Gradimo, opremljamo in urejamo dom

Gradnja in opremljanje stanovanja je lahko prijetna izkušnja, če imaš nekoga, ki zna svetovati. Dobri in slabi izvajalci. Se zadeve lahko lotim sam? Vse od belil, parketa, ograj, oken do cementa.

NOVO ALI RAJE RABLJENOOO

Z fantom si urejama svoje stanovanje, ker sva z denarjem res na tesnem iščeva
poceni pohištvo. Od kuhinje ( z aparati ali brez) ter jedilna miza in stoli,
spalnice( postelja in omara, kopalnice, kavč in regal za tv ter kakšne police.
Gledam res lepe kuhinje ampak so tako drage. Tega si ne moreva privoščit.

Tale mi je NORO dobra.
http://www.spac.si/index.php?mact=Album,m5,default,1&m5albumid=1&m5pictureid=1&m5returnid=62&page=62

Gledala sem tudi preko Bolhe rabljene, ampak raje bi novo. Ve kdo kje so kakšne
bolj moderne poceni kuhinje? Ne iščeva velike, bolj majhno, no saj skoraj
vseeno, zraven kuhinje bo še jedilna miza z stoli in kupila še bova pregrado,
verjetno v obliki poličk ali kaj okrasnega, na drugi strani pregrade pa bo
manjša dneva, torej kavč, mizica in regal za tv ker police za knjige in
okraske. Iščeva tudi svetila, vse za stanovanje od A do Ž. Ko gledam po netu
skorajda zraven ni nikjer cene,tako da ne morem vedet koliko stane izdelek.

Ali pa bi kar rabljeno. Na Bolhi se najde kaj rabljenega in ohranjenega ter lepega. Kaj pa menite o tem?

opomba: popravek uporabniškega imena (velike tiskane črke)

Popravljeno 1-krat. Zadnjič popravljal Andreja ob 30.11.10 07:37.
je cena po naročilu od 500 do 1.500 € tekoči meter, odvisno od materiala in dodatkov
Če bi bila sama na tesnem z denarjem, bi vsekakor kuhinjo (pa tudi ostalo) kupila v Ikei, saj glede na nizko ceno, dobiš dokaj kvalitetno pohištvo. Podobno kuhinjo, ki si jo pripela v linku ima kolega in izgleda fantastično. Stokrat boljše kot v raznih diskontih (ala Dipo).
Pripenjam link (če bo prava kuhinja), imajo jo v različnih barvah, v rdeči sigurno (3 slika od 23):
http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/departments/kitchen/tools/kitchen_rooms_ideas
Mi smo poceni kuhinjo dobili v HArvey Normanu...blok kuhinja ki ji lahko dokupiš elemente...2,6 metra kuhinje za mislim da 1500 EUR vključena pečica, steklokeramična plošča, vgradni hladilnik, vgradna zamrzovalna omara (mala), napa in pomivalno korito. Vsa bela tehnika gorenje.
Zakaj ima Ikea dvojne cene pri večini kuhinj? Naprimer 2.200 eu in 550 eu. Torej se prodaja po delih?
V tistih kuhinjah so že všteti aparati ali ne?
Navedeno
Lenči
Če bi bila sama na tesnem z denarjem, bi vsekakor kuhinjo (pa tudi ostalo) kupila v Ikei, saj glede na nizko ceno, dobiš dokaj kvalitetno pohištvo. Podobno kuhinjo, ki si jo pripela v linku ima kolega in izgleda fantastično. Stokrat boljše kot v raznih diskontih (ala Dipo).
Pripenjam link (če bo prava kuhinja), imajo jo v različnih barvah, v rdeči sigurno (3 slika od 23):
[www.ikea.com]

Tudi jaz bi kupovala v Ikei. Cene zmerne, kvaliteta dobra.
Navedeno
kuhinnncaaa
Zakaj ima Ikea dvojne cene pri večini kuhinj? Naprimer 2.200 eu in 550 eu. Torej se prodaja po delih?
V tistih kuhinjah so že všteti aparati ali ne?

Ker je to cena za klasično postavitev. Obstaja pa cena za posamezen element, sestavi si kuhinjo v načrtovalcu in ti sproti sešteva vse.

Vse se prodaja po delih, razen določenih modelov. To pomeni, da lahko dokopuješ, kaj potrebuješ.
Kuhinjo težko vzameš rabljeno, ker je pač sestavljena glede na dotično kuhinjo in redko paše v drug prostor.
Poskusiš lahko še z eksponati - samo to moraš redno čekirati in jih ujeti. GA ima recimo sprotna znižanja eksponatov, vendar jih tudi hitro proda. V salonih jih imajo občasno - Slovenijales Bivanje je imel za smešno ceno res lepe kuhinje - če ti seveda gre v prostor.

Pri Ikei je mogoče ena od prednosti tudi, da vzameš zdaj res tiste najcenejše možne fronte in jih kasneje, ko bo denar, zamenjaš za takšne po svoji želji. Ker so korpusi enaki za vse modele.
Ostalo pa komot rabljeno, razen seveda jogijev in podobnega, zakaj pa ne.
Kuhinjo bi definitivno kupila v Ikei, ker so poceni in zelo kvalitetne. Predali so prva liga, prav tako panti z amortizerji (na vratih in predalih). Jaz glede kvalitete nimam nobene prpombe. Vratca lahko izbiraš od cenejših do dražjih - je nekaj razlike v kvaliteti. Omare pa so vse enake in OK.

Mi smo za 1.067 € dobili dobre 3 metre kuhinje (brez bele tehnike), in sicer:
- visečo kotno omarico 60 x 60
- 3 m dodatnih visečih omaric (od tega je en par vrat steklenih, 40 + 40)
- predalnik 40 cm
- omara za vgradno pečico in kuhališče 60 cm
- kotno omaro 90 x 90
- omaro z vrati 40 cm
- omaro z vrati in 1 zgornjim predalom 80 cm
Vključene so omare, vrata, panti, amortizerji za pante, ročaji, nogice, cokla, pult.

Belo tehniko se splača kupiti pri nas, in sicer kakšne eksponate, ki so znižani za 15-20%.

Dnevno, spalnico, svetila, jedilno mizo, stole in ostalo pohištvo pa bi kupila iz druge roke, na primer preko bolha.com. Večkrat se tam dobi prav lepo ohranjeno pohištvo, ki je zaradi "rabljenosti" zelo poceni. Kuhinjo je malo težje dobiti rabljeno, ki bi po dimenzijah ustrezala tvojemu prostoru, vse ostalo pa se da skombinirat. Samo čas si je treba vzet, prihraniš pa veliko denarja.
garancija 25 let ikea

Re: Kje res poceni kuhinje in ostalo pohištvo?

15.11.10 17:07

POzabili ste povedat, da ima Ikea na kuhinje 25 let garancije. To najbrž tudi nekaj pove. Mi smo jo izbrali prav pri njih, prepričalo me je vse, pa tudi moja filozofija se sklada z ikeino - uporabno pohištvo za malo denarja, ki izgleda lepo in ki ti ga čez 10 let, ko se ga naveličaš, ni škoda vreči na odpad. Marsikdo ki si kuhinjo izbere za 30 let in jo plača, preplača in prepreplača, se je čez 10 let naveliča in naslednjih 20 let trpi v njej samo zato, ker jo je drago plačal.
imam dve kolegici, ena je kupila hudo drago kuhinjo od Dan Kuchen, druga pa od Ewe. Ko sem ju vprašala, če bi še enkrat isto izbrali, sta obe rekli, da ni šans. Ikeo :-) Na Ikeini spletni strani imaš programček, v katerem si lahko natančno splaniraš svojo kuhinjo z vsemi dodatki in sproti vidiš cene + končno ceno.
Ranaura, odgovorila sem že na tvoji temi, pripenjam pe sem, mogoče ti pride prav: Midva sva kupila kuhinjo v salonu Gros Novak v Ljubljani, od vseh ponudnikov so bili najcenejši in še najkrajši rok dobave so imeli. Na njihovi spletni strani imajo cenik, ampak se mi ni dalo računat na roko :(, zato sem poslala kar povpraševanje za brezplačni izris, dobila sem tri variante s ceno. Potem sva šla pogledat še v salon, dobila dodatne izrise, ideje in na koncu kupila kuhinjo.
Odgovorila sem ti že na drugi temi, pripenjam še sem, mogoče ti pride prav: Midva sva kupila kuhinjo v salonu Gros Novak v Ljubljani, od vseh ponudnikov so bili najcenejši in še najkrajši rok dobave so imeli. Na njihovi spletni strani imajo cenik, ampak se mi ni dalo računat na roko :(, zato sem poslala kar povpraševanje za brezplačni izris, dobila sem tri variante s ceno. Potem sva šla pogledat še v salon, dobila dodatne izrise, ideje in na koncu kupila kuhinjo.
Odgovorila sem ti že na drugi temi, mogoče ti pride prav:
Midva sva kupila kuhinjo v salonu Gros Novak v Ljubljani, od vseh ponudnikov so bili najcenejši in še najkrajši rok dobave so imeli. Na njihovi spletni strani imajo cenik, ampak se mi ni dalo računat na roko :(, zato sem poslala kar povpraševanje za brezplačni izris, dobila sem tri variante s ceno. Potem sva šla pogledat še v salon, dobila dodatne izrise, ideje in na koncu kupila kuhinjo.

Tukaj imaš povezavo do brezplačnega izrisa, pošlji, nimaš kaj izgubiti: http://www.gros-novak.si/brezplacni_izris_kuhinje.php

Ceniki so tu, če se ti da računat: http://www.gros-novak.si/cenik-hisne-znamke.php
Jaz se bi šla v ikeo, sem pa dobila ugodno kuhinjo v avstriji v kiki in sicer za 1.200 eur dva metra in pol kuhinje v nežno lila barvi in z vsemi aparati- hladilnik, pečica, steklokeramična, lijak in napa.
Midva sva dala pred ca.5 leti za Sabix kuhinjo 160.000 SIT (dolžina 4,5m), L postavitev s kotnimi omarami. Še danes je skoraj kot nova, čeprav sva računala na uničenje v nekaj letih (mali otrok, nizka pričakovanja glede kvalitete...)
Je pa salon v LJ na Viču za Intersparom ali Sparom al kaj je že tam....
Sem ti odgovorila že na drugi temi, mogoče ti pride prav: Midva sva kupila kuhinjo v salonu Gros Novak v Ljubljani, od vseh ponudnikov so bili najcenejši in še najkrajši rok dobave so imeli. Na njihovi spletni strani imajo cenik, ampak se mi ni dalo računat na roko :(, zato sem poslala kar povpraševanje za brezplačni izris, dobila sem tri variante s ceno. Potem sva šla pogledat še v salon, dobila dodatne izrise, ideje in na koncu kupila kuhinjo.
Mi smo pri njih naročili in bili ful zadovoljni. Poceni, kvalitetno pa še zmontirali so jo nam.

http://kuhinje-rk.si/akcija.htm
Odgovorila sem ti že na drugi temi, prilepim še sem, mogoče ti pride prav: Midva sva kupila kuhinjo v salonu Gros Novak v Ljubljani, od vseh ponudnikov so bili najcenejši in še najkrajši rok dobave so imeli. Na njihovi spletni strani imajo cenik, ampak se mi ni dalo računat na roko :(, zato sem poslala kar povpraševanje za brezplačni izris, dobila sem tri variante s ceno. Potem sva šla pogledat še v salon, dobila dodatne izrise, ideje in na koncu kupila kuhinjo.

Piši za brezplačni izris, nimaš kaj izgubit: http://www.gros-novak.si/brezplacni_izris_kuhinje.php
Navedeno
janka 12345
Mi smo pri njih naročili in bili ful zadovoljni. Poceni, kvalitetno pa še zmontirali so jo nam.

[kuhinje-rk.si]

http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=27316
Poglejta, če imajo v Mercator Pohištvu, kaj cenovno ugodnega in kvalitetnega. Lahko kupita na zeleno piko.
Poceni kuhinje in čist solidne ima Garant Polzela, velikokrat so še dodatni popusti!
Sigurno boljša kvalteta kot kakšen DIPO
jaz sem kupil kuhinjo v Dipotu z vsemi aparati in je super + 5 let garancije sem dobil ker gre za nemške kuhinje Nobilia. lahko ti pošljem fotke, ker super zgleda.
Garant s temi sploh ne moreš primerjati
Dipo prodaja Pino kuhinje in Impulz.

Glede na to, da naj bi ti prodali kuhinjo, bi ti lahko vsaj povedali, katere znamke imaš, oziroma bi ti morali !
Garant in Pino ter Impulz so v istem razredu kuhinj in jih brez problema primerjaš.
Primerjave so zaželene, zato, da ljudje vidijo, kaj dobijo in da jih ne nategnejo in prodajo kuhinjo kot Nobilia, ki je v resnici Impulz ali Pino.
Nobilio ne prodaja Dipo, ampak Rutar in še cca 10 drugih prodajaln.
maxxx hvala za info vendar nimaš prav. Na vseh vodilih piše nobilia. Na garncijski izjavi piše nobilia. Za kuhinjo sem dal 5000 z vsemi aparati in vem kaj sem kupil. ponovno povem, da z Garnat ne moreš primerjati. Naj se vsak prepriča. To je samo moje mnenje. da je nobilia se grem stavit v kar češ. lp
Na vodilih Nobililnih kuhenj ne piše Nobilia, temveč Hettic, to so namreč vodila, ki jih Nobilia uporablja !

Še enkrat Rutar prodaja Nobilio, Dipo ne.Je pa stavba povzana, tako, da lahko teoretično prodajalec proda v Dipotu tudi Nobilio.V praksi je to verjetnost enaka tej, da te zadane strela.

Med Garantom in Nobilio pa ni omembe vrednih razlik.Nekatere stvari ima boljše Garant, nekatere Nobilia.
Maxx prav imaš glede vodil, očitno kuhinje prodajaš ko si tak dobro podkovan.
Tudi sam sem kupil Nobilio v Dipo in to precej ceneje kot pri konkurenci.
Ima pa sestra Garantovo kuhinjo, že ob dobavi nam je bilo slabo, celotna kuhinja v škatlah razstavljena, vse elemente je bilo potrebno sestavljati, od predalov naprej. Vence in senčne letve žagati, to tudi približno ni primerljivo z Nobilio, Impulsom ali Pinom kjer je tovarniško že vse narejeno, elemente dobiš že montirane, vence odrezane..itd. Glede razlik z Garantom se močno motiš.
Maxxx,verjetno je tebe zadela strela,da primerjaš Nobilio z Garantom.To je enako kot da bi primerjal BMW 5 z Cliotom.Sicer pa sem v Dipu kupil kuhinjo Impuls kako leto in pol nazaj in sem zelo zadovoljen.Z ženo sva kolebala med blok kuhinjama Nobilio in Impuls,ampak na koncu sva se odločila za cenovno ugodnejši Impuls.Sicer pa Dipo prodaja tudi Nobilio,vendar naju je prodajalec prepričal ko je stopil v predal najine kuhinje,poleg tega pa ima Impuls enako garancijo kot Nobilia.

LP,krastač
Kakšen BMW 5.V najboljšem primeru Fiat uno letnik 2004.
Govorim pa iz lastnih izkušenj, ker imam doma Nobilio.Kuhinja še ni stara 4 leta in ogrodje pri eni omarici se je napihnil, vodilo pri spodnjem predalniku se zatika.Takrat sem jo vzel, ker sem potreboval majhno kuhinjo za prehodno obdobje.
To, da je stopil v predalnik je najbolj osnovna in cenena trgovska finta, ki obstaja.Isto bi lahko naredil v Nobiliji ali Garantu ali xy kuhinji.Praktično vsa vodila, ki se jih danes dobi na tržišču omogočajo, da lahko nekaj sekund zdržijo težo odraslega človeka, pod pogojem, da v predalnik, ki je v trgovini namenjen "prezentaciji" dodatno ojačajo vodila na korpusu.
maxx pomoje maš Garantovo kuhinjo z enoletno garancijo doma, ker če bi imel nobilio bi vedel da imaš 5 let garancije na leseni del kar pa seveda vključuje tudi vodila. Kje pa si jo nabavu, mogoče so ti pa samo rekli da je nobilia? :)

Primerjave so zaželene, zato, da ljudje vidijo, kaj dobijo in da jih ne nategnejo in prodajo kuhinjo kot Nobilia, ki je v resnici Impulz ali Pino.
Živjo, kdo ve ali ima Ikea kake že sestavljene komplet kuhinje? Iščem manjšo kuhinjo, preprost raven sestav z vsemi aparati. Kar sem videla v katalogu so samo večje, jaz bi pa rabila kuhinjo cca 3m. Tisti bolj vešči nemščine ali pa tisti, ki hodite v Ikeo bi najbolje vedeli.
Imela bi brez hladilnika, pomivalni ni nujen. Važno je da ima korito, štedilnik in pečico.
Maxxx vidim da si se se malo pozanimal o kuhinjah ampak se vedno premalo da bi svetoval-Jest imam kuhinjo iz Dipa,in probaj uganiti proizvajalca-Nobilia.In sem z njo super zadovoljen,kar se tiče vodil so pa kot že sam veš vrhunska in zgleda da so mi ojačali vsa vodila na predalih,ker zdržijo.In tudi sem imel srečo, ni me zadela strela.
Hinko in ostali zaenkrat še zaposleni "svetovalci" v Dipotu.

Nobilijo prodajajo pod različnimi imeni:GA,Rutar,Kerin-Povirk,Varia,Dolnov,Il ambienti,Lesnina,A-les ...
Če bi res prodajal Dipo, kar ne drži, bi bila bedarija brez primere.Zakaj.
Tako Rutar, kot Dipo reklamirata garancijo najnižjih cen.Rutar trdi, da če enak izdelek v roku 10 dni najdeš drugje ceneje, garantirajo nižjo ceno in dodatni 10 odstotni bonus.
Dipo trdi enako, da če v 10 dneh enak izdelek najdeš ceneje takoj povrnejo razliko v ceni.
Besedilo je praktično enako, ker spadata oba pod isto firmo.
Torej bi narisano kuhinjo z ponudbo odnesel iz Dipota 50 metrov stran v Rutar in nazaj in zniževal ceno v nedogled.

Zato Nobilio prodaja Rutar in Dipo kuhinje Pino in Impulz.

Če temu ni tako in je Dipo v zadnjih mesecih dodal v prodajni program Nobilio, je oseba Hinko,Zdene,Krastač,Simonnn resnično odkrila način, kako lahko prideš do nove kuhinje za kakih 100 eur.Greš od Dipota v Rutarja in nazaj in nižaš ceno v nedogled.

En lep praznični pozdrav vsem.
Dragi Maxxx,ne zdi se mi logično kako bi v isti firmi kot ti praviš (Rutar,Dipo) hodil gor in dol in niževal ceno če je to ista firma.Kot jest vem oglašujejo to kar ti praviš velja za konkurenco kar je tudi logično.Ker je pa to ista firma mi je še toliko bolj logično da obadva prodajata Nobilio,drugače ne vem kako je meni ratalo dobiti Nobilio v Dipu?
Kot sem ti že prejšnic napisal pojdi malo naokol in preveri kaj in kje se kaj prodaja.

Želim te vesele praznike,in brez zamere sam res bi bilo dobro da za stvari v katere nisi 100% prepričan ne drezaš.

LP
Pozdravljeni,

lepo prosim, dajte mi povedat, kako sploh vem, da imam nobiliO?..na ploščicah ob straneh predalov ni nič napisano (kot po navadi pri EWE vsaj vem), ampak so prazne, nikjer znamke, da je nobilia.

?

Hvala

t.
Maxxxx,

Kuhinje Nobilia so naprodaj v Dipo že od odprtja....

....zato ne seri....
Dober večer vsem
Zanimivi komentarji, imam občutek, da gre na tem forumu bolj za komentar različnih trgovcev, kot pa za kaj drugega.
Torej, kupujem kuhinjo, želim jo kupiti čim ceneje. Danes sem se oglasil v nekem salonu, kjer so mi naredlili ponudbo:
Kuhinja je v L, levi del ima 150 cm, desni 230 cm
Spodaj - od leve proti desni
1. Visoka omara za mali hladilnik, pod hladilnikom ima predale
2. Spodnja omarica 25,
3. Kotna omarica za vodo - 110 cm
4. Spodnja omarica 60 cm, zgoraj ima predal
5. omarica za pečico 60 cm
Zgoraj - od leve proti desni
1. viseča omarica 60
2. omarica 105 cm je za v vogal
3. viseča omarica 60 cm
4. viseča omarica 60 cm - v njej je napa.

Prosim za ponudbo na: alfist@hotmail.com, če je možno mi dajte še kakšne poceni aparate:
hladilnik
štedilnik
napo
umivalnik
napa
Stoli 080 11 59

Re: Kje res poceni kuhinje in ostalo pohištvo?

28.02.11 08:44

Velika ponudba stolov in miz: www.stoli-ratan.com

Škerjanc d.o.o.
JAZ BI PA SAMO TOLE OMENILA,V DANAŠNJIH ČASIH IMAMO TOLIKO PONUDBE IN TOLIKO POPUSTOV,VSEPOVSOD SE LAHKO ŠE IZBORIŠ ZA POPUSTE IN GOTOVINSKE POPUSTE,TOPLO BI PA ODSVETOVALA DIPOTOVE KUHINJE,SAJ OGLAŠUJEJO POVSEM NEKAJ DRUGEGA KAR SPLOH NIMAJO,POLEG TEGA TI NE IZSTAVIJO SPECIFIKACIJO NA RAČUNU,TAKO DA TI NE MOREŠ VEDETI ALI TI JE PRODAJALEC RES DAL OGLAŠEVANI POPUST ALI TE JE ZAJ.... POLEG VSEGA,NIMAJO GOTOVINSKEGA POPUSTA, NIMAJO MONTAŽE IN DOSTAVE GRATIS, VSE JIM PLAČAŠ KOT ŽUTI,POL SE TI ŠE PA U FRIS REŽIJO.
VAM BOM KOPIRALA ODGOVOR NJIHOVEGA POSLOVODJE KO SMO SE ZBUNILI KO SMO DOMA VIDELI DA SO NAS POPOLNOMA OKROG PRENESLI...
Tole poše njihov poslovodja :

Tako kot ste pisali spodaj je cena lesenega dela bila €3.600 in z popustom €2.900.

Kuhinjo, ki ste jo pa Vi kupili pa je bila €5.420 brez popusta in z popustom €3.910.

Glede na telefonski klic, ko ste poklicali g. Bezenška glede aparatov in izrazili nestrinjanje sem brez pomisleka odobril kupnino na €3.510

saj nočemo z nobeno stranko imeti slabega odnosa in želimo vedno vsaki stranki ustreči kolikor je le možno, da izpolnimo njihove želje in potrebe.

Glede aparatov, ki ste jih naročili zraven kuhinje pa so Ignis in sicer je to hčerinsko podjetje od Whirlpool.

Razlika torej od lesenega dela in z aparati je zdaj €610 v katerem so zajeti hladilnik, pomivalni stroj, napa in filter za napo (po specifikaciji, ki ste jo dobili ob naročilu).

Torej, če preračunamo glede na spodaj omenjeno, da je prišla reklama za kuhinje Impuls z -30% znižanjem za individualno načrtovane kuhinje bi bila v vašem primeru

kuhinja €5.420 z popustom -30% = €3.794. Zdaj pa sem Vam odobril ceno oz. kupnino za €3.510. Torej ste po tej naši reklami dejansko dobili več popusta, kot pa smo oglaševali.

Hočem Vam še povedati, da prodajalci ne vedo kakšna in kdaj bo kakšna akcija, ampak to izvedo tisti dan, ko se začne določena akcija ali znižanje,

zato Vam g. Bezenšek tudi ni moral tega povedati, ker to ni vedel.

ČE SE TAKO ZAVZAMETE,STANE LESENI DEL KUHINJE 3600 EVROV,S POPUSTOM 2900 EVROV-----DAL NAM JE 20% POPUST,ČE NAM GA JE RES DAL,KER NISMO VIDELI NOBENIH CEN V RAČUNU.

ČEZ DVA DNI PRIDE VEN KATALOG ZA NAŠO KUHINJO DA JE ZNIŽANA 30%!!!! MI KLIČEMO TJA IN JIM POVEMO DA NISO BILI FER DO NAS,DA BI NAM VSAJ POVEDALI DA PRIDE KATALOG,KER 10% JE LE DENAR,NI MALO.. TU SO NAS SPET OKROG PRENESLI.. BREZ VSEH POPUSTOV PRIDE KUHINJA 5420 EVROV,OD TEGA LESENI DEL 3600 EVROV, SE PRAVI DA OSTANE ZA TE TRI APARATE-POMIVALNI STROJ,HLADILNIK IN NAPA (NE BOSTE VERJELI) 1820 EVROV!!! VERJETNO IMAJO NAJDRAŽJE APARATE V CELI SLOVENIJI,POTEM SO ONI NAM DALI POPUST IZ CELOTNE KUHINJE 5420 EVROV-30% --- 3794 EVROV!!!

ZDAJ PA VI PRESODITE A JE TO FER,KAKO SE NORCE DELAJO IZ NAS MALIH LJUDI KI POŠTENO SLUŽIMO DENAR,KAKO NAS OBIRAJO.

PRIDEŠ TJA,HOČEŠ MET KUHINJO IZ KATALOGA Z VSEMI APARATI KI NAJ BI BILI GRATIS PA TE ODSLOVI,DA JIH SPLOH NIMAJO RAZSTAVLJENE IN JE ŽELEL IMETI NAŠE MERE DA NAM NAREDI KUHINJO PO IZRISU,PO IZRISU KUHINJA PRIDE ENKRAT DRAŽJA-BREZ APARATOV!! TAKŠEN NATEG IN VSAKEMU ODSVETUJEM DIPOTAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAZ NIKOLI VEČ,RES NE,PRIDEŠ TJA S KUPOM DENARJA,PRASCI!!!!!
Jaz sem najcenejše pohištvo zasledil tukaj - www.pohistvo123.si. Sem kupil tudi 2 sedalni vreči in jih takoj dobil. Imajo sicer bolj malo izbire, samo tisto kar imajo se mi zdi precej ugodno, vsaj kolikor sem primerjal z ostalimi ponudniki.
izbire pa nimajo kaj preveč velike kajne....??? Ali imajo čiščenje spletne strani po novem letu?
www.pohistvo123.si.
Če pa res želiš dobro pohištvo ti priporočam, da izbereš tega. Sam sem in je naredil res dobro, cena. No oglavnem nimam pribomb. Lahko si še ogledaš stran njihovo. Prodaja Kuhinj

Izdelava Kuhinj

Lep pozdrav
pozdravljeni

Salon pohištva Lesoprema Rutar v Kopru v Šalari....tam poleg tega da prodajajo kvalitetno pohištvo po zelo zelo ugodnih cenah, predvsem pa imajo odlične monterje in prodajalce ki se ti posvetijo....ni tako kot je v centrih, kjer te noben ne šlljivi 5%
Če je še aktualno - januar 2013 ima Lesnina akcije za kuhinje Dankuchen do 30%.
Saj razumem, globalizacija, konkurenca, prodajni triki... Kljub temu pa me vedno znova zaboli pri srcu, ko pregledujem reklamni material. Neverjetni popusti, ki se nikdar ne zaključijo ( torej so polne cene brez popustov najbrž izmišljene), VRHUNSKE kuhinje Dan Kuchen, Nobilia..., (oprostite, to je žaljivo za proizvajalce dejansko vrhunskih kuhinj), avstrijska kvaliteta ( izdelane v državah tretjega sveta ).
Enako pri beli tehniki , znižanje razstavnih eksponatov za 50 in več %, svetujem da dobro preverite. Cene ne morete primerjati nikjer, ker se ne prodajajo več, poleg tega zna biti nov aparat, ki je uradno znižan 20% boljši nakup za isti denar (ker so novejši aparati ponavadi zmogljivejši od predhodnikov).

Sicer pa je tako: malo denarja, malo muzike... in po par letih spet isto.
Poceni pohištvo je tudi na spletni strani ACDM. Z njim sem zelo zadovoljna in jih priporočam.<a href="bhttp://acdm-pohistvo.si/"; TITLE="ACDM |Pohištvo |">ACDM</a>
Oj,

a ima kdo kuhinjsko omarico spodnjo ki je ne rabi širine 50 cm.
pihko 02

Stojalo za oblačila in 2 "Klimt" stola

14.08.13 21:19

Prodam ročno izdelano, pocinkano, popeskano, UNIKATNO stojalo za oblačila in 2 UNIKATNA, Klimt črna stola.
Za več informacij pokličite na tel. št. 041620324
Datoteke:
Odpri priponko | Prižemi pripeto datoteko - DSCN0807 - Kopija.JPG (125,3 KB)
Odpri priponko | Prižemi pripeto datoteko - DSCN0820.JPG (122,9 KB)
Jaz sem kuhinjo kupil na volino.si. Majo res dobre cene in sem s kuhinjo ful zadovoljen - pa moja tut :)
Jaz pa sem svojo kuhinjo naročal pri naj mizarstvo! Spletna stran vam res ponuja kvalitetne mizarje, ki izdelujejo pohištvo po meri!

Moja kuhinja je na las potobna tej... ni ravno bele barve ampak je skoraj identična... malce so elementi drugače razporejeni ...
Js sm kupila kuhinjo v BTC-ju v trgovini Merkur. Ko stopiš not vidiš na desni strani velik črn plakat na katerem piše MASTER KUHINJE. Ful prijazni prodajalci. Vse so mi izrisali po meri v 3d programu.Zelo ugodne cene pa res lepe in kvalitetne kuhinje. Hladilnik, kuhalna plošča, pomivalno korito in montaža vse to je bilo brezplačno. Za celo kuhinjo z belo tehniko in montažo sem dala 2.199EUR Tako kvalitetne kuhinje za tako ceno nebi nikjer dobila... Imajo pa tudi manjše kuhinje za jurja.
Ima kdo iskusnje s temi kuhinjami http://www.funtrade.net/vse-za-dom/kuhinja/kuhinje-sestavi
Cenovno je zelo zanimivo glede na visoki sijaj. Ampak bi zelel izkusnje iz prve roke.
Pri nas smo otroško sobo in kabinet za pisarno naročili pri Hi-po pohištvo iz Grosupljega in smo bili zelo zadovoljni. Najdli smo jih preko spletne strani www.hi-po.si Kako pa je glede ostalega pohištva pa žal ne vem.

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 2 krat 5?