Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj pomeni, ce te ljubimec vprasa…

Kaj pomeni, ce te ljubimec vprasa…

Ce hocem, da pripelje se kaksnega tipa? Madona pa ja ni gej? Ali ima obcutek da mi ni kos? Nic mi ni jasno…

Vse omenjeno je mogoce, cuckold si pozabila napisat…


Sem pogzglala tale cuckold…pa ne razumem..je to kak fetis? V glavnem lahko si mislim, da cist vse pa ni ok z njim a ne?! Valjda normalen moski to nebi vprasal a ne;)?

nova
Uredništvo priporoča

..pomeni, da je čas za drugega ljubimca 🙂

..pomeni, da je čas za drugega ljubimca 🙂


Ma pust ga. Raje k meni pridi.


Sem pogzglala tale cuckold…pa ne razumem..je to kak fetis? V glavnem lahko si mislim, da cist vse pa ni ok z njim a ne?! Valjda normalen moski to nebi vprasal a ne;)?[/quote]

Cuckold je fetiš. Gre za spolno igrico, kjer na različne načine udeleženci prakticirajo/projicirajo svoje spolne želje, potrebe. Povezana je z drugimi praksami (“kao varanje, ali zalotitev pri varanju”, BDSM dodatki, pa medrasni seks, lezbični, bisex…skratka množica) ali pa nastopa zgolj kot dogovorjeni seks med 3 ali več osebami, kjer sta dva par, od katerega (ponavadi) moški igra vlogo opazovalca oz. benignega asistenta. Njune zveze pa ne moremo enačiti s kurbanjem, swingerstvom. Gre za potešitev želja/potreb OBEH partnerjev, njuna zveza je nedotaknjena.
Nekateri moški uživajo v podrejeni, poniževalni vlogi in jih to rajca. Ni pa nujno, da so v resničnem življenju taki, največkrat ne.
Enako velja za ženske, je npr. poslovno uspešna alfa samica, ki pa intimno uživa v bičanju in grobem seksu v podrejeni vlogi.

Sicer pa;
Razlogov za “deljenje partnerja” je veliko, verjetno toliko kot praktikov tega…
Lahko gre zgolj za željo, da bi ti ustregel, ima občutek, da si to želiš.
Lahko dvomi vase, v svojo sposobnost zadovoljiti te.
Ima kakšno telesno (manjšega tiča) ali psihološko disfunkcijo (oz. si jo domišlja) , npr. občutek nesposobnosti, ne ljubljenosti, skratka množica travm, ki jih slovenski moški zaradi primarnih disfunkcionalnih družin prenašajo(mo) hote ali nehote v svoje partnerske odnose.
Lahko pa si zgolj želi nove seksualne izkušnje in je pač poskusil.

Brez da ga vprašaš kaj bi v resnici rad ne bo šlo.

Če malce pofilozofiram: moški/ženska s katero smo intimni je verjetno najboljši naslov za taka osebna vprašanja…


Sem pogzglala tale cuckold…pa ne razumem..je to kak fetis? V glavnem lahko si mislim, da cist vse pa ni ok z njim a ne?! Valjda normalen moski to nebi vprasal a ne;)?[/quote]

Cuckold je fetiš. Gre za spolno igrico, kjer na različne načine udeleženci prakticirajo/projicirajo svoje spolne želje, potrebe. Povezana je z drugimi praksami (“kao varanje, ali zalotitev pri varanju”, BDSM dodatki, pa medrasni seks, lezbični, bisex…skratka množica) ali pa nastopa zgolj kot dogovorjeni seks med 3 ali več osebami, kjer sta dva par, od katerega (ponavadi) moški igra vlogo opazovalca oz. benignega asistenta. Njune zveze pa ne moremo enačiti s kurbanjem, swingerstvom. Gre za potešitev želja/potreb OBEH partnerjev, njuna zveza je nedotaknjena.
Nekateri moški uživajo v podrejeni, poniževalni vlogi in jih to rajca. Ni pa nujno, da so v resničnem življenju taki, največkrat ne.
Enako velja za ženske, je npr. poslovno uspešna alfa samica, ki pa intimno uživa v bičanju in grobem seksu v podrejeni vlogi.

Sicer pa;
Razlogov za “deljenje partnerja” je veliko, verjetno toliko kot praktikov tega…
Lahko gre zgolj za željo, da bi ti ustregel, ima občutek, da si to želiš.
Lahko dvomi vase, v svojo sposobnost zadovoljiti te.
Ima kakšno telesno (manjšega tiča) ali psihološko disfunkcijo (oz. si jo domišlja) , npr. občutek nesposobnosti, ne ljubljenosti, skratka množica travm, ki jih slovenski moški zaradi primarnih disfunkcionalnih družin prenašajo(mo) hote ali nehote v svoje partnerske odnose.
Lahko pa si zgolj želi nove seksualne izkušnje in je pač poskusil.

Brez da ga vprašaš kaj bi v resnici rad ne bo šlo.

Če malce pofilozofiram: moški/ženska s katero smo intimni je verjetno najboljši naslov za taka osebna vprašanja…[/quote]
Joj spanker hvala za tale odgovor…res nisem pricakovala tako resnega in strokovnega odgovora (lahko kam pritisnem follow spanker? :-))…in najberz gre za to da rad ustreze, ker je obseden s tem 😉 ..zato nebi se menjala ce ni hujsega:)

Viber.
Potem sploh ni dvoma, povej mu, da te drugi tip v postelji ne zanima, da ti on izpolni vse zelje in pricakovanja. Mislim, da te bo potem se bolj cenil, dvignila mu bos samozavest in posledicno libido. Skratka pogumno.


Sem ze 🙂 in res je kar pravis 🙂 zanimivo 🙂 hvala!!!

Pomeni da si za njega ena navadna poceni drolja ki se je že naveličal in bi zdaj da nekdo drug ‘uživa’ v tvoji spoštovani družbi.

Če si moški zaželi dveh žensk v postelji.. vsi razumejo. Moški svet.
Če bi si slučajno ženska zaželela podobno: dveh moških v postelji.. Se kar sama zminira s takšnole temo.

Še enkrat: moški svet. Patriarhat je, da si ženske ne smejo niti zaželeti biti vsaj približno podobne moškim.

De omnibus disputandum..

New Report

Close