Nega, ličenje in stil

Kotiček za ženske, kjer si zaupamo nasvete o lepoti, negi telesa in obraza ter "piki na i" - ličenju. Izmenjamo lahko nasvete o uporabi dišav in stilskih dodatkov ter vprašamo za nasvet strokovnjake za modo.
Moderator: Fashionista.si
kako pa ve

dolgi lasje- vedno speti v čop

12.03.13 18:49

Še katera tu, ki ima dolge lase, pa vedno spete v čop? Prav čudim se ženskam s spuščenimi lasmi, saj ne moreš delat (še v pisarni ne), če ti lezejo lasje na oči, lica, usta. Ali to nič ne moti?
Ne, ne moti.

Lase imam spete samo, ko delam na vrtu, v delavnici ...pa pod tušem in seveda pri športu.
Vedno imam spete lase, če mi visi samo en las na oči sem živčna.
pa ja nooo

Re: dolgi lasje- vedno speti v čop

12.03.13 19:09

Evo, isto jaz. Zato sem se parkrat že postrigla na tako frizuro, recimo do brade, da jih nisem mogla speti. Mi je ful ustrezalo, pa nič me niso motili. Ampak takooooo všeč so mi ženske z dolgimi lasmi in vedno znova in znova jih puščam dolge, potem pa mi gredo blazno na živce in imam skoraj vedno spete. Pa še lase imam take, da se mi zdi, da na vseh dolgi dobro izgledajo, na meni pa kr neki. Pa so načeloma lepi in negovani.
IZKUšena

12.03.13 19:37

Sem jih postrigla:). Imela sem lepe, zelo goste, kodraste lase.
Meni je vseeno

12.03.13 19:47

Navedeno
kako pa ve
Še katera tu, ki ima dolge lase, pa vedno spete v čop? Prav čudim se ženskam s spuščenimi lasmi, saj ne moreš delat (še v pisarni ne), če ti lezejo lasje na oči, lica, usta. Ali to nič ne moti?

Imam dolge lase tako postrižene, da ne motijo, čeprav imam dolge. Čop je škodljiv za samo glavo, od koder lasje rastejo in ko sem imela nekaj časa vedno čop, so pač po svoje delovali. Imaš morda le dolgočasne dolge lase do tramvaja ali kako svojo frizuro rihtaš ali jo sploh ne ali kako nam lezejo kot kače vse na kar si opisala, če v 21. stoletju pač nosimo frizuro, ko ne leze nikamor, čeprav imaš dolge lase, zato se skipaj k frizerju, da ne boš kot moja mati. Ona je bila stara 70.
Navedeno
kako pa ve

mene je motilo, in ker imam zelo goste lase je bila poleti prava muka, zato sem se pa postrigla. zdaj sem kratkolaska že vrsto let in se s kratkimi lasmi dobro počutim. :)
Navedeno
Meni je vseeno

Imam dolge lase tako postrižene, da ne motijo, čeprav imam dolge. Čop je škodljiv za samo glavo, od koder lasje rastejo in ko sem imela nekaj časa vedno čop, so pač po svoje delovali. Imaš morda le dolgočasne dolge lase do tramvaja ali kako svojo frizuro rihtaš ali jo sploh ne ali kako nam lezejo kot kače vse na kar si opisala, če v 21. stoletju pač nosimo frizuro, ko ne leze nikamor, čeprav imaš dolge lase, zato se skipaj k frizerju, da ne boš kot moja mati. Ona je bila stara 70.

Tega sestavka pa ne razumem, sem šla 3 x brat, pa ne gre.....
niti jaz

12.03.13 21:16

Navedeno
??
Navedeno
Meni je vseeno

Sva že dve taki. :)
tretja

12.03.13 21:57

se javlja...
sponke

12.03.13 23:03

Navedeno
niti jaz
Navedeno
??
Navedeno
Meni je vseeno

Sva že dve taki. :)

hahahaha...sem se nasmejala, tudi jaz ne štekam...sem šla tud še 1x brat...

drugače pa tudi jaz imam dolge lase in non stop čop..ne prenesem spuščenih las..
pikice

12.03.13 23:07

Navedeno
Meni je vseeno
Navedeno
kako pa ve

tako se smejim....da bom s stola padla...
iberia

13.03.13 01:00

doma imam vedno čop, ne prenesem spuščenih, sploh mi je groza spati s spuščenimi, se zapletajo in me žgečkajo, v najslabšem primeru se še zadavim lahko z njimi, ker imam tako grivo :)
zunaj me presenetljivo ne motijo, rada imam spuščene, rahlo spete, s kakšno kitko, itd. so dolgi, lepe barve, svetleči in ravni (sploh, če jih še dodatno polikam)
adijo pamet no

13.03.13 08:40

Ženske, ki vam grejo lastni lasje na živce, ste preprosto totalno nevrotične control freak ledene dame. Dejte se v lifu malo sprostit, bo šlo vse lažje pa tudi lasje vas ne bodo motili.
iberia

13.03.13 10:31

živjo kratkolaska, ko boš imela toliko las, kot me, se pa ponovno oglasi :)
posebno luštno je poleti, ko ti pri 30+ ušesa in vrat grejejo še lasje ;)
nihče

08.06.13 00:16

tut jst mam zlo košate pa dolge in polet mam pač čop k je vroče, drgač mam pa kr veCinoma spuščene.
In zakaj the @#$%& mate pol dolge če se pritožujete da vam grejo na jetra in vam je vroče itd??!resno?!kot da je ženska lepa samo z dolgimi. Velika napaka. Sploh ker jih imate že verjetno dolg časa se ne upate postrišt ali kak bi bil vaš izgovor,bedarija js če hočem dolge si jih pustim ko me prime si jih pobrijem saj smo v 21stol. Frizerji delajo čudeže Nč bat :)dejte si mal upat ne pa vse dolge dolgočasne frizure naprej pelat

Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, doc, pdf, xls,
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 6 plus 9?