Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.
Moderator: ekipa portala mojaZaposlitev.si
Marko**

nudimo delo: varilci

10.04.09 09:49

Zaposlimo vec varilcev na obmocju Ljubljane.

Kontakt: 040 794 350 (Marko)
Marko**

Re: nudimo delo: varilci

22.04.09 06:06

Takoj zaposlimo še tri varilce.

Zoki

22.04.09 16:32

Sem iz Ljubljane, nisem varilec, a je možna priučitev?
Marko**

25.04.09 11:36

Žal ne, gre za odgovorno delo in potrebujemo izkušene varilce.

varilci

26.04.09 20:17

Zanima me kakšne varilce rabite?(MIG,MAG,TIG,avtogeno,elektrodno,pulzno.interpulzno)

Lp
Bojan!
Marko**

15.05.09 13:56

Zaposlimo varilce: TIG, MAG, CO2, elektro oblocno

Za katero podjetje pa iščete delavce?
Hvala Za odgovor.
gezim 

16.08.09 11:33

sem kluqarniqar-varilec- elektro - co2 prejesno delo sam delao vkras kabinev sezhani 2 let i pol.Sedaj isqem delo.
Robert-Trbovlje

13.09.09 13:28

Še potrebujete varilce?Sicer mi je atest že potekel a ga grem lahko obnovit na lastne stroške.Sem pa večinoma varil Weldox in Hardox(visoko legirani materiali,ki zahtevajo predgrevanje),in sicer v Mostovni,Sct-strojegradnja,Riko-kor,Strenia,Atrik.
Za hitrejši kontakt me lahko pokličete na 041-452-890.
Marko**

22.09.09 08:57

Oglas je še vedno aktualen, sporočam le novo telefonsko številko za kontakt;
GSM: 040 450 858 (Marko)
TOMDVA d.o.o.

27.09.09 13:43

Agencija za posredovanje delovne sile
TOMDVA d.o.o.
Trg bratov Mravljakov 5
Tel.: 03/891-12-43; fax.: 03/891-12-44
E-Mail: info@Tomdva.com
www.Tomdva.com

Matična številka podjetja: 3310337000
Področje dejavnosti:
78.200 posredovanje in zagotavljanje delovne sile
45.210 Splošna gradbena dela
Davčna številka: SI34384243

Naročnik mora preveriti, ali ima posojevalec delavcev Koncesijo od Ministrstva za delo in socialne zadeve za posojanje delavcev.

ZAGOTAVLJAMO CENOVNO KONKURENČNO, KVALITETNO IN ČASOVNO PRILAGODLJIVO
DELOVNO SILO

Šoštanj 22.09. 2009

I. PREDSTAVITEV PODJETJA

Agencija Tomdva d.o.o. se na osnovi vpisa v register podjetij za zagotavljanje dela pri Ministrstvu za delo, družino in socialne zadeve, uspešno ukvarja s področjem zagotavljanja delovne sile. Naša vizija je zagotavljanje deficitarne nekvalificirane in kvalificirane delovne sile na področju proizvodnega dela, gradbeništva, in urejanja okolja. Strukturna brezposelnost je problem že od leta 1991 dalje, zato zaposlujemo tudi delavce iz nekdanjih jugoslovanskih republik kot so Srbija, Bosna, Albanija in pridruženih članic EU kot so, Bolgarija, Madžarska , Češka , Slovenija in Slovaška.
Na podlagi izkušenj in znanja s področja zaposlovanja vam zagotavljamo kvalitetno delovno silo v skladu z vašimi potrebami, tako po izobrazbi, številu kot dinamiki potreb. Imamo obsežno bazo kadrov, zato lahko v roku enega tedna zagotovimo želene kadre.

II. REFERENCE

MEGA CENTER Ljubljana , Elektro Tunšek Celje, Premogovnik Velenje HTZ, MTD, Železarna Štore Valji, Sortiranje odpadkov Tolmin, Cigrad Šoštanj , Andrejc d.o.o. Kipiot d.o.o. Italija Kipiot, Binakaj Avstrija idr..

III. PREDMET PONUDBE – NAJEM DELAVCEV

Izkušnje so pokazale, da se delodajalci vse pogosteje odločajo za najem delovne sile. Glavni motiv je potreba po hitrem prilagajanju razmeram na trgu. Najem delovne sile omogoča, da delovno silo najamete za krajše ali daljše obdobje, pri tem pa je tudi krajši odzivni čas od nastale potrebe do zaposlitve. Stroški dela so popolnoma variabilni, saj nastajajo skladno z delovnimi aktivnostmi in jih ni, ko ni delovnih aktivnosti.

Zelo dobre izkušnje imamo s IV stopnjo izobrazbe in s priučenimi delavci, ki opravljajo različna dela v gradbeništvu, livarni, Elektro, Varolstvo, komunali in proizvodnji, kot tudi z nekvalificiranimi delavci imamo dobre rezultate.

IV. CENA STORITVE

Pri najemu delovne sile je urna postavka odvisna od zahtevnosti delovnega mesta in kolektivne pogodbe, ki jo uporablja naročnik.

Bruto urna postavka vključuje naslednje naše stroške:

• opravljanje vseh administrativnih del v zvezi z zaposlovanjem delavcev,
• obračun plače in vseh drugih poročil, ki jih mora delodajalec pripraviti za delavca,
• plačo delavcev,
• nadomestila plače, ki bremenijo delodajalca,
• prispevke, ki bremenijo delodajalca in delojemalca,
• davek na plače,
• nadomestilo plače za napotene delavce za praznične dni, ki so z zakonom določeni kot dela prosti dnevi,
• nadomestilo plače za čas dopusta,
• regres
• strošek prevoza,
• Zaščitna sredstva
• Delovna obleka
• strošek zdravniškega pregleda,
• strošek tečaja iz varstva pri delu,
• zavarovanje napotenega delavca za primer nezgode pri delu,
• zavarovanje odgovornosti napotenih delavcev,
• zamenjavo delavca, ki se izkaže neprimeren za opravljanje dela,
• nastanitev delavcev, v kolikor je tujec
• redni stiki z delavci in vašo firmo ,
• prevzem rizika iz delovno-pravne zakonodaje.

Rok plačila agenciji za storitve njenega posredovanja je 30 dni od izstavitve računa oz. po individualni pogodbi .

PREDNOSTI SODELOVANJA Z NAŠO AGENCIJO

• zagotavljanje ustrezno usposobljenih delavcev za izvedbo del po katerih povprašujete,
• pripravljenost agencije in njenih zaposlenih delavcev, izpolnjevati vaše zahteve glede dela,
• jamčenje za izvedene storitve,
• konkurenčne cene,
• pripravljenost prilagajati sistem sodelovanja in dela v skladu z vašimi zahtevami in morebitnimi reklamacijami.

V primeru, da se zanimate za sodelovanje z nami smo dosegljivi na

Telefon:
00386-31-502-701 Marjan
S spoštovanjem!
Tomdva d.o.o.
Nada Masten
pozdravljeni!!!
SVIM ISKALCEM DELA
UKOLIKOR ZASLEDITE OGLAS OD -CIPOT ZELJKO/ta DA ISCE DELAVCE BUDITE POZORNI NA TO OSEBO NIGDAR IN NIKOLI NEBOTE DOBILI POPLACANO OSEBNO SEM PREVARAN Z STRANI TE OSEBE ZDAJ MAM VELIKE PROBLEME KAKO NAPLACATI DELO V NEMCIJI .
UPAM DA BO ISPEKCIJA NAREDILA SVOJE DELO .L.P
Prevarani

28.09.09 10:59

Če vam ponudijo delo varilca v Montavar iz Maribora pri Đokić Simo in Kovačević Mičo NE nasedajte obljubam o poštenem plačilu,plačanem letnem dopustu,plačani bolniški,regresu,plačani hrani na delovnem mestu in vsem ostalem kar pripada delavcem,ki so pripravljeni delati do onemoglosti,ker o vsem tem lazeta in denar dajeta sebi v zep,a gosp.Mladenović Goran o tem ne ve ničesar ali pa se dela,da ne ve in noče slišati,ker gre lepa vsota opranega denarja tudi njemu v ze tako polhen zep!To nas je doletelo veliko negdanjih delavcev,ki smo delali za omenjeno trojico! Dogaja pa se tudi,da vam pri nesreči na delovnem mestu NE plačajo 100% bolniške in vam ukradejo tistih 40%,ki vam jih dajo kot akontacijo,da o terapiji poškodovanih delov telesa niti ne govorim,ker vas bojo enostavno ignorirali in komaj čakajo,da daste odpoved!O odškodnini,ki vam pripada pa lahko le sanjate!!!Tu pored omenjene trojice pa je poleg še četrti škis Pavlović Goran,ki je podmazan z vsemi zaubami in vas bo poskusil obrniti z svojim(oprostite besedi)pederskim nagovarjanjem in podkupovanjem,da ste tiho,da nebi škodovalo njemu,Đokiću,Kovačeviću in Mladenoviću!Vsem zdajšnim in bodočim zaposlenim pri teh štirih škisih zelim obilo sreče in pamet v glavo,da nebo potem prepozno! Prevarani in opeharjeni bivši delavci MONTAVARA,MONTAGI spl in KM spl!
sedanji delavec

17.10.09 14:33

Dragi prevarani... Če ste tako zelo nezadovoljni, pa bi se obrnili osebno na omenjeno četverico ne pa da jih blatite po raznoraznih forumih. Pri tem pa nimate niti toliko poguma, da bi se osebno podpisali z imenom in priimkom. Verjetno ste si tudi sami zelo prizadevali za vestno opravljanje dela, in ste ravno zato ostali brez le tega. Zagotavljam, da je omenjena četverica redno in pošteno izplačevala plačila, v kolikor so ravnali pošteno in korektno.
k72 

18.10.09 15:00

me pa res zanima, če je "sedanji delavec" res delavec ali eden od šefov.

Škoda, da se tu ne javi več ljudi, ki bi povedalo dejanske izkušnje.
Ne samo pri tem delu, pri vseh kjer na veliko iščejo delavce.
bil si privilegiran

20.10.09 16:52

poklici enega od sefov ce govoris resnico
zaposlimo izkusene varilce in kljucavnicarje. dobro in redno placilo
sem varilec

23.10.09 12:53

Zanima me kake varilce vse potrebujete in kje je delo? Ce mi daste kak kontakt vas bom poklical.
Navedeno
italia

zaposlimo izkusene varilce in kljucavnicarje. dobro in redno placilo
Nevem zakaj ne daste kontaktnih stevilk, da vas ljudje lahko poklicejo??
Kontaktne številke

25.10.09 16:08

Potrebujemo Co2 varilce in ključavničarje. Delo se izvaja v severni Italiji na različnih lokacijah.
Kontaktna številka: 00393358715167
sem varilec

25.10.09 19:23

Navedeno
"Kontaktne številke"

Potrebujemo Co2 varilce in ključavničarje. Delo se izvaja v severni Italiji na različnih lokacijah.
Kontaktna številka: 00393358715167
Sem Co2 varilec, varim ze 15 let, po poklicu sem kljucavnicar. Govorim in pisem tekoce nemsko in me zanima vase delo v Italiji. Jutri vas bom poklical na st., ki ste mi jo posredovali vendar me zanima, ce se mi boste na njo oglasili vi namrec italijanskega jezika ne obvladam. L.P.
Kontaktne številke

31.10.09 17:34

Oglasil se vam bo nekdo, ki govori slovensko. Lep pozdrav.
delodajalec

02.11.09 07:35

Pozdravljeni!

Če še vedno iščete službo v svoji stroki, me lahko pokličete na tel.št. 041 795510. Nudim službo, redno in dobro plačo.

LP
PozdravLjeni!

Sem iz Ptuja,imam veLjavna 2 A-testa (TIG in MAG) in tudi izkušnje z variLstvom. Zanima me delo za variLca izkLjučno v Sloveniji ter tudi razna monterska deLa. Če imate kakšno prosto deL.mesto kje v moji bLižini me prosim kontaktirajte na št. 070-853-308,...sem priden,marLjiv in pripravLjnen poprijeti tudi za kakršno koLi deLo. Moje del. izkušnje so 3 Leta v montaži in varjenju,...LP ALeš
Negdanji delavci v Italiji

04.11.09 15:53

Te navedbe so čisto točne do potankosti!Pa naj ta oseba,ki je dala svojo kontaktno številko objasni zakaj naj bi negdo,ki je pošteno plačeval in korektno postopal z zaposlenimi pred nekaj leti zapru sedež firme v Gorici spremenil ime firme in ponovno odpru sedež v Palmanovi.Gdor koli pokliče enega od teh štirih je odgovor"nimamo dela niti za svoje in ne zaposljujemo novih"!To da pokličete za zaposlitev pa je le radovednost gospoda Simota gdo je napisau resnico o njih in njihovem odnosu do delavcev! LP.Negdanji delavci v Italiji
Vse kar je bilo objavljeno o teh štirih škisih iz Italije je RESNICA IN ŠE VEČ!Naj ta oseba ki je pustila kont.št.potem objasni zakaj so tako na hitro zaprli prejšno firmo v Gorici spremenili ime in nanovo odprli v Palmanovi.Da razlozim,zato ker so bili preveč doužni delavcem,davka Italiji in delavcem ki so imeli delovno nesrečo!Firmo ki pa več ne obstaja pa ne moreš tožiti da bi dobiu kar ti pripada in ti je dolžna povrniti in plačati!Tako to gre pri njih!LP.
Sem varilec z mag a testom.Nazadnje delal v Palfingeru.Če me kdo rabi za honorarno ali pa za redno zaposlit.Sem delaven in marljiv delal sem v serijski proizvodnji.Tujina odpade,Maribor in okolica.
andjelko

05.11.09 15:57

Sem MIG-MAG atestiran varilce in nujno rabim delo.
sem varilec CO2 in E.O.

05.11.09 21:19

Nujno rabim delo če je kje v tujini do 12 EUR na uro,stanovanje in en obrok,sem tudi strojni ključavničar - monter,ki obvlada vsa monterska dela!
Varilec brez iskusnje

iscem delo

08.11.09 19:12

Varilec sem po zanimanju, brez iskusenj na tem podrucju.
Trenutno iscm delo varilca.
Zaposlimo iskušene varilce za delo v Italiji.okolica gorice-monfalcone
KONTAKT:040 814 970
GANEKS GRADNJE

15.11.09 22:26

Ponujamo več profilov delovne sile v gradneništvu,pa tud in varilce --na področjo gradbeništva,nam je zaupanje veliko število podjetji.Zaupanje partnerjev nam je veliko po meni....smo prepričani da bi kateri od naših delavcev ustrezal,vašim potrebam,in željam.

Ganeks gradnje efenkova 61
3320 Velenje
te/fax<.035/750 294
GSM;041 711 954
070 827 715
simona 29

16.11.09 16:35

Navedeno
"GANEKS GRADNJE"

Ponujamo več profilov delovne sile v gradneništvu,pa tud in varilce --na področjo gradbeništva,nam je zaupanje veliko število podjetji.Zaupanje partnerjev nam je veliko po meni....smo prepričani da bi kateri od naših delavcev ustrezal,vašim potrebam,in željam.

Ganeks gradnje efenkova 61
3320 Velenje
te/fax<.035/750 294
GSM;041 711 954
070 827 715
Pozdravljeni!! Ali mogoce potrebujete varilce??
varilec

Re: isćem delo varilca

16.11.09 18:26

sem co2 varilec in elektro varilec.Mam urejene papirej v italiji in na nizozemskem.nujno rabim delo!
kont. št:040777875
MIG-MAG

23.11.09 12:27

ZANIMA ME ,ČE MOGOČE KDO POZANA PODJETJE ZORAN JOVIČEVIČ S.P IZ MARIBORA,KI IŠČE VARILCE ZA DELO V TUJINI.JE POŠTEN?
montner

23.11.09 16:58

Strojni tehnik, atestirani varilec z izkušnjami - montaža/demontaža proizvodnjih linij .. delom na višini (vrvna tehnika) iščem delo.

041 814 189 - Emil
Prevarani

30.11.09 12:41

Zakaj se pa sedaj ne oglasi g.Simo ali negdo od teh njegovih PAJDAŠEV in pove če je to vse res kar smo navedli!ALI JE MUCA JEZIČEK POPAPALA ALI KAJ?!
iscem posel

15.12.09 16:08

lep pozdrav sam Dino Polanec iz sosedne hrvaske ,varilec sam 5 let mam iskustva MIG-MAG interni a-test,REL bazicna elektroda in a-test tig-(wig) unaprjed zahvaljujem mob:0038598840363
Iščemo varilce za delo v tujini.
Ponudbe na e-mail : [email protected]
matevž hađiselimović

17.12.09 21:52

Gospod Simo zna biti ful prijazen do delavcev,da pa je radoveden ,to mi vsi vemo . Da mu je muca popapala jezik ,ne verjamem ,raje ga pokličte pa se z njim lepo pogovorite ,To je človek ,ki ima visoka moralna načela ,saj v privat življenju. Da bi sam namenoma koga ogoljufal ne verjamem,mogoče je bil naiven tudi on.Seveda mi je žal tudi vas delavcev.
lep pozdrav sem iz makedonije varilec z izkusnjo 10 let.iscem delo kot varilec ali monter.tel.0038970743319
prevarani

02.01.10 12:50

Nas njegovo privatno življenje ne zanima,zanima pa nas naš denar,ki ga nismo dobili!Poznamo človeka,ki je imel nesrečo na delovnem mestu kjer mu je na noge padla traverza pa ni od njih dobil nobene odškodnine,celo prevarali so ga pri izplačevanju 100% bolniške in še nekoga iz Hrvaške,ki so mu 3 leta obljubljali,da mu bojo zrihtali papirje pa niso dokler se mu ni zgodila nesreča in,ko je šeu domov zdravniku so mu dali odpoved!To je njihovo poštenje in poštenje g.Simota!
DELO DOBI IZKUŠENI MAG VARILEC ,
DELOVNO MESTO JE V OKOLICI PTUJA,
VSE INFORMACIJE NA TEL. 031 678 873
xytip

Re: isćem delo varilca

17.01.10 20:39

Če pošteno delaš je pošten :)
jakov

25.01.10 11:31

odgovor je 5
neka doo

26.01.10 13:35

imam nekaj delavcev, ki so trenutno brez dela, imajo razne varilske A teste! Če koga zanima
kristjan vodušek

Re: iščem delo za varilca

04.02.10 16:59

imam izkušnje z varjenjem co2 nazadnje sem delal v TVM Maribor iščem delo bolj v okolici Maribora ali v Avstriji blizo šentiljske meje ali meje. samo resni!gsm 040844722
znam variti co2 železo in argon inox po tig postopku oba aparata imam tudi doma če ima kdo kakšno popoldansko nalogo ali delo zame se priporočam sem iz domžal konakt: racingkolar@gmail.com
kakšnaaaaaaaa

07.02.10 18:22

Kakšna je plača varilca v tujini?
Servis Amazon

Re: Iščemo delo in poslovne partnerje

11.02.10 11:29

Varilstvo: varjenje jekla iz pločevine (mag. postopek). Popravilo različnih kovinskih izdelkov (ograj, stopnic, konstrukcij, itd.). Možna izposoja varilcev! Delo na terenu!
servis.amazon@gmail.com www.servisamazon.webs.com
SERVIS AMAZON

13.02.10 18:37

ČE RABITE VARILCE POKLIČITE
vas

15.02.10 11:28

neka doo kam naj vas pokličemo
neka doo

17.02.10 11:05

pokličete me lahko na 31636033
neka doo

17.02.10 11:12

Pokličete me lahko na 031 636 033 ali 041 636 033
hvala
igor x

20.02.10 19:03

pozdrav iscem delo kot varilec,sem iz makedonije imam 10 let iskusnjo delal sem na gasovodu v avstriji.kontakt-0038970743319
edis

iščem delo

21.02.10 17:24

jaz bi prosu gospoda kateri je rekel da rabi varilca v italiji da me kontaktira ker mi rabi služba.imam dosti iskušenj kot varilc in ključavničar.varim pa tig,mig obločno.0038640626841hvala
ado

25.02.10 01:48

pozdrav imam iskustvo varenje sa co2 i elktrodno varnje odlican sam varioc iskustvo 15god,ako nudi neko poso za varioca nek mi se javi na msn,[email protected]
pokasacu isto i moje radovi
ado

25.02.10 01:55

pozdrav , varioc sam iskusan 15god, varim sa co2,i elektrode, moja msn adresa je ado007@msn.com
ko je zainteresovan nek mi se javi mogu mu pokazat moje radovi .
tadej gajser

Re: iščem delo

01.03.10 21:44

sem gajser tadej iz mb in iščem delo po postopku mag varjenje.Imam naret tečaj za ta postopek in A test, če slučajno gdo rabi kakiga delavca naj me prosim pokliče na to telefonsko št. 031797967.
Nudim delo...

08.03.10 16:42

Iščemo varilce po postopku CIG in cevarje za delo v Nemčiji in Belgiji...garantirano delo za 3 leta.
Poklicati na telefonsko številko:

041 247 245

ali

00393409243029
varilci

09.03.10 21:38

mamo več varilcev na raspolago z a-testi.zanimajo me pogoji.vidim da mate italjanski tel.je to italjansko podjetje.
Varim manjše serije po MAG postopku na svojem domu. Plačilo po kosu ali na uro TAKOJ ob prezemu. ( ker imam čez glavo "nategovanja") Izstavim račun. In redno plačujem svoje. Tako to gre.
damjan55

12.03.10 16:53

Iščem delo varilca v tujini, imam opravljene tečaje, zelo rad pa bi se izpilil v tej ranži
Hvala
Damjan
kolikoooooo

13.03.10 12:20

Navedeno
"Nudim delo..."

Iščemo varilce po postopku CIG in cevarje za delo v Nemčiji in Belgiji...garantirano delo za 3 leta.

041 247 245

ali

00393409243029

kako dolgo pa si v tujini? cela tri leta, ali na koliko časa se gre nazaj?
Nudim delo...

14.03.10 14:42

Iščemo varilce po postopku TIG (!!!), elektro obločne varilce in cevarje za delo v Nemčiji in Belgiji...garantirano delo za 3 leta.

041 247 245

ali

00393409243029
Nudim delo...

14.03.10 14:44

Navedeno
kolikoooooo

Navedeno
"Nudim delo..."

041 247 245

ali

00393409243029

kako dolgo pa si v tujini? cela tri leta, ali na koliko časa se gre nazaj?

Domov se hodi po želji, ponavadi enkrat mesečno.
stivi

15.03.10 10:46

Iščem delo varilca po postopko tig na območju Ptuja ,Maribora.
Info ptuj78@gmail.com
Slobodan

17.03.10 11:25

Atestirani varilec elektrodom in CO2 z stalnim papirima v sloveniji išče delo

Poklicati na številko:
031718061 Nikić
varioc sam co2,elektro i tig,imam svoju radnu dozvolu treba mi poso 040179723 066223661
sandi kranj

varilec tig

23.03.10 21:53

sem varilec tig brez a testa varil sem inox iščem delo lj,kr .tel .040217847
sandi kranj

tig varjenje-brušenje

23.03.10 21:59

tig varjenje brez a testa -brušenje in druga dela iščem kranj ljubljana tel-040217847
potrebujemo

25.03.10 20:04

Potrebujemo več varilcev TIG z znanjem varenja na ogledalo.
Potrebujemo več varilcev REO
Potrebujemo tudi več cevarjev z znanjem izometrije.
Delo je v tujini in je dobro plačeno

Če ste zainteresirani za delo pokličite G.Dominika na tel. št 030-676-134
nudite

27.03.10 10:07

Osebam ki nudijo delo:
za kaj ne daste javno katera je to firma da se lahko preveri, telefon ki je registriran in ne na polnenje.... če boste nadaljevali brez podatkov kot dosedaj vas je treba prijaviti na POLICIJO
sem varilec tig, co2 brez a testa varil sem inox železo. Oba aparata imam tudi doma, iščem popoldansko delo: domžale, ljubljana, mengeš kamnik in okolica. Lahko tudi kakšno drugo popoldanska delo lep pozdrav. tel .041846160 racingkolar@gmail.com
ALJONČ

28.03.10 23:00

Zanima me kaj nudite in koliko je neto plača?Za odgovor se vam vnaprej zahvaljujem!
sem varilec vig,elektro in kombinacija. varim ze 3leta samo cevarijo in to vse za rengen. nimam A testov ker mi jih v prejsni firmi niso izdali. drugace delam po terenu ze 7 let.in bi se rad zaposliu doma!!!
Navedeno
"Robert P."

sem varilec vig,elektro in kombinacija. varim ze 3leta samo cevarijo in to vse za rengen. nimam A testov ker mi jih v prejsni firmi niso izdali. drugace delam po terenu ze 7 let.in bi se rad zaposliu doma!!! kontakt: 051-705 131 Hvala!
Maliii

12.04.10 15:35

iscem delo kot elektro varilec al pa CO2,mam iskusenj 4 leta,mam 22 god mlad,delo sam na hidro centrali cjevovode pa turbine i na termoelektranama zaj se nalazim v njemcij pa ak gdo nudi resno delo neka me poklice na stevilku 004917678698046 unaprijed zahvaljujem P.s Varim za rentgen brez i ene napake...
igor x

13.04.10 09:59

lep pozdrav iscem delo kot elektro varilec in co2 imam 30 let.delal sem na ladjedelnici,in na gasovodu.sem iz makedonije izkusnjo imam 10 let.natancnost in urejenost na delu garantirana.lahko me poklicete na tel.0038970743319.
rango

13.04.10 10:23

Navedeno
"igor x"

lep pozdrav iscem delo kot elektro varilec in co2 imam 30 let.delal sem na ladjedelnici,in na gasovodu.sem iz makedonije izkusnjo imam 10 let.natancnost in urejenost na delu garantirana.lahko me poklicete na tel.0038970743319.

igor x

V kateri ladjedelnici ste delali? Koliko casa?
igor x

14.04.10 13:59

v puli (uljanik) delal sem 22 mesecev.
Mag, CO2 postopek

26.04.10 22:34

Iščem delo v tujini varenje po MAG postopku . Imam 10 let izkušenj sem zelo natančen in zavzeten za delo. Seveda mora bit delo dobro plačano!

lp
varilec

27.04.10 15:16

Navedeno
"Mag, CO2 postopek"

Iščem delo v tujini varenje po MAG postopku . Imam 10 let izkušenj samo v tujini sem zelo natančen in zavzeten za delo. Seveda mora bit delo dobro plačano!

lp
servis amazon

01.06.10 22:03

Iščem izkušene varilcepo tig postopku!
inf.070-830-678
servis.amazon@gmail.com
Je kje še sploh kaj normalnega..vse le nateg!?! Je ves svet tu na Balkanu totalno ponorel?
gospa

03.06.10 21:25

Veste ,ko včasih pobrskam po tej strani, se to sprašujem tudi jaz.A je res možno ,da tako dobesedno nategujejo ljudi,ali je to samo klevetanje.Ali so ljudje tolk naivni ....
ZAPOSLITEV OD DOMA RESNO

04.06.10 03:48

Pomoč do samozaposlitve, resno preko interneta od doma.

Firma je iz Amerike in deluje po celem svetu.

Tisti ki bi za začetek kakorkoli hoteli zaslužiti, poglejte na spletno stran in me kontaktirajte.

www.houseradio.ws

Sam povprečno zaslužim 600 € do 800 € mesečno in zmeraj več.

Ne odklanjajte z glavo, to niso buče.
Tu nas je več slovencev, hrvatov, srbov, makedoncov in ostalih ljudi, kateri so vam brezplačno pripravljeni pomagat do denarja. TO SO PROFI.

Sploh če ste v stiskih, tudim takim smo v pomoč !
varilci

07.06.10 14:33

Robert oglasi se imamo delo za vas 031-827-345
ZAPOSLIM VARILCE ZA DELO V NEMČIJI PO TIG POSTOPKU Z IZKUŠNJAMI.
040 836-155 mile
Igor-"?

28.07.10 11:55

A si ti S.P ali firma
JOMI

18.08.10 14:53

JOMI

zaposlimo monterje v avtoindustriji Tujina TAKOJ

040 836-155 MILE
mi

25.08.10 21:12

Potrebujemo iskušene varilce co2 za delo v italiji.GSM:040 814 970
borissssssssss

iščem delo

03.10.10 19:08

sem varilec TIG in ELEKTRO POSTOPKA... zanima me delo v tujini in pa seveda plačilo ker plače tu v sloveniji so res slabe....
prevaran

11.10.10 13:50

Gospa jaz sem osebno tudi prevaran za kar velike denarje,toda,ko ti negdo v teh časih ponudi službo si jo veseu in verjameš,da delodajalec plača in izplača kar piše na pogodbi,toda ne,in dokler bomo imeli tako državo,da bo branila te vrste lopove ne pa delavce in dokler se ne zgodi, da bo nekdo,ki nebo plačau zgubiu življenje toliko časa se bo to ponavljalo!!!!...Tega je kriva naša država,ker dopušča,da delo dajalci kradejo denar in ga ne izplačajo!!!.....Moji primeri so se zgodili na štajarskem kjer naj bi bili delodajalci pošteni!!!...Prevaranti so eden je iz Velenja,drugi iz Pragerskega in tretji iz Ptujske okolice oni pa že vejo kateri so!!!!....Prijavo sem dau na policijo sedaj pa samo še čakam,da vidim kaj bo naša pravna država še storila glede tega,ker če nebo nič bomo morali nekaj storiti mi sami,in vam povem,da nebo dobro za neplačnike!!!!

lp. prevaran
medo34

09.11.10 17:34

Iščem delo MAG varilca lahko honorarno,podjemni pogodbi ali skrajšan delovnik vseeno.Imel sem a-test,vendar je potekel.Iščem tudi kakšno podjetje,ki je pripravljeno,da bi me naučili TIG varjenje,ker me to zelo zanima.Maribor 040 996 829
stenvar s.p

14.01.11 10:05

Stenvar s.p
Iščem testirane varilce po MAG postopku (ultrazvok rengen)
kont:051-690-940 l.p
Robert-Trbovlje

24.01.11 14:51

Še potrebujete varilce,Stenvar s.p?
Za lažji kontakt vam puščam telefonsko številko;041452890

Lp Robert
Hanse

26.01.11 16:08

Tudi jaz bi šel na teren v Nemčijo ali Avstrijo opravljat varilska in ključavničarska dela
Robert-Trbovlje

varilci

28.01.11 10:35

Iščem zaposlitev kot varilec ali kakšno pomoč v proizvodnji.Imam 15 let izkušenj varjenja po Mag postopku(Co2).Varim tudi po Tig postopku manj zahtevne stvari.Atest(za Mag postopek) mi je žal potekel ampak sem ga pripravljen obnoviti na lastne stroške,če je to potrebno.Varil sem predvsem Weldox in Hardox(potrebno predgrevanje,...).Če kdo potrebuje izkušenega varilca me lahko kontaktira na;

Robert Prvulović
Opekarna 37
1420 Trbovlje

Tel.doma;083871602
Mobitel;041-452-890
E-mail;[email protected]
peter ccccccccccc

11.02.11 09:46

iscem TIG varilce z a testi za delo v tujini za vse poskrbljeno in posteno klicite samo resni 031256639
ste3a

10.03.11 18:12

narod kako dolgo še bomo čakali da nas bodo klačli v drek samo nas vlačijo na nos gremo na ceste a za to nima nihče jajc gremo na ceste pokažimo jim koga je več kdo dela denar državi
ddarko 

12.03.11 05:50

Iščem TIG varilce-cevarje z izkušnjami za delo v tujini.
Samo resni.

http://www.dobrajc.si/
iwt

12.03.11 21:45

Sem mednarodni varilni tehnolog zaposlen v neresnem podjetju.Večletne izkušnje. Iščem delo na tem področju v perspektivnem podjetju. kontakt 070 450 070.
ddarko 

15.03.11 06:50

Iščem TIG varilce-cevarje z izkušnjami za delo v tujini.
Samo resni.

Delo imamo v Afriki da nebo nesporazumov

www.dobrajc.si
Robert-Trbovlje

27.03.11 20:52

Kaj pa Mig-Mag varilce tudi rabite g.Dobrajc?
Šaban za Prijepolje

28.03.11 08:43

Nemojte da se zajebavate.Ja poznajem Idrizija Qrasniqija koji je već u penzionu 7 godina i on je pravi majstor za švasanje svačega.Malo mu več drhte ruke ali verujte dobar je on još.Pozovite ga i pitajte 041 384 935.Ako mu se diže i ako ima vremena on če doći i zašvast one štange i ostalo što imate.
merlin

10.04.11 14:30

kontakt: merlin_xt@hotmail.com,004368120590850
Dedić

11.04.11 19:12

Pozdravljeni sem varilec , varim z CO2, elektro, ce vas zanima me poklicite na st: 041 475 846 sem g Dedić
igor-x

15.05.11 00:56

zivjo sem varilec co2,elektro.... sem iz makedonije imam dosti iskusnje z varjenjem in kljucavnicarstvom,sem spreten in urejen v delu,rad bi kaksno delo v sloveniji ali v tujini.kontakt--0038970743319.. lep pozdrav.
JOMI, d.o.o.

zaposlimo TIG varilce z veljavnim A-testom

16.05.11 11:18

Zaposlimo varilce po TIG-postopku z veljavnim A-testom, po možnosti z opravljenim SCC tečajem. Potrebujemo tudi večje število ključavničarjev-monterjev (julij/avgust).

Kontakt:040-836-155
Za ugledno slovensko podjetje zaposlimo Varilce in Strugarje:

- Varilec (varjenje in spajkanje barvnih kovin, varjenje CO2, razrez materiala, argonsko varjenje)

- Strugar (struženje na klasični stružnici).

Vsi, ki jih delo zanima lahko pokličejo na brezplačno tel. št. 080 26 22 ali Gsm.: 051 645 333
MGS

23.05.11 10:52

(MGS Srboljub Mladenović)
Resno in pošteno podjetje z nekaj letnim staležem dela v tujin zaposli za delo na terenu
resen in odgovoren kader:

Cevarje (poznavanje izometrije) dohodek: 10-13 € /ura
Varilce (WIG,WIG+E,MIG MAG) dohodek: 11-15€/ura

Pisne prošnje:

MGS & METAL D.O.O.
NOVA VAS PRI PTUJU 111A,PTUJ

E mail: mgsptuj@gmail.com

Web: http://www.mgs-ptuj.si/

Tel-Mob: 0038640373882 Aljoša

P.s.
Za tujce pogoj urejeno delovno dovoljenje
DRAZEN

07.06.11 02:01

nudim delo varilcem a testom.delo se opravlja na nizozemskem.sem oisten in reden placnik.vec inf.na 070 697 639.prosim samo resni.nujno
ce je kdo interesent z znanjem nemskega jezika in je priden za delo kot je co2,mig mag,elektro,kljucavnicarstvo,monterstvo naj se javi na tel stevilko 051800615..samo resni!!!!
nujno rabim delavca ki zna govoriti nemski jezik,da je priden in vesten pri delu LP
štajerc

13.07.11 07:52

Navedeno
prevaran
Gospa jaz sem osebno tudi prevaran za kar velike denarje,toda,ko ti negdo v teh časih ponudi službo si jo veseu in verjameš,da delodajalec plača in izplača kar piše na pogodbi,toda ne,in dokler bomo imeli tako državo,da bo branila te vrste lopove ne pa delavce in dokler se ne zgodi, da bo nekdo,ki nebo plačau zgubiu življenje toliko časa se bo to ponavljalo!!!!...Tega je kriva naša država,ker dopušča,da delo dajalci kradejo denar in ga ne izplačajo!!!.....Moji primeri so se zgodili na štajarskem kjer naj bi bili delodajalci pošteni!!!...Prevaranti so eden je iz Velenja,drugi iz Pragerskega in tretji iz Ptujske okolice oni pa že vejo kateri so!!!!....Prijavo sem dau na policijo sedaj pa samo še čakam,da vidim kaj bo naša pravna država še storila glede tega,ker če nebo nič bomo morali nekaj storiti mi sami,in vam povem,da nebo dobro za neplačnike!!!!

lp. prevaran

temu se pridružim sam,sam sem imel izkušnje,tudi glede plačil,tuja firma nam je plačala stanovanje,za hrano da smo lahko delali v nemčiji,to je podjetje iz frankfurta,oba gospoda prijazna ter na naš konto TK računa nakazala osebni dohodek,je podjetje v Ptuju,sedaj se preselilo na novo pošto (Optimus pro Kelc Boštjan iz Stojncev pri Ptuju)pravi prevarantdolžan kar precej delavcem
Vsi državljani bi se morali spraviti na vlado ter jo odstavit,zaplenit vsa premoženja,podjetnikom takoj kot je zakon v Belgiji,in drugod ....Temu treba napravit enkrat konec za vselej krediti za tuje države kjer stojijo boljše kot mi mi smo doma razcapanci,tu naj se malo napravi reda ter začet malo bolj z konkretnimi dejanji lp
D.R.

17.07.11 18:13

Lep pozdrav
Iščem delo pri nas v Sloveniji- podravje, sedaj delam kot monter in varilec v tujini-Nemčija, če kdo išče delavca naj me kontaktira na mail rossinicool@gmail.com
Hvala
M.M

04.08.11 13:33

Nujno!! Iščem VIG/TIG varilca za varjenje Aluminija. Delo v tujini.

Podrobnejše iformacije vam dam po telefonu: 070 538 112

Prosim samo resni!
pipenbacher

05.08.11 12:21

iščemo več VARILCEV po mag-mig postopku,ključavničarje,monterje,električarje za proizvodno delo v NEMČIJI!!
-DELO JE ZA 3-4 LETA
Miro Pipenbacher s.p.
041 902 826
Alii

05.08.11 13:44

Povejte kraj dela in urno postavko.

Vaš strošek mora biti nastanitev in prevoz moj pa prehrana
Tako na lahko kot ste vi g.Pipenbacher zastavli boste težko koga dobili.

Imam izkušnje iz terena pa poznam razne delodajalske trike.

Nalimo si čistega vina drugače je vse skupaj brezveze.
WIG

05.08.11 14:37

NUJNO:

WIG w8
ura 12-15€ Tujina+Redna zaposlitev

WIG Gruppa 6,7 (CrMo)
ura 14-17€ Tujina+Redna zaposlitev

SAMO RESNI (vse inf. na tel)

0038640373882
zwei

05.08.11 15:28

WIG, pri katerem podjetju v katerem kraju se dela ?
IMAC

05.08.11 20:22

zwei to kje se dela boš pa težko izvedel ker tut oni ne vejo do zadnjega.

Pejte mal na zavod http://www.ess.gov.si/ kok firm išče monterje za razna dela sploh Nemčija Avstrija.Če spremljate to dlje časa se začuda pojavljajo ene in iste firme z novimi razpisi, če bi bilo tako fajn in vse plačano nebi rabili iskat nove ljudi ker bi fantje iz prve montaže ostali še naprej.O ti zlomka ti pol nekaj ne štima kršene so pravice po pogodbe in vse ostalo.

Pol maš pa kar en kup firm ki so ustanovljene letošnje leto za posredovanje kadrov.Malo preverite firmo še v www.bizi.si in www.ajpes.si preden se odločite za teren.

Eni plačajo pošteno drugi nategujejo.

Bog ne daj da mene kdo nategne.Grrrrrrrrrrrrrrr
zwei

05.08.11 21:04

prav imaš, teh del po vsej verjetnosti sploh ni, ali toti modeli siher nimajo kakšne veze z njimi...očitno tukaj eni lepo živijo od provizij za posredovanje v prazno.

na zavodovi strani je pri vsakem eures oglasu zraven kontakt (naslov in kontaktna oseba firme). tukaj pa neki splošni mail naslovi in neke slovenske mobi številke.
MGS

06.08.11 18:06

sicer sem napisal info na tel.

Če želte natančne podatke pa tako:

delovišče je odprto :

Rotterdam -termoelektrarna -
dela se opravlajo za Hitachi Power

Podatki od podjetja pa so v prejšnem postu lepo napisani vendar sedaj gre za nova dela

MGS Srboljub Mladenović)
Resno in pošteno podjetje z nekaj letnim staležem dela v tujin zaposli za delo na terenu
resen in odgovoren kader:

Cevarje (poznavanje izometrije) dohodek: 10-13 € /ura
Varilce (WIG,WIG+E,MIG MAG) dohodek: 11-15€/ura

Pisne prošnje:

MGS & METAL D.O.O.

E mail: mgsptuj@gmail.com

Web: [www.mgs-ptuj.si]

Tel-Mob: 0038640373882 Aljoša

P.s.
Za tujce pogoj urejeno delovno dovoljenje
MGS

06.08.11 18:12

Da ne bo pomote urna potavka za rotterdam:

WIG w8
ura 12-15€ Tujina+Redna zaposlitev

WIG Gruppa 6,7 (CrMo)
ura 14-17€ Tujina+Redna zaposlitev

MGS & METAL D.O.O.

mail : info@mgs-ptuj.si
mgs

26.08.11 17:13

čisto na kratko , sem varilec wig, mag postopka
le kako lahko izplačate 14 - 17 euro po urni postavki zaposlenega ?
redna zaposlitev moja rit, pogodba za nedoločen čas je ena figa, odpoved brez izgovora je enostavna, pritožbe ni.
če delo je je zaposlitev, če dela ni ni zaposlitve tako pač je, če pa si sposoben delavec pa te tak nebodo natirali ker delamo za njih.
zaenkrat še nisem videl zaposlenega v novo bmw 5 da se pripelje na firmo tako kot šef in njegov prdec z bmw 7 hehehehe, le kaj se bo zgodilo tukaj ko vam bo spet nek zaposleni prevzel posel tako kot vam ga je ze prej za Dio hehehe,..

skratka tisit ki žel idelat tako al tako lahko sam pokliče na firme v tujino seveda če obvlada jezik si odpere podjetje , uredi zavarovanje in gre z svojim avtom delat ter sam plača davek in vse stroške.
no ja pa še za 14 mu nebo potrebno delat hehehehe, ampak žal za slabih 28 eurov hehehe,...

pa lp
Janez Vreček

29.08.11 19:13

Navedeno
sasoMKD
Sem mlad in ambiciozen fant.. Prihajam iz Makedonije in zanima me delo v Sloveniji. Rad bi našel službo.

Zanimame če še vedno iščete delavce iz tujine. Sem zelo urejen, odgovoren, delaven!!
Zelo sem prilagodljiv, delala bi skoraj vse!

Lp, Saso

Sašo, prosim pošlji mi svoje kontaktne podatke (telefonsko število, e-mail...). Naši kontaktni podatki so:

Janez Vreček
GSM: 041 734 018
janez_vrecek@t-2.net

Izdelujemo kotle za centralno kurjavo, bojlerje in druge izdelke iz pločevine, in potrebujemo dobrega in zanesljivega varilca.

P.S.
Vabljeni, da nas pokličete, tudi vsi drugi zainteresirani za tovrstno delo.
Goran

Atest za varilce mig-mag.

06.09.11 18:03

Kje lahk naredim atest za co-2 varilca v okolici Celja ?
oldtimergoran@gmail.com
Uroš200

07.09.11 13:11

Prosim če me pokličete na 070 739 470 ponujam delo.Pokličite za več inf.
Uroš200

Re: iščem delo

07.09.11 13:18

prosim če me pokličete na 070 739 470 za več inf.
Uroš200

Re: varilci

07.09.11 13:23

Prosim,če me pokličete na 070 739 470
zoran top

17.09.11 20:45

iščem delo varilca
SHARK

29.10.11 15:21

V opozorilo in v vednost

Jaz delam v tujini na Nizozemskem Blizu Rotterdama

Ne nasedat bruto placa 2300 evrov pa 3000 evrov itd

Ker jih ne boste videli Kljucavnicar monter varilec cevar urna postavka se vrti od 7,50 evrov pa do 10 evrov

Slovenski delodajalec vam mora placati SCC Evropsko varnost pri delu dela se ga v MB stane 170 evrov potem vam mora placati vse stroske do delovnega mesta bencin vinjeto ko pridete na delovno mesto vam mora dati avans tam od 100 do 200 evrov na teden bencin na delo in domov kjer pac stanujete vam placa delodajalec hrana govorim Nizozemska je isto kot tukaj cigareti so (svinjsko dragi) od 4.80evro do 5.50evrov na skatlico vecina zvija tobak na 6 tednov se hodi domov in 5 dni dopusta placano seveda ce vam to ponudijo da delate pri njih potem je realen
Ce pa pride do komplikacij z placilom ne zganjat nervoze zivcnost samo se obrnete tam kjer delate in poveste da niste dobili placano oni blokirajo racun vas isplacajo in terjajo delodajalca ki vas je poslal delat

Da greste na svojo roko je tako v vecini iscejo izobrazbo ali dolgoletne izkusnje jezik anglescina ali nemscina eu drzavljanstvo slovensko slovasko itd eu kartica zavarovanja pa SCC to je to da boste najbolj sigurni se obrnite na ess.gov.si eures na 1 strani tam so razlicne variante za delo v tujini pa slovenske eures svetovalke povprasate o vsem kar vas zanima
SHARK

29.10.11 16:43

Seveda to so tuja podjetja momentalno je aktualno Belgija Nemcija Avstrija Ciper itd

Tako da dal sem samo nasvet nic vec ne zelim nikomur pamet solit pa itd
Samo povem na kaj pazite ker vecina slovenskih delodajalcev misli (nategnil jih bom) pa ne bo slo europa ni slovenija da delas kar hoces pa ti noben nic ne more :) samo pazite pamet v glavo preverite vse kako in kaj seznanite se z pravicami in kot sem zgoraj opisal v 1 objavi potem je ok

Ce mene hocete vprasat za koga delam kje itd

Sem 57 km od Rotterdama v Herkingenu blizu je Bungalov park

Delam 200 ur na mesec neto ura je 8.50 mesecna placa je 1700 € minus 4 krat po 100 evrov na teden avans za hrano pomeni1300€ nastanitev zavarovanje placa delodajalec

To je kar se tice Nizozemske

Veliko srece pri iskanju dela in lp Shark
van buren

29.10.11 21:31

Kdo je delodajalec???? A bi lahk dobu kontakt?
505

29.10.11 21:44

SHARK

Kaj zahtevajo izkušnje - knauf in če je kakšna omejitev glede starosti ...
SHARK

29.10.11 22:04

Kolikor je meni znano do 45 je ok kar Slo delodajalcev tice za Tuje delodajalce pa moras preverit na njihovih razpisih ZEGA BW je agencija za delo na Nizozemskem na njihovi strani so pogoji
!! (S)TEGMANN Personal / Austria !!

IŠČEM DELAVCE / PERSONAL ZA REDNO ZAPOSLITEV V AVSTRIJI

Samo resni odgovori pridejo v postev !!

Pomembno:

Koncana izobrazba, vecletna praksa, znanje nemskega jezika(saj osnova) !!

!! PROSIM ZA ODGOVORE DO KONCA NOVEMBRA !!

CNC - tehnik / programer / stružničar / tehnolog,

Voznik žerjava (voznisko dov. mora biti veljavno tudi v avstriji) !!

Strojni tehnik / Ključavničar / Varilec,

Tesar / Mizar,

Električar, Vodovodar itn...

Auto mehanikar, Auto klepar,

Gradbeni delavec / Zidar / Krovec / Klepar

itn.

lp Bernard Del Bianchi (ex-mariborcan)
(Sales Manager Austria)

(S)TEGMANN Personaldienste GmbH / Austria )
Blütenstraße 2
4040 Linz
Web: [www.stegmann-personal.at]

Prosim poklicite /- oziroma pisite na:
Tel.: +4369912675677 (v nemskem /slovenskem jeziku)
Mail: delbianchi@gmx.at (v nemskem /slovenskem jeziku)
Josef

10.11.11 16:39

Če vas zanima delo v tujini, obiščite spletno stran: www.delovtujini.info
Kaka

16.11.11 16:59

OPOZORILO!!!!

Lep pozdrav vsem

Enostavno bom napisal

G.Zeljko Cipot G.Kasim Bronja so veliki prevaranti
Prelagata krivdo drug na drugega noben od njiju ni realen oz se ne drzi dogovorjenega ter izplacujeta samo akontacijo po 50 evrov na teden plac ne kakorkoli to so prevarantske igre

Skusal sem se osebno z obema dobiti po opravljenem delu da se dog o placilu in nic od nic eden se ne javlja drugi pa kao nima casa situacija smrdi na dalec

Jaz sem zadevo predal inspekciji

Vozilo ki ga G. Cipot daje delavcem je ne tehnicno pomeni
Polomljena luc brez primernih gum ter 1 pomoci in desnega ogledala je poskodovano in to on ureja prevoz na delo s tem vozilom v Slo in tujini

Stanovanjske razmere v nemciji so neznosne (klosarske) na 8 ljudi mini hladilniki ni dovolj postelj 2 spita na napihljivih blazinah iz Top Shop nakupa ni ogrevano stanovanje itd

To sem zelel povedati
WW

22.11.11 14:44

Zaposlimo co2 varilce za delo v Italiji,obvezne iskušnje in zaželjen A-test.
info:040 814 970
ANDREJ070818014

27.11.11 11:42

SEM VARILEC CO2, BARVNIH KOVIN, Z A TESTOM IN VEČ KOT 17 LETNIMI IZKUŠNJAMI NA PODROČJU VARJENJA KOVIN, OBDELAVE, S SVOJO OPREMLJENO DELAVNICO NA CELJSKEM, SP, PREVOZ MATERIALA, IZDELKOV, ZELO UGODNO NUDIM USLUGE VARJENJA, VRTANJA, RAZREZA KOVIN, PO DOGOVORU. ZARADI PROPADA PODJETJA, ZA KATEREGA SEM DELAL UGODNO PONUJAM SVOJE USLUGE.

ANDREJ, 070818014
WW

23.12.11 13:15

Zaposlimo co2 varilce za delo v Trstu,potrebne iskušnje in zaželjen A-TEST
GSM:040 814 970
igor x

14.01.12 21:11

zivjo sem varilec co2,elektro.... sem iz makedonije imam dosti iskusnje z varjenjem in kljucavnicarstvom,sem spreten in urejen v delu,rad bi kaksno delo v sloveniji ali v tujini.kontakt-- 0038970743319 .. lep pozdrav.
Kacar-mont d.o.o.

16.01.12 13:15

Iščemo izkušene in a-testirane varilce (po postopku Co2 in TIG) in ključavničare (za metalno industrijo). Za delo v Sloveniji za dalj časa, spomladi pa tudi za tujino. Kontaktna št: 041748650
irko72

17.01.12 11:02

ker sem trenutno doma bi šel naredit atest za varilca ali ve kdo kam se naučit miran.mursec@amis.net
tejcika1980

18.01.12 11:12

Ne nasedajte vsem po vrsti, preberite si naslednjo knjigo, in dobili boste nov vpogled na svet.

DENAR NE PADA Z NEBA!!!!

Za denar se je treba trudit, s trezno in pametno glavo, ampak DA SE....

Obenem hvala pisateljici in Mateju, za vse.....

http://www.enacbazadenar.com/index.php?aff_id=66
Mile NL

Re: nudimo delo: varilci i cevari

18.01.12 11:30

Trebamo Varioce i cevare za Holandsku firmo.

Govorimo Srbsko

Kontakt:(NL) 0031626207211 Mile
ABF D.O.O.

18.01.12 12:06

Pozdravljeni,

V podjetju ABF iz Izole, kjer izvajamo storitve outsourcinga na področju zaposlovanja delovne sile, v svojo sredino vabimo nove sodelavce (3 kandidate - m/ž) za zapolnitev prostega delovnega mesta: Varilec. Delovne naloge izbranih kandidatov:- varjenje TIG, - varjenje MAG in - varjenje CO2.

Delovni čas: polni delovni čas
PričakujemoZahtevana izobrazba: IV.
Zahtevane delovne izkušnje: 1 leto

Pričakujemo: - poklicno strokovno izobrazbo: varilec (alternativno: oblikovalec kovin), - 1 leto delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu in - vozniški izpit B kategorije.
Ponujamo: - zaposlitev za določen čas - 6 mesecev (3 mesece poskusno), - zaposlitev s polnim delovnim časom in- dvo ali več izmensko delo.

Vabimo kandidate, ki izpolnjujete zgoraj navedene pogoje in bi se želeli pri nas zaposliti, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete preko klasične pošte ali pa nas pokličite za razgovor na 05 640 35 60.
--------------------------------------------------------------------------------
Po pošti na naslov: ABF d.o.o. Izola
Prešernova cesta 55
6310 Izola
[email protected]

23.01.12 17:00

pozdravljam zovem se mirzet kisic iz bosne sam.varim tig crne i bijele cijevi,i elektro.imam ateste.tel0038761309838
goran kljajic

Re: nudimo delo: varilci z atestom po tujini

04.02.12 11:51

iscem varilce z atestom MIG,VIG TIG delo e izvaja po tujini
iscem elektricare za izklop omarc po tujini
iscem delavce za knauf po tujini
goran kljajic

04.02.12 11:54

iscem varilce z atestom MIG,VIG TIG delo e izvaja po tujini
iscem elektricare za izklop omarc po tujini
iscem delavce za knauf po tujini
lakko mi pisete na g mail
kljajic80@gmail.com
tel 030675473
Iščem delo v tujini kot varilec po TIG-postopku, sicer A-testa nimam, lahko pa se dogovorimo za preizkus znanja.Imam pa izkušnje predvsem iz varjenja cevi iz titan in rosfrei materiala.
Dragance

11.02.12 16:21

potreban posao

Po zanimanju sam masinski tehnicar-- bravar monter (posedujem obe diplome tako da mi crtezi ne predstavljaju problem) radio sam i kao bravar monter rad na visini

4 god sam radio u Italiji okolina Vicence od 03.2006 do07.2009 preko Mariborske firme A od 05.2010. do 12.2010. u Tunisu na remontu rafinerije nafte Zadnji posao sa Termoelektrom Bg na izgradnji termoelektrane Hamburgu
Italijanski znam dovoljno za sporazumevanje
Posedovao sam Nemacku radno boravisnu vizu od 22.05 do 31.10.2011 .

Ako Vam odgovara ovaj profil radnika radno mozete me kontaktirati mail-om ili na tel +381637179753 i napisati sta je potrebno od dokumenata
draganjankovickg@gmail.com
Kacar-mont d.o.o.

17.02.12 10:47

IŠČEMO IZKUŠENE I ATESTIRANE VARILCE : - PO POSTOPKU TIG (BELE CEVI)
- PO POSTOPKU Z CELULOZNO ELEKTRODO

IN ,MOTERJE CEVI- CEVARJE

ZA DELO V NEMČIJI ZA DALJ ČASA.

SAMO ZA DRŽAVLJANE EU ALI Z SLOVENSKO VIZO!

KONTAKT: +38641748650
e-mail : info@kacar-mont.si
opečeni

24.02.12 10:32

leta sem bil MONTER- vodja skupine na terenu, vse kar lahko povem je to da je odvisno za koga delaš, po večini so prevaranti ki vam prvi dve placi izplačajo vas namamijo potem pa na 1x nateg (stranke kao niso nakazale, bo jutri, ti denar posljem po westernunionu v nemčijo ali pač v državo kje ta trenutek si itd.) plače niso bajne začetniki delajo celo za 6.5eu na uro pa to po svetu, zdaj si pa zračunajte ko zapravi za hrano če je še kadilec kaj mu ostane od 200ur na mesec.. najhujše od vsega pa je da ni vsak mesec 200 ur lahko je tudi samo 50 in to bo vaša plača... zgodi se da firma nima posla in ste doma cel mesec tedaj ne dobite nič ali pa samo osnovo katero pa vam nasledji mesec ko imate ure odtrgajo kot da je vaša krivda da ni dela tako da vam ta mesec ostane samo caa. 500eu s katerimi morate nazaj na teren spet za en mesec,... zdaj pa premislite če se splača pa imejte doma še družino... imate pa tudi med njimi poštene firme kot je REMONT iz ptuja(šipek) a so žal redke.. največji nategatorji so firme iz rogaške slatine kot so T.M. doming, MOS- ne direktno ampak skozi MDK- to je kajba darko ki jim posoja delavce potem jih pa ne plačajo in denar delijo, ljudje pa razn kot na silo do denarja ne bojo prišli a zopet je tu policija ki te lopove ščiti.. tako da ko se potegne črta opazite da se doma zasluži bolje in še z družino ste.. kdo pa je to prepozno pogruntal je pa ostal brez nje.. NO KDO JE BOLJ POMEMBEN DRUŽINA ALI TE BARABE... lp
opečeni

24.02.12 10:41

leta sem bil MONTER- vodja skupine na terenu, vse kar lahko povem je to da je odvisno za koga delaš, po večini so prevaranti ki vam prvi dve placi izplačajo vas namamijo potem pa na 1x nateg (stranke kao niso nakazale, bo jutri, ti denar posljem po westernunionu v nemčijo ali pač v državo kje ta trenutek si itd.) plače niso bajne začetniki delajo celo za 6.5eu na uro pa to po svetu, zdaj si pa zračunajte ko zapravi za hrano če je še kadilec kaj mu ostane od 200ur na mesec.. najhujše od vsega pa je da ni vsak mesec 200 ur lahko je tudi samo 50 in to bo vaša plača... zgodi se da firma nima posla in ste doma cel mesec tedaj ne dobite nič ali pa samo osnovo katero pa vam nasledji mesec ko imate ure odtrgajo kot da je vaša krivda da ni dela tako da vam ta mesec ostane samo caa. 500eu s katerimi morate nazaj na teren spet za en mesec,... zdaj pa premislite če se splača pa imejte doma še družino... največji nategatorji so firme iz rogaške slatine kot so T.M. doming, MOS- ne direktno ampak skozi MDK- to je kajba darko ki jim posoja delavce potem jih pa ne plačajo in denar delijo, ljudje pa razn kot na silo do denarja ne bojo prišli a zopet je tu policija ki te lopove ščiti.. tako da ko se potegne črta opazite da se doma zasluži bolje in še z družino ste.. kdo pa je to prepozno pogruntal je pa ostal brez nje.. NO KDO JE BOLJ POMEMBEN DRUŽINA ALI TE BARABE... lp
[email protected]

Re: nudimo delo: varilci i cevari

29.02.12 19:29

pozdrav iz bosne sam.varim tig,elektro i co2.141-111 ateste imam
krenkar....

IŠČEM DELO VARILEC TIG, ELEKTRO

09.03.12 16:31

Iščem delo v avstriji.. in sicer kod varilec tig in elektro.. imam 3 lete delovnih izkušen.. z atestom....lp 040377256
fronius

Re: iščem delo varilca

13.03.12 22:37

sem varilec tig in elektroda kombinacija !varim vse vrste materijalov da P91-P92 ITD !

KONTAKT:040 708636
želim si delat

17.03.12 23:04

Sem varilec CO2,REO z dolgoletnimi izkušnjami v Italiji,Nizozemski in v Negdanji Slovenski tovarni Litostroj.Sem nezaposlen in se želim zaposliti v firmi ki ima delo v tujini.Po poklicu sem strojni ključavničar,monter.Če koga zanima da bi me zaposliu naj me pokliče na telefonsko številko 051/736-047.Imam slovenske papirje. lp Jasmin
Boris Ficko

27.03.12 22:44

Po poklicu sem kovinar z 16 letnimi izkušnjami, 12 let dela v Avstriji, kjer ni problem za plačo, vendar si sedaj iščem delo nekje v Štajerskem ali Prekmurju.
Iščem delo predvsem TIG varilca za rosfrei ali črno.
Gdor se spozna naj povem, da imam opravljene:
A-teste po TIG po postopku- HL 045 rosfrei in črno

Če je kje firma na tem območju 02, da mi plača min. 1.500 EUR neto za 160 ur + stroški,
me lahko kontaktira na
Tel.: 031356204
E-mail: boris.ficko@gmail.com

L.p.
Spoštovani

Izkušnje varenja večletne . Pred kratkim obnovil atest za mag - co2 varenje. Obvladam tudi elktroobločno varenje(nimam atesta). sem resen in iščem redno in solidno plačano delo.

Kontakt 070357609
elvir

05.04.12 14:00

trazim posao u sloveniji TIG. elektro.CO2 imam ateste 0038761603439
delodajalec F D.O.O

03.05.12 10:28

Spoštovani,

Nudimo delo varilca- ključavnničar za redno zaposlitev v Austriji.

Število delovnih mest : 5

Zaposlimo državljanje Rep. Slovenije ali tujce z SLOVENSKIM DELOVNIM DOVOLJENJEM!!!

Naprošamo, da se nam javijo samo resni kandidati.

Kontakt:
Mob; 00386 70 727 012 (med 9h in 13h) vsak delavnik

F-BAU INŽENIRING d.o.o.

Ob potoku 50, 1291 Škofljica
Tel:00386 70 294526 (tajništvo)
E-pošta: fbau@gmail.com
URL: http://www.f-bau.com
lee.deeja

08.05.12 15:10

pozdravljeni,
sem fotografinja in delam fotoreportažo o propadlih podjetjih in delavcih, ki so ostali brez zaposlitve, o ljudeh, ki so ostali brez poplačila za svoje delo ali jih je recesija kako drugače prizadela. na tem forumu vas je zgleda kar nekaj, ki imate te izkušnje; ne vem kako drugače priti v stik z vami, zato prosim vse, ki bi bili pripravljeni povedat svojo osebno zgodbo, da me kontaktirate na mail: lee.deeja@gmail.com ali me pokličete na tel. 041 767 897
Mikiiiiii

08.05.12 22:23

lee deeja kar vprašaj vse te firme ki ponujajo delo v tujini preko slovenske firme.

70 procent je lažuhov,nategunov,prevarantov ne vrednih da jih pes p....je.

Samo 30 procent jih plača kokr se zmeniš.Vem iz izkušenj in govoric drugih monterjev.
lee.deeja

09.05.12 08:14

mikiiii - a me lahko kontaktiraš in poveš še kaj več? me zanima tvoja zgodba..
Nudim delo

14.05.12 15:21

Pozdravljeni,

iščemo izkušene varilce MIG,MAG,CO2,TIG,TIG-E KOMBINACIJA. Zaželeni a-testi!
Za delo v Sloveniji ter tujini.

Trenutno zaposlimo samo državljane EU in delavce kateri imajo urejene delovne papirje v Sloveniji!

za več inf. pokličite na tel. št. 0038640555407 SAMO RESNI!

Hvala
Maribor

16.05.12 00:06

pozdravleni

Iščemo varilca po MIG-MAG postopku, z A-testom in delovnimi izkušnjami

Delo je v Mariboru

več inf. na tel. 051395886
Janez Vreček

21.05.12 17:20

Nudimo delo izkušenemu varilcu- postopki MIG MAG, obločno in tudi tig. Zainteresirani naj pokličejo na GSM 041 734 018 ali email: janez_vrecek@t-2.net
Amerika

22.05.12 16:22

Zaposlimo TIG in MIG-MAG varilce z A-testom in delovnimi izkušnjami

Delo poteka v Ameriki

več inf. na 051395886
Amerika

28.05.12 15:28

Amerika,...še potrebujete Mig-Mag varilce ????Trenutno sem v Belgiji vendar 1.6 prihajam nazaj v Slovenijo,in bi se mogoče lahko kaj zmenili...
Nudim delo

06.06.12 12:49

Pozdravljeni,

za delo v Sloveniji natančneje v Mariboru iščemo izkušene varilce Mig,Mag,Co2.
Zaželeni A-testi.

Za več inf. me pokličite na tel. št. 0038640555407
Patria

Tig varilec

10.07.12 20:46

Za delo v Nemčiji iščem izkušenega Tig varilca. Obvezno znanje Nemškega jezika ( pogovorno ).
Dela se v Frankfurtu na Majni in okolici.
Več informacij na tel. št. : 0049 152 132 782 96 vsak dan po 17 uri ali email : jp.patria@gmail.com
IŠČEJO SE DELAVCI ZA DELO V AVSTRIJI
-ELEKTRIČAR,DELO V PROIZVODNJI,DELAVEC PRI CNC STROJU, VZDRŽEVALEC CNC STROJEV, VARILCI (VIG,TIG,MIG,MAG,VARENJE PLASTIKE),AVTOLIČARJI, AVTOMEHANIKI, STROJNI KLJUČAVNIČARJI,TESARJI,LIVARJI,MALARJI...(IN OSTALI MOŠKI POKLICI).
POGOJ ZNANJE NEMŠKEGA JEZIKA-POGOVORNO.
LASTEN PREVOZ IN IZIT B.KATEGORIJE
PLAČILO JE REDNO IN DOBRO.
ZA VSE OSTALE INFORMACIJE POKLIČITE NA TEL.051/808-730
gk-akord montaze

17.07.12 10:52

Iscem varilce z znanjem TIG WIG. Dela se v Nemciji
z znanjem nemskega jezika in a testom
030 675 473 Goran
LP.
NUDIJO DELO ELEKTRIČARJU DOBRO PLAČILO TAKOJŠNA ZAPOSLITEV ZAPOSLITEV DIREKT PRI AVSTRIJSKEM PODJETJU.
POGOJI
POGOVORNO ZNANJE NEMŠČINE
VOZNIŠKI IZPIT B
AVTO ZA PREVOZ NA DELO
TEL-051 808 730
kids 

16.08.12 10:33

Smo podjetje MME d.o.o. iz Maribora. Trenutno se sestavlja ponudba za menjavo rezervoarja v Istrabenzu v Kopru. Iščemo 5-6 elektro varilcev z Atestom (standard: SIST EN 14015) in 5-6 strojnih monterjev. Pričetek dela bi bil 10.9.2012, delo bi trajalo cca. 1 mesec.

Varilci: 8eur neto/h plus plačana hrana in prenočitev
Monterji: 5eur neto/h plus plačana hrana in prenočitev

Resni kandidati pokličite na tel.:040 641 278 (g. Petrovčič)
Nudim delo

21.08.12 11:59

Pozdravljeni,

za delo v Sloveniji natančneje v Mariboru iščemo izkušene varilce Mig,Mag,Co2.
Zaželeni A-testi.

Za več inf. me pokličite na tel. št. 0038640555407
Kačar-mont

23.08.12 15:35

Iščemo izkušene a-testirane varilce po postopku TIG/WIG za material 7CrMo in P91.

Delo se izvaja v Sloveniji in traja pribl. 3 leta!

Nudimo dobro urno postavko, prenočišče in prevoz.

Zainteresirani kandadati prosim pošljite cv na info@kacar-mont.si ali pokličite na tel. 041 748 650.

Kačar-mont d.o.o.
Preradovičeva 22
2000 Maribor
Slovenija
Nezaposlen

06.09.12 08:51

Iščem delo varilca MAG(CO2),v Ljubljani in okolici,imam tudi večletne izkušnje iz tega področja.Prosim samo resni!!!

Lep pozdrav Darko!

Kontakt št.031 383 996

E.poš[email protected]
Nudim delo

25.09.12 14:49

Pozdravljeni,

Nujno iščemo oz. zaposlimo varilce MIG,MAG,TIG-E,E...

Eu-državljane ali z urejenimi delovnimi papirji v Sloveniji!
A-test,
osnovno razumevanje nemškega jezika

Za več inf. 040555407

Hvala
meee11111

02.10.12 19:40

največji lopov in prevarant na ptujo je HD-mont.
TITAN

09.10.12 17:54

Zaposlimo 2 TIG varilca, vari se TITAN v AMERIKI

kandidati naj pokličejo na 051395886
Dejan Jadranski

23.10.12 13:50

Sem varilec po stroki in nujno iscem zaposlitev,pred tremi meseci sem prisel ziveti v Ljubljano k zeni.Imam urejene dokumente.Imam 8 let izkusenj z elektro varjenjem,CO2,korgon CO18%A82%.Delal sem tudi v Mariboru.Edina tezava je da ne govorim dobro slovenski.Lep pozdrav
Dejan Jadranski

05.11.12 09:37

Lep pozdrav ja sam Dejan Jadranski imam 32 godine zivim u Sloveniji i imam sve papire za rad u Sloveniji.
Radio sam u brodegradilistu u Sremskoj Mitrovici,u brodegradilistu u Beogradu i u Mariboru u Boris Kidrucu,Imam 9 godina radnog iskustva radio sam elektro varjenje CO2 korgon CO18%A82%.
Hitno mi je potreban posao ali ako je kakva mogucnost u Ljubljani.

Dostupan sam na broj 031-288-357
Zahvaljujem se za vas odgovor i lep pozdrav.

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 18 minus 15?