Starši, učitelji in učenci

Forum za starše, ki se srečujejo z vzgojnimi dilemami v kontekstu šolanja, za učitelje, ki bi radi delili svoje dvome in podali svoje predloge, ter za učence, ki želijo izmenjati mnenja ali dobiti nasvete o šolski problematiki. Zaupajte svoje težave, predloge, pomisleke in pohvale.
Moderatorji: Lea Čerin, uni. dipl. pedagoginja, Tina Milharčič, univ. dipl. psih., Ana Domenis Cankar, univ. dipl. psih., in mag. Nataša Durjava, geštalt izkustvena družinska psihoterapevtka

fizika 8 razred devetletke

zanima me, če obstajajo kakšne vaje za fiziko 8. razred devetletke, kje bi jih lahko dobila
Odgovori Citiraj sporočilo Povezava
*Založba MATH: Naloge in kontrolne naloge za preverjanje znanja iz fizike za 7. razred OŠ (mogoče je prenovljena že za 8.r/9 - snov je ista), sestavila Maja Manohin

*Lucija Željko: FIZIKA 7, računske naloge (DZS)

*FIZIFI - zbirka fizikalnih nalog za 7. razred

* Obstajajo tudi delovni zvezki: Moja prva fizika (Modrijan)
Fizika, narava, življenje 1 (DZS)

Na tržišču je sedaj ogromno tega, povprašaj v knjigarnah, tudi knjižnicah..
lp
avatar čebelica MAJČICA 03.03.10 16:01
ja tudi mene zanim a če ima založba modrijan kakšno objavljeno kontrolno nalogo o vzgonu, silah in tlaku......

Odgovori

Avtor:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt,
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 5 krat 9?
Na vrh