Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? dežurna lekarna – lj

dežurna lekarna – lj

zanima me, ali dežurna lekarna v lj tudi danes izdaja samo zdravila na recepte in nujna zdravila (kaj to sploh je?) – glede na to, da je praznik?

rabila bi otroški sirup za izkašljevanje in že eno uro kličem njihovo tel. številko in vse kar dobim, je odgovor, da so vsi njihovi svetovalci zasedeni. 🙁

prosim za pomoč, da si prišparam 1 uro (s ptjo tje in nazaj), če slučajno zdravil brez receptov ne izdajajo.

aja, na njihovi spletni strani ni posebej napisano kakšen je režim ob praznikih.
(http://www.lekarnaljubljana.si/si/lekarna-ljubljana/poslovalnice/seznam-poslovalnic/lekarna-pri-polikliniki)

hvala za pomoč!!!

Katero številko pa kličeš?

Lekarna pri Polikliniki je po navadi dežurna ali pa Miklošič. Izdaja se zdravila na recepte,ki so predpisana istega dne. Brez recepta se ne izdaja, edino, če naredijo “uslugo.”

nova
Uredništvo priporoča

Seveda lahko dobiš tudi zdravila, ki niso na recept.
ALi kličeš na tole številko: 01- 230 62 30?

lahko kupiš karkoli tudi brez recepta.

100 procentno.

lp

najlepša hvala za odgovore, tudi na tel sem dobila gospo, ki mi je povedala enako.

tel št. imajo sicer novo – 01 2306100

a ni čudno, da na spletni strani piše:
V času dežurne službe (od pon.-pet. od 20. do 7. ure,v soboto od 13. ure naprej in v nedeljo ves dan) izdaja zdravil na recept, predpisanih istega dne in nujnih zdravil preko dežurnega okenca.

jaz tega ne razumem, kod da v času dežurstva (če rečeš, da je nedelja isto, kot praznik) dobiš vsa zdravila… ah…

Lahko jih dobiš brez recepta, ampak jih dražje zaračunajo. Plačaš še tarifo za ežurstvo.

v novem mestu ne zaračunajo višje cene in tudi izdajo vsa zdravila brez recepta.

Tudi v Mariboru lahko dobiš brez recepta in po enaki ceni.

New Report

Close