Poroka

Poročno slavje, obleke, gostilne, glasba, izkušnje ... Pripravite vse tako, da bo nepozabno!
petra bucka

ansambel na poroki

23.01.10 14:54

Živijo!
Sem nova tukaj a sem videla da ste se že malo pogovarjali o tej temi. Ni pa aktualnih informacij zato kar se enkrat!
Iscem ansambel za na svojo poroko, ki bo 12.6.! Videla sem da hvalite ans. Mi trije pa se eden, ampak glede na to da je blo to 2008 oni pa se vedno nimajo internet strani... sem malo skepticna...

Ce je kaka ideja, kak mob telefon od tega banda, al pa se bolje, kaksno dobro priporocilo za drug band, bom ZELO ZELO VESELA!!!!!

Hvala vam in lep pozdrav!
nuša

Re: ansambel na poroki

23.01.10 22:48

Pozdravljena!

Vidim, da iščeš ansambel za tvojo poroko. Lahko ti priporočim Hot line band.
So super, izvajajo zelo obsežen seznam pesmi različnih glasbenih stilov. Redno ga tudi osvežujejo z novimi pesmimi. Lahko si ogledaš spletno stran " http://hotlineband.si/"; tam imaš tud kontaktne številke.

Lep pozdrav!

27.01.10 21:30

Priporočam ti ansambel STIL 5 vendar so iz Koroške pa vendar ne bi smelo biti ovira! Naredijo pravo fešto in tudi skeče in smeha ne manjka . Več informacij na www.stil 5.com

Želim ti lep poročni dan !!
tomaž

01.02.10 23:23

Zdravo ansambel črna mačka www.crna-macka.com. Igrajo dobro lp tomaž j.
renata81

05.02.10 21:25

Nama so priporočili Tulipane, tako, da jih greva jutri še poslušat. Baje imajo dober izbor glasbe, žur, dober povezovalni program, igre, zelo kratke pavze...

06.02.10 23:55

Jst predlagam Črno mačko, midva sva bla zelo zadovoljna in so res žurko naredil :D tudi igre so vključene, v kateri ženin in nevesta sodelujeta ipd..skratka, tudi svatje so bili navdušeni! res priporočam
Marija28

07.02.10 17:04

Midva sva imela Duo Karina.

Priporočila jih je moja prijateljica in res smo se imeli super. V primerjavi s kakim ansamblom sta prav poceni.

www.ziva-glasba.com

Lep pozdrav,
Marija
maja125

07.02.10 18:56

Pozdravljena!

V primeru, da te zanima band (ansambel), ki izvaja vso glasbo od narodne, do zabavne, hrvaške, dalmatinske, zagorske....me prosim kontaktiraj na mail za informacije.
Vse po dogovoru.

mail: majaglasbagmail.com

Lp

Maja
MimiMimi

08.02.10 21:29

Živjo!
Priporočam ansambel Fantje z vasi. Naredijo super zabavo, če le svatje sodelujejo, igrajo super. Če jih hočeš it poslušat, igrajo na pustovanju v soboto 13.2. v gostilni Zajc v Lahovčah (Gorenjska). Prepričaj se sama.
priporočam

11.02.10 10:47

Priporočam DUO MAGIC - glasba vseh zvrti, animacija, čarovniška predstava. Zelo kvalitetno.
Matjaz12345

19.02.10 08:32

Živjo!

Ne vem če še iščeš ansambel, ampak nama so pomagali v glasbeni agenciji Antolin team (www.antolin-team.si). Dobila sva band, kakršnega sva želela (kaj poslušava, struktura gostov na poroki, mladi stari, ...)

PRIPOROČAM
Tjaša&Gašper

20.02.10 17:20

Živjo! Nama so igrali ansambel Robovi, so iz Gorenjske. In res lahko rečem, da je bilo več kot super. Pa vse se da z njimi zmenit in upoštevajo želje. Midva nisva hotla velik NZ glasbe, ampak bolj tujo, hrvaško in slovensko zabavno. In so zaigrali samo Golico in še ene par znanih celo noč, ravn tolk kot je blo treba. Ostalo pa samo plesna, zabavna, žur glasba. Tudi nisva hotla preveč iger in vicev (zlasti ne kakšnih kvantaških) in je ta, k je vodu program to vse upošteval. In tudi usklajevali smo se glede programa.Res profesionalno so naredili in pa žur.... noro, res. Majo ful dobr izbor glasbe. Sem se pa vse menila z Vidom. 040/ 190 517 je imel takrat telefon. Aja - cena pa zelo, zelo zmerna.
mojnasvet

22.02.10 11:12

Živjo!

Mogoče ti moj nasvet prav pride....

Priporočam ti ans. Grintovci, naredijo pravi žur, mi smo jih imeli in naredijo fešto do jutranjih ur.
http://www.ansambel-grintovci.si/

23.02.10 21:23

Pozdravljena...

Jaz pa priporočam ansambel Roxie, za dodatne informacije me lahko kontraktiraš na email ali si ogledaš spletno stran www.skupina-roxie.com
Sani

03.03.10 10:51

Pozdravljeni,

Priporočam vam skupino HALGATO BAND, dečki so fenomenalni, igrajo vse zvrsti glasbe od domačih, do tujih, srbskih, dalmatinskih, angleških, enostavno ni, kaj oni ne igrajo za vsakega nekaj. Jaz sem imela španske goste in so se naučili špansko pesem po moji želji, priporočala sem jih že parim prijateljicam in vse so bil presrečne,...
Če hočeš dobro glasbo je to HALGATO BAND, še nekaj vsi člani sploh ne pijejo alkoholnih pijač, tako da res dečki rasturajo še njihov link www.halgato-band.com.
Pero45

03.03.10 12:28

Tu se bandi promovirajo sami sebe.
TINČI

04.03.10 19:13

živjo,

midva pa sva imela ansambel Mikola in je bilo super, igrajo tako narodno kot tudi zabavno muzko, evergreene, skratka, vsi so bili navdušeni.....

05.03.10 09:17

Tudi ansambel Ponočnjaki so super, nardijo žur, narodne in zabavne špilajo, pa še niso tko zlo dragi.
bedec

05.03.10 17:03

Zanimivo da so vam bili vsi ansambli všeč, da ni nobene graje. A ni to malo čudno?
Aleksinja

08.03.10 21:27

Mene so pa zelo pritegnili ansambel Storžič. Sestri so lani igrali na poroki in moram rečt.. kapo dol. Fantje točno vejo, kako morajo igrati :) Igrice imajo zelo dobro vodene, pavze imajo zelo kratke, hkrati pa sploh niso dragi. Res je, da so zdaj samo trije, vendar moram zelo pohvalit pevca Tomaža,ki je prevzel glavni vokal v skupini, in tako odlično nadomestil prejšnjega pevca. Toplo bi jih priporočala vsakomur, ki potrebujejo ansambel Storžič za poroke, rojstne dneve, obletnice.. S temi fanti se da res vse zment, zato so še bolj zakon :) Na moji poroki bodo tudi sigurno igrali... Komaj čakam :P

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 3 krat 10?