Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Spletna trgovina Torbice Čevlji, kaj se dogaja?

Spletna trgovina Torbice Čevlji, kaj se dogaja?

Pozdravljeni,
pred dvema mesecema in pol sem v spletni trgovini Torbice čevlji naročila torbico. Torbica se je po parih nošenjih začela trgati in glede na to, da ni bila ravno poceni, sem jo želela vrniti. Gospa, gospodična, ki je lastnica, mi je odgovorila, da lahko vrnem, zmenive se lahko tudi za osebni prevzem v začetku aprila. Ko sem jo potem v aprilu želela kontaktirati za prevzem, sem opazila, da moram izpolniti še nekaj glede vračila na njihovi spletni strani. Vse narejeno, le da se ta gospa ne javlja več. Torej jo poskušam že mesec in pol priklicati, danes sem poskusila še s telefonsko številko in se ne javi.

Je morda kdo v zadnjem mesecu kaj naročil iz te trgovine? Poslan ji je bil e-mail tudi iz drugega naslova, za povpraševanje o izdelku, a tudi tam ni bilo odgovora.
Kaj storiti?

Prijavi na zvezo potrošknikov!!!

Zivjo drage damice.

Nedavno sem narocala pri spletni trgovki z oblacili Glam Butik Domzale na FB. Lastnica neka Sabina…

NESRAMNA! NEPROFESIONALNA! PRIMITIVSKO OBNASANKE! Nekvalitetna in predraga roba. Poslala mi je napacno stevilko, roba je bila umazana. Ko jo kontaktirala na fb, da zelim reklamirati me je blokirala !!!
Za bruhat.. tako delati s potencialnimi strankami??

NIKOLI VEC.

nova
Uredništvo priporoča

zivjo
tudi jaz imam slabo izkusnjoz glam butikom. narocila sem cevlje 38, poslje pa mi 36. sem ji pisala in jih vrnila, nato mi je potem poslala 38. sicer je bil podpat malo grdo zalepljen vendar sem rekla okej nebom tecna zaradi tega. no in po 3 dneh nosenja cevljev, se mi je spredaj odlepil podplat. sem ji takoj pisala in je rekla naj posljem cevlje nazaj. jutri bom poslala pa upam da dobim nove. drugace pa- vidim da je tole bol slaba roba.

New Report

Close