Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kosmata.si

Kosmata.si

Lep pozdrav vsem. Tipi,kaksno je vase mnenje o porascenih zenskah? Vas moti porascenost muce? Lp 🙂 (prosim za resne odgovore)

Ne moti, dokler iz dlak ni mozno narediti kitk 🙂

Ne moti, zakaj bi me, rđavom qurcu vsaka dlaka smeta, pravjo na Balkanu. Čeprav je v današnjih časih to res neobičajno na žalost, da še kaj kosmatga dobiš za obdelavo, hehe..

nova
Uredništvo priporoča

Meni (tip, 34) je kosmata dosti bolj sexy kot pobrita ali na črtico. To je resen odgovor.

Ce ni obrita – ne samo obrita ampah sveze obrita je ne pogledam kaj sele povoham…

Fantek, si mogoče gej? Pravega dedca ne more odvrniti ne pobrita, ne kosmata. Kaj misliš, kako so moški preživeli od pamtiveka, ko so bile vse piške kosmate? Če bi se ti rodil v tistih časih, očitno sploh fu*al ne bi nikoli.

Fantek, si mogoče gej? Pravega dedca ne more odvrniti ne pobrita, ne kosmata. Kaj misliš, kako so moški preživeli od pamtiveka, ko so bile vse piške kosmate? Če bi se ti rodil v tistih časih, očitno sploh fu*al ne bi nikoli.[/quote]

Dečko je pač star 15 let. Saj bo, saj bo… bodimo prizanesljivi…

Jaz hodim na brazilsko od 20. leta (15 let), seksam od 22. leta, zamenjala sem 4 sp. partnerje (2 resna in 2 ‘rekreativna’). 2 sta bila izrecno proti, pa se nisem sekirala, enemu je bilo vseeno, zadnjemu se je pa totalno zmešalo in najin prvi seks … Uau!!! UAU!!! Sem pa slišala (delam v bolj moškem kolektivu in pač vlečem na ušesa), da večini depilirane niso cool. Delno ja, brazilsko pa nikakor. Sem presenečena, zelo!


Hm, starejsi moski kolektiv mogoce, poznajo samo pobrite, kjer pa f.uk kaksen dan po britju pomeni enako kot drajsanje nezne koze po ribeznu…po nekaj urnem stiku, auch… brazilka uf, jaaa precej boljsa izbira…


Hm, starejsi moski kolektiv mogoce, poznajo samo pobrite, kjer pa f.uk kaksen dan po britju pomeni enako kot drajsanje nezne koze po ribeznu…po nekaj urnem stiku, auch… brazilka uf, jaaa precej boljsa izbira…[/quote]

Po mojem je brazilska dep. mišljeno popolnoma pobrito spolovilo brez ene dlačice kjerkoli …

Nimas pojma. Guglaj preden pises.

New Report

Close