Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.
Moderator: ekipa portala mojaZaposlitev.si

24 URNO DELO NEGOVALKA

03.01.13 09:32
Na Avstrijskem -štajerskem iščejo negovalke za 24-urno nego. Nemščina je zaželena, drugače pa imajo tudi oni tečaj nemščine in te vse naučijo. Tudi izobraževanje nudijo oni, plača pa bi naj bila od 1.000 - 1.200 EUR v 14, dneh in tako naprej.

Če katero zanima, jaz sem poslala vlogo na njihov email: info@ich-bin-daheim.at
Njihova spletna stran pa je www.ich-bin-daheim.at

Vlogo je potrebno poslati do 7.1.2013, ker je potem 12.1.2013 informativni dan, kjer ti vse povedo kako in kaj, tudi prevajalca slovenskega imajo.

Če je katera zainteresirana mi naj pošlje svoj mail, pa bi se lahko skupaj peljale, ker več nas gre boljše je.
Nimamo pa kaj za izgubit, ker je sami iformativni dan.
Moj email: vesnaa07@gmail.com.
LOJZKA

Re: 24 URNO DELO NEGOVALKA

04.01.13 10:58
MENE TUDI ZANIMA TO DELO PROSIM ČE MI NAPIŠEŠ TVOJO TELEFONSKO NA marinicsp@gmail.com
je še aktualen oglas?
Melissa

07.02.13 19:33
Pozdravljeni,

sama sem bila na tem razgovoru in vam povem,da so me močno razočarali. v Avstriji si moraš odpreti svoj s.p.-delaš pa 14 dni skupaj-živiš pri osebi ki jo neguješ imaš pa plače 1200-za celih 14 dni in to 24 ur na dan.Kvečjemu imaš 2 uri na dan fraj. Pa ni nujno,da imaš vedno delo.
Je pa v časopisu Večer spet en oglas za 24-urno nego, tudi v Avstriji, plača 1.200 eur/mesečno, dobro znanje nemščine. Samo mislim da je isti sistem kot je bil prejšnji, ko smo šli v Avstrijo na info dan.
Imam kontakt osebe, če je kdo zainteresiran za delo v zdravstvu v Nemčiji-okolica Munchna
Slišala sem, da je v Lenartu podjetje, ki se ukvarja z vlivanjem plastike in verjetno še s čim drugim. Potrebovali bi naj 50 delavcev. Zdaj pa ne vem ali je to podjetje TBP TOVARNA BOVDENOV IN PLASTIKE, ali je še kakšna druga proizvodnja plastike v Lenartu?
TEH. ZD NEGE

29.04.13 10:11
24 urna nega v avstrije ich bin dahajn... razočaranje...
neglede kakšnega pacientastopnja 1 ali 7 dobiš mesecno 1000 evro... Zdaj so znižali plačilo z 85evro na dan na 72 evra na dan...Ker kao svojci ne morejo več tolko plačevat (so pa sofinancirani od države 60 % stroškov krije država)!!!! oni pa so si zvišali procent iz 10 evro na dan na 13evro.
VSAK MESEC JE NA TEJ FIRMI SLABŠE
Breposelnec

29.04.13 10:46
A ni to zanimivo?72 eurov na dan x 30 dni je mesečno 2500 eurov.V sloveniji pa za 1700 eurov na mesec dobiš kakovostni standard in posteljo v domu.

Za 1000 eurov na mesec,pa je preslaba plača....
teh. zd nege

02.05.13 09:38
1. 30 dni na mesec na tej firmi sploh ne moreš delat! + te en mesec ni doma...
2. 30 * 72 evro je 2160 evro .... Brezposelec mal te matematika j.b.e :)
3. 24 ur na dan delaš in dobiš 72 evro.... to je 3 evre na uro... za paciente ki so potrebni intenzivne nege/terapije!!!!
4. strošni na mesec za firmo ki jo imate, pridejo okrog 350 evro mesečno
Vilavali

03.03.14 19:31
Ali ima katera kakšno vezo v nemčiji za delo v zdravstvu. Sem v penziji in imam veliko prakse. Lahko bi še delala kar nekaj let. Pišite mi na vilavali23@gmail.com
Viki 15

03.03.14 19:36
Ali ima katera kakšno vezo v nemčiji za delo v zdravstvu. Sem v penziji in imam veliko prakse. Lahko bi še delala kar nekaj let. Pišite mi na vilavali@gmail.com
viki15

08.03.14 11:47
Se opravičujem sem napačno napisala mail pravilno je vilavali23@gmail.com .

Avtor:

Naslov teme:

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 5 plus 17?