Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Stokke voziček – Maribor

Stokke voziček – Maribor

Pozdravljeni,

ali pozna kdo gospoda Matej Fortun iz Maribora, ki prodaja Stokke vozičke?
Potrebujem kak kontakt oz. naslov. Ga mogoče kdo pozna?
Za vsak odgovor bom hvaležen.

Lep pozdrav,

Janko

Vprašaj tule: http://www.facebook.com/StokkeSlovenija

Pozdravljeni,

Tudi mi ga iscemo.Smem vprasati v zvezi s cim ga iscete?

Email načeloma imam.jaz ga bom tudi v kratkem rabil ker voziček ne štima.ima kdo kakšen problem z njegovim vozičkom??
hvala

To nigospod Fortun, ampak lažnjivec! Za 750 EUR smo kupili PONAREJENI voziček, kar lahko potrdijo tudi uvozniki Stokke za Slovenijo, dotična ga. Alenka Šivic.
Svetujem vam, da se ga izogibate, saj ko enkrat od njega kupi voziček, ne le da se ta kar naprej kvari, ta oseba enostavno izgine!

Pa ve kdo od kod je ta.ali pravo ime itd….tablice ma mb to vem…

Ne vem še… Ga iščem in zagotovo ga bom tudi našla, pa naj bo Fortun ali Sveti Peter! Vrnil bo denar in sledila bo tožba!

Nebi blo slabo da se povežemo.meni pa bo vrno pol pa mu bom se glavo razbil mater munjebem pokvarjeno.najdo sem jih na kitajski strani ua 300 so ponaredki….moremo se povezat da ga najdemo pa kr na bajto pa da ha vidimo heroja pol

Je že kdo zvedo kdo je in kje se ga da najd…
Hvala

Tudi jaz sem bila oguljufana iz strani tega goljufa. A me lahko kdo kontaktira iz strani ogoljufanih. Jaz imam še račun katerega mi je dal dostavljalec. Jojjjj kok sem jezna. In on mi je trdil da ima licenco, ko pa sem mu rekla da je to ponaredek me je pa grdo nadrl!!!!!

Grozn…
Samo ne razumem, zakaj enostavno ne kupujete prek spleta? ker pri vseh spletnih nakupih lahko blago v 15 dneh vrnete če niste zadovoljni z njim in sploh imate v rokah vse dokaze o nakupu. čist vse slovenske spletne trgovine preko katerih sem kupoval so bile ali ok ali pa sem brez problema dobil denar nazaj če kaj ni bilo ok.
Tkole če pa poznate samo ime in mail od prodajalca oz še tega ne, je pa res nenavadno, da kupite.

Samo na policijo…ce prav je vse skupaj tak..toti posranec pa tak bere to….goljuf smrad sram te je lahko da prodajas ponaredke…srecamo se se definitivno!!!!kam da se vas kontaktira….????

Pozdravljeni
Mi smo tudi kupili voziček od tega gospoda. Morem reč da ni bil tak napačen nakup, saj smo v roku enega meseca reklamirali voziček ker so malo opletala kolesa. Po pravici povedano sva se tedaj že zavedala (saj tudi ni dvignil telefona več dni) da so vozički iz neke azijske države ampak naju to ni pretirano motilo saj je bila cena ugodna in sam voziček ni niti malo odstopal od tistih ki si jih imel na probo v ostalih ¨renomiranih˝ otroških trgovinah.
Ko sva se menila ali kupiti original ali pa preko spleta iz kitajske za 300 eur sva se odločila za njega saj bi naju poštnina stala toliko kot sva potem plačala njemu.
Voziček uporabljamo že eno leto in je vse OK in tudi prijateljica ga ima in je enako zadovoljna. Danes smo ga pravkar razstavili in ugotovili da so deklaracije na vseh delih vozička in da je iz Norveške, poleg tega pa se super tudi opere. Upam da boste rešili svoje težave in omenjenega dosegli da vam reklamira vozičke.

Mislim,tole pa jaz ne verjamem.. Moj je samo enrkat nekaj naročil iz Kitajske,pa se je opekel trikrat…

Trikrat je hotel naročiti LCD TV Sony, po smešni ceni,pa je nikdar ni dočakal,tako da smo sedaj po treh že kupljenih po dveh letih še kar pri stari. Vse ponaredke že na Kitajskem izločijo,pri nas pa itak… Sem imela kolegice pa UGice iz Kitajske pa podobno,pa nihče ničesar ni dobil…

Mi tudi imeli Stokkeca… Ful cooooool voziček. Bi ga še kar enkrat imela… Ampak ni dinarčkov,pa tudi otročkov več ne… 🙁

Pozdravljeni!

Tudi midva z ženo sva kupila voziček pri njemu… Ali ste mogoče že kako uspeli priti v stik z njem.. mogoče prijava na policijo.. sam sem si prepisal registrsko tablico…

Najboljše bi bilo, če podamo skupno prijavo ali kaj??

Ukzu jaz in ena gospa sma prijavla.pojdite na policijo in prijavite.v mb je bila.prijava im mislim da v celju!tablica bo ogromno pomenla!

Ukzu jaz in ena gospa sma prijavla.pojdite na policijo in prijavite.v mb je bila.prijava im mislim da v celju!tablica bo ogromno pomenla!meni je pripeljal z bmw 5 karavan.dajte vi kr napisat kaj veste ….naj se zve kdo je goljuf

grozno je tole, upam da uredite, vseeno pa imam tud jaz isto vprašanje – zakaj kupujete take stvari prek nekih nepreverjenih ljudi? ker dandanes te nategnejo na vsakem koraku, tud bolha pa te fore – nikoli ne veš kaj boš dobil. Sploh pa taka stvar kot je otroški voziček ki veš da ga boš rabu kar nekaj časa in vseeno se gre za tvojega otroka. No nočem pridigat, vsak naredi tako kot najboljš misli. Sam pač kupujem prek preverjenih prodajalcev, počakam na akcije in je to to. V babycentru imajo prav zdaj akcijo da imaš 2 leti 11% popusta na stvari za dojenčka. Najde se samo treba je vedeti kje iskati. Najslabše je pa po mojem mnenju kupovat pri nekomu kjer ne veš če je stvar sploh originalna oziroma od kod prihaja.

Nemorem verjet kaj pisete in kako razmišljate….zalostno.pa kaj vi sebi kupujete vozicke al otrokom poglejte malo teste za vozicke!!!in drugic da kupujete ponarjene vozicke je žalost!!!btw.jaz sem kupil za 600eu novo original chicco!ne pa kopij res ste bedni vozicek se kupuje za otroka in se barva se zbira na spol otroka.

Ok, da gre za ponaredek ste verjetno vedeli pri nakupu, če je bil toliko cenejši od ostalih trgovin. Kake težave pa imate?

- - - - - - - - - - - - [url]https://prvipaketek.si/verzi-in-cestitke-ob-rojstvu/[/url] -->> Čudoviti verzi ob rojstvu otroka ;)

New Report

Close