Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek otroška klepetalnica

otroška klepetalnica

Sem opazila, da imate na med.over. net-u tudi otroško klepetalnico, ki pa ni v uporabi. Zdi se mi velika škoda. Mislim, da bi bilo dobro, da bi jo usposobili. Naša osem let stara hči zelo rada malo brska po internetu in išče otroške strani. Zelo si želi svoj otroški forum in klepetalnico, pa je ni nikjer najti. Kakšne so možnosti, da jo usposobite, oz. zakaj ni v uporabi?
Mislim, da bi tudi drugi otroci radi malo poklepetali s svojimi vrstniki. Mislite, da se motim?
Sicer so mi vaše strani zelo všeč. Lep pozdrav.

Darja,
res, da nimam svojih otrok, ampak ti bom vseeno posredovala svoje mnenje. Res misliš, da je pametno, da 8 letna punčka brska po netu? Kaj pa, če začne klepetati s pedofilom???? Ali pa veliko starejšim najstnikom??? In se dogovorita, da se dobita po njenem pouku???? Koliko podobnih dram se dogaja in veliko je bilo že povedanega na to temo. Celo na SLO TV so osveščali starše, kako morajo kontrolirati svoje otroke? Veliko je bilo govora o škodljivosti klepetalnic – izrabe otrok!
Ne sili dekletca v svet interneta. Komaj 8 let je stara. Raje jo pelji na kakšen hrib, v kino, …. ali pa rišita, šivajta, kuhajta,….

Ne skrbi za mojo hči. Upam, da svojih otrok ne boš zavijala v vato in zapirala doma med štiri stene. Veš zdi se mi prav, da otrok stopi v svet interneta, konec koncev se pričenja doba računalništva. Seveda po nadzorom starejše osebe. Ne misli, da moja hči kar brez nadzora klepeta in srfa po netu. Je pa lepo, da lahko tudi ona poklepeta s kakšnim otrokom, zakaj pa ne. Seveda je treba otroku postaviti omejitve in mu jasno razložiti kaj je nevarno in kaj lahko počne. Tudi glede odhoda iz šole je pri svojih osmih letih skrbno pod kontrolo.
Konec koncev kako pa potem ti lahko veš, da se mogoče ne pogovarjaš z morebitnim posiljevalcem ali kako drugače spolno iztirjenim človekom? Eno je po netu pogovarjati se, seveda z zadrški, drugo pa je srečati se s tem človekom. Moja hči je o vsem tem dobro poučena.
vseeno hvala za nasvet in brez zamere.

nova
Uredništvo priporoča

predlagam vam da se vi tudi vpišete v to klepetalnico

če se nočete vam je lahko žal.

]kako ste kajj jst sm ok-ey pa vii?DARJA MI LAHKO SVETUJEŠ EDN NA OTROŠKI KLEPETALNICI JE FULL SMOTAN ZATO SM MU REKLA NEJ GRE AMPAK NI HOTU VS ČASSSSSSSSSS MI JE TEŽUU!
pleasee help me[code]

Kar pusti ga ni ti treba se ga bati sej samo ti težii!

Hvala ti barbara

NO MEN SE ZDI OTROŠKI KOTIČEK TO JE KLEPETALNICA ZELO NEVARNO NEDAVNO JE MOJA HČI ŠLA NA TO KLEPETALNICO IN JST SEM BLA ZRAVEN NJE IN JO EN MOŠKI VPRAŠA KOLIKO SI STARA? PA REČE MOJA HČI 10 IN ON VPRAŠA ČE JO JE ŽE KDO POBOŽAL PO NO SAJ VESTE PA JE ODGOVORILA NE ON PA JE REKEL DA BI ON LAHKO ČE BI POVEDALA KJE JE DOMA PA DA BI BLA SAMA ….ON JE VEDEL KOK JE STARA JAZ PA SEM ČEZ ČAS UGOTOVILA DA JE STAR 34 LET….

prav mate.as te mama!???????????????

alisa vi imate prow!* zato vam rajši predlagam daotroka ne pustte na to klepetalnco jst sm stara 16 let in wem kej je prow tut če me kdo vpraša za teleonsko številko mu je ne powem niti se ne zlažem je* ja kwa?*
LEP POZDRAW OD KE$HE*!*

Ja ALISA pazite na to! Zato je najboljše, da ne hodi na klepetalnice (oziroma računalnik).No to Vam svetujem!!!

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

.


[hr]
[center]
[code]

[/code]
[/center]
[sup][sup][sup][sup][sub][sub][sub][sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sup][/sup][/sup][/sup]NO SEM 25 MAMICA KI IMA HČI STARO 7 LET IN VELIKO HODI NA OTROŠKI KOTIČEK TO NA GOOGLE UPIŠEŠ OTROŠKA KLEPETALNIVA IN KO SE ODPRE DAŠ SVOJ UZDEVEK MORAM REČI DA SO OTROCI PRIJAZNI IN SE POGOVARJAJO SAMO O LEPIH STVAREH NO
NAPRIMER O SEX,DROGAH K TEMU MORAMO OTROKE SPODBUJAT TO JE RES DA JE MOJA HČI JEDLA MARIHUANO AMPAK NIČ ZA TO

[img]http://dragcave.net/image/OpJ0.gif[/img]

Kaj pa poleg tiste OTROŠKE KLEPETALNICE na otroškem kotičku a obstaja slučajno še kakšna druga klepetalnica, podobna kot tista?

živjo

zivjo kako si kej

test

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ja prav bomo pogledali no saj vidimo.
Lep pozdravček od Svetovalke Barbare

Kaj pa poleg tiste OTROŠKE KLEPETALNICE na otroškem kotičku a obstaja slučajno še kakšna druga klepetalnica, podobna kot tista? Prosim, odgovorite, če veste!

ALI MI LAHKO KDO NAPIŠE NASLOV OD KAKŠNE OTROŠKE KLEPETALNICE PA NE TISTE :OTROŠKI KOTIČEK,… KKŠNE DRUGE !!! PŁŁŁŁIS ,VAM BOM HVALEŽNA ZLOOOO !!! 🙂 😉

mislim da je otroška klepetalnica zeŁo nevarna pogovarjajo se če bi hodi/la s tabo……pa če greš…kje si domaa…koŁiiko si star/a no je zeŁo nenavadnoo

jaz mislim da je klepetalnica zelo nevarna

AAA

New Report

Close