišla ti na vrsto, kaj pa veš?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

“po drugi strani je stara čez 50 let, kdo jo bo vzel v službo, kje bo živela? “

Kaj pa čez 200.000 brezposelnih (125.000 uradno), kako bi njim to razložila, zakaj ta nesposobnica zaseda njihovo delovno mesto ???
Zato pa je SLO tam kjer je, daj se že enkrat za sebe postavit!
Zaradi takih ljudi kot postajaš ti, pa smo tam kjer ni muh…

Odpusti in pozabi.
Bodi boljša od nje. Ne maščuj se.

Ne delaj nekomu nečesa, kar ne želiš, da bi drugi naredili tebi.
Ostani čista duša.

A lastna sestra mi pripravlja past? In kakšno točno past imaš v mislih?[/quote]

sej ni nujno da ti pripravlja kakšno past, uporab logiko, ona je bla al je še šefica, tko da pozna ogromn drugih šefov, pol pa uporab logiko kaj se lahko zgodi če se ji mislš maščvat, ona bo vsem strobila kakšna si, pol pa pozab na kero kol službico, če to zgubiš.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Maščevanje je najslajše zdravilo za mirno vest. Takšni psihopatski osebki kot je ona, ki izvajajo mobing potrebujejo streznitev, pa kaj če bo na cesti, naj se zave kako pokvarjena oseba je bila in kako zavržena so bila njena dejanja. Ne poslušaj tistih, ki pravijo pojdi dalje, to so prpe, ki vsi po njih hodijo in ki nimajo jajc. Vrni ji dvojno dozo kravi, zarukani.

Če se boš bolje počutila pol le naredi to. Sam dvomim da se boš. Jaz vem da ne bi, sploh bi pozabil kaj se je dogajalo. Težko je živeti s takim nahrbtnikom iz preteklosti.

Vprašaj se: kaj se bo z maščevanjem spremenilo zanjo in kaj zate?

NE strinjam se sicer z maščevanjem, vendar morajo psihopati dobiti dozo lastnega zdravila. Spraševanje, zakaj to delajo,ali se jim drugi nič ne smilijo, je BREZ UČINKA. Edina oseba, ki se jim smili in do katere jim je mar, so oni sami. Zato morajo posledice čutiti na lastni koži, to je edina pot. Razmisli in ukrepaj – ali ne – s hladno glavo.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Jaz vem, da bi. Enkrat je treba narediti obračun. Ti pa naredi tako, da bo tebi prav.

Je njo kaj skrbelo, kako se bos znasla ti in vsi, ki jim je pila kri? Si se ti smilila njej? Torej?

Odpusti, pozabi. Živiš naprej svoje življenje.

Ta, ki pa ima moč odločanja, jaz bi tej osebi (pa če ti je sestra ali ne) rekla, naj naredi po svoji vesti in kakor ona misli, da je prav. Ne bi se vmešavala, jaz sem šla svojo pot že naprej.

Imam podobno izkušnjo, celo opeharjena sem bila za kar nekaj denarja, kar nekaj časa sem psihično prihajala k sebi in bila dolgo nezaposlena, pa danes, po skoraj petih letih, še vednoželim, da se šefu povrne vse, kar je naredil meni in drugim, ne bi se pa vmešavala v tok zadev, razen če bi me poklicali kot pričo na sodišče, tam bi pričala po resnici.

Kaj je večja škoda? To, kar bi naredila ti, ali kar počne ona? Ona najbrž s svojim početjem škoduje velikemu številu ljudi. To, nihče nič ne ukrepa glede mobbinga, kaže na to, da se jo očitno vsi bojijo in potihem prikimavajo njenemu ravnanju. Če imaš ti naboj, s katerim lahko rešiš veliko ljudi, škoduješ pa samo enemu, kaj boš storila?
To, da se sprašuješ kaj storiti, kaže na to, da očitno imaš vest in empatijo, po drugi strani se pa vprašaj, kaj je večje škoda? Morda vsi nimajo enakih možnosti zamenjati službo, kot si jo imela ti, boš mar križem gledala, kako jih potihem in na dolgi rok ubija?

Tvoja sestra na delovnem mestu ni dolžna ravnati tako, kot bi ti svetovala, pač pa se mora nepravilnosti lotiti odgovorno in za škodo, ki so jo nepravilnosti povzročile mora nekdo tudi odgovarjati.

Ti pa svoje osebne zamere pusti pri strani. Lahko da si samo tako labilna, da te vsaka sapica psihično maltretira in to pač na nekem delovnem mestu ni pomembno.

Problemi se rešujejo, ko so in ne zdaj, par let po tistem…Če pa se že hočeš maščevati, bodi pa faca pa ji v obraz povej, ko bo ostala brez službe, da je pa to tvoje maščevanje..Bi upala…..
Jaz vem, da bi tedaj ukrepala in ne po parih letih….Sploh pa nebi vpletala tretje osebe………
Lej v življenju se vse hitro obrne…………….
V mladih letih sem bila dekla za vse, prenašala sem žaljivke, bila vedno na razpolago 24h/dan….Vsak, ko je imel 5 minut časa me je kam pošiljal!
Pa sem vedno pri sebi govorila, da palica ima vedno 2 konca…..Po parih letih se je to pri meni potrdilo…Živim lepo življenje, imam zdrave otroke, partnerja in vse kar sva si ustvarila sva si sama, brez pomoči drugih…..Tisti grenatorji:-) pa nimajo za burek, banke vse pobrale, vse pod hipotekam, krediti…
Še vedno se kdaj srečamo, kakšno rečemo…Ja vse se vrača, vse se plača…
Vsem pa želim zdravja!

Jaz pa zagotovo bi. Najbolj mi grejo na živce ljudje, ki govorijo “odpusti ji, pozabi…” Zakaj pa naj bi tiho trpela dalje? Ženska je bila hudobna, velikim ljudem, kot praviš, je naredila veliko slabega, jih silila v bolezen, osebne težave, tesnobo, dajali so odpovedi… Prav in edino pošteno je, da plača. Pa nisem zato jaz hudobna ali slaba, pač plačati je treba, slej ko prej. To sploh ni maščevanje, je le poravnava računov. Če ješ in piješ, moraš na koncu tudi plačati.

Ravno nasprotno bi se mi zdelo zelo narobe pustiti stvari na miru in pustiti žensko, da uničuje življenja nedolžnih in dobrih ljudi še naprej.

Tudi meni ni jasno, zakaj bi vse odpuscali in nastavili se drugo lice, ce nas kdo udari. Potem pa odpustimo se Hidi, Zidarju in ostali kompaniji. Dobro, da ne svetujete, da naj bi ponizani in obubozani delavci Hildi nosili priboljske v arest.

bi ji zelo privoščila, da poskusi, kako je, če trpiš. V življenju se vedno vse poravna, torej naj plača račun hudič babji!

Na tvojem mestu bi uporabil zveze in poskrbel, da ostane brez službe in stanovanja. Nato bi se naključno pojavil v njeni bližini in ji zelo posredno in diskretno dal vedeti, da je to kazen za to kar je počela drugim in tebi. Ni pomembno, če ostane na cesti ali brez službe…to je njen problem ne tvoj. Sam bi zelo užival. POleg tega pa se ne gre samo za maščevanje, ženska je zelo očitno delala v nasprotju z zakoni in če imajo dokaze proti njej naj jo vržejo na cesto. Takšni si ne zaslužijo lepega življenja. Zato, ker slovenci nastavljajo še eno lice zločinskim in izkoriščevalskim šefom imamo razne Hilde, Zidarje, Šrote in podobne psihopate. Kradli, uničevali življena in podjetja so ravno zato, ker so vsi bili ponižni pred njimi, si nihče ni nič upal…Najslabša stvar je pozabit, se nehat borit in se it neko hipijevstvo, nato pa živet v revščini in se tolažit, da saj nekoč bo bolj in se bo že našla palica za njih in take bedarije. Če ne narediš nič, pač nič ne bo. Ljudi bo uničevala še naprej.

mne delaj tega, resno
to ti vesolje daje možnost in te preizkuša…dvojno boš dobila nazaj.
ženska je stara 50 let, najbrž ima otroke moža, vnuke karkoli že
ne zajebi še druga življenja.
In tudi mislim, da si se odločila da tega ne boš storila
da pa boš mirna in imela občutek da si ji vrnila, bi ji jaz sigurno dala vedet, da sam da pisne, dobi vse za nazaj, kar vam je delala
to ji bo hujše, ko ne bo vedela od kje in kaj jo čaka
si predstavljaš vsak dan bit pod pritiskom…kmal bi bila tud ona na tabletah. torej ne naredi tega

Pred mnogo leti, sem tudi jaz iz 4 letne srednje šole prišla v državno firmo, kjer so mi določili delovno mesto v pisarni z dvema starejšima delavkama. Ker sem ju spoznala že eno leto prej, ko sem bila na praksi, sem mislila, da bo tudi vnaprej vse, kot takrat, ko sta bili do mene prijazni, spoštljivi, oh in sploh, jaz pa sem jima vračala to dobroto s svojo naklonjenostjo in veliko željo, da bi dobila delovno mesto prav v njuni pisarni. Pa se mi je želja na žalost res izpolnila in pozneje ni bilo nič več tako, kot prej. Seveda nisem poznala dela in postopkov, po katerih sta se ravnali oni dve in že kmalu, ko sem naredila prvo napako, sta mi dali vedeti, da, če bom naredila še kakšno, lahko grem kar kam drugam, da oni dve ne bosta z mano, ki sem očitno nesposobna, izgubljali časa. Najhuje pa je bilo to, da sem jaz nekako še vedno imela rada obe, eni od nju, pa to sploh ni bilo všeč, ker je bila zeljo ljubosumna in posesivna. Ta mi je vsak dan v obraz zmetala vse, kar ji je čez noč padlo v glavo, bala sem se z njo biti sama, ko je ona druga šla na dopust ali bolniško. Ko sem morala na dopust jaz, za nju nikoli ni bil pravi čas, vedno sem se bala priti nazaj, ker sta vmes iskali in tudi našli moje napake, da sta me spet lahko nadirali, jaz pa sem jih ravno zato, ker sem bila živčna, serijsko proizvajala, Moje življenje je bilo 10 let nočna mora, dobro, da nisem zbolela na psihi in telesu. Se sprašujete, zakaj sem bila tiho? Zato ker so vsi vedeli, kaj se dogaja, pa so se ju vsi bali, ker je vsak imel na glavi svoj puter, ona pa je vse vedela, pa tudi zato, ker je bila ta pisarna odmaknjena, pa jim ni bilo treba tega prenašat in so še naprej hoteli živeti v svojem brezbrižnem svetu. Ko sta odšli v penzjo, ena po petih, druga pa po desetih letih skupnega matretiranja, pa sem zaživela v svobodi in miru, otresla sem se vseh nebodijihtreba, delala sama vse, kar smo prej delale štiri osebe, to srečno obdobje je trajalo nekaj let, a vse lepo enkrat mine, tudi pri meni je bilo tako, a tako hudo, kot je bilo takrat, ni bilo kasneje nikoli več, Ti dve osebi sta še živi-kot vem, premišljala sem že, da bi jima povedala, kako sem živela takrat in ju vprašala, če se zavedata, kaj sta počeli z mano, pa nimam jajc. Čim bolj hočem pozabiti na vse skupaj, a očitno še nisem.

New Report

Close