Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katero pivo

katero pivo

Kako pivo pijete laško, heiniken, ali union.
heiniken je najbolši pa še rdečo zvezdo ma 😉

odvisn, najraj heinekena, corona, erdinger, duvel, pogojno še kšnga uniona, laško spljoh nje…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Poltemni Bernard, mmmmmm.

enkrat so celo govorili o tem, da bi morali povsod ukinit rdeče zvezde,
gotovo je bilo takrat veliko bolše kot sedaj, pa ne bom naprej govoril…

heineken je najbolši po okusu in po zvezdi 😉

Vsi neki heineken , pa za en kurc pir je….
Za experimentirat je dober marsikateri pir , ki stane v trgovini vec kot 2€….za nalivat sta pa se zmeri najboljsa oba nasa pircka….sicer pa preferiram kozla

Domače Laško, od ostalih pa Kilkenny.

O’Haras, Kilkenny…

Ocka

Men najboljše pivo kar sem jih kdaj pil, je v gostilni pred Jelšanami.

Kilkenny, Corona, Gösser, Budweiser, Stela Artois, Becks, Union,….samo da je pivo in da ni Laško.

Najboljše je Union. Po Laškem in vseh ostalih boli glava.

Najraje češko 🙂

Bevog!
Različni okusi, ful dobra kvaliteta, dobra slovenska zgodba.

Paulaner, erdinger..

Leffe temno je zakon, poskusite.

Bevog, Vega, Vizir – če že pivo, sicer imam raje vino.. samo da ni iz velike fabrike…

Najraje Caffrey’s!!! Ampak ker ga je težko dobiti je OK tudi Erdinger, Budweiser, … pa nefiltrirano Union

Laško in Hajniken. Union je zluftano, pa še glava me boli po njem.

Nikšičko temno je ful dobro, pa seveda Heineken. Klasika.

Laško

Hahaha..Heineken je v resnici najbolj zanič pir, ki se ga da dobit v bifeju. In zanimivo, velika večina descev ki jih poznam, se s tem strinja…


Gunči se ne strinja, on ljubi Heinekenovo zvezdo, še v podpisu jo ima.

Od cenejših piv imam najrajši Leffe blanche
Med trappiste-i bi verjetno na prvo mesto uvrstil Orval

Lagerjev že nekaj časa nisem pil. Verjetno bi pa rekel Waldhaus Diplom Pils

Kdor misli, da so laško/heineken/Union dobra piva, ima zelo ozka obzorja,…

Jah, men je to kristalno jasno, ampak me ornk stisne ko pride račun, ko gremo parkrat letno na kakšne točene Bevoge, Brewdoge itd, ki imajo ceno nad 4€
Za nalivat sta pa Laško in Union kar ok…sta dost boljša kot kakšni Staropramni, Kozli in ostali ceneni piri iz merkatorja, lidla, hofra itd..

Dolgo mi je bil Heineken naj naj, pa se mi zdi, da se je nekako pokvaril…mi ni več. Dokler ne najdem kaj boljšega, kar Laško. Vmes poizkušam vse sorte ampak še noben se mi ni vtisnil v spomin kot kaj dobrega. Vse nekaj presladko.

New Report

Close