Poroka

Poročno slavje, obleke, gostilne, glasba, izkušnje ... Pripravite vse tako, da bo nepozabno!
SILVA  

Matični urad-Ljubljana

30.03.05 16:14

A katere ve kakšne so uradne ure?
PO-ČET 8-17h
PET 8-13h

LP,

Anchy
'pred enim mesecem mi je v kc umrl oče.Še do sedaj nismo dobili mrliškega lista.Kam naj se obrnem'
Moje sožalje, Jana50.

Predlagam, da se za pomoč obrneš direktno na KC: info@kclj.si
ali na UE Ljubljana: ue.ljubljana@gov.si
[email protected]

Re: Matični urad-Ljubljana

09.12.09 08:54

POŠTOVANI HITNO MI JE POTREBAN IZVOD IZ MATIČNE KNJIGE RODJENIH.RODJENA SAM U LJUBLJANI 16.01.1971 A ZIVIM U SRBIJI OD 1973 GODINE.IZVOD MI JE POTREBAN ZBOG VADJENJA NOVOG PASOŠA.DA LI MOGU PUTEM FAKSA ILI I-MAILA DA POŠALJEM MOLBU SA SVOJIM PODACIMA NA OSNOVU KOJIH BI MI VAŠA SLUZBA POSLALA IZVOD.PRILOZILA BIH SVA POTREBNA DOKUMENTA.MOLIM VAS DA MI HITNO ODGOVORITE NA I-MAIL : ignjat@medianis.net SRDAČAN POZDRAV..MILENA JEVREMOVIĆ
mdarffafa

17.08.10 16:32

cao, ja mislim da moras doci u ljubljanu...
lp
Roman Iskra

15.03.12 12:12

Kje na viču lahko naredim osebno izkaznico in pasaport , kaj potrebujem za oboje?
Roman, dajte se raje obrniti na forum Starševski čvek, saj več glav več ve. Zdaj ste na forumu Poroka.

Link do Starševskega čveka:

http://med.over.net/forum5/list.php?151

LP,
Lenka

http://www.Fashionista.si
Kaj naj oblečem?
Sanela Karic

15.10.12 18:22

i need a fax for the Maticni ured v Ljubljani so my mother can get the birth cerificate fo me thank you
.
orcinusorca

11.03.13 10:35

pozdravljeni

ker se bom poročila z američanom v Italiji me zanima kakš je postopek legalizacije zakonskega stanu v Sloveniji in kaj vse potrebujem nato za izdelavo osebne kartice in passporta . . .

hvala že v naprej

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 6 krat 5?