Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.
Moderator: ekipa portala mojaZaposlitev.si
Pozdravljeni!

Iščemo električarje, fasaderje, železokrivce, takoj zaposlimo več ljudi z izkušnjami!!! Za fasaderska dela so lahko tudi s.p. ali d.o.o.

Elektro dela, montažna dela ter železokrivska dela se izvajajo v večji meri v avto industriji po gradbiščih v Nemčiji. Fasaderska dela pa se izvajajo po Avstriji (Dunaj).

Nismo ena izmed tistih Ptujskih ali Mariborskih firm ki ne plačujejo delavcev! Smo iz Prekmurja!

Za vse ostale informacije PROSIM pokličite na telefon: 051/738-135 (to je mobi št.) maile prosim ne zahtevlite ker traja pre dolgo da odgovorim, enostavno ni časa! Hvala!

ZA VSE OSTALE KI SE NE ZANIMATE ZA DELO IN STE TU GOR SAMO ZATO DA SE NORČUJETE IN BLATITE DRUGE PROSIM IZOGNITE SE NEPOTREBNIH KOMENTARJEV!! (apeliram na administratorje da brišejo vse žalitve!!!)

Lep pozdrav! Robert
lep pozdrav g.robert jaz imam firmo v ljubljani pa imam izkušnjami električarje, fasaderje, železokrivce so na moji firmo zaposlen klicu sem na vaso stevilko sam ne opstaja prosu bi vam ta me poklicete 070-839-704
Navedeno
shek
lep pozdrav g.robert jaz imam firmo v ljubljani pa imam izkušnjami električarje, fasaderje, železokrivce so na moji firmo zaposlen klicu sem na vaso stevilko sam ne opstaja prosu bi vam ta me poklicete 070-839-704

Pozdravljen g.Shek!

Telefonska št. je pravilna! :)

Kot sva govorila po telefonu vas bo gospod poklical ko se vrne iz Nemčije! Lep pozdrav!
Pozdravljeni!

Še vedno iščemo vestne in zanesljive električarje, železokrivce ter fasaderje!

Lp Robert

051/738-135
Navedeno
rokec77
Pozdravljeni!

Iščemo električarje, fasaderje, železokrivce, takoj zaposlimo več ljudi z izkušnjami!!! Za fasaderska dela so lahko tudi s.p. ali d.o.o.

Elektro dela, montažna dela ter železokrivska dela se izvajajo v večji meri v avto industriji po gradbiščih v Nemčiji. Fasaderska dela pa se izvajajo po Avstriji (Dunaj).

Nismo ena izmed tistih Ptujskih ali Mariborskih firm ki ne plačujejo delavcev! Smo iz Prekmurja!

Za vse ostale informacije PROSIM pokličite na telefon: 051/738-135 (to je mobi št.) maile prosim ne zahtevlite ker traja pre dolgo da odgovorim, enostavno ni časa! Hvala!

ZA VSE OSTALE KI SE NE ZANIMATE ZA DELO IN STE TU GOR SAMO ZATO DA SE NORČUJETE IN BLATITE DRUGE PROSIM IZOGNITE SE NEPOTREBNIH KOMENTARJEV!! (apeliram na administratorje da brišejo vse žalitve!!!)

Lep pozdrav! Robert

ime firme bi blo vredu če bi napisal robert ! al kako naj to ljudje preverjamo ?
Veliko sem že videl takih oglasov kot je ta al zahtevajo fajno provizijo da ti uredijo del v avstriji ali pa je nateg pri plačilu edino te dve varjante sem sam osebno izkusil. Navedel bom primer:
Imel sem eno slovensko firmo ki mi je posredovala delo v avstriji preko ene avstrijske agencije, ko sem izdeloval ponudbo sem se še sproti pozanimal kako je kaj z plačili in sem dobil nazaj odgovor, da mi avstrijska agencija vzame 10% zasluška in slovenska firma vzame 10% pol se pa človek včasih vpraša če se mu prek takih vez splača jit pol v tujino delat saj v mojem primeru bi bil ob 20 %

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 5 krat 2?