Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.
Moderator: ekipa portala mojaZaposlitev.si

iščem šiviljo

23.03.09 23:08

Živjo

Iščem šiviljo za šivanje serijskih izdelkov. Sem iz Ljubljane.

Moj telefon 040222495
Lep pozdrav!

Sem z Jesenic in imam svoje šiviljstvo na Jesenicah. Šivamo tudi serijsko , po meri in razna popravila. Izkušenj imam 10 let kot šivilja v zelo znanih Gorenjskih Oblačilih.

Lep pozdrav! Aziza

Re: iščem šiviljo

28.08.09 09:57

Pozdravljeni!
Sem iz Maribora.Iščem šivanje, predvsem serijsko šivanje, ali pa šivanje že skrojenih delov, robljenje ali pa popravljenje, krajšanje , krpanje itd.

Imam industrijske stroje In še lahko sprejmem nekaj dela.
Delo si lahko pridem iskat in ga tudi pripeljem nazaj.
Če rabite pomoč me lahko pokličete na tel.031/273-614 .sonja
lučka 5

30.08.09 15:05

G. Sonja, kje točno v Mariboru pa imate svoje prostore?

lp
sonja z.

30.08.09 19:05

na pobrežju.
omela

21.09.09 12:18

sem šivilja z 10 letnimi izkušnjami, iz okolice Maribora
omela33@gmail.com
Gorenjska

26.09.09 21:25

Sem šivilja z desetletnimi izkušnjami iz Gorenjske, samo 1/2 pol ure iz Ljubljane. Šivam po naročilu, serijske izdelke, ....

Irena 041 717 032
Tamara S.

07.10.09 19:23

Sem iz Laporja pri Slovenski Bistrici. Iščem čivanje, predvsem serijsko, tudi po naročilu,
tel. 031 873 228
Šivilja

08.10.09 15:32

Sem iz Koroške in nudim šivanje po naročilu ženska in otroška konfekcija, nosečniška oblačila, zavese, popravila, krajšanje....
monija

09.10.09 20:39

Če želite kvalitetno izdelana oblačila vam priporočam šivilji iz Kranja.Delata za znane stranke in znane ljubljanske trgovine
je pa podjetje CARBON in NITKA eno številko pa imam vendar ne vem od katere gospe.

041 486 956
popravila

04.11.09 13:19

Pozdravljeni!
Sem šivilja iz Ljubljane. Šivam vse, tudi serisko šivanje, po meri in sprejemam raznorazna šivilska popravila. Za vas sem dosegljiva na telefonski številki 051305038 ali na e-mailu: mavric.tjasa@mail.com.
Lep pozdrav. Tjaša
šivanka

03.03.10 17:29

Ugodno in kvalitetno šivanje vam nudi tudi šivilja v Kranju, na Planini 3. Z bogatimi izkušnjami vam je na voljo vsak delovni dan od 8h pa do 14h, in tudi dlje. Torej za realizacijo vaših želja v Šivljsko popravljalnico Maja :)

07.03.10 21:11

ŠIVILJE ! Če katera potrebuje šivalni stroj.....

Prodam industrijski šivalni stroj Pfaff z avtomatskim odrezom niti in zelo veliko mizo.Stroj je trenutno priklopljen na enofazni tok 220v .Možem je tudi priklop na trofazni tok 380v.Stroj je tudi delno obnovljen.Več inf.na 031/273-614 Sonja

Sledi povezavi : [www.bolha.com]
marta h

09.04.10 19:27

jaz vem za super šiviljo njen mobi je 041 361 133
Layla_ 

25.01.11 19:03

Zivjo!

Sem sivilja, ki isce honarno zaposlitev. Nudim tudi ciscenje, posrpavljanje ali likanje. Kranj ali okolica.

dodatne informacije na telefon: 031 527 305 Majda
Slavi Zupančič

28.01.11 09:15

Pozdravljeni

Sem šivilja iz Litije . Sem brezposelna in iščem službo v okolici Litije oziroma Ljubljane.Ta poklic opravljam že približno 20 let tako da imam tudi izkušnje. Lep pozdrav
Slavi 031-266-797
nika nika1

26.02.11 11:06

Jaz tudi priporočam šivilji iz Kranja, ki sta zelo natančni in pohvale vredni.Sta na lokaciji v samem centru Kranja , nasproti pošte.Žal ne morem prilepiti sem dva izdelka , ki sta mi jih naredili.če pa koga zanima pa mu pošljem mail.

lisi_ka@hotmail.com
fatpussy

31.03.11 10:45

Živijo!Sem šivilja s 14letnimi izkušnjami,a sem trenutno brezposelna.Zato iščem delo (serijsko šivanje moških,ženskih in otroških oblačil)konfekcije,delovna oblačila,karkoli.Imam svoj šivalni stroj in entlarico.Imam tudi svoje stranke,ki so zelo zadovoljne z mojim delom,a jih je žal premalo za preživetje,zaradi pomanjkanja denarja.Prosim naj se javijo samo resni.Po želji lahko odprem tudi svoj s.p.Šivala bi lahko za podjetja in maloserijske proizvodnje.Sem pa iz Koroške.Imam tudi svoj prevoz.
šiv

17.02.12 12:23

Iščem službo šivilje. Serijsko šivanje različnih faz,razna popravila ali sešiti oblačilo po meri.
Okolica Krškega, Polona 041-931-762
oblikovalka

28.04.12 19:55

Pozdravljeni,

iščem šiviljo, ki bi bila pripravljena šivati in krojiti za modni studio,ki se nahaja v Ljubljani. Zaželjeno bi bilo, da ima svoj prostor in svoje šivalne stroje. Oblikujemo ženkse kolkecije sezonsko in po naročilu, zato so zaželjene samo resne kandidatke. Delamo veliko unikatnih in krojaško zahtevne obleke, ki predstavljajo velik izziv,pomebna pa je tudi kvalitea končnega izdelka, zato so zažljene dolgoletne izkušnje in znanje na področju krojenja. Za vse zainteresirane prosim pišite na alicevasja@gmail.com.
NCTG

08.05.12 12:47

Pozdravljeni!

Iščejo se šivilje za sodelovanje pri novi blagovni znamki. Če ste zainterisirani ali poznate kakšno šiviljo iz okolice Koroške ali Štajerske pišite na nctg.sport@gmail.com.
Harmonija

20.09.12 22:22

Pozdravljeni.

Delam unikatne dodatke k vašim šiviljskim izdelkom :

- Zanimiv detajl vdelan v blago vašega plašča, jakne, obleke, bluze., ali kot vstavek, kot igra barv
in različnih materialov (iz polstene čiste merino volne, v kombinaciji s svilo, lanom, bombažem,
konopljo...), kar nadgradi in oplemeniti blago, ki ga izberete za svoj izdelek in ga naredi
enkratnega, neponovljivega in samo vašega.

- Lahko po vaših željah ustvarimo čisto posebno metrsko blago. Ali pa samo majhen košček.

- Lahko pa vam naredim tudi končni izdelek, kot dodatek k vašemu - ovratnik, šal, bolero,
torbico, pas..., tudi etui za mobitel...

Če vas zanima sodelovanje, ali samo informacija, pokličite 041/494 581.

Lep pozdrav.
Suzana
posavje

23.11.12 08:50

Potrebujete šiviljo?
Popravila, šivanje po meri ali izdelava vaše konfekcijske številke...
Plaščki, krila, tunike, ...
Hitro in kvalitetno, zelo ugodno,
041-931-762, polona
rnlp 

Šivilja v okolici Celja

07.01.13 17:47

Sem šivilja in imam s.p.Nudim šivanje po meri in vse vrste popravil,pri meni se lahko dobi tudi kakšno blago,name pa se lahko obrne tudi kdo ki bi potreboval pomoč pri serijskem šivanju.Imam 23-letno prakso in sem zanesljiva.Sem iz okolice Celja,dosegljiva sem na tel.041 305198

29.01.13 16:27

pozdravljeni!
tudi jaz iscem delo sivilje ali pa vam ugodno kaj popravim,zasijem, zarobim itd..
prihajam pa iz okolice ormoza...
kontakt: alexiaz59@gmail.com ali na gsm031853461

lp
coolschool

13.01.14 09:31

Za fatpussy : ni kontakta, kamor se lahko obrnemo. Iščemo šiviljo za serijsko proizvodnjo dveh izdelkov, ki bi šli v prodajo konec avgusta 2014. Smo v Celju. Če je kdo zainteresiran, naj se javi, da se dogovorimo za osebno srečanje. info@c00lsch00l.eu
Dijani 

31.01.14 10:02

Pozdravljeni Coolschool
Zainteresiran sem za vašo delo. Sam imam s.p in imam več kot 20 let izkušenj s šivanjem tekstilnih izdelkov. Prosim da mi na mail dijani.sp@gmail.com pošljete podrobne informacije o delu.

Lp,
Janez

Avtor: Naslov teme:
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 25 minus 1?