Gradimo, opremljamo in urejamo dom

Gradnja in opremljanje stanovanja je lahko prijetna izkušnja, če imaš nekoga, ki zna svetovati. Dobri in slabi izvajalci. Se zadeve lahko lotim sam? Vse od belil, parketa, ograj, oken do cementa.

piiki

Cena fasade?

18.11.08 16:02

Mogoče kdo ve koliko so približne cene za celotno izvedbo fasade z odrom, 12cm stiropor in 12cm kamena volna na območju Dolenjske??
DRRR 

Re: Cena fasade?

18.11.08 22:44

Navedeno
piiki
Mogoče kdo ve koliko so približne cene za celotno izvedbo fasade z odrom, 12cm stiropor in 12cm kamena volna na območju Dolenjske??

24 cm fasado misliš imet? Resno?
tamana

19.11.08 10:55

33 eur/m2, brez ddv za 12 cm stiroporja, oder je vključen v ceno, ta cena je za stene in brez kamene volne.

lp!
fasader

19.11.08 17:16

Lepo bi bilo, če bi napisali še za KOLIKO m2 fasade.
fasader

19.11.08 17:25

Sicer so pa cene približno takšne:

Postavitev cevnega odra - m2 7 €
Fasada - m2 od 25-30 €
skoraj na svojem

19.11.08 21:41

Nam pravkar hiško oblačijo.
Cena za m2 z zaključnim slojem je 34 EUR + DDV, imamo pa 14 cm stiropor
Smo pa iz Štajerske.
mia maja

12.05.09 00:23

Mene pa zanima cena fasade (12 cm -stiropor), na Dolenjskem, za 186m, z odrom vred. Gre za dokonjčanje stare gradnje narejene pred 40timi leti- strokovnjak pogledal, pravi da je opeka zelo kvalitetna.

Hvala za namige.
k*k*

12.05.09 06:10

Okrog 33€ z gruštom. Tolikos mo v jeseni dali.
medvik

07.10.09 23:41

fasada nikoli ni draga če jo delajo pravi izvajalci in po predpisi pri toplotnih izgubah se meče dnar proč, zato izberite pravega izvajalca ki daje cene od 30eur na vzgor je ta pravi, pred tem pa si oglejte njegove izdelke in poprašajte njegove stranke če so zadovoljne z vsemi postopki pri izdelavi fasade kot so zaščita in pospravljanje gradbišča za sabo, ali pijejo alkohol pri delo in podobno.
lp.
Mšv

08.10.09 07:44

Pred enim mesecem so končali. 12cm stiropor na preklop, spodaj 50cm cokla z 10cm stirodurjem, akrilni zaključni sloj, spodaj kulirplast, okoli oken in vrat obrobe, vzidava polic, oder. Če znesek delim s kvadrati, pride 32€ /kvadrat, brez ddv. Vse skupaj. Znesek za police pri kamnoseku ni vštet, so jih pa fasaderji pripeljali. Midva sva jih šla samo izbrat in nesla sva mere, ki jih je napisal mojster.

Posavje.

Med vsemi predračuni, ki sva jih imela, je bil najbolj ugoden.

Pa tui jaz svetujem, kar je že nekdo zgoraj omenil. Ko vam en izvajalec dela predračun, ga vprašajte, kje trenutno polaga stiropor, da si greste pogledat. Ko boste videli tri različne izvajalce, vam bo kmalu jasno, da visoka cena ni nujno tudi kvaliteta.
Kenga 

25.11.09 16:12

Cene fasad?
Gledam skozi okno reklame na trgovini čez cesto:
Demit do zaklj. sloja 8 cm - 8,60 € /m2 (z DDV).
Demit do zaklj, sloja 10 cm - 10 €/m2 (z DDV).
Savinjska.
zadovoljen

20.01.10 20:39

tule povprašajte gotovo boste zadovoljni http://sites.google.com/site/fasadapomeri/
nam naredili 10 cm za 33 eur a lepše še nisem opazil
kotnikštefan

25.01.10 18:30

Poglejte mogoče vam pride kaj prav

http://pohorski-kamen.eu/
PEGRAD

26.01.10 07:48

Dobro jutro!
Če vas zanimajo cene fasade ali kakeršnega koli drugega gradbenega dela nas kontaktirajte na email: pero.naric@gmail.com ali na 070/822-231 in z veseljem vam bomo pomagali,ter za vas izdelali ponudbo.

Lp,Pegrad
1000 rož

01.02.10 18:13

070748748
Pridejo ,naredijo barvno študijo,komplet vse pripeljejo, zaščitijo vse za normalno ceno.Pa še ekokredit zrihtajo z obrestno mero od 3.2% mislim.

Enkratno!!!!!
fasadefasadefasade

06.02.10 11:06

IŠČETE EKIPO STROKOVNJAKOV NA FASADERSKEM IN SLIKOPLESKARSKEM PODROČJU? SMO DOBRO TEORETIČNO IN PRAKTIČNO PODKOVANA SKUPINA Z VEČLETNIMI IZKUŠNJAMI.
VEČ INFO. NA 051 802 659 BOJAN
anja 34587

06.03.10 04:48

Pozdrav,

mene pa zanima koliko bi prišel po m2 končni sloj "špric" .

Pozdrav Anja

12.03.10 09:21

cena zaključnega sloja 5€/m2 z našim materialom to so seveda svetlejši otenki barv

za več inf. pokličite na 031-637-713
mojster99

18.05.10 17:40

delamo fasade cena se giblje od 30-40 eur m2 vse je odvisno od povšin.
za več informaci pokličite na 040188431
little su

26.05.10 14:52

iščemo ponudnike za izdelavo fasade septembra 2010 v bližini maribora
Osnovna izhodišča: fasada naj bi bila dvo ali trobarva (potrebujem nasvet) in 12cm stiropor
ponudbe na little.su1972@gmail.com
hdez

28.08.10 17:43

iščemo ponudnike za izdelavo fasade (15 cm stiropor) takoj!! v bližini bleda
ponudbe na hgregorcic@yahoo.com
erpic 

01.09.10 09:03

Iščem ponudnika za fasado s toplotno izolacijo 15cm stiropor v bližini Mokronoga ponudbe na erpicjoze@gmail.com.
iskale

01.09.10 14:01

Tudi sam se zanimam za izdelovalca fasadnega sistema z garancijio (do 15cm). Cene so okvirno znane, bolj pa me zanimajo cene za cca 50m2 napušča s t.i. škatlami, ki se
delujejo z knauf konstrukcijo in preko njih stirodur oz. farmacell. ?
montazer

01.09.10 15:16

ZA ISKALE,CE VAS ZANIMA ZA IZDELAVO SKATLE OZ.NAPUSCA ME LAHKO KONTAKTIRATE NA 041 247 019 SEM NATANCEN IN NAREDIM ZELO KAKOVOSTNO IN CENOVNO ZELO UGODNO
Minka358

03.09.10 20:17

Spoštovani, Mene zanima cena izdelave fasadne obloge - stiropor 10cm ter izravnava z lepilno malto in mrežico, cca 80m2, s postavitvijo in razdiranjem odra. Končni sloj bi se izdelalo naknadno, a me zanima tudi cena tega. LP
titanium

07.09.10 23:11

Lp Minka

Cena z komplet materialom ter postavitvijo odra znasa 32€ po m2

Lep pozdrav!

12.02.11 21:29

Iščem ponudnika za izdelavo fasade 8 cm stiropor 250 m2 na primorskem -goriškem.040285462
fasade dimmy

13.02.11 07:26

cena z odrom in ddvjem 28-29 eur m2 za fasado.
bistri

13.02.11 14:45

Navedeno
fasade dimmy
cena z odrom in ddvjem 28-29 eur m2 za fasado.

čigav material,a ni brezveze meglo prodajat? a nebi raje napisal od 30 do 45 eur tako kot realno je. a bi naredil fasado z tim laško za ta denar v treh barvah z okenskimi obrobami odkapnimi profili silikatnim zaključnim slojem 2,5 mm v močnejših odtenkih?
leana

13.02.11 14:58

res se sama megla prodaja. zadnje dni hodijo prdračuni za fasado od različnih ponudnikov.vse cene se gibljejo od 35 eur plus material.torej za 15 cm stiropor in 150 kvadratov fasade hočejo cca 14000 eur. katastrofa kar se mene tiče jaz delam pa za 700 eur cel mesec.
fasade dimmy

13.02.11 15:01

vsak ima svoje cene dela in izvajanja če sami delate fasade mislim da veste kje se da zbit kak evro pa ni treba pretiravat o 3h barvah ker če bi bilo v sporočilu to napisano bi tudi cena bila drugačna enobarvna fasada komplet pri nas pa je toliko kot napisano
marko69

13.02.11 15:49

Navedeno
fasade dimmy
vsak ima svoje cene dela in izvajanja če sami delate fasade mislim da veste kje se da zbit kak evro pa ni treba pretiravat o 3h barvah ker če bi bilo v sporočilu to napisano bi tudi cena bila drugačna enobarvna fasada komplet pri nas pa je toliko kot napisano

katera firma je to ,da se lahko zmenimo kaj več,nameravamo obnovit hišo v pomladanskem času
cene ki iih navajate se mi zdijo kar v redu vsaj zame zanimajo pa me vaše reference kje lahko vidim kak vaš izdelek?

13.02.11 16:49

Pozdravljeni!

Glejte,cena za 15cm stiropor fasade komplet z gradbenim odrom in osnovnim zaključnim slojem je 34€/m2.

LP Boštjan
fasade dimmy

13.02.11 17:31

Navedeno
leana
res se sama megla prodaja. zadnje dni hodijo prdračuni za fasado od različnih ponudnikov.vse cene se gibljejo od 35 eur plus material.torej za 15 cm stiropor in 150 kvadratov fasade hočejo cca 14000 eur. katastrofa kar se mene tiče jaz delam pa za 700 eur cel mesec.

če bi bila cena 14000eur za 150m2 bi bila fasada 93m2 mislim da vam nobeden ni poslal tak predračun kot pravi bota cena od 32 do 36eur po m2 kar je največ 5400eur za 150m2

lp

13.02.11 18:21

Mogoče niste napisali kaj je še potem všteto v to ceno(napušč škatle,police,cokel...)
Vseeno je to veliko preveč

LP Boštjan

gradnje podpečan.com
darko30

14.02.11 00:13

Z veseljem vas odpeljem na ogled naših zaključenih fasad,kje se lahko pogovorite z lastnikom ter povprašate o našem delu.Pri ogledu vašega objekta pa se dokončno zmenimo o ceni in vaših željah!Za ostale informacije me pa vedno dobite na tel:031/892-607.

Lp Darko.
Bfish

14.02.11 23:41

Pozdravljeni,
Tudi sam se zanimam za izdelavo fasade v letošnjem letu.
Zanima me, kolikšna bi bila cena v €/m2 za fasado z izolacijo debeline 15 cm in kolikšna za izolacijo debeline 20cm2, vključno z odrom, končnim nanosom, ki bi bil popolnoma na gladko zapucan in pobarvanimi simsami (okoli oken, vrat, 2x po obsegu hiše in po vogalih hiše (narisani kamni na zamik)), kot so to nekoč imele hiše. Fasade bi bilo za cca. 340 m2. Lokacija Gorenjska.
Za odgovore in eventuelne ponudbe se vam že v naprej lepo zahvaljujem.
LP Boštjan 031-360-526
katarina bina

Re: Cena fasade? teranova

15.02.11 09:07

Mene pa zanima cena na m2 fasade teranova brez izolacije (gre za hlev oz. gospodarski objekt). Torej postavitev odra in izdelava fasade?

lp
Pozdravljeni!

Kako to mislite brez izolacije,ometano?

LP Boštjan

gradnje podpečan.com
katarina bina

Re: Cena fasade? teranova

15.02.11 15:09

Zanimam se za fasado na hlevu - torej bolj lepotno, da se ne bodo videle kocke in seveda ne bom dajala izolacije na hlev - torej samo teranovo?
Kakšna ponudba - je pa okoli 250m2, blizu trojan, izvedba marca, aprila.

16.02.11 07:00

Pomojem se vam najbolj splača 5cm stiropor.Cena po kvadratu je nekje 25€.Če pa vam ometujejo pa potem dajo gor mrežo in zaklj.sloj ne vem če b o prišlo ceneje.

LP Boštjan

gradnje podpečan.com
dheric1

18.02.11 21:09

Cene so zelo variabilne in se razlikujejo predvsem glede na kvaliteto izvedbe, pri tem pa poleg nepravilne in neprimerne vgradnje izolacijskega materiala odloča tudi kvaliteta vgrajenega materiala. (npr. že pri sami nabavni ceni vgrajenega materiala gre za dvakratnik cene med kvalitetnim in nekvalitetnim materialom).

Zato vsem bodočim investitorjem predlagamo, da si pred oddajo naročila pridobite od izvajalca zagotovilo, da bo fasada izvedena iz kvalitetnih materialov (npr. Baumit ali Jub fasadni sistemi), in ne iz nekakšnih "no name" madžarskih ali podobnih produktov.
Hkrati pa zahtevajte od izvajalca zagotovilo, da bo fasadni sistem narejen po navodilih proizvajalca (lahko jih najdete na internetnih straneh proizvajalca vgrajenega materiala), kajti le v tem primeru obvelja garancija produkta, hkrati pa bo imela fasada svojo dolgoročnost obstoja.

Sicer pa se vam lahko kar hitro dogodi, da si boste sami sebi v žalost, kajti na proizvajalca se ne boste mogli obrniti, na izvajalca (še posebej, če je na fuš) pa najverjetneje pravtako ne (če že na začetku ni deloval v smeri obojestranskega zadovoljstva, tudi kasneje ne bo)!
To je problem vseh teh "nizkocenovnih nadebudnežev"!

Če kdorkoli potrebuje inf. na to temo, lahko kontaktira!
Lep pozdrav,

Damjan Heric
02/671-85-51
051/887-243
damjan.heric@gmail.com
[email protected]

Gostinstvo, trgovina in gradbene storitve Damjan Heric s.p.
Gradnje Heric d.o.o.
cico77

20.02.11 09:47

ja prav iz podjetja heric imaste za govorit delali ste ne bom omenjal komu in imajo vaši
fantje da ne govorimo o odnosu ki je nikakav pa za tisto kar ste naredili 3x predrako koncu koncev stiropor je stiropor in fasada je fasada ne pa neka umetnina tko da ne vleči ljudi za nos ker dobro vem kake marže imate pri baumitu
D1

21.02.11 11:27

Navedeno
cico77
ja prav iz podjetja heric imaste za govorit delali ste ne bom omenjal komu in imajo vaši
fantje da ne govorimo o odnosu ki je nikakav pa za tisto kar ste naredili 3x predrako koncu koncev stiropor je stiropor in fasada je fasada ne pa neka umetnina tko da ne vleči ljudi za nos ker dobro vem kake marže imate pri baumitu

tudi mi izdelujemo izolacijske fasade in lahko zatrdim da fasada ni fasada,ampak je ena od druge lahko svetlobna leta daleč kot je napisal dheric1,sama izolativnost materiala je najpomembnejša stvar pri izdelavi da o kvaliteti lepil ne izgubljamo besed zaključni sloj pa je tako poglavje zase hobuk namreč lahko stane 3o eur ali pa 100 eur pa oba sta samo za 8 m2 površine,kar pa se marž tiče je normalno da tisti ki več prometa dela določenemu proizvajalcu ima boljši rabat in to je povsem stvar izvajalca tko da stranka s tem nima nič,če pa bi rad postal izvajalec,pa imet te rabate si odpri kak s.p. po boš pa videl kako denar teče na kup,samo kanto nastaviš pa vsake toliko sprazneš da ne teče prek ......za več informacij pa me najdete tule
http://sites.google.com/site/fasadapomeri/
Fasaderstvo salli

21.02.11 14:48

lep pozdrav,
izvajamo fasade ter tudi druga zaključna gradbena dela!
če vas kaj zanima glede cen ali nasvetov glede izvedbe fasade nas lahko dobite na 041 858 475 salli_83@hotmail.com

delamo po avstrijskem sistemu... v naprej se vam zahvaljujemo.
hiskanahribu

22.02.11 10:12

Za fasado imava prvi predračun z materialom v red, debelina 15 cm - 32 eur na m2, se pravi se da še ceneje. Pa to je BTW eden kvalitetnejših izvajalcev, ki sva ga poklicala, ker naju zanimajo cene. Mogoče nama bo delal tudi ta, druga možnost je pa še ena ekipa,ki pa vem, da so kvalitetni in menda so zelo ugodni.

Najbolj mi gre na smeh, ko sosed da delat prvemu izvajalcu za trikrat višjo ceno in se sploh ne pozanima drugje, potem mu pa naredijo desetkrat slabše...

To, z nabijanjem cen, je pa že v Sloveniji postal način trženja... ponavadfi se hvalijo s kvaliteto, ki je pa ni videt...

22.02.11 11:00

Pozdravljeni!
Ja HIŠKANAHRIBU ceneje se da ampak to že niso potem sistemski materiali,potem je to ena mavrica materialov,ampak to je to.Na našem tržišču je tudi veliko novih in nepreizkušenih materialov ampak nihče si ne upa iti v riziko,ker ne ve kako se bodo materiali obnesli na objektu po več letih,zdaj lahko zgleda super čez par mesecev pa katastrofa,jaz tudi imam eno ponudbo,ki je za materiale 40% cenejša kot pri nas ampak riziko je velik.

LP Boštjan

gradnje podpečan.com
Fasaderstvo salli

22.02.11 20:15

Lp.
Vse se zmeniš na pogovoru in ogledu hiše iz glave lahko pišeš kar hočeš,,, 15cm - 35eur na m2 ( okverno) , odvisno kaj vse stranka zahteva in sigurno delam po sistemu proizvajalca ( sistem npr. baumit, weber...) ne pa mešat materijale, ker sam ne veš kako se obnesejo na daljše obdobje ( dela opravljamo po avstrijskem sistemu). Tako maste tudi garancijo od tovarne če vse kupiš od istega proizvajalca. Če vas zanimajo fasade nas dobite na 041 858 475
Hvala...
dheric1

23.02.11 23:56

ha ha cico77...... no če pa res obstaja takšna stranka, pa me lahko osebno brez skrbi pokliče ...... 100% zagotavljam, da ji takoj povrnemo vso kupnino!!
(ja aroganca je naša vrlina ..... z njo se promoviramo) ...... V smeh me spravljaš :)) ......

Damjan Heric
02/671-85-51
051/887-243
[email protected]
hiskanahribu

03.03.11 21:02

Cena, ki sem jo povedala, je z dobrimi in preverjenimi materiali. Mislim, tu tako ni dileme, ker imam očeta fasaderja, s tridesetletnimi izkušnjami, ki nama žal ne more delat fasade. Sem pa zbrala še nekaj predračunov, preden sem dobila doma nasvet, pa ti povem, da 35 je realna cena - to je brez posredovanja očeta, se pravi dobi tako ceno vsaka stranka.

Ne mi pa s takimi forami, da se bo čez nekaj let poznalo, odstopalo,... Materijal bo itak preverjen, ceno za delo, pa upravičujejo z referencami - ker itak moram videt izdelke, preden se odločim, tu tako ni debate, ker če so pa slučajno kaki šalabajzerji, pa raje dam več.

V resnici je tudi tako, da se dobri mojstri tako ne reklamirajo na internetu, ampak jim sploh ni treba at za reklamo, ker gre od ust do ust in so ponavadi tudi zasedeni. Zato svetujem vsem, ki rabite kakršnekoli storitve, da se pozanimate na lokalnem nivoju, pri tistih, ki imajo izkušnje iz prve roke.

05.03.11 11:04

Zdravo

Samo eno vprašanje (rabim za primerjavo cen): 100m2 samo grobo + fino rajhanje (5cm) z odrom (120m2) in materijalom kolikšna je cena cca. ? Z akrilno barvo bom prebarval sam.

hvala in lp
COPIC

05.03.11 11:46

lep pozdrav!!!!

Suselinux2 prosil vas bi če bi lahko malo bolj natančneje opisali dela ki jih imate za delat...pišite mi na e-mail selinsek.bostjan@gmail.com ali pa po tel ;041-327-368,z veseljem vam bom ponudil ugodno ponudbo
HVALA
domen

08.03.11 11:52

PRODAM STIROPOR (Thermo Dam)

Debelina:3,5,6,8,10,12,14cm do 25cm

Trdota:EPS70,EPS80,EPS100,EPS150

Nudimo tudi fasade do zaključnega sloja (lepilo,vogalniki,mrežica)!!!

mail:[email protected] (pošljite koliko potrebujete,pošljem vam informativni izračun)
Vojko Vončina

12.03.11 09:51

Iščem ponudnika za izdelavo fasade dvo barvno cca.270m2 6cm stiroporja
sep.okt.2011 na območju goriške.
voncina.vojko@gmail.com 041 387722
Branc

16.03.11 15:00

JUB FASADNI SISTM: INFO: debelina 10cm z akrilnim,silikatnim zaključnim slojem, ki se da dodatno nijansirati po raznih lestvicah cca 2000 odtenkov, je cena z DDV 14,00€/m2 !

Branko 040-819-814 ali
branc.matic@gmail.com
tomtam

16.03.11 20:10

Videl sem na internetni strani, da se da dobiti fasado, ki je hkrati tudi sistem za ogrevanje.
Gre za zračne kolektorje, ki se jih integrira v objekt kot prezračevana fasada oz na streho. Delajo jih v Štorah - sts-inc.
MarkoMJ

20.03.11 21:25

mene pa zanimajo izvajalci na koroškem kdo je cenovno najbolj ugoden in seveda tudi kvaliteten?
miki bos

21.03.11 11:27

cena za fasado 250 kvadratov 8 cm stiropor dolenska , samo delo
Double_r

21.03.11 12:08

Živjo!

Iščem ponudnika za fasado cca. 230m2 in škatlo cca. 80m2. Izolacija: 12cm kamena volna.
Končni premaz naj bo silikon - silikat ali podobna kvaliteta.
Okolica Kranja

Lp Rok

rok_remic@yahoo.com
pikolina

22.03.11 11:21

se strinjam s spodaj navedenim..medvik ima prav...marisikdo misli, da je poceni tudi najbolj kvalitetno pa na žalost ni! Imela sem tako izkušnjo ki me nas je dobro izučila..iskali smo res poceni malarja za pleskanje doma...ker pač finančno nismo ne vem kaj zmožni in nismo počakali vsaj še malo, da bi privarčevali, smo se odločili za najbolj poceni malarja...in rezultat...katastrofaln!
Najprej da začnem z zaščito...obup od obupa...zaščitil je prostor kar malo tako s časopisom, pa še vedno je kapljajlo na ploščice, parket, da smo potem morali čistiti...(seveda ni njegovo delo, da bi počistil kakšno pikico ali dve od barve)..
Prebarval tako-tako....da nam je po pol leta začela barva odpadati (luščila se je)...ne vem razloga za kaj...zbrusil je tudi kar tako malo..da se je vse videlo...grozaaa!!
ne bom sicer omenjala imensko kdo je bil...vendar smo na srečo potem dobili enega fanta..ki je popravljav za njim..tako da smo na koncu plačali toliko kot če bi celotni znesek rajše dali temu fantu, ki je izvrstno opravil delo!!

Tako to je moja izkušnja

LP

Navedeno
medvik
fasada nikoli ni draga če jo delajo pravi izvajalci in po predpisi pri toplotnih izgubah se meče dnar proč, zato izberite pravega izvajalca ki daje cene od 30eur na vzgor je ta pravi, pred tem pa si oglejte njegove izdelke in poprašajte njegove stranke če so zadovoljne z vsemi postopki pri izdelavi fasade kot so zaščita in pospravljanje gradbišča za sabo, ali pijejo alkohol pri delo in podobno.
lp.
strex

22.03.11 21:30

Navedeno
miki bos

3500eur za delo z ddv lahko me kontaktiraš na 040821261 izvajamo vse vrste fasad
Dare

25.03.11 09:23

Iščem ponudnika za izdelavo fasade, stiropor 12 cm.
Lokacija Ljubljana- ob ugodni ceni bi se delalo več vrstnih hiš, se pravi 2-4 hiše.
ponudbe na mail
harigast@yahoo.com
fas_ada

26.03.11 16:37

32 € m2 komplet fasada z odrom Dare
d.j.

26.03.11 17:21

Navedeno
miki bos

mislim da znamo

http://sites.google.com/site/fasadatiptop/

26.03.11 20:04

Navedeno
Dare
Iščem ponudnika za izdelavo fasade, stiropor 12 cm.
Lokacija Ljubljana- ob ugodni ceni bi se delalo več vrstnih hiš, se pravi 2-4 hiše.
ponudbe na mail
[email protected]

Pozdravljeni!

Cena komplet z materialom bi bila 30€/m2.

LP Boštjan
Koliko m2 je skupaj?

gradnje podpečan.com
Matic2

29.03.11 03:35

Še nekaj informacij tukaj ids fasaderstvo, velja za obalo
Safet..

31.03.11 19:08

Fasade , cenovno ugodno , zelo kvalitetno in hitro, (ljubljana in okolica)
GRADISTA- Samir ljubijankić s.p 031-833-761
Pokličite in prašajte za informacije in potem primerjajte....
Vsak prišparan euro bo prav prišel....
Kvaliteta je na nivou...
Smo zelo zadovoljni.
inot78

31.03.11 23:45

3500eurov za koliko dni dela?
adaptacija

01.04.11 15:19

10e samo delo na m2 za fasado
TONČEK

01.04.11 20:46

Navedeno
adaptacija
10e samo delo na m2 za fasado
-FUŠAR
adaptacija

02.04.11 08:21

in kaj potem,bolje biti to kot pa lopov,lep pozdrav
nujno fasada

05.04.11 21:32

pozdrav,
smo iz podravskega konca in bi nujno potrebovala izvajalca za fasado cca.200m2 15cm stiroporja zraven pa še škatlje, pričetek po možnosti še ta mesec. Prosim če je kdo, ki naredi kvalitetno in ne predrago.
LP

06.04.11 18:13

gregor miklavčič
031 364 610
terra55

06.04.11 22:01

Navedeno
nujno fasada
pozdrav,
smo iz podravskega konca in bi nujno potrebovala izvajalca za fasado cca.200m2 15cm stiroporja zraven pa še škatlje, pričetek po možnosti še ta mesec. Prosim če je kdo, ki naredi kvalitetno in ne predrago.
LP

ugodno in z garancijo lahko pokličete na 040821261
lahko začnemo tudi ta mesec
dheric1

07.04.11 00:19

damjan.heric@gmail.com
02/671-85-51
051/887-243

100% garancija na delo in na material!!

L.p. Damjan Heric
dheric1

07.04.11 00:23

Navedeno
nujno fasada
pozdrav,
LP

damjan.heric@gmail.com
02/671-85-51
051/887-243

100% garancija na delo in na material!!

L.p. Damjan Heric
ANA SUZI

07.04.11 06:22

POTREBUJEM FASADNA dela v okolici Ivančne Gorice in sicer: 50m2, obloženih s stiroporjem 15cm in in povleći mrežico. To je vse. Potrben pa je tudi oder, VIŠINA cca 8 m
Vprašanje št.1 je: kdaj bi lahko začeli?
Vprašanje št.2 je: kakšna bi bila cena z vašim materialom?za m2
Vprašanje št.3 je :kakšna bi bila cena z našim materialom? za m2
GSM 040728688
dare11

07.04.11 19:59

Navedeno
ANA SUZI
POTREBUJEM FASADNA dela v okolici Ivančne Gorice in sicer: 50m2, obloženih s stiroporjem 15cm in in povleći mrežico. To je vse. Potrben pa je tudi oder, VIŠINA cca 8 m
Vprašanje št.1 je: kdaj bi lahko začeli?
Vprašanje št.2 je: kakšna bi bila cena z vašim materialom?za m2
Vprašanje št.3 je :kakšna bi bila cena z našim materialom? za m2
GSM 040728688

odgovor številka dve in tri-delo 35 eur,material pa vam podarimo
php

07.04.11 23:02

ga.ANA SUZI 33 € m2, komplet fasada (oder,delo,material)

Lp!
Siniša

08.04.11 08:18

Pozdravljeni.
Rabim fasado za montažno hišo dim. 7mx10m hiša P+M (nisem zmeril m2)
Ljubljana okolica (Vrbljene - Ig).
Kamena volna 6cm in vse kar gre zraven enobarvno.
Cena z odrom na m2.
Peter45

09.04.11 09:00

Prporočam ti www.vsezafasado.net
nujno fasada

11.04.11 22:58

če se bi kdo oglasil na telefon, bi se morda lahko še kaj zmenli, tako pa nič!!!!
Navedeno
terra55
Navedeno
nujno fasada
pozdrav,
LP

ugodno in z garancijo lahko pokličete na 040821261
lahko začnemo tudi ta mesec
miki bos

14.04.11 13:43

rabim izvajalca za fasado samo zaklucni sloj z materjalom cc 300 kvadrato na dolenskem ,cena z racunom in rok izdelave imam drugo narejeno
dj

14.04.11 19:42

Navedeno
miki bos
rabim izvajalca za fasado samo zaklucni sloj z materjalom cc 300 kvadrato na dolenskem ,cena z racunom in rok izdelave imam drugo narejeno

cena izdelava fasade kot jo opisujete je od 7 eur naprej z materialom,ampak lahko je tudi precej višja odvisno kakšen material bi uporabili in koliko barv bo na objektu lahko pa me kontaktirate na ali na mail na spletni strani

040796110 Drago

http://sites.google.com/site/fasadatiptop/
simon u

15.05.11 14:59

iščem ponudbo za fasado cca250 m samo delo. 041 230 469 okolica ljubljane
JS

16.05.11 11:34

Iščem ponudnika za izdelavo fasade (vse, tudi postavitev odra, prej ogled referenc) v Mariboru, jeseni:
ca 250 m2
tervol 16 cm bloki
cokl stiropor 14 cm
zaključni sloj thermoshield

Ponudbe na :

info@multiprojekt.si
jasmina@multiprojekt.si
(041/66 59 74)
zoro

05.06.11 23:07

mene pa zanima če je kdo nabavil materijal preko telih (glej link) in pa seveda če je to u redu oz če ma kdo izkušnje s tem materijalom.

http://www.bolha.com/malte-ometi/fasada-stiropor-16-cm-do-zaklj-sloja-oglas1273002104

l.p.
igor 71

14.06.11 21:14

kaj take cene?mi smo dali 10cm stiroporja mrežico ,dvakrat lim,pralni zaključni sloj,vse počistijo,z odrom,vstavljanjem polic po 28 evrov na kvadrat z ddv-jem.drugi mojstri hvalijo njihovo delo.super zadovoljen.dolenjska.
nata 

14.07.11 10:09

Iščem kvalitetnega ( z referencami) in ugodnega ponudnika za izdelavo fasade 8-12 cm stiropora za približno 400 m2.
Smo iz Goriškega konca.

Ponudbe na:
natasa.rf@wi-ng.si
oscar

16.07.11 23:21

men je delala firma vograd iz kočevja in sicer vse komplet z odrom za 30
€ m2 aja 15 cm demit fasada + zaključni sloj in cokel..
COPIC

17.07.11 13:31

Navedeno
oscar
men je delala firma vograd iz kočevja in sicer vse komplet z odrom za 30
€ m2 aja 15 cm demit fasada + zaključni sloj in cokel..

svaka čast majstru poceni zelooo
džon

21.07.11 12:42

Potrebujem izvajalca za cca150m2 fasade s coklom debeline 10-12cm za atrijsko hišo, tako da odra skoraj ne potrebujem razen v špicah.
hoplicex

21.07.11 19:02

dzon, kje pa je lokacija??
COPIC

21.07.11 19:51

Navedeno
džon
Potrebujem izvajalca za cca150m2 fasade s coklom debeline 10-12cm za atrijsko hišo, tako da odra skoraj ne potrebujem razen v špicah.

Lep pozdrav

džon pokliči na tel:041/327-368 pa se pomenimo

SLIKOdesignČOPIČ s.p.
monter 2

21.07.11 21:30

Dzon,to vam uzamem za delo,brez materijala 1200e,lep pozdrav,ce ste za pisite,dobro-,narejeno kot je treba.
taprau

21.07.11 23:37

Navedeno
monter 2
Dzon,to vam uzamem za delo,brez materijala 1200e,lep pozdrav,ce ste za pisite,dobro-,narejeno kot je treba.

Me kira ti je to firma? Daj mi kak pudatk? Ok?
monter 2

22.07.11 01:37

Lahko vam posedujem par fotografij ce ste za,na vas mail.
taprau

22.07.11 08:34

Navedeno
monter 2
Lahko vam posedujem par fotografij ce ste za,na vas mail.

Slike firme?
monter 2

22.07.11 09:05

Slike izdelkov ane in podobno.
enpač

22.07.11 12:33

Potrebujem nasvet!
Kolikšno debelino izolacije-stiropor mi priporočate na hišo staro 30 let, ki je samo ometana in in pobarvana?
Hiša ima cca.220 m2 površine za fasado in kakšno ceno mi lahko ponudite za m2, dvobarvna svetlejši odtenki.
Sem iz štajerskega konca!

lp
arhitekt lj

22.07.11 15:23

Pozdravljeni!

Sem studentka fakultete za arhitekturo ter po ugodni ceni izdelujem barvne studije fasade.
Kontakt: 031 61 99 33 (Ivana)
kopacac

23.07.11 23:25

Ivana kok si pa stara, te bom jst mau postudiral hehehehe
slafari

25.07.11 13:15

Iščem kvalitetnega in ugodnega izvajalca fasad v Ljubljani.
Obstoječo fasado brez izolacije bi rad oblekel v svetlo fasado s 15cm stiropora, potreben oder, višina 8-9m, cca 200-250m2.

Izvajalce prosim za ponudbe (s podprobnim opisom kaj vsebuje) s seznamom referenc v Ljubljani na slafko76@gmail.com

Južno stran imam skoraj v celoti v steklu, cca 80%. Te površine nisem štel v 200m2, zanima me, na kak način se to obračuna-upošteva?
Pohorc

03.08.11 18:45

Iščem izvajalca fasad,Dravska dolina!
Stiropor 10.do zaključnega sloja,170 m2,oder samo na dveh straneh.Konec Septembra začetek Oktobra.
Ponudbe na 040 536 554
Džon

04.08.11 13:41

Bil sem na dopustu zato šele zdaj odgovarjam. Lokacija je Gradež pri Turjaku. Delal bi jo spomladi.
najcenejsa fasada

05.08.11 00:28

zdravo me zanima koliko stane ako tko ve najcenejsa fasada sa zakljucnim slojem 8cm koliko pride po m2 lp
enabolhca

07.08.11 10:04

Mene tudi zanima najcenejša fasada z 8 cm izolacije ter z zaključnim slojem - okolica Ljubljane.
enabolhca

07.08.11 10:07

Mene tudi zanima najcenejša izvedba fasade z 8 cm izolacijo ter zaključnim slojem - okolica Ljubljane.
enabolhca

07.08.11 10:14

Prosim cenovno ugodne ponudbe s kvalitetno izvedbo za zgornje povpraševanje (8 cm izolacija + zaključni sloj) - starejša hiša v okolici Ljubljane na: greta.mlinar@gmail.com
FASADA

07.08.11 10:33

KOLIKO IMASTE PA KVADRATURO?
enabolhca

07.08.11 10:45

Prosim vas za cenovno ugodne ponudbe izdelave fasade s kvalitetno izvedbo - 8 cm izolacija + zaključni stroj - za večjo starejšo hišo, okolica Ljubljane na: greta.mlinar@gmail.com
najcenejsa fasada

07.08.11 22:08

290 m2 ma hisa
nides

08.08.11 22:42

prosil bi če mi nekdo lahko napise kaksen predracun za fasado, 400m2, 15 cm stiropor z zakljucnim slojem, cokl, police itd uglavnem z vsem, do konca...kok bi priblizen prislo vse?????

če mi lahko posljete na mail nides81@gmail.com
miha2

22.08.11 10:42

http://www.stiropor.eu/

Po mojem mnenju zelo ugoden stiropor
Primož_CE

28.08.11 21:33

Živijo!

Iščem ponudnika za izdelavo fasade najmanj 15cm stiropora, kompletno izvedbo. Lokacija hiše je okolica Celja, velikost pa cca. 350 m2.
Prosim če mi lahko pošljete kontakte na primoz.medved@hotmail.com da se dogovorimo za ogled in izdelavo ponudbe.

LP
Primož
Boki

07.09.11 12:48

Pozdravljeni

Ker je tukaj veliko fasaderjev me zanima mnenje o fasadi na siporex 40cm. Stiropor ali steklena volna? Ali pač samo mrežica in zaključni sloj?

Hvala
xplicity

07.09.11 20:13

Boki, na siporex lahko daste obe varianti, razlike ni, mogoce minimalne, vendar neopazne. Odvisno od debelin. Poglejte si tudi malo cene, kako ceneje pridete skozi :) Ker imate hiso grajeno iz siporexa, bi vam predlagal mrezico ter belo lepilo samo znotraj, torej predelne stene. Malo ceneje kot lepiti knauf,ali ometi

Lp!
monter33

08.09.11 09:04

Lahko si daste tudi od odznotraj min.5cm izolacije in knauf ane in imaste tudi ravno in tudi toplotno izolirano se pozimi veliko pozna in pri kurjavi.........morate gledati dolgoročno ....
monsi2

08.09.11 11:26

Pozdravljeni,

zanima me koliko bi cca. stala izdelava zaključnega sloja(silikonsko silikatni)+armirna mreža na siporeks ter kulirplast za "cokl", ki je iz betonske opeke(vrjetno bi bil potreben predhodni fini omet iz mivke).

Gre za garažo iz siporeksa, ki stoji na vkopani kleti iz betonske opeke. Torej cca. 50m2(zaključena mreža+zaključni fasadni sloj) + cca.8m2 kulirplast(zaključena mreža+zaključni sloj iz kulirplasta).
Že v naprej hvala!
monter33

08.09.11 11:33

PUSTITE MI MAIL DA VAM DAM PONUDBO
monsi2

08.09.11 13:51

monter33:
Prosim pošljite na [email protected]

Hvala!
lp
monsi2

09.09.11 14:07

Pozdravljeni,

rabil bi komplet z delom in materialom(mreža, lepilo, zaključni sloj, kulirplast,...), z 8,5%DDV, ker gre za privat. Brez dodatne izolacije, saj gre za samostojno garažo iz siporeksa in kot sem že zgoraj omenil je del kleti iz zemlje kjer bi bil kulirplast. Torej, po zgornjem opisu in kvadraturi s potrebnim materialom, brez dodatne izolacije...

Lahko mi pošljete kar na mail: all_gps@yahoo.com in kakšno imate zasedenost, saj bi najverjetneje to delali še letos ali najkasneje spomladi.
Sem iz MB.

Želel bi omeniti le to, da je plačilo gotovina po končanih vseh delih oz. nakazilo na vaš TRR. To je vaša izbira, avansirati ne želim.

Hvala vsem.

lp
xplicity

11.09.11 14:51

monter33 predelne stene izolirati??? z dodatnimi 5 cm?? Stran vrzen denar. Vazno da z zunanje strani nimas toplotnih mostov, je ze super in recimo temu "dolgorocna zadeva"

Lp!
zenaj

14.09.11 12:55

Zanimam se za fasado na starejši hiši v bližini Grosuplja in sicer kombinirana debelina stiroporja
5-15 cm + rumeni zaključni sloj- še nisem odločen kateri, pa okenske police in okenska obroba . Velikost sten okrog 300m2. Prosim za kontakte izvajalcev in kake fotke ter podatke o fasadah, ki ste jih že naredili. Ponudbe pošljite na jn70111@gmail.com
Niko -Laj

16.09.11 16:02

Iščem izvajalca fasade za enodružinsko hišo na obali,...Cca 200m/2
Izdelava;..- predvidena izolacija 12cm stiropor. Zanimajo me kvalitetni izvajalci z garancijo na delo in material in približno časovna izvedba del ter okvirna cena.
Lilči

21.09.11 21:15

Ne morem vrjet koliko se cene nabijajo,mi smo pred malo manj kot tremi leti delali fasado,naredil nam jo je gospod Zabukovšek iz Stranic oz iz Slovenjskih konjic,nevem več točno...in nam je vzel za en kvadrat komplet fasado (12cm-demit) vse skupaj 27 evrov, vem samo to da nam je naredil na vse vogale beli kamen, ful velik okenskih poličk-ker jih je kr nekaj prišlo na balkone, in še nekaj dodatkov,res zelo dobro,pa zelo pridni so bili,delali so od 7h do 18h,pa vem da smo mu plačali 7200 evrov! Lani je tast s prikolico od traktorja fasado malo poškodoval in jo je gospod prišel popravit zastonj. Res priporočam! Nimam več njegove telefonske,vem pa da se ga najde če malo pogooglaš...

Lp
monter33

22.09.11 09:49

jest tud nism tega pisal, pa sem se vecji dedc
adaptacija

22.09.11 10:18

tud jest nism tega pisou pa sm še vecji dec od prejsnega deca k ga poznam...hihi papa
S.

22.09.11 11:39

zdej bi pa se jaz reku da sm full velik dec...papa
gal

22.09.11 16:34

lilči = šilvešter? kako izviren način samopromocije!
COPIC

24.09.11 19:51

lep pozdrav ,,

naslov oglasa je bil "cena fasade" pa je vse skupaj pripeljalo tako daleč da si že pod nos mečejo kdo se skom "žge",,mislim da pa to ne paše na ta forum ,,,,

Hvala LP Boštjan
Krško

27.09.11 19:24

Zdravo!

Meni je moj zidar, ki mi je zidal hišo dal predračun za cca 250m2 fasade 16cm stiropor 32,0€/m2. Cena na m2 je Ok, moti pa me to, da ni odšteval okenske in vratne odprtine.
Pravi, da se odštevajo le odprtine večje od 3m2. Jaz pa ima nekako v spominu od ometačev, da se odšteva vse večje od 1m2.
Kaj je sedaj prav, da ne bi po krivico težil mojem zidarju. Je pa res, da je na račun odprtin površine več za cca 80m kar znese kar le kupček.

Hvala za pojasnila.

Krško
hiškanahribu

28.09.11 09:37

za demit, pa fragmat sva dobila ceno 15 cm stiropora cca malo več kot 8 eur na m2, zaključni sloj pride za 200 m2 še okrog 600 eur. Caparol je bil malenkost več. Delal nama bo oče, prej sva mislila eno drugo ekipo najet, tu pol seveda ni realne cene za delo, ker bova plačala samo še ostale delavce, verjetno zelo malo. Sicer pa so sosedu za isto količino, tu nekje, delo računali okrog 3000 EUR, sicer naj bi bili dobri fasaderji, ata je sicer opazil nekaj malenkosti, ki bi lahko bile lepše narejene...

V glavnem, da se prit čisto lepo skozi.

Glede odštevanja odprtin se odštevajo samo večje, eni pa odštejejo procente, imajo zgleda različne načine...
kam smo prišli

02.10.11 09:38

Prišli smo tako daleč, da najbolje da delamo izvajalci ZASTONJ! Krivi pa smo si sami, da smo tu kjer smo! Ni čudno da se tudi životariti več ne bo dalo.
COPIC

02.10.11 11:17

Navedeno
kam smo prišli
Prišli smo tako daleč, da najbolje da delamo izvajalci ZASTONJ! Krivi pa smo si sami, da smo tu kjer smo! Ni čudno da se tudi životariti več ne bo dalo.

lep pozdrav

se strinjam stabo "kam smo prišli"
Se pridružujem. Ne morem se načuditi nekaterim mnenjem, ki podpirajo delo na črno. Po mojem mnenju pa bi taisti ljudje ravnali drugače če bi jih delodajalec odpustil ker bi najel nekoga, ki bi zanj delal tako, da bi bil plačan na roke in zanj nebi bilo potrebno plačevati prispevkov.

Lep pozdrav,
Mag dom,
Gorazd
neverjetno

02.10.11 14:22

če bi delali ceneje bi imeli več prometa,tako pa vsak raje najame delavca na črno ali se z izvajalcem zmeni brez računa. ali greste v raje v trgovino kjer je dražje ali greste tam kjer je ceneje, verjetno se vam bo zdelo noro hoditi nekam in dati več denarja,če lahko daš manj denarja.. ne jokat,treba neki naredit da bo bolje. moj sosed zna vse,nekoč je imel gradbeno firmo, za vse kar ga ljudje rabimo ga ponucamo, naredi enako kot kak dragi izvajalec ki se vozi z bmw x5, računa pa na uro 10 eu..
Mesečni obračun dela, urna postavka 10€

180 ur x 10€ = 1800€
Davki, prispevki, zavarovanja = 500€
Računovodstvo = 150€
Kilometrina (1000 km) 380€
Legalna računalniška oprema, računalnik,tiskalnik, papir, obrazci, poštnine= 100€
Elektrika in ogrevanje pisarniškega prostora 30€
Najemnina delavnice 450€
Obnavljanje in dokup orodja potrebnega za delo 50€

Skupaj : 1660€
Neto mesečna plača: 140€

Zneski so cca, vendar kar ustrezni. Postavke se od panoge do panoge lahko razlikujejo.
neverjetno

02.10.11 15:41

Navedeno
Popravila-na-domu

180 ur x 10€ = 1800€
Računovodstvo = 150€
Legalna računalniška oprema, računalnik,tiskalnik, papir, obrazci, poštnine= 100€
Najemnina delavnice 450€

Zneski so cca, vendar kar ustrezni. Postavke se od panoge do panoge lahko razlikujejo.

to zgoraj drži,če imaš firmo,če pa poleg službe še delaš tako,imaš pa trojno plačo,se strinjaš?? kar ti hočem povedat je,da se danes ne splača imeti s.p.,preveč živcev gre,kdor si upa,svaka čast...
bullshit

02.10.11 15:43

Navedeno
Popravila-na-domu

180 ur x 10€ = 1800€
Računovodstvo = 150€
Najemnina delavnice 450€

ebebebebebe,sploh nimaš pojma kaj gororiš,pardon,kar pišeš... NIMAŠ POJMA!
Tone45

02.10.11 16:03

180 ur x 10€ = 1800€
Računovodstvo = 150€
Najemnina delavnice 450€

Tako se govori,tale pa res nima pojma,kakšna kilometrina,kakšna delavnica,daj nehaj pisati o temu k nakaj nakladaš ko blage veze nimašta je pa dobra ja.
Navedeno
neverjetno
Navedeno
Popravila-na-domu

180 ur x 10€ = 1800€
Računovodstvo = 150€
Najemnina delavnice 450€

to zgoraj drži,če imaš firmo,če pa poleg službe še delaš tako,imaš pa trojno plačo,se strinjaš?? kar ti hočem povedat je,da se danes ne splača imeti s.p.,preveč živcev gre,kdor si upa,svaka čast...

Popolnoma se strinjam, žal je pri nas res tako. Tisti, ki hodi v službo, bi sicer lahko odprl "dopolnilno dejavnost", čemur smo včasih rekli popoldanska obrt. In plačeval državi okoli 50€ mesečno. Dejstvo, ki pa ga nekateri neumneži (glej zgoraj) nikoli ne bodo doumeli pa je v tem, da če nebi "pošteni" podjetniki oz. podjetja plačevali davkov in prispevkov bi država prenehala delovati. S tem pa bi se strahotno podražile stvari, ki jih sedaj subvencionira.Šolo in vrtec bi bilo potrebno plačati v polni meri, še prej pa ju zgraditi. Enako bi se zgodilo s cestami, elektrarnami, Javno razsvetljavo in še sto rečmi, ki jih imamo sedaj za samoumevne. Odpadla bi tudi pomoč socialno šibkim, zdravstvo bi plačevali v realni višini storitve (plače zdravnikov, izobraževanja, aparature, računalniško podporo, zdravila, postelja.......). In počasi pristali v kameni dobi. Po nekaterih odzivih pa se vidi, da so nekateri še vedno tam.

Zahvaljujem se ti tudi za kultiviran in umirjen odgovor oziroma repliko.

Anonimne reve, ki pa pod svojimi stotimi različnimi nicki pišejo očitne bebavosti pa seveda niso vredni niti sekunde mojega časa, ki bi ga porabil za odgovor.

Lep pozdrav,
Mag dom,
Gorazd
neumen-anonimen-revež-kamenodobnež-kultiviran

02.10.11 18:46

Navedeno
Popravila-na-domu
Navedeno
neverjetno
Navedeno
Popravila-na-domu

180 ur x 10€ = 1800€
Računovodstvo = 150€
Najemnina delavnice 450€

Popolnoma se strinjam, žal je pri nas res tako. Tisti, ki hodi v službo, bi sicer lahko odprl "dopolnilno dejavnost", čemur smo včasih rekli popoldanska obrt. In plačeval državi okoli 50€ mesečno. Dejstvo, ki pa ga nekateri neumneži (glej zgoraj) nikoli ne bodo doumeli pa je v tem, da če nebi "pošteni" podjetniki oz. podjetja plačevali davkov in prispevkov bi država prenehala delovati. S tem pa bi se strahotno podražile stvari, ki jih sedaj subvencionira.Šolo in vrtec bi bilo potrebno plačati v polni meri, še prej pa ju zgraditi. Enako bi se zgodilo s cestami, elektrarnami, Javno razsvetljavo in še sto rečmi, ki jih imamo sedaj za samoumevne. Odpadla bi tudi pomoč socialno šibkim, zdravstvo bi plačevali v realni višini storitve (plače zdravnikov, izobraževanja, aparature, računalniško podporo, zdravila, postelja.......). In počasi pristali v kameni dobi. Po nekaterih odzivih pa se vidi, da so nekateri še vedno tam.

Zahvaljujem se ti tudi za kultiviran in umirjen odgovor oziroma repliko.

Anonimne reve, ki pa pod svojimi stotimi različnimi nicki pišejo očitne bebavosti pa seveda niso vredni niti sekunde mojega časa, ki bi ga porabil za odgovor.

Lep pozdrav,
Mag dom,
Gorazd

Kaj ti misliš da naš sistem stoji na vas-privatnikih?? To pa res nebi rekel,veš,če še ne veš,tudi zdravniki in ostali plačujejo prispevke,da nebi slučajno sanjal da jih ti plačuješ,vsak ki ima službo plačuje prispevke. Če nebi bilo toliko propadlih privatnikov in kradljivcev bi se ustvarile in obdržale velike firme z veliko delovnimi mesti pa bi vsak mel službo! Kar se tiče pa malih privatnikov ki svoje delo preveč cenijo,naj ti nekaj povem, danes je lahko kupiti parcelo in material,kaj pa pol ko je treba plačati ljudi da ti kaj naredijo?? To je danes najdražje in marsikdo si tega samo zaradi tega ne more privoščiti,zato so ljudje še zmeraj pri svojih starših,ta problem si raje poglej. Pa ne bit pameten sto na uro,kaj misliš da jaz s svojimi prispevki ne plačujem propadlim privatnikom raznorazne pomoči in subvencije??? Kdo misliš da jih, razmnožili so se kot gnide!
karbitar

03.10.11 06:21

Ne se kregat za oslovo senco. Delo na črno je vedno blo in bo. Čist jasno je, da boš v tej državi dal delat enemu na črno, če boš prišparal kakšen evro. Drugač gredo pa subvencije iz europskega denarja. propadlim privatnikom, če majo sp, pa vzamejo del premoženja, če ga majo in so davkarijo dolžni
krnekijst

03.10.11 10:39

ok,za subvencijo maš prav,kdo jim plača pa nadomestilo plače na zavodu,ha>>>>>>>>>>>>>?
karbitar

03.10.11 13:30

po mojem nobeden. spjem že ne. usem drugim pa država se mi zdi. sigurno vem, da spji k zaprejo ne dobijo od države nič. je en moj prjatu morov zapret ker mu sct Zidar ni plačal in to sigurno drži. z davkarije mu bojo pa rubil, ker ni mogel zarad tega prispevkov plačat.
alya2

03.10.11 16:32

Navedeno
karbitar
po mojem nobeden. spjem že ne. usem drugim pa država se mi zdi. sigurno vem, da spji k zaprejo ne dobijo od države nič. je en moj prjatu morov zapret ker mu sct Zidar ni plačal in to sigurno drži. z davkarije mu bojo pa rubil, ker ni mogel zarad tega prispevkov plačat.

gospod,ni dobil nadomestila,ker ni imel plačanih prispevkov... drugače dobi vsak nadomestilo,kateri redno plačuje prispevke,ne delajo razlik..
karbitar

03.10.11 16:42

Navedeno
alya2
Navedeno
karbitar

gospod,ni dobil nadomestila,ker ni imel plačanih prispevkov... drugače dobi vsak nadomestilo,kateri redno plačuje prispevke,ne delajo razlik..

ne bo držal. sem šel preverit na zzzs ravnokar. če maš sp in ga zapreš ne dobiš nobenga nadomestila. lohka sicer zaprosiš za socialno, ampak ne smeš imet nobenga premoženja. pa tud to socjalno moa spjevc enkrat vrnit, al pa dediči če umre.
alya2

03.10.11 20:14

Navedeno
karbitar
Navedeno
alya2
Navedeno
karbitar

ne bo držal. sem šel preverit na zzzs ravnokar. če maš sp in ga zapreš ne dobiš nobenga nadomestila. lohka sicer zaprosiš za socialno, ampak ne smeš imet nobenga premoženja. pa tud to socjalno moa spjevc enkrat vrnit, al pa dediči če umre.

ja pol je pa tu kaka druga frka,neki je ziher mel,kakšne dolgove ali pa bi moral subvencijo vrniti,ker moj ati je bil sp,pa je zaprl ker ga sin ni hotel naslediti,pa je dobil brezproblema nadomestilo do nastopa penzije....
karbitar

04.10.11 05:55

Navedeno
alya2
Navedeno
karbitar
Navedeno
alya2
Navedeno
karbitar

ja pol je pa tu kaka druga frka,neki je ziher mel,kakšne dolgove ali pa bi moral subvencijo vrniti,ker moj ati je bil sp,pa je zaprl ker ga sin ni hotel naslediti,pa je dobil brezproblema nadomestilo do nastopa penzije....

Tolk se pa ne spoznam. Vem pa, da je mel kar močno firmo in ene 10 zaposlenih. In nobenih subvencij, se mi zdi. delovci so vsi dobil nadomestila, on pa ne, ke ma do penzije še deset let. Pa rubil mu bojo ker mu drugi niso plačval.To ni prov.
S.

04.10.11 14:24

Naredim za 16e, pustite kontakt.
ne ljubi se mi...

04.10.11 17:57

...brskat po arhivih, a mi lahko nekdo na v dveh stavkih pove, kaj je narobe s silvestrom, zakaj tako udrihate po njemu? Je goljuf? ne zna dobro delat? pobere denar pa ne pride? kaj?
ne da se mi...

04.10.11 18:33

....se boš pa moral/a sam/a potruditi,prebrati in si ustvariti svoje mnenje,kakšen odnos ima do dela in do ljudi...
Silvester

04.10.11 19:55

Pusti jih sama foušija,nobeden pa še ni videl mojega dela ter znanja tako da,bo že.
neverjetno

04.10.11 19:57

Navedeno
Silvester
Pusti jih sama foušija,nobeden pa še ni videl mojega dela ter znanja tako da,bo že.

skoraj nobeden,tisti ki pa je,pa si ga opeharil ali pa sploh prišel nisi. pa upamo da nobeden res ne bo videl tvojega dela! NIKOLI VEČ!
tomjan

23.10.11 09:52

Zanimam se za fasado na 40 let stari hiši v bližini Ljubljane.Stiropor 10cm+okenske police+
okenska obroba.Velikost sten 180m2.Prosim za okvirno ceno in časovno izvedbo.
miran.kern@hotmail.com
tomjan

23.10.11 10:10

Zanimam se za fasado na 40let stari hiši v bližini Ljubljane.
Stiropor 10cm+okenske police+okenska obroba.Velikost sten je 180m2.
Prosim za okvirno ceno in časovno izvedbo.
miran.kern@hotmail.com
KOPER

25.10.11 08:31

POZDRAVLJENI,

PROSIM ZA PONUDBO IZVEDBE FASADE NA OBALI:
POVRŠINA CCA 250 M2
STIROPOR 12 CM
GRANULACIJA 1,5
AKRILNI ZAKLJUČNI SLOJ

PROSIM ZA PONUDBO KI VKLJUČUJE MATERIAL, DELO IN GRADBENI ODER.

LEP POZDRAV
IGOR
pogled

30.10.11 18:30

Tale tema je šla pa v drugo smer, namesto da se pogovarjate o ceni fasade, udrihate en čez drugega.. Polno neumesnih komentarjev.. Vas zanima cena ali ne :)
silvoč

02.11.11 19:33

Izdelava fasade na starejši hiši 270m2 severna primorska -Cerkno,iščem izvajalca.
kmet 70

izdelava in cena fasade

06.11.11 18:55

Na hlevu imam za naredit fasado,se pravi za ometat in naredit klasično teranovo brez izolacije.
površina je cca.300 m2,
Zanima me cena izdelave z odrom in materialom skupaj ali pa sama izdelava brez materiala in odra.PROSIM ZA KONKRETNE PONUDBE
FASADA

18.11.11 22:28

g.Kmet za samo delo vam uzamem 2000e pozdrav.
budaaalooo

19.11.11 09:43

Navedeno
FASADA
g.Kmet za samo delo vam uzamem 2000e pozdrav.

Ja g.Kmet, tale gospod Silvek vam bo dobesedno UZEL teh 2000eu. Pozanimajte se okoli kakšen mojster je.
fasada

22.11.11 12:58

Pozdravljeni,

rabim ponudbo za fasado CCA370 m2 oder,lepilo, mrežica, zaključni sloj. Smo v Ljubljani.

hvala
htcxc

22.11.11 13:38

g fasada
mi lahko pustite svoj email?

Lep pozdrav
kajzarica

22.11.11 13:39

Kaj je Silvester, si že registriral podjetje, ali še vedno delaš na črno?
fasada

22.11.11 15:29

Navedeno
htcxc
g fasada
mi lahko pustite svoj email?

Lep pozdrav

primoz.veber@gmail.com

LP
jurica 43

22.11.11 17:57

Kajzarica ojčika sem ravno brala mimogrede-a ti si se nehala prodajati že?Sem skišala da si se nastavljala,sorrčy!!!!11
Silvester

24.11.11 08:16

KDO NIMA DELA IN KDO RACUNA POTNE STROSKE KDO,TO TUKAJ PISEJO IN JIM VERJEMITE TO JE VASA STVAR,JST DELAM IN TO DOBRO,GREM ZDAJ DELATI ANE KER LAHKO OB 9 ZACNEM IN TO JE MOJA STVAR,KAR SE PA TICE MONTAZE PA VERJEMITE DA ME VSAK PRIVAT UZAME,AMPAK DOSTI JE BILO IZKORISCEVANJA IN ZDAJ PAC DELAM TKO KOT DELAM IN MOJ PROBLEM ANE,POTNE STROSKE TA JE DOBRA HAHA LEP DAN......POTEM KO GREM V NOVO MESTO IN NAZAJ IMAM 230 KM NA DAN UF KAJ BI BILO DNARJA ANE ,BODTE PAMETNI PA REALNI..........PA NE NEKAJ NABIJAT KAR DRUGI PISEJO ADIJO
vincent

29.11.11 14:57

Pozdrav,

V marcu 2012 bomo delali fasado...okolica Ljubljane (Dobrova), kvadrature (po moji grobi oceni) cca. 230 kvadratorv, hiša stara 40 let, P+2, 9 x 9 m (že obstoječa fasada iz tistih časov). Izolacija 20 cm grafitni stirpor na preklop, sidranje. Cokel je že narejen (16 cm stirodur, potreben zgolj kurilplast...cca. 30 m2).

Če je kdo pripravljen narediti ponudbo, naj prosim ali pusti telefonsko ali me kontaktira na mail
78.dusko@gmail.com

Rabimo poleg izdelave fasade še vgradnjo novih polic (stare ven, nove z odkapnim profilom, ter 'nastavki' ki preprečujejo zatekanje ob robivih, granit) , poštemati špalete (da pride fasada - izolirana špaleta do vodila rolet), izolacija zunanjega dimnika (stiropor cca. 8 cm debeline), izolacija balkona s spodnje strani (5 cm...cca 10 m2). Zaključni sloj ali Nanoputz ali Topdry oz. pri drugih proizvajalcih podobne kvalitete. Zaključni sloj bo v svetlejšem barvnem odtenku.

Bom vesel tudi grobe ocene (materiala + dela..skratka vse od 'dober dan' do 'nasvidenje') po kvadratu tule na forumu.
jasna.

29.11.11 18:02

Navedeno
vincent
Pozdrav,

V marcu 2012 bomo delali fasado...okolica Ljubljane (Dobrova), kvadrature (po moji grobi oceni) cca. 230 kvadratorv, hiša stara 40 let, P+2, 9 x 9 m (že obstoječa fasada iz tistih časov). Izolacija 20 cm grafitni stirpor na preklop, sidranje. Cokel je že narejen (16 cm stirodur, potreben zgolj kurilplast...cca. 30 m2).

Če je kdo pripravljen narediti ponudbo, naj prosim ali pusti telefonsko ali me kontaktira na mail
78.dusko@gmail.com

Rabimo poleg izdelave fasade še vgradnjo novih polic (stare ven, nove z odkapnim profilom, ter 'nastavki' ki preprečujejo zatekanje ob robivih, granit) , poštemati špalete (da pride fasada - izolirana špaleta do vodila rolet), izolacija zunanjega dimnika (stiropor cca. 8 cm debeline), izolacija balkona s spodnje strani (5 cm...cca 10 m2). Zaključni sloj ali Nanoputz ali Topdry oz. pri drugih proizvajalcih podobne kvalitete. Zaključni sloj bo v svetlejšem barvnem odtenku.

Bom vesel tudi grobe ocene (materiala + dela..skratka vse od 'dober dan' do 'nasvidenje') po kvadratu tule na forumu.

KONTAKTIRAJ FASADERSTVO ZABUKOVŠEK IZ STRANIC OZ IZ KAJ JE ŽE TAM LOČE....POGOOGLAJ, KO SMO MI DELALI FASADO JE BIL TA RES NAJUGODNEJŠI PA RES SO NAM NAREDILI DOBRO IN HITRO...
ron

30.11.11 22:50

Živijo, posedujem staro kraško hišo kateri nameravam menjati-obnoviti fasado.Omet je star cca 30 let brez nobene izolacije. Nameravam hišo termo izolitat. Kaj mi svetujete,a izolacijo pritrdim direkt na star omet, ali je treba star omet odstranit do kamna?Kaj priporočate kot izolacijo?-stiropor-termopuc-tervol-kaj drugega? in koliko dubelo izolacijo ,stanujem na Goriškem KRASU. Lep pozdrav vsem skupaj.
branko b.

04.12.11 15:47

Pozdravljeni!
Obstoječo fasado (termo puch debeline 5 cm,narejeno leta1994), bi dodatno izoliral z 10 cm stiroporjem, ter 2 mm zaključnim slojem in barvanjem - v mislih imam dva odtenka svetlejše barve. Kvadratura fasade znaša 180 m2, in 25 m2 cokla.
Zanima me, če je to prava izbira izolacije v tem primeru,prav tako cena m2 z komplet delom, odrom... Želim materil enega proizvajalca.

Prosim za ponudbo,(brez izdelave škatel in obrob okoli oken), drugače pa z komplet materialom in delom, izdelava fasade zgodnja pomlad 2012!!!

Sem iz štajerske- okolica lenarta
Hvala!
COPIC

04.12.11 18:35

Navedeno
branko b.
Pozdravljeni!
Obstoječo fasado (termo puch debeline 5 cm,narejeno leta1994), bi dodatno izoliral z 10 cm stiroporjem, ter 2 mm zaključnim slojem in barvanjem - v mislih imam dva odtenka svetlejše barve. Kvadratura fasade znaša 180 m2, in 25 m2 cokla.
Zanima me, če je to prava izbira izolacije v tem primeru,prav tako cena m2 z komplet delom, odrom... Želim materil enega proizvajalca.

Prosim za ponudbo,(brez izdelave škatel in obrob okoli oken), drugače pa z komplet materialom in delom, izdelava fasade zgodnja pomlad 2012!!!

Sem iz štajerske- okolica lenarta
Hvala!

Lep pozdrav!!!

g.Branko vidim da ste iz okolice Lenarta,mogoče še se celo poznamo,če pa ne pa smo v vsakem primeru na čist minimalni razdalji,sicer sem iz Trnovske vasi.

Ok.
Opravljamo vsa dela ki ste jih našteli ali ki jih imate za opravit,in seveda še kaj več skratka vsa slikopleskarska in fasaderska dela....
Glede cen vam nebi javno objavlal ,če ste zainteresirani me lahko pokličete in se dogovoriva naprej kako in kaj....

tel:041/327-368 Boštjan
maurer

29.12.11 08:01

v gipossovih gradbenih normativih lepo piše ,da se odbijajo odprtine večje od 3m2, če so pa obdelane špalete !!širše od od 20 cm razvite površine, se vkalkulira v m2 to vemo zidarji ne pa oni ko ga vprašaš kaj zna delat pa ti reče;sve radim šišam,brijem i zube vadim se pravi kaj potrebuješ to enostavno je tisti trenutek .Drugače delam fasade in mi hodi slabo,ko berem cene.se dobro ve kdo ,se je hvalil enemu ,da je on delal fasado, pa jo je čisto drugi, kako smo slovenski narod naivni .Sprašujejo me ,zakaj se vidijo skozi fasade sidra, ali vsaka plošča posebej, zakaj se vidi vsak podest na zaključnem sloju, grdo zaribano, nobeden ne ve da je treba po zaklučnem ometu podreti oder zaradi senc,potem je lisasta fasada,da se ne sme polniti fuga med ploščami( toplotni most) da se mora špaleta obvezno izolirati in še in še.Ampak ko naredijo skrpucalo z najcenejšimi mat. samo primer kdo ve ,da mora biti mrežica 155gramska lepijo mrežico za 12e jaz pa za 45 na 300m2 to je 400 epa lepilo kg 0,27e/kg jaz dam 1,1e/kg je x 8kg/m2 je1900e to je 2400€ v silikat dajo preveč vode da namesto 8m2 nardi 12ali13m2 pa še tam dobijo petsto v svoj žepto je med brati 3000 € :300m2=10€ od mene je cenejši 3 € ampak on ma še zmerej 2000 v žepu pol pa še svoje nezavarovane delavce plačujejo po 3€ /h nomativ porabe časa je cca ura m2njim da 1000 € če da?mene pride delavc8€in me pride jo 2400 € in na koncu pride investitor ošišan obrijan in brez zob pako preprosto a ne ?na koncu imate narejeno zelo zračno fasado in jurja v žepu groza še dobro da te forume berem 1x na pet let pa srečno po tel. vam lahko še kaj svetujem in povem oz odsvetujem info wajdec@gmail.com
Carro

07.01.12 17:58

Pozdravljeni,
zanima me katero debelino stiropora za fasado priporočate na območju Obale? Za strokovni nasvet-odgovor se vam lepo zahvaljujem in pozdravljam.
slo2005

12.01.12 12:11

Mene zanima koliko bi prišla cena za fasado 15-16 cm stiropor ali pa tarvol + na teh 15 16 cm pa še zaključni sloj za 240 kvadratov , z zaključnim slojem pa z odrom pa z davkom vse skupaj?
Pa če mi lahko kdo pošle ponudbo ali predračun na Mail slo2005@gmail.com
Jože

13.01.12 10:22

Lep pozdrav.
Nahajam se v Zasavju.
Iščem izvajalca na ključ za izvedbo toplotne izolacije starejše hiše ki ima klasičen omet,ki je že malo poškodovan in razpokan. površina potrebne izolacije je 220 kvadratov od tega je 11 oken in 2.vrata.
Uporabil bi 10 cm stiropor (EPS) z vsebnostjo grafita (sivi stiropor).
Sredstva so zagotovljena iz eko sklada.
Torej iščem ugodnega izvajalca da me kontaktira z okvirno ceno po kvadratnem metru.

e-mail: ocepek.j@siol.com
Džon

24.01.12 13:08

V mesecu juliju sem dobival ugodne cene po forumu za izdelavo fasade, sedaj me pa zanima če se bodo še javili.Se pravi, potrebujem izvajalca za 150m2 fasade, samo delo, ker material že imam. Delo bi se izvajalo na Turjaku, je novogradnja.
Džon

24.01.12 13:19

Potrebujem izvajalca del za fasado, samo delo, ker material že imam. Gre za 150m2 fasade.Hiša stoji v kraju Gradež pri turjaku. Odra je minimalno ker je atrijska hiša, v glavnem špici hiše.
COPIC

24.01.12 14:31

Navedeno
Džon
Potrebujem izvajalca del za fasado, samo delo, ker material že imam. Gre za 150m2 fasade.Hiša stoji v kraju Gradež pri turjaku. Odra je minimalno ker je atrijska hiša, v glavnem špici hiše.

lep pozdrav Džon

kontaktiraj me na tel:041/327-368,smo pripravljeni ugodit vašim željam
turbox 

25.01.12 21:41

Navedeno
COPIC
Navedeno
Džon

lep pozdrav Džon

Cena dela za m2 je?
Hvala.
vrgradnje

26.01.12 18:51

poskusi na http://www.vrgradnje.si/ splošno gradbeništvo
COPIC

26.01.12 19:42

Navedeno
turbox
Navedeno
COPIC
Navedeno
Džon

lep pozdrav Džon

Cena dela za m2 je?
Hvala.

lep pozdrav!!!

turbox,,kontaktiraj me na tel:041/327-368,in se pomenimo o cenah

HVALA
lp Boštjan
se mi zdi

29.01.12 11:39

Ma vaše cene se mi zdijo smešne glede izdelave fasaed.
Poznam človeka ,ki mi naredi fasado brez materjala samo delo po m /2 za 5 eur.(brez davka)(materjal bom nabvil sem ) Njegove fasade so vrhunsko narejene in se jih da videti na Gorenjskem.Od kje vam take nore cene ?.Bedarija dati toliko za fasado .Samo lapanje brez veze gor in dol od 33 eur.naprej kar mislijo si naj ,jaz pa verjetno eur.serjem.
Referen kolikor hočeš.
Danes se izvajalci tepejo za delo ,ker tega ni.Budale pa plačujejo toliko kot oni hočejo.ha,ha,...
Če rabite njegov kontakt vam sporočim.
dusano

02.02.12 13:34

iščem izvajalca za fasado,ugodnega in dobrega, cca 150 m2 ,20 cm stiropor ,lahko tudi pomagam.

ponudbe oz kontat dve@akcija.net
Fasade Weber Terranova

06.02.12 19:14

Ljudje ne vem kaj se toliko zaganjate za te evre na kvadratni meter.
Sam sem se odločil za Wber fasadni sistem. Poklical njihovega potnika na terenu, ki me je obiskal že drug dan. Naredili so mi barvno študijo in napisali imena fasaderjev od katerih sem dobil predračune. Vsak fasader mi je dal 10 let garancije in tudi podjetje Weber Terranova mi je dalo 10 let garancije na material. Imam zelo dobro fasado in sem super zadovoljen.

Lp
Fasade Weber Terranova

06.02.12 19:15

Sam sem se odločil za Weber fasadni sistem. Poklical njihovega potnika na terenu, ki me je obiskal že drug dan. Naredili so mi barvno študijo in napisali imena fasaderjev od katerih sem dobil predračune. Vsak fasader mi je dal 10 let garancije in tudi podjetje Weber Terranova mi je dalo 10 let garancije na material. Imam zelo dobro fasado in sem super zadovoljen.

Lp
TINČEK

06.02.12 20:15

Navedeno
Fasade Weber Terranova
Sam sem se odločil za Weber fasadni sistem. Poklical njihovega potnika na terenu, ki me je obiskal že drug dan. Naredili so mi barvno študijo in napisali imena fasaderjev od katerih sem dobil predračune. Vsak fasader mi je dal 10 let garancije in tudi podjetje Weber Terranova mi je dalo 10 let garancije na material. Imam zelo dobro fasado in sem super zadovoljen.

Lp

ne seri k poznam weber u nulo kdo od fasaderjev ti je pa delal?po mojih izkušnjah in izkušnjah mojih cehovskih kompanjonov je weber še malo za samoborko za rofixom jubom baumitom pa da ne govorimo
šerlok

06.02.12 21:28

Navedeno
Fasade Weber Terranova

Lp

Tončka, si to ti? Kako kaj služba? Se že kaj tresejo hlače?

15.02.12 21:41

lukec, če smem vprašat : Kakšna pa je ta tvoja zaščita pred točo??

LP
Pro

16.02.12 11:40

Navedeno
se mi zdi
Ma vaše cene se mi zdijo smešne glede izdelave fasaed.
Poznam človeka ,ki mi naredi fasado brez materjala samo delo po m /2 za 5 eur.(brez davka)(materjal bom nabvil sem ) Njegove fasade so vrhunsko narejene in se jih da videti na Gorenjskem.Od kje vam take nore cene ?.Bedarija dati toliko za fasado .Samo lapanje brez veze gor in dol od 33 eur.naprej kar mislijo si naj ,jaz pa verjetno eur.serjem.
Referen kolikor hočeš.
Danes se izvajalci tepejo za delo ,ker tega ni.Budale pa plačujejo toliko kot oni hočejo.ha,ha,...
Če rabite njegov kontakt vam sporočim.

Hahaha kar sam se spravi delat fasado za 5 evrov pa bomo vidl kolk časa boš delu fasade. Pa še garancijo izadaj za svoje delo.

16.02.12 17:17

Navedeno
grezilo
lukec, če smem vprašat : Kakšna pa je ta tvoja zaščita pred točo??

LP

Nekateri izvajalci ponujajo fasade z materialom ki so zaščiteni proti toči. Moral bi mal pogledat, sam mislim da se reče rofix.

lp

16.02.12 23:24

Za enkrat je samo Caparol-Capatekrt ( ali nekaj podobnega imena) ki ima zadovoljivo odpornost proti toči.Pa še to nisem 100% da bo v redu.
Rofix promovira sistem Rofix unistar light. Še vedno je mogoče , da ti naredi zrno toče luknjo.

LP
COPIC

17.02.12 09:22

lep pozdrav!!!!

če se smem malo vključit v vajin pogovor grezilo

Jaz delam tak:
-nisem še slišal da bi naredli lepilo prav namenjeno proti toči(mogoče so pa jaz nevem?????)
-jaz uporabljam v večini lepilo Procontact Baumit(trdota ko kamen)
-da pa zaščitim malo malo pred kao točo,pa uporabim keramično gladilko(8mm-10mm) da je debelejši nanos lepila
-je pa to spet povezano z večjo porabo materiala kot po normativih in višji račun

HVALA in lp
Boštjan

17.02.12 10:56

COPIC, se strinjam!!
Sem pogledal odgovor, pa nisem zasledil, da sem napisal, da je "ŽE" izdelano lepilo manenjeno proti toči , ki zdrži njen udarec/trk !
Zapisal sem o sistemu, ki ga reklamirajo, da je odporen proti toči, pa še ta ni 100%. Navdbe proizvajalca.

Sem bil poleg, ko smo testirali , na željo/zahtevo, investitorja, da smo vgradili dve linije fasadne mrežice. Efekt ?? Mi ni javil nič. TAko, da ne vem kako je bilo v primeru toče. Seveda se je stem povečala poraba materiala!
gradbinec

22.02.12 17:14

fasade izpod 33 eurov brez odra vam ne more kvalitetno in z vsemi zaključki narediti nihče razen če vas bo pri stiroporju in lepilu ogoljufal
koss1

06.03.12 09:35

SPREJEMAM PONUDBE OD RESNIH, KV GRADBENIKOV, ZA IZDELAVO FASADE 200 m2 MARIBOR OKOLICA. tel :041262 952.

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 8 krat 4?