Gradimo, opremljamo in urejamo dom

Gradnja in opremljanje stanovanja je lahko prijetna izkušnja, če imaš nekoga, ki zna svetovati. Dobri in slabi izvajalci. Se zadeve lahko lotim sam? Vse od belil, parketa, ograj, oken do cementa.

Dan Kuchen Kranj

30.03.08 09:58

Kako ste bili zadovoljni z naročenjem, dobavo, montažo kuhinje pri:

http://www.dankuchen-kranj.si

Lp
*metka 

Re: Dan Kuchen Kranj

30.03.08 12:22

Moji starši so pri njih kupovali pred 3 leti - zelo zadovoljni, brez pripomb.
jana11 

30.03.08 22:38

Pri nas pred skoraj štirimi leti in smo zelo zadovoljni. Brezhiben izris in zelo dobra montaža.

19.02.09 17:46

Kuhinjo sem kupila pred 2 letoma in sem z njo zelo zadovoljna, nikakor pa ne z osebjem centra Flexmatic Victoria. Gospa, ki je risala kuhinjo, je kar naprej vsiljevala svoje ideje, pri načrtu je naredila napako (korito za pomivanje posode je vrisala tako, da se ni skladalo z obstoječimi instalacijami, in to kljub natančno predloženim meram), dobavili so napačno barvo rolo omarice...in tudi sicer so bili precej neprijazni in neprilagodljivi. Baje so tisti z Jesenic precej bolj prijazni, pridejo tudi na dom in sami opravijo izmere, bolj poslušajo tvoje želje ipd.
sicko 

22.02.09 15:50

isti problem kot atletinja. Tudi nama je prodajalka vsiljevala svoje. Ja pa jaz mam doma tko in tko je to najbol in ja to pa ni dobr,.... In sva odsla do mizarja. Tu sva pa naročila kuhinjo kot jo sama hoceva
Saskica

23.02.10 07:27

Pozdravljeni!

S partnerjem sva se pred kratkim oglasila v Viktoriji. Po pregledovanju postavljenih elementov kuhinje sva prodajalki povedala, da sva v Avstriji gledala omarice (dvižne) z drugačnimi, boljšimi vodili. Nakar naju je gospa začela prepričevati, da sva gledale omarice drugih kuhinj. Kar je nemogoče, ker sva bila v salonu, kjer so prodajali SAMO Danove kuhinje...

Glede izrisa... povedala sva nekaj želja, potem pa presenečenje... izris bo gotov čez 1 teden ...
To se mi zdi nekako nenormalno, ob vsej tehniki, ki jo danes premoremo. Sicer se nama ni mudilo, ampak...

Odpeljala sva se v Ljubljano, v salon kuhinj na Šmartinski. Mladenič, ki je kuhinje prodajal, nama je takoj pokazal nova vodila, v katera sva se zagledala v Avstriji. Glej ga zlomka, gospa v Kranju ni niti vedela, da to obstaja. To pa je zelo slaba reklama za firmo. Pa se vrnimo v Ljubljano... Gospodič nama je v roku 45 minut zrisal celotno kuhinjo, zelo profesionalno, z največjim izkoristkom prostora (imava manjši prostor). Vse kode elementov je poznal na pamet, na vsako vprašanje nama je podal strokoven in korekten odgovor.

Najbrž mi ni treba pisati o tem, kje sva kuhinjo naročila...Naročila sva jo še preden je bil izris v Kranju izdelan. V Ljubljani. Tam so prodajalci zelo korektni, hkrati pa poznajo kuhinje, ki jih prodajajo do zadnjega milimetra! V Kranju bi se pa lahko malo zamislili...
kremenček

26.02.10 21:16

saskica, mi lahko sporočiš na mail ([email protected]), kje točno sta kupovala kuhinjo in s kom sta kontaktirala?
Kako je z montažo? Imajo oni ali moraš sam urediti? Sta pri njih vzela tudi belo tehniko? Je bil zato kakšen popust ali gratis element, če sta vzela kompletno kuhinjo?

LP
Janina

04.03.10 17:58

Saskica, tudi mene zanima, kje ste potem naročili kuhinjo. In ali ste aparate vzeli tudi tam, pa kako je bilo s ceno.
Tudi nam se osebje v Kranju zdi precej neprofesionalno, no mogoče je odvisno na koga naletiš.
Moj mail: janina.car@gmail.com
Poznacalec

09.03.10 11:47

Navedeno
Saskica

Pozdravljeni!

S partnerjem sva se pred kratkim oglasila v Viktoriji. Po pregledovanju postavljenih elementov kuhinje sva prodajalki povedala, da sva v Avstriji gledala omarice (dvižne) z drugačnimi, boljšimi vodili. Nakar naju je gospa začela prepričevati, da sva gledale omarice drugih kuhinj. Kar je nemogoče, ker sva bila v salonu, kjer so prodajali SAMO Danove kuhinje...

Glede izrisa... povedala sva nekaj želja, potem pa presenečenje... izris bo gotov čez 1 teden ...
To se mi zdi nekako nenormalno, ob vsej tehniki, ki jo danes premoremo. Sicer se nama ni mudilo, ampak...

Odpeljala sva se v Ljubljano, v salon kuhinj na Šmartinski. Mladenič, ki je kuhinje prodajal, nama je takoj pokazal nova vodila, v katera sva se zagledala v Avstriji. Glej ga zlomka, gospa v Kranju ni niti vedela, da to obstaja. To pa je zelo slaba reklama za firmo. Pa se vrnimo v Ljubljano... Gospodič nama je v roku 45 minut zrisal celotno kuhinjo, zelo profesionalno, z največjim izkoristkom prostora (imava manjši prostor). Vse kode elementov je poznal na pamet, na vsako vprašanje nama je podal strokoven in korekten odgovor.

Najbrž mi ni treba pisati o tem, kje sva kuhinjo naročila...Naročila sva jo še preden je bil izris v Kranju izdelan. V Ljubljani. Tam so prodajalci zelo korektni, hkrati pa poznajo kuhinje, ki jih prodajajo do zadnjega milimetra! V Kranju bi se pa lahko malo zamislili...

To pa zato ker je DAN STUDIO v Ljublani (imajo poslovalnico tudi v Mariboru na Kardeljevi 100,2 poslovalnici na Hrvaškem,2 v Srbiji 1 na Češkem.)
v lasti podjetja PICOM,ki pa je generalni uvoznik DanKuchen za Slovenijo uvaža cca 85%kuhinj
ostalo Lesnina in Rutar (samo ta dva jih ne znata prodajat).Kuhinje ki jih dobite v Kranju pri Viktoriji so dejansko last PICOMA samo da Viktorija nima tako izobraženih prodajalcev.Preverjeno vam povem iz prve roke.Vam je kuhinjo izrisal Martin?
Saskica

13.03.10 15:40

Se popolnoma strinjam!

Kuhinjo nama je izrisal Dragan, svetoval pa tudi Martin. Oba sta super fanta, predvsem strokovna in korektna v odnosu do strank!
predstavnik DANKUCHEN

16.03.10 13:53

Spoštovani bralci foruma.

Odgovor za ga.Saskica

Res so nova vodila za lift sistem elemente O-LIG ali OM-LIG od proizvajalca BLUM ,katerih v salonu Viktorija v Kranju žal še nimajo razstavljenih.Razstavljenih eksponatov ni mogoče menjavati kot kolekcije majic v trgovinah z oblačili.
Kar se tiče izrisa kuhinje se popolnoma strinjam z Vami,da je to mogoče takoj na prodajnem mestu narediti in se Vam opravičujem v njihovem imenu.

Odgovor za Poznacalec

Generalnega uvoznika za Slovenijo,Hrvaško,Bosno ali CG ali Srbijo ni.
Vsako podjetje ,ki sodeluje z podjetjem DANKUCHEN uvaža ali kupuje kuhinje direktno pri podjetju v Avstriji.
Picom ima dve poslovalnici v Sloveniji,eno v Ljubljani in eno v Mariboru.
Podjetje Flexmatic je glede na obseg prodanih kuhinj med vodilnimi v prodaji na slovenskem ozemlju in eno izmed prvih katero je začelo poslovati z DANKUCHEN.
Morda ste naleteli na prodajalko katera je imela slab dan. V Viktoriji so prodajalke na zelo visokem tehničnem nivoju in znajo zelo dobro poskrbeti za Vaše želje,glede kuhinje.

Kdor ima informacije iz prve roke ima tudi mojo telefonsko številko in bi želel ,da me pokliče.

LP

D.K.
kemo1

16.03.10 22:38

Navedeno
"predstavnik DANKUCHEN"

Spoštovani bralci foruma.

Odgovor za ga.Saskica

Res so nova vodila za lift sistem elemente O-LIG ali OM-LIG od proizvajalca BLUM ,katerih v salonu Viktorija v Kranju žal še nimajo razstavljenih.Razstavljenih eksponatov ni mogoče menjavati kot kolekcije majic v trgovinah z oblačili.
Kar se tiče izrisa kuhinje se popolnoma strinjam z Vami,da je to mogoče takoj na prodajnem mestu narediti in se Vam opravičujem v njihovem imenu.

Odgovor za Poznacalec

Generalnega uvoznika za Slovenijo,Hrvaško,Bosno ali CG ali Srbijo ni.
Vsako podjetje ,ki sodeluje z podjetjem DANKUCHEN uvaža ali kupuje kuhinje direktno pri podjetju v Avstriji.
Picom ima dve poslovalnici v Sloveniji,eno v Ljubljani in eno v Mariboru.
Podjetje Flexmatic je glede na obseg prodanih kuhinj med vodilnimi v prodaji na slovenskem ozemlju in eno izmed prvih katero je začelo poslovati z DANKUCHEN.
Morda ste naleteli na prodajalko katera je imela slab dan. V Viktoriji so prodajalke na zelo visokem tehničnem nivoju in znajo zelo dobro poskrbeti za Vaše želje,glede kuhinje.

Kdor ima informacije iz prve roke ima tudi mojo telefonsko številko in bi želel ,da me pokliče.

LP

D.K.

Sam sem se tudi zanimal za DAN kuhinjo v Viktoriji v Kranju in sem enako čakal 1 teden na izris (mesec februar 2010). Ravnotako sta ta čas kupovala kuhinjo še dva moja prijatelja, ki sta morala ravnotako čakati na izris po en teden.?!
Očitno je to praksa v Viktoriji Kranj!
LPK
kupovalkakuhinj

17.03.10 07:47

Samo še eno mnenje glede Dankuchen v Viktoriji. Gospa ni imela slabega dne oz. jih ima očitno večkrat. Pred leti smo kupovali kuhinjo jaz in pa moja sestra. Jaz sem jo potem vzela drugje, ona pa prav v tem centru, ker ji je bila pač všeč in ji odnos gospe prodajalke ni prevagal nad kvaliteto. Ob montaži so manjkale neke police (naročene in plačane). Trajalo je dva meseca, da so jih pripeljali, večkrat so morali psoredovati.

No, v januarja pa sem se spet oglasila tam, ker smo šli ravno mimo na sprehod z otroki (stanujemo par km stran) in ker zidamo hišo, bomo pač potrebovali novo kuhinjo. Gospa je bila malo vzvišena že od začetka, ker smo bili pač oblečeni za na sprehod ali kar koli že jo je zmotilo...

Potem, ko sem ji povedala, kaj me zanima in ji pokazala mere kuhinje ter moje ideje, je začela s svojimi idejami, eno mojo je označila kot popolnoma neizvedljivo. Ok, sem si mislila, morda pa res ne bi šlo - smo se zahvalili in šli.

No, v nekem drugem salonu kuhinj je šla moja ideja brez problema skozi, so mi izrisali po željah in še predlagali dobre rešitve.

Tako da ena od prodajalk očitno zelo trpi v svoji službi in ji gredo stranke na živce.
Saskica

17.03.10 16:26

predstavnik DANKUCHEN

Kakorkoli že, salon v Kranju prav gotovo ni dobra reklama za zelo kvalitetne kuhinje. Mislim, da bi morali prodajalci biti poučeni o vsem in imeti odgovor na vsako vprašanje.

Midva sva si želela kotni element s koritom... Še danes mi gre na smeh, ko se spomnim, kaj nama je zrisala gospa v Kranju. Običajen element s koritom je kombinirala s še enim običajnim elementom in tako zapolnila element. Kotnega elementa s koritom po njenem prepričanju ni. No, pa je, v Ljubljani so ga takoj izrisali.

Malo za šalo, malo za res, s takim odnosom trgovci ne bodo prišli nikamor. Slovenija je majhna in potrošnikom ni težko odditi drugam!

Sicer pa še enkrat, vse pohvale studiu v Ljubljani!!
Bobi

Dan Kuchen Kranj

03.08.10 16:47

Pozdravljeni.

sam imam DAN kuhinjo že nekaj let. Kupil sem jo v Viktoriji v Kranju in sem z njo izredno zadovoljen!!! Poudarjam - s kuhinjo!!! Izris je trajal 1 teden, predračuna za aparate mi niso poslali, pa sem moral le-te kupiti drugje. Kar se tiče same montaže, sta se točno ob dogovorjenem času pri meni oglasila dva fanta (Štajerca, če se ne motim), tiho in nadvse profesionalno zmontirala vse, posesala prah, počistila za sabo in se zahvalila. Podjetje ni dostavilo ene police, kar sem spet reklamiral v Viktoriji. Police po štirih letih še vedno nimam.
Če povzamem: s kuhinjo in montažo nadpoprečno zadovoljen, z Viktorijo pač ne.

Lep pozdrav.
fasada

Studio Dan Kuchen v Ljubljani

27.08.10 14:55

Priporočam, da se v velikem loku izognete salonu Dan Kuchen v Ljubljani v BTC, saj so silno površni pri naročilu in dobavi teh sicer imenitnih kuhinj. K nam so morali monterji kar dvakrat po glavni montaži, saj so dvakrat v salonu "pozabili" dobaviti stensko oblogo (sestavljena iz dveh delov - vsak del je bil izdobavljen posebej - nanjo čakali še pet tednov), pa tudi naročenih podelementnih luči jim nikakor ni uspelo dobaviti. Ko smo povpraševali, kdaj bodo dobavili še manjkajoče naročene izdelke, se je prodajalec izmikal z raznimi izgovori, da smo na koncu dobili občutek, da se iz nas norčuje. Pazite tudi, da vam bodo po plačilu celotnega zneska kuhinje izstavili račun - nam so ga šele po pisnem pozivu !!! Prav tako pri njih ne naročajte setov, ker pri dobavi ne boste dobili seta, temveč del seta, na drug del seta pa boste čakali vsaj še 14 dni. Podobne grenke izkušnje ima kar nekaj naših znancev, ki so kuhinjo kupili v omenjenem salonu. Kolegica, ki je enako kuhinjo naročila v Lesnini, je bila z njimi izredno zadovoljna, saj je bilo ob dobavi in montaži vse brezhibno. Kuhinje Dan Kuchen pa so ene najlepših in najfunkcionalnejših kuhinj in smo z našo kljub vsem zapletom sedaj zelo zadovoljni in jo toplo priporočamo, naročite pa jo drugje, kot smo jo mi !
mmml 

28.08.10 07:44

Letos kupovali kuhinjo tega izvrstnega proizvajalca. V Lesnini na Brdu se je prodajalec (Tomaž) izkazal z vso profesionalnostjo, znanjem in izkušnjami. Izris, svetovanje in podpora: čista petka. V Lesnini sva kupila tudi vse aparate (Bosch), korito, pipo... skratka "all inclusive". Tomaž je po potrdilu naročila prišel na dom in na licu mesta ponovno opravil izmero v izogib napaki. Kuhinja je bila narejena ca. 14 pred dogovorjenim rokom. Dobava in montaža... nimam pripomb. Potem pa smo ugotovilio, da ni spodnjih izvlečnih predalov (v coklu), kar so posebej oglaševali in še zastonj naj bi bili zraven. Sledila je reklamacija. V dogovorjenem roku sta prišla dva monterja, s seboj pripeljala novo omarico, jo zamenjala, posesala za sabo in odšla. Skratka, kuhinja Dan je odlična, Lesnino na Brdu pa lahko samo priporočim.
Sergeja111

Re: Studio Dan Kuchen v Ljubljani

15.12.10 13:28

Sama sem v življenju kupila 4 ali 5 kuhinj in skoraj vedno so bile z prodajalci nekako slabe izkušnje ne glede na to kje sem kupila. Na koncu vidiš, da je praktično vseeno kje kupiš. Najbolj pomemben je izris in izbor kvalitetne kuhinje. Zadnjo kuhinjo sem kupila Dan kuchen pri enemu izmed zgoraj naštetih salonov in sem imela pozitivne in negativne trenutke z njimi. Na kuhinjo sem čakala dlje časa kot je bilo dogovorjeno, dostavljena ni bila čisto v celoti tako, da je trajalo še 14 dni za ostale elemente ampak na koncu imam sedaj lepo kuhinjo, ki je lepo zmontirana. Na koncu pa le to šteje.
Andreja, Kranj

27.09.11 17:30

Moje mnenje glede kuhinje DAN KUCHEN je zadovoljivo, zelo je lepa, kvaliteta pa prevlada nad
organizacijo in svetovanjem v Viktoriji.
Izris kuhijne je bil izdelan približno kot sem hotela ( glede na velikost kuhinje in možnosti postavitve ).
Svetovalka Nataša je zelo prijazna, izris je opravila na prodajnem mestu, tudi z nekaj popravkov
in z možem sva odšla zadovoljna tudi z informacijo, da bomo čakali nekaj dalj časa ker so dopusti.
Bil pa je problem z montažo, namreč v salonu Viktorija so dekleta, ki organizirajo montažo
in se je zapletlo pri imenih monterjev. Imajo namreč Aleša in Alesa, ki pa ni imel vpisan datum
postavitve kuhinje. Nataša nas je obvestila o dnevu montaže in čakamo ... 1, 2 uri in se odločim, da jih
pokličem , nakar mi Nataša odgovori, da je prišlo do zamenjave imen. Oprostite to ni moj problem?
Nakar le pride nesojeni Aleš in začne z montažo in odreže pult tako, da je prekratek.
Sedaj čakamo že 3 tedne in še nimamo dokončano kuhinjo. Sporočili pa so, da je pult prišel,
je pa problem ker se jim je pokvaril kombi in 3m dolg pult ne morejo dostaviti.
Tako, da se je mož odločil, da ga pripelje sam na strehi in naj bo montaža še ta petek 30 .09.2011.
Sporočim !
Lepo pozdravljeni, Andreja iz Kranja
špac

28.09.11 13:18

Pri mizarstvu Špac prisluhnemo vsaki ideji in naredimo hitro, kvalitetno in poceni. Pokličite na 041 - 636 - 205. Brezplačno izrišemo, dostavimo in zmontiramo! info@spac.si

www.spac.si

lp
Kot je bilo že napisano tudi jaz toplo odsvetujem nakup kuhinje v salonu v BTC-ju. Na začetku so res vsi prijazni in profesionalni, a ko enkrat plačaš kuhinjo, potem se vse konča. Montaža je bila obupna (res ne vem kje so našli takšne monterje), reševanje reklamacij pa sploh razred zase. Preden se odločiš za njih ti v salonu postrežejo kavico, ko pa morajo zaključiti stvari tako kot jr treba in za kar nisi plačal malo denarja pa ni o njih ne duha ne sluha. Tako da nikakor ne priporočam salona v BTC-ju, saj boste ob kar nekaj živcev in dodatnega denarja....
Nezadovoljna in ne edina stranka

Re: Studio Dan Kuchen v Ljubljani

18.01.12 11:26

Kuhinja Dan Kuchen je izdelana zelo v redu. Velik problem pa je Dan Kuchen studio v Ljubljani.
Zataknilo se je že pri izrisu in izmerah, da o šlampasti montaži in reševanju reklamacij sploh ne govorim. Vsa PRIJAZNOST in PROFESIJONALNOST SE PRI NJIH KONČA S PLAČILOM KUHINJE.Če želite to kuhinjo, jo priporočam, vendar se na daleč ognite studija v BTC v Ljubljani.

Opeharjeni kupec
Lesnina Brdo

19.01.12 11:48

Pred kratkim sem se za kuhinje Dan Kuchen zanimala v Ljubljani - Lesnina, center Brdo, izris in svetovanje je naredil g. Dušan in rečem lahko samo: izvrstno, strokovno, odlično!
EVICCA

09.03.12 15:02

Jaz pa sem kuhinjo dala izrisati in naročiti v salonu na Dunajski, kjer prav tako prodajajo DANKUCHEN.Nevem kje ste vi to kupovali in kakšne monterje ste imeli, vendar jaz sem popolnoma zadovolna od A DO Ž.Profesionalno izrisano, odlično svetovanje, točna dobava in super montaža.Svetujem še obisk tega salona.
eleen 

13.03.12 12:59

midva sva bila zelo zadovoljna z dan kuchen novo mesto. s storitvijo in sedaj tudi s samo kuhinjo. vse bp.
jenika329

19.04.13 15:16

No pri nas pa je zadeva malo drugačna. Pri dankuchen v kopru(šalara) smo lani marca pred iztekom akcije naročili kuhinjo. Tako so nam priporočalli, da smo ujeli vse popuste. Naj bi se dalo potem spreminjat, saj meritve še niso bile narejene...Meritve je prišel narediti v sredini aprila njihov prodajalec, ki nam je zagotovil da vse štima in da lahko damo zeleno luč za izdelavo kuhinje, ki bi prišla konec junija.
Mi smo mu zaupali in kuhinja se je začela izdelovati.
Ni prišla konec junija, saj naj bi bil monter na dopustu, tako da so jo nam montirali 13.7.2012.
Kuhinja poteka na U in sta dve stranici ob zidu (na L) in ena stran (I) prosta in vidna z zadnje strani.
Pult je prišel globine 60 cm (čeprav smo kasneje izvedeli, da se pri kuhinjah na U ponavadi naročijo pulti globine 70 cm, če pride do odstopanj od meritev, da se da koregirat) in ugotovljeno je bilo da kot v kuhinji namesto 90°meri 93,5° tako da je monter nekaj rezal in prilagajal, ampak mu ni uspelo najbolje.
Tako imamo na začetu (v kotu) pult globine 58,5 cm in na koncu pulta meri 60 cm, s tem da se ne prilega zidu, ampak je odmaknjen stran za najmanj pol centimetra.
In pult je zaradi rezanja prekratek in je izgubil tisti en centimeter, ki bi moral gledati čez stransko okrasno stranico elementa.
Na tej strani pulta imamo steklokeramično ploščo in umivalnik. Prav grdo se vidi kako poteka vse postrani...
Tudi na drugi stranici, tam kjer je kot, zija pult od stene za cel centimeter...
Vas zanima kako so težavo reševali? ponudili so nam okrasne letvice(meni je to tako grdo), ki smo jih mogli tudi plačati 30 evrov, da se stvar vsaj malo zakrije...

Par mesecev nazaj pa je moja kolegica naročila Dankuchen kuhinjo v ljubljani in je tudi na U in so ji že iz prve ponudili globje pulte in malo daljše, še predno so prišli delat meritve. In pri meritvah se je ugotovilo da tudi oni nimajo kotov točno 90°.
Pri montaži seveda potem ni bilo težav in tudi linija kako poteka zid in kuhalna plošča se sploh ne opazi, da se na eni strani malček širi, saj je pult 70 cm globine in je na za kuhalno ploščo še skoraj deset cm pulta. Pa naj poudarim tudi to da so pri njihovi kuhinji bili omejeni s prostorom,ker so imeli z vseh treh strani zid...mi pa samo na dveh straneh in so nam jo tako zafušali...

No pika na i je pa bila ko sem po pogovoru z njihovo prodajalko prišla na temo, da ta delovna površina, za katero mi mislimo da je pult, sploh ni pult...da DAN ni nikoli imel pulta v tej barvi in da je to je le 4 cm debela okrasna stranska plošča za elemente...In potrditev sem dobila tudi v lesnini kjer prodajajo kuhinje DAN...
Takrat sem tudi izvedela da imamo čas 1 leto od montaže, da nam menjajo pult, če je bila z njihove strani storjena napaka-seveda nam tega takrat niso omenili oz. mi nismo niti vedeli da obstajajo pulti globine 70 cm, kaj šele to, da to kar mi mislimo da je pult ni pult. In res: delamo z njim kot v rokavičkah in ima pult že polno prask in udrtin od posod, ki se odlagajo nanjga.

Odkar kuhinja stoji sma se prčkala s fantom, ker jaz nisem bila zadovoljna in ko je zvedel za te informacije mi je dal proste roke da naredim kot mislim da je prav...In sem poskusila it najprej osebno v salon in se pogovorit in ker tisti ki je nam prodal kuhinjo ne dela več tam, smo naleteli na go. Vesno, ki je imela v tistem trenutku ravno stranke in se nas je želela čimpreje rešit. Da tisto je pult in da za montažo in to bi se mogli takrat dogovarjat in da ona vidi nikakršnega problema. Da bo pa na mojo prošnjo vseeno omenila šefu, da me pokliče...

Ker po parih dnevih ni klical, sem klicala jaz v salon, kjer mi je zoper ga.Vesna rekla da nima nič s tem da on je reku da smo se mi vse lepo pri montaži zmenili. Predno je odložila slušalko mi je še rekla, da naj pošljem mail, da ga posreduje njemu, ker me nima namena poklicati.
In res, 20.3.2013, sem poslala mail v katerem sem še bolj podrobno kot vam tukaj opisala vso situacijo.
Po šestih dneh še ni bilo odgovora zato sem jim tisti dan dopisala samo, da jih obveščam, da imajo rok za odgovor 8 dni na moj prvi poslani mail.
Odgovorili so mi točno na osmi dan, se pravi 28.3.2013, da se bodo v najkrajšem možnem času oglasili pri nam in da nas bodo o tem prej pisno in ustno obvestili.
Včeraj so mi poslali mail in me tudi poklicali, da pridejo danes pogledat.
No, kot sem seveda vedela, se ni dalo zmenit nič...
Šef in monter oba trdita da to je pult saj naj bi imel nek ultraplast 0,5 mm. A še vedno jaz to barvo "pulta" nikjer ne najdem(v nobenem dankuchen katalogu ali salonu) razstavljeno kot pult, vedno je pod dekorji (okrasne stranice elementov). In zakaj bi mi potem v dveh drugih dankuchen poslovalnicah lagali. In če gledam ta njihov ultraplast na stranici al pa na pultu sta mi ista, nevem kje vidi on da je razlika.
Še je šef govoril ko se je že obrnil proti vratom da bosta šla...In sem ga prekinla da še nismo gotovi in me je začudeno pogledal in rekel da sta samo prišla pogledat če je to pult ali ne. In sem rekla da sem v mailu natančno vse napisala, kako je prišlo do netočnih meritev in posledično naročila in da želim da prevzamejo odgovornost in naročijo nov pult in mi ga zamenjajo...
In ko sem hotela pokazati kje vse se grdo vidi in kako je odrezano in se ne prilagaja, mi je že šef molil njegovo roko pod nos: hvala lepa, nasvidenje, vam sporočim preko maila kako in kaj, če ne se boste pa z dankuchen avstrijo pogovarjali...Sem imela samo še priliko rečt ni mi težko in nasvidenje, pa sta bla že na drugi strani vrat.
Iz jeze za takšno obnašanje (a prelepo jim piše na spletni strani: nobeno stranko ne pustimo razočarane) sem jim poslala mail, da je danes točno 30 dni, odkar sem jim poslala mail o reklamaciji in da imajo po zakonu samo še 15 dni da se zadeva reši.

In sedaj bomo čakali, če ne pa po pravni poti...kuhinja ni bila tako poceni da bi jo pustila takšno in bila nezadovoljna z njo, če vem da je njihova napaka in imam to pravico da reklamiram.

Ima kdo kakšen komentar ali pa podobno izkušnjo?

Avtor:
Naslov teme:

• Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 16 minus 15?