Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pofukal bi jo

Pofukal bi jo

V sosednji stavbi je ena taka dobra mačka…….prov takšna, k se reče, da se more pa res dobr fukat! Je tako sexi, da se mi kurac takoj dvigne, sam pomislim nanjo. Ne vem kako ji je ime, koliko je stara, ne vem iz kje je…. Vidim jo le v službi, ko kadimo zunaj in če pride ravno mimo. Fak kaj bi ji delal. Ne vem ne znam opisat, njene obline so tako privlačne, vabljive, mamljive, da bi se človek kr zaril z rokami in glavo vanjo. Je takšna za premečkat, za gnesti, za masirat, za lizat, za fukat! Men se trga! Vedno, ko jo vidm začnem fantazirat kako pristopim do nje in jo kr direkt zaližem, al pa zgrabim in posadim na svojga tiča! Rad bi jo pofukal, sam nimam jajc!

boš še naprej samo gledal, kavsal jo bojo pa drugi.

Kako si to tako lepo opisal, da si še mene zrajcal 🙂 ja malo se pozanimaj, ali je samska ali ne, pa lepo počasi, in čez čas bo verjetno pristala na sex. Glede na to kako si dobro opisal mislim da ji ne bo čisto nič manjkalo

Pa sem jo, pofukal! Res nora baba, sexapilna, polna energije, divja, strastna….fak takšnih bab ne delajo več. V življenju še nisem srečal ali spoznal takšne babe, ki tako dobro zgleda, ga dobro fafa in dobro fuka. V vseh pozah je top, v vsaki pozi se dobro znajde in brez kakršnega koli pritoževanja…..
Zdej sva ljubimca….. je poročena…… Fukam jo skor vsak dan! Moj prvi pristop, pa je bil direkten. Šel sem do nje, ji reku, da ji moram neki povedat…..povedal, da bi jo rad pofukal……in je bla takoj za!

Odgovor na objavo uporabnika
Če nimaš jajc, 02.09.2016 ob 13:30

boš še naprej samo gledal, kavsal jo bojo pa drugi.

Mogoče mu pa to prija. Rad si ga meče na roko, ko gleda 😀

New Report

Close