Starši, učitelji in učenci

Forum za starše, ki se srečujejo z vzgojnimi dilemami v kontekstu šolanja, za učitelje, ki bi radi delili svoje dvome in podali svoje predloge, ter za učence, ki želijo izmenjati mnenja ali dobiti nasvete o šolski problematiki. Zaupajte svoje težave, predloge, pomisleke in pohvale.
Moderatorji: Tina Milharčič, univ. dipl. psih., Ana Domenis Cankar, univ. dipl. psih., Melita Kuhar Pucko, univ. dipl. soc. ped. in mag. Nataša Durjava, geštalt izkustvena družinska psihoterapevtka
zanima me, če obstajajo kakšne vaje za fiziko 8. razred devetletke, kje bi jih lahko dobila
*Založba MATH: Naloge in kontrolne naloge za preverjanje znanja iz fizike za 7. razred OŠ (mogoče je prenovljena že za 8.r/9 - snov je ista), sestavila Maja Manohin

*Lucija Željko: FIZIKA 7, računske naloge (DZS)

*FIZIFI - zbirka fizikalnih nalog za 7. razred

* Obstajajo tudi delovni zvezki: Moja prva fizika (Modrijan)
Fizika, narava, življenje 1 (DZS)

Na tržišču je sedaj ogromno tega, povprašaj v knjigarnah, tudi knjižnicah..
lp
čebelica MAJČICA

Re: fizika 8 razred devetletke

03.03.10 16:01

ja tudi mene zanim a če ima založba modrijan kakšno objavljeno kontrolno nalogo o vzgonu, silah in tlaku......
Avtor: Naslov teme:
  • Sporočilu lahko pripnete datoteke naslednjega tipa: gif, jpg, pdf, doc, xls, ppt,
  • Datoteka ne sme biti večja od 1000 KB
  • Dodate lahko še 3 datotek
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 14 plus 4?