Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.
Moderator: ekipa portala mojaZaposlitev.si
MAJČY

NUDIM DELO NA KMETIJI

27.07.12 15:45

Pozdravljeni, v okolici Ljubljane (Dol pri Ljubljani) nudim delo na kmetiji (živinoreja+ zelenjadarstvo)... Vse ostale informacije se bomo zmenili na 4 oči..
Zaintereserana prosim da mi pišejo na mail: [email protected]
s

Re: NUDIM DELO NA KMETIJI

25.10.12 10:16

lp.me pa zanima kdaj bi lahko prisel na ogled kmetije in na razgovor?
Marko Hauc

22.01.13 21:36

Lepo Pozdravljeni!

Sem Marko in se zanimam za delo na kmetiji, ki ga ponujate. Glede na to, da je oglas starejši, me zanima če je še aktualen.

lp, Marko

([email protected])
kmetistvo je zakon

28.01.13 12:20

lepo pozdravljeni,ime mi je erik prihajam iz nove gorice,star sm 36 let,zanima me delo na kmetiji,ker sm spoznal punco v ljubljani in stem namen iscem tudi delo,imam svoj s.p,trenutno sm strojnik pri vinogradniku simcic v goriskih brdih ki obvladujemo 70 hektarjev vinogradov,tako da traktorji in rocna dela mi niso neznanka celodnevnega urnika se ne bojim,alkohola ne pijem.kmecko delo mi je res usec,prej sm vozu 12 let spedicijo tovornjak zdj pa 6 let v vinogradnistvu,,poprimem tudi za druga dela kr mi sploh ni tez ko ,varjenje do dolocene mire mehanika,nekj zidarije,tudi les mi ni problem,,uglavnem me klicejo deklica za vse.upam da bi vasi m zahtevam ugodil in bi se razumeli,,kakor ste rekli sami podrobnosti se pomenmo na 4 oci,,lep dan in hvala za vs cas

lep dan in lepo pozdravljeni,erik

kallimerro@gmail.com tel.051 824 555
jože meklav

Re: IŠČEM DELO NA KMETIJI

19.02.13 11:00

lp

iščem delo na kmetiji v okolici celaj in velenja.Delam vse po navodilih in natančno . ya vse ostale informacije pokličite na telefon:035-720-931
Ro-man

NUDIM DELO NA KMETIJI

28.04.13 21:57

Iščem preprosto, skromno , pošteno, korektno , zanesljivo in verno osebo, ki bi mi pomagala pri delu na kmetiji. V zameno nudim bivanje po dogovoru.
Živim sam v okolici Domžal, z mamo, ki je slabotnega zdravja.

Samo resni kandidati kličite: 041-284-286
[email protected]

12.05.13 10:16

jst bi prišel k vam takoj delat vendar me zanima glede tega če bi mogel tudi padenati konje in krave k jih sovražim ampak za delo na polju obiranje sadja pa ni nobenega problema
Dober kmetijski delavec

11.07.13 20:13

Iščem delo na kmetiji. Star sem 35 let in dobro obvladam vsa dela na kmetiji (polju in živinoreji).
Iščem delom z nastanitvijo za daljše obdobje.
041 585 567
borisz

Iščem delo na kmetiji

14.08.13 14:15

Iščem delo na kmetiji!

Sem kmetijsko podjetniški tehnik! ....Poprimem za vsako delo,ker zivim na kmetiji mi delo ni tuje..

Iščem na lokacije Štajerska!

dosegljiv na.031390126
mavrica4

16.08.13 19:09

Iščem zaposlitev na kmetiji. Sem inženirka zootehnike (živinoreje), prihajam z manjše kmetije. Iščem kjerkoli v Sloveniji, lahko se tudi preselim k vam.

reci.mi.mavrica@gmail.com
marjana fogler

IŠČEM DELO NA KMETIJI

06.09.13 21:54

Zelo rada imam konje in če ima kdo kakšno kmetijo z konji v okolici celja bi mu z veseljem pomagala pri delu z živino.Pišete mi na E-mail:[email protected] ali pa me pokličite na tel:041 743 955
po tankem ledu ..

07.09.13 07:51

Objava oglasov v stilu "nudim prevajanje, ponujam inštrukcije, pišem diplomsko nalogo, varujem otroka na domu...." ni dovoljena.

Zaradi prijave tržnemu inšpektoratu glede oglaševanja dela na črno oz. oglaševanja različnih vrst inštrukcij vas še posebej opozarjamo, da je prepovedano objavljanje tovrstnih oglasov in jih bomo umikali z objave, kršitelje pa na poziv pristojnih inštitucij tudi ne bomo mogli varovati pred pregonom.

Na vseh forumih Med.Over.Net niso dovoljeni prispevki, s katerimi se oglašuje delo na črno in vse, kar je povezano s prodajo in storitvami »ponujam«, »nudim«.

Forumi in Mali oglasi s tem NISO ukinjeni - v njem še vedno lahko prodajate razne predmete, jih podarjate ali izražate povpraševanje, pazite pa na naslednja navodila:

-Naročnik oglasa mora ob naročilu oglasa podati izjavo s podatki o svoji identiteti: firmo in sedež firme ter ime in priimek odgovorne osebe ali ime in priimek naročnika ter njegovo stalno prebivališče ter izjavo, da ima dejavnost, vsebina katere se nanaša na objavo oglasa, opredeljeno v temeljnem aktu oziroma vpisano v register.

Ta navodila se nanašajo na prepovedano naročanje in objavljanje oglasov v časopisih, revijah, na radiu, televiziji in v drugih elektronskih medijih (v nadaljnjem besedilu: oglaševalska organizacija) ali pošiljanje in objavljanje reklamnih sporočil na drug način, ki je dostopen javnosti.
(povzeto iz Zakona o preprečevanju dela in zaposlovanja na črno (ZPDZC), poročilo št. 2011-02-10 DELO NA ČRNO)
iščem delo na kmetiji, imam veselje do živali ker jih imam nekaj tudi doma. Lahko poprimem za kakršnokoli delo, čiščenje hleva, čiščenje živali, druga dela.sabina 051686227
robura

Re: ISCEM DELO NA KMETIJi

11.03.14 20:30

Zdravo! Iscem delo na kmetiji, s sadjarstvom in oljkami imam ze nekaj izkusenj, z zivinorejo pa ne kaj dosti, vrndar imam zivali zelo rada in bi se takega dela iskreno veselila. Iscem kmetijo v okolici trebenj oz. Novega mesta z moznostjo bivanja kot delno nadomestilo placila (vsaj za 3 mesce). Ce ima kdo taksno ali podobno ponudbo, naj me prosim poklice na 040-284-466.
andrejamb82

17.07.14 22:46

Iščemo fanta ali punco, ki bi pomagal pri delu na kmetiji en teden v avgustu, da bi šli na dopust. Na kmetiji se ukvarjamo z mlekom, delo bi bilo zjutraj in zvečer v času molže in krmljenja vsakič po 3 ure. Potrebno je znati delati z živalmi, zaželjeno molzti. Smo med Medvodami in Kranjem. Plačilo po dogovoru. Za več informacij pokličite na 031 553 823.
Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 5 krat 8?