Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! darilo za 11-letnico

darilo za 11-letnico

zivjo!
kupiti bom morala darilo za 11-letno punco. tiste ki imarr tako stare otroke, povejte, kaj je letos in, s cim se igrajo (ce sploh se) tako stari?
vptasari zal ne morem ne nje ne starsev, ker je to v okviru akcije bozicek za ne dan, tako da drugih info nimam..
hvala

MI običajno kupimo kakšno knjigo, res pa je, da če otroka sploh ne poznaš, to ni tako lahko. Drugače pa: kakšna rutka/šal, kakšni lepi svinčniki/nalivniki, dnevnik, tablice za na steno, kamor se kaj napiše, stenske nalepke, kakšna družabna igra, kakšen set za ustvarjanje (mogoče pastel ali akvarel barvice, blok za risanje ali pa kaj za ustvarjanje nakita, …), skodelica, kapa, rokavice, torba za čez ramo …

super, hvala
jaz sem razmisljala se o kaksnem make-upu.. kaksni lakci, pa podobno za zabavo.. jim je to ze zanimivo? je letos aktualna kaksna skupina ki jo vec ali manj poslusajo vse?

nova
Uredništvo priporoča

Vse punce poslušajo Katy Perry in Taylor Swift.
Pri make-upu pa bodi malo rezervirana – ali starši dovolijo? In ali je deklico obremenjevati s temi stvari že pri 11ih letih. Moja si je letos za miklavža zaželela lak za nohte (sva se zmenili za prozornega oz. čisto malo z rozastim odtenkom), ampak sem ji jasno povedala, da to bo za izjemne priložnosti, nikakor pa za v šolo in podobno.

No, ja… Vse enajstletnice pa res ne poslušajo Katy Perry in Taylor Swift. Moja na primer ne in tudi nobena od njenih prijateljic ne. 😉 Naše si za darila najraje nosijo raznorazne sete za ustvarjanje (Fimo masa, perlice, zapestnice,…), pobarvanke TopModel, kakšno majčko poleti in pozimi rutke, šali in rokavice,… To so po eni strani hecna leta. Po malem jih meče puberteta in se same sebi zdijo skoraj odrasle, po drugi strani pa se igrajo še kot male punčke. Pri nas so laki in ostal make up sicer pogosta tema oboževanja in razglabljanja, se pa nobena še ne maže. Izjema so kakšni skoraj prozorni laki za nohte. Okus glede knjig je zelo različen vsaj kar se tiče leposlovja. Se mi pa za darilo zdi zelo primerna knjiga Hura za punce! Je notri marsikaj, kar pride prav odraščajočim deklicam. Moja bi se tudi neznansko razveselila letne karte za živalski vrt ali pa Hišo eksperimentov. Ali pa darilnega bona za celo družino za kakšne toplice.

10letna nečakinja ima rada Top model, pa tiste gumice za plest zapestnice. Za darilo so ji všeč še kristali, ker sem jo navdušila z njimi, pa kakšna slika, ki jo naslikam, pa hoče imeti podobno. In ne posluša Taylor in Kate. ampak musko, ki jo starša poslušata. Kaj več pa ne bi vedla povedat, kaj je deklicam všeč.

ok super ste! te topmodel in to se mi zdijo dobra ideja..tudi perlice in ostalo za ustvarjanje..
z lakci sem pa sveda mislila kaksne take za afnanje, ne za v solo (sicer nevem kaksne so puncke zdaj, a mi se se nismo:))
hvala!!

Set za izdelavo kristalov.

Naša obožuje Top model in pa cotke iz New Yorkerja – majice s smešnimi napiši ali fotkami, slikami živali npr. če ima punca rada mačke ali pse, tako kot naša. Rada ima tudi uhane.

Jaz isebno bom letos, 18.8 stara 12 let. Želim so lego friends, čeprav sem prestara zanje…. običajno so nam dekletom všeč kakšne zanimive torbice, top modeli, škatulje za nakit, lahko pa ji daš tudi samo 10-20€

jaz bom kmalu stara enajst . punco enostavno lahko uprašaš kaj si želi tako boš najbolj vedela.tudi mene to sprašujejo ni nič takega. lahko pa ji enostavno daš npr. 20 $ in si sama kupi.

Zanimivo darilo je tudi družabna igrica križci in krožci. Mi se igramo že 3 večere 🙂 https://zaplanet.si/izdelek/igrica-krizci-in-krozci/

Jaz sem bila včeraj 11.meni bi bilo všeč kakšno darilo kot je na primer kaj zabavnega ali uporabnega, kaj za oblect, rada se ukvarjam z gimnastiko zato kakšen rekvizit ali nekaj.

Hej, krasna darila lahko najdeš tudi na Best Secret, super customer support, brezplačna poštnina in nori popusti – imam še nekaj vabil:

 

https://invite.bestsecret.com/VQR-6VG-34N?c=si&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration

 

Jaz bom kmalu stara 11 in si najbolj želim kakšno kos oblačila ali kaj podobnega.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj naj kupi, 16.11.2015 ob 07:32

zivjo!
kupiti bom morala darilo za 11-letno punco. tiste ki imarr tako stare otroke, povejte, kaj je letos in, s cim se igrajo (ce sploh se) tako stari?
vptasari zal ne morem ne nje ne starsev, ker je to v okviru akcije bozicek za ne dan, tako da drugih info nimam..
hvala

Mi po navadi kupimo knjigo ali pa top model.

Odgovor na objavo uporabnika
mery576, 29.07.2022 ob 11:26

Mi po navadi kupimo knjigo ali pa top model.

Jaz Bi imela make-up, masko za obraz, prfum ali pa lip gloss

Lp

New Report

Close