Iščete delo, delavca?

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.
Moderator: ekipa portala mojaZaposlitev.si
Štajerka

Enostavna dela v Avstriji

02.02.09 16:31
Uredim vam delo v Avstriji: kuhinjska pomočnica, sobarica, gospodinjska pomočnica, pomoč pri negi...gre za dnevno vožnjo, nekateri delodajaci nudijo tudi prenočišče in hrano. Priporočam torej, da se javite tisti/e, ki ste doma največ 40 km od avstrijske meje.

Plača po kolektivni pogodbi: cca 800 eur neto, prevoznih stroškov v Avstriji nimaš priznanih, razen če se dogovoriš z delodajalcem. Gre za sezonska dela. Trenutno je na voljo eno že od 1. marca, največ jih bo pa s pričetkom s 1. aprilom.

Potrebno je pogovorno znanje nemškega jezika in solidna telesna kondicija.
Kje,v katerem kraju se opravlja delo kuhinjska pomočnica, gospodinjska pomočnica?

Koliko ur na dan?

Od katere do katere ure?

Kako je z vikendi?
Ali to pomeni, da so vsa dela, ki jih omenjate (pomoč pri negi in v kuhinji, itd...) sezonske narave?
Plača je za vsa dela 800 EUR neto ali je možno zaslužiti tudi več? Ste vi posredniška agencija in del plače zadržite zase kot provizijo?

Z vsem spoštovanjem, ampak po mojih informacijah se da v Avstriji (tudi z enostavnimi deli) zaslužiti mnogo bolje kot 800 EUR na mesec. Preverite samo oglase na straneh Zavoda za zaposlovanje za delo v tujini. Za pomoč v kuhinji ponuja gostišče v Avstriji 1200 EUR na mesec, pa še hrana je zastonj.
Štajerka

Re: Enostavna dela v Avstriji

03.02.09 07:24
Navedeno
esrela
Kje,v katerem kraju se opravlja delo kuhinjska pomočnica, gospodinjska pomočnica?

Koliko ur na dan?

Od katere do katere ure?

Kako je z vikendi?

Gre za različna dela z različnim trajanjem delovnega časa, večina delodajalcev ima 40 urni teden. Vsi delodajalci brez izjeme plačajo nadure, če so potrebne. Gre za različna dela, večinoma delajo sobarice dopoldne, v kuhinji se dela ponavadi z deljenim delovnim časom popoldne, nega je lahko tudi nočna. Vikendi se večinoma delajo.
Štajerka

03.02.09 07:38
Navedeno
tian28
Ali to pomeni, da so vsa dela, ki jih omenjate (pomoč pri negi in v kuhinji, itd...) sezonske narave?
Plača je za vsa dela 800 EUR neto ali je možno zaslužiti tudi več? Ste vi posredniška agencija in del plače zadržite zase kot provizijo?

Z vsem spoštovanjem, ampak po mojih informacijah se da v Avstriji (tudi z enostavnimi deli) zaslužiti mnogo bolje kot 800 EUR na mesec. Preverite samo oglase na straneh Zavoda za zaposlovanje za delo v tujini. Za pomoč v kuhinji ponuja gostišče v Avstriji 1200 EUR na mesec, pa še hrana je zastonj.

Vsa dela so sezonske narave, ker za enostavna dela Avstrija ne izdaja delovnih dovoljenj, če gre za pogodbo za nedoločen čas.

V začetku so pogodbe sklenjene v skladu s kolektivno pogodbo, redkokateri delodajalec ponudi več. Več plača le tisti, pri katerem delaš več kot osem ur dnevno ali si nastanjen pri njem. Pri mladih mamicah z družino je tako, da se redkokatera odloči za bivanje v tujini več mesecev. Jaz ponujam dela, pri katerih se voziš vsak dan.

Za informacije o stroških posredništva, ki so nekje 100 eur, pišite na email: indirekt@email.si.
Lp

Lahko začnem takoj, znam nemško, sem delala 3 leta v Avstriji. Vozila bi se iz Maribora. Izkušnje imam v negi, sem delala z starostniki, lahko pa delam tudi v kuhinji.
Pokličite me na tel.040222345, ali mi pišite na mail: ribica56@gmail.com.

Hvala
Štajerka

07.02.09 11:49
Vsem zainteresiranim sporočam, da ima email v zadnjem času kar nekaj težav, zato ne morem odgovarjati na pošto. Trajajo že kakšne dva tedna, zato bom čez kak teden, če ne bo bolje, odprla nov email naslov.

Ga. Nataša! Tisto delo, ki je s pričetkom 1. marec, je za sobarico. Po petnajstem februarju se bom sestala z vsemi, ki bodo zainteresirani za delo v Avstriji. Povedali mi boste lahko, katere pogoje bi sprejeli...npr. dopoldansko delo, oddaljenost od bivališča manj kot x km,....kasneje se vam bo ponudilo samo tista dela, ki so za vas sprejemljiva.
nekaj direktnih linkov (kjer se lahko sami zmenite, brez da kdo pobira provizijo)

Jobsuche Österreich
Mit semantischer Suche rasch und effizient zum neuen Job.
www.austriajobs.at

http://www.kaerntenjobs.com/showjob_ajax.php?id=1358

Stellen Kärnten
Ihr Job in Kärnten Jetzt Ihre passende Stelle finden!
www.jobrapido.at/KarntenStellenangebote Kärnten
6.500 aktuelle Top-Jobs + Tips + Profil + Gehaltsrechner uvm. hier
www.Karriere.at/Stellenangebote

delo doma
http://www.willhaben.at/iad/job/jobsuche/-klagenfurt/anzeige/?adId=11768938
Delo od doma

09.02.09 10:01
Mi lahko prosim posredujete kak mail, kjer vas k72 lahko kontaktiram osebno? Imam nekaj vprašanj za vas!

lahko pa vi meni pišete za začetek na astra96@emai.si

Lep dan!
Delo od doma

09.02.09 10:01
Mi lahko prosim posredujete kak mail, kjer vas k72 lahko kontaktiram osebno? Imam nekaj vprašanj za vas!

lahko pa vi meni pišete za začetek na astra96@email.si

Lep dan!
včeraj sem objavila nekaj linkov, kjer si lahko pogledate dela,

vendar sama ne delam v avstriji in ne posredujem del.

samo pač nekaj spletnih naslovov sem objavila, da lahko sami spremljate njihove ponudbe,

mislim, da je še eden

www.karriere.at

sicer pa, ko se odprejo prvi, vidiš še povezave do drugih.

torej, NE PONUJAM OZ. POSREDUJEM KAKŠNIH DEL.

lep dan vsem skupaj,
k.
Štajerka

16.02.09 11:16
Svoj oglas sem objavila, ker delavci velikokrat ne poznajo niti slovenske delovne zakonodaje kaj šele avstrijske. K72, informacije, napotki in nasveti, s katerimi sem v pomoč ljudem, ki vstopajo na avstrijski trg dela, so veliko cenejše kot ure in ure sedenja in iskanja informacij, ki jih človek nujno potrebuje, če želi poznati pravice in obveznosti, postopke, inštitucije,....v Avstriji.

Email ima še vedno težave, v kratkem bom objavila nov mail naslov.
iskalka zaposlitve

18.02.09 21:16
jaz sem odaljena od avstrijske meje 10 km BAD RADKESBURGA,ZNAM ZELO DOBRO NEMŠKI JEZIK, IN RADA BI DELALA KJE V HOTELU KOT SOBARICA, ALI V KUHINJI...
PROSIM ČE SE mi napišeta vaš e mail naslov da vas kontaktiram...
ali pa se javite na mojo tel številko 041 838 485
lp

Mislim, da niste resni
........ sramota ........

20.02.09 14:10
@Štajerka pa saj se šalite......... mesečni zaslužek 800 € v AVSTRIJI ?!
Vi dobesedno nategujete ljudi. Kam gre pa ostalih 500 € vsaki mesec od vsakega delavca, ki mu "VI" zrihtate delo? Seveda v vaš žep.

DA VAS NI SRAM!
ravno zato sem jaz objavila linke, da zainteresirani malo vidijo koliko so plačana kakšna dela.
Štajerka

23.02.09 19:07
Nataša! Delo sobarice vas ne zanima...a vas lahko kontaktiram, ko bodo sedaj spomladi ostala dela?

K72...800 je neto plača, prosim za info, kje je več. Konkretno me zanima za tedensko 40 ur in da ne rabiš biti nastanjen pri delodajalcu.
Že tisto kar je bilo na Euresu oz. Zavodu objavljeno za Tirolsko je bilo 1000 evrov plus hrana in namestitev, za delo v hotelu.
Pozdravljeni. Tudi mene zanima kakršnokoli delo v Avstriji. Sem iz Koroške, tako da ne bi imela daleč za vozit. Pripravljena sem sprejeti delo takoj. Hvala .
Pozdravljeni.Sem iz Koroške,doma 10 min stran od slovensko-avstrijske meje v bližini Pliberka in me zanima, če ve kdo za kakšno delo v avstriji.Pripravljen se poprijeti za kakršno koli delo saj sem star 25 let in imam veliko izkušenj pri domačih opravilih.Vesel bom vsake pomoči.
Hvala!
Štajerka

27.02.09 09:29
Moj novi email naslov je indirektt@yahoo.com.
Štajerka

27.02.09 11:42
Navedeno
Mojcka
Že tisto kar je bilo na Euresu oz. Zavodu objavljeno za Tirolsko je bilo 1000 evrov plus hrana in namestitev, za delo v hotelu.

Za Tirolsko je na Euresu objavljenih veliko delovnih mest, ponekod ti nastanitev zaračunajo posebej. Če bi pozorno brali, kar sem napisala, lahko kot Štajerka najbolj pomagam pri iskanju dela dnevnim migrantom, ki nimajo interesa bivati 6 mesecev v tujini. Tirolska in podobni turistični kraji so primerni predvsem za mlade brez družin. Za 200 eurov kolikor dobiš tam več, velikokrat delaš od petih zjutraj in hodiš spat ob 23. uri.
Štajerka

17.03.09 10:09
Obveščam vse zainteresirane, da se sedaj nekaj časa ne bom mogla ukvarjati s pomočjo pri iskanju dela. Če si bo kdo sam uredil delo in bo pri tem naletel na kakšne težave, me lahko kontaktira na objavljen mail.
nimijasno

19.03.09 12:50
Mislm ni mi jasno za kaj hudiča rabiš solidno telesno kondicijo za pomočnico, sobarco al karkoli že? hehe tle je zihr še kaj v ozadju
Lep pozdrav.zanima me,če mi lahko kdo pomagapri iskanju dela v avstriji.ne vem na koga se naj obrnem.vem .da je že malo pozno pa kljub temu bi prosila če ve kdo za delo sobarice .ostala sem brez službe z dvema otrokoma stari sta štiri leta. nujno rabim delo.detelca
Lep pozdrav.zanima me,če mi lahko kdo pomagapri iskanju dela v avstriji.ne vem na koga se naj obrnem.vem .da je že malo pozno pa kljub temu bi prosila če ve kdo za delo sobarice .ostala sem brez službe z dvema otrokoma stari sta štiri leta. nujno rabim de
hoj sem jon iz slovenije.iscem delo v avstriji najraje v hribih s prenociscem. govorim nemsko se kar dobro.sem dober delavec in sem navajen delati vsak dan. ce boste potrebovali zanesljivega delavca mi sporocite na moj imail.aramis.jon@gmail.com
Sem poročena s slovencem.Imam začasno bivanje v sloveniji. Stanujem v murski soboti. Zanima me ali kdo ve za kakšno sezonsko delo v avstriji? Do 30km od bad radgeburga. Iščem preprosta sezonska dela. Možnost sobarice ali kaj podobnega (preprosta kmetijskaopravila). Če kdo ve za kakšno delo , če lahko sporoči!!!
Gospa Štajerka, Vaša pametna poteza je bila, da ste se umaknila, ker "nategujete" ljudi. Sama sem leta 2001 sezonsko delala v Pressegger See-ju in sicer v kuhinji, kot kuharska pomočnica, če je bilo potrebno sem pospravila tudi sobe. Plačali so mi 7 EUR/uro, pa je bilo to takrat zelo malo za sezonsko delo. v povprečju sem delala 8 ur/dnevno, šest dni na teden. Nudili so mi prenočišče in hrano. Tako, da ljudje božji, kot so vam svetovali že drugi, si poskusite sami urediti kakšno delo. Če ne drugače si vzemite en dan prost in pojdite na izlet v Avstrijo, sigurno si boste sami našli delo.

Srečno vsem!
Enostaven dokaz za "poštenost" Štajerke

www.ess.gov.si/slo/Eures/ZaposlovanjeVTujini/ZaposlovanjeVTujini.htm

Raje neumno vprašam, kot pa naredim neumnost.
Mene zanima delo sobarice v avstriji. V Bad Radkersburgu ali okolici. Obvladam nemski jezik in imam devet let delovnih izkušenj. Hvala za odgovor.
Dober dan.Tudi sam iščem kakšno delo v Avstriji. Sem moškega spola. Tudi pogovorno nemščino (ustno in pisno) obvladam zelo dobro, s tem ne bo problema. Sem prijazen, komunikativen, razgledan in vsesplošno delaven...to pa bi znal vsaj kakšen domačin (Avstrijec) tudi ceniti.
(Ne tako kot tu v Sloveniji, ki je glede tega žal total na podnu).

Ich stelle mich hiermit vor für potenzielle Interessente und bedanke mich für Ihr Zeit. Gruss.
Navedeno
Hans
Dober dan.Tudi sam iščem kakšno delo v Avstriji. Sem moškega spola. Tudi pogovorno nemščino (ustno in pisno) obvladam zelo dobro, s tem ne bo problema. Sem prijazen, komunikativen, razgledan in vsesplošno delaven...to pa bi znal vsaj kakšen domačin (Avstrijec) tudi ceniti.
(Ne tako kot tu v Sloveniji, ki je glede tega žal total na podnu).

Ich stelle mich hiermit für die potenzielle Interessente vor und bedanke mich für Ihr Zeit. Gruss.
([email protected])
Želela bi zaposlitev kjerkoli v AVstriji (kot sobarica, ali pomoč v kuhinji, ali pralnici) seveda z možnostjo nastanitve in vsaj enega obroka hrane dnevno. Delam lahko 6 ur dopoldan z vmesno pauzo 3ure in še popoldan 6 ur,
Sem natančna, vestna, predana deu.
nujno potrebujem delo v avstriji v bližini linza,vaše pomoči bi bila izredno vesela!!

lp,anita
Navedeno
suzika1
Mene zanima delo sobarice v avstriji. V Bad Radkersburgu ali okolici. Obvladam nemski jezik in imam devet let delovnih izkušenj. Hvala za odgovor.
moj mail miska32@mail386.com
master

03.09.09 17:04
Tudi mene zanima sezonsko delo v Avstriji. Kako je kaj z obiranjem grozdja. Sem iz prlekije, tak, da mi je Gornja Radgona najbližja. Ve kdo za kako tako delo, jezika najbolj ne obvladam, razumem še, povem pa težje. Pa kolko je plačano.
Hvala za informacije!

Lp, Milena
petra5slo

21.09.09 00:36
Tudi mene bi to zanimalo !
petra5slo@yahoo.com
sem resen kandidat za obiranje grozdja
Pričakujem ZS
omela

21.09.09 11:47
iščem delo v Avstriji
omela33@gmail.com
mariae

28.09.09 16:32
delo v avstriji: obiranje sadja, grozdja in pomoč pri opravilih na sadovnjakih v oktobru in verjetno tudi v novembru. kraj: 30 km - 40 km od slovenske meje, plačilo: 6 € / uro. možnost bivanja.

življenjepis v nemščini (razumljivo) na: fassold@hotmail.com
Lepo se zbirajo življenjepisi od naivnežev za takšna dela!

Kar naprej naivni!
valerija bezjak

15.10.09 11:55
iscem delo negovalke tel 070-823-766
zakaj življenjepis?

16.10.09 07:50
Zakaj je potrebno za obiranje sadja poslati življenjepis???????????????????????????????
slikicaa

17.10.09 10:52
Ja, ma kej nič ne berete sporočil za nazaj?????'

Kaj ne vidite, da je to en sam "nateg"? Zdej kao ne more več rihtat služb v Avstriji, japajade...sej jih tud prej ni mogla, očitno, noben ni povedu, če mu je res kej una štajerka zrihtala...
ali pa se javite tisti, ki vam ga je..?
pinkiva.....

23.11.09 10:02
iščem delo v avstriji lahko je delo sobarice, čistilke ali slaščičarke če bi bilo možno čimbolj blizu dravograda tako da se lahko vsak dan vračam domov.

pinkica...
enkrat me je en gospod klical za neko delo v hotelu v Avstriji. 30 km od Dravograda. potem pa sem zgubila njegovo telefonsko številko. lahko bi bilo delo tudi samo čez vikend.
ve mogoče kdo kaj o tem?
HORUK

03.12.09 18:24
Pozdravljeni vsi skupaj.
Opazil sem nekaj oglasov iskalcev za nego v Avstriji.Zato vam dam en nasvet.
Ženina prijateljica in bivša sodelovka je kot bolničarka negovalka odprla s.p.
Strank v Sloveniji ne sprejema ampak se vsak dan vozi v Celovec kjer ima nekaj strank.Urna postavka,ki jo zaračunava je od 16 do 18 € (pri nas se cene gibljejo med 10-12 €/h). Dela ima več kot dovolj.Njen delovni čas je (od doma gre ob 6 uri vrne pa se med 16 in 16.30) efektivno dela cca 8h.Sobote,nedelje in praznike ima v glavnem proste razen na izrecno željo strank jih obišče a je takrat urna postavka 25 €.
S.p. je odprla samo zaradi tega,da lahko nemoteno upravlja svoje delo v vsej EU in edino kar je res potrebno je to,da imaš ustrezno izobrazbo za to delo.Denar dobiva na roke tako da niti preveč davka ne plačuje pri nas.
Ravno zaradi tega sem se z soprogo odločil da nadgradim svoje podjetje še za to dejavnost in naj bi realiziral nekje v januarju.
Pozdravljeni,
ali boste koga zaposlili?..
HORUK

03.12.09 20:07
Mislim da bomo,ker bo žena kot nosilka dejavnosti (zaradi ustrezne izobrazbe) imela samo nadzor nad delom in usmerjanjem negovalk (jaz osebno nimam pojma o tem) ,zaposlena pa bo ostala pri zdajšnem delodajalcu.Število zaposlenih bomo prilagajali glede na povpraševanje.
andrejka11

03.12.09 20:10
pozdravljeni!tudi sama sem odprla s.p. samo zaradi tega da lahko upravljam delo karseda nemoteno-sama drugače negujem starejše osebe,vendar v naši okolici ni in ni dela!rada bi delala,saj imam otroke in jih moram preživet,zato vas naprošam,če veste,oziroma če ve vaša žena za kakršnokoli delo v Avstriji, bi bila zelo vesela za kakšno informacijo!hvala

moj mail: andrejka17@gmail.com

-glede tistega da nekdo rihta neko delo v avstriji,pa je tudi mene nek moški poklical in vprašal,če bi bila sobarica v Avstriji!seveda sem bila takoj za to!vendar po tretjem tel.klicu,je razkril da gre bol za "sobarico" zgoraj v sobah,v Avstriji!tako da,..........
HORUK

03.12.09 20:37
Navedeno
andrejka11

pozdravljeni!tudi sama sem odprla s.p. samo zaradi tega da lahko upravljam delo karseda nemoteno-sama drugače negujem starejše osebe,vendar v naši okolici ni in ni dela!rada bi delala,saj imam otroke in jih moram preživet,zato vas naprošam,če veste,oziroma če ve vaša žena za kakršnokoli delo v Avstriji, bi bila zelo vesela za kakšno informacijo!hvala

moj mail: andrejka17@gmail.com

-glede tistega da nekdo rihta neko delo v avstriji,pa je tudi mene nek moški poklical in vprašal,če bi bila sobarica v Avstriji!seveda sem bila takoj za to!vendar po tretjem tel.klicu,je razkril da gre bol za "sobarico" zgoraj v sobah,v Avstriji!tako da,..........

Žal vam trenutno zaradi osebnega interesa ne morem dati kakih koristnih informacij.Ko bo zadeva stekla in če bo povpraševanje večje od zmožnostjo izvedbe se bom z veseljem obrnil na.
vas.Čudno pa se mi zdi,da na vašem koncu ni dela za bolničarko-negovalko.Mogoče bi vam pomagalo,če bi občino zaprosili za koncesijo (del oskrbe plača občina nekako 50-50).Mislim,da bi vam potem delo lažje steklo,ker starostniki in njihovi svojci ne bi bili finančno toliko obremenjeni kar je logično če nekoga neguješ cca. 100 h mesečno in mu računaš 12€/h.Ve se pa,da je starostnikov,ki potrebujejo tovrstno nego zelo veliko,saj so čakalne dobe za Domove izredno dolge,svojci pa nepokretnih starostnikov sami nekajurno dnevno težko izvajajo,še posebaj pri higienskih opravilih.
andrejka11

03.12.09 21:09
čist razumem, no če pa boste kasneje imeli dela dovolj, se priporočam!Res, na našem koncu ni dela sploh, vsak dan iščem, povprašujem, in tako naprej!Vi pa ste sigurno nekje iz osrednje Slovenije, saj pri nas urna postavka znaša - oskrbovalke-okoli 6 eur.
andrejka11

03.12.09 21:15
mogoče ne znam "udariti" ven, ne vem, sicer moj s.p. ima naziv čisto drugo dejavnost, no ena izmed dejavnosti pa je pomoč starejšim na domu! Sem oskrbovala dementnega gospoda, in res z njim nisem imela nobenega problema, ampak več kot 6 eur nisem zaslužila! Pač, res se borimo za vsak eur!
HORUK

04.12.09 00:57
Iz osebnih izkušenj dobro vem da je vsak začetek v s.p. izredno težak še posebej če štartaš iz čiste nule in brez predhodnjih strank iz "fušanja".Ko sem pred letom začel na svoje nisem o svojem poslu imel blage veze.V prvih mesecih sem zaslužil komaj za položnice,se pobijal naokoli na lovu za strankami ampak sem bil trmast in nisem hotel odnehati in obupati.Sedaj je situacija dobra,dela čez glavo samo časa nam primankuje.Tukaj malo oglašujem,ker pomagam kolegici in ji dajem privat stranke,ker privat stranke sam komaj kaj obdelam saj resnično nimam časa.Imam nekaj stalnih strank pri katerih je odzivni čas kratek in se moram 100% posvetiti njim saj so dobri plačniki.
Pred časom pa smo se skupaj z mojo soprogo,prijateljico in njenim možem odločili da odpremo še d.o.o. in da razširimo dejavnost še na oskrbo na domu ter še nekatere storitve,ker imamo nekaj vez čez mejo in bomo to probali maksimalno izkoristiti..
Zato ti pravim,da ne obupaj tudi če ne dosežeš željene urne postavke.Mogoče bi ti kakšna reklamca kje pomagala pa tudi razširi svoj okoliš delovanja (žal ne vem od kod si) ne se omejit samo na krog 10 km.Pred dobrim tednom dni sem končal eno opravilo za eno redno stranko,ter prevozil po celotni Sloveniji 1500 km za borih 300 € + potni stroški,ker si žal nisem nabral več delovnih ur (30 ur v štirih dneh ostalo pa vožnja).Ampak,ker vem,da bom pri tej stranki še dobro zaslužil mi tudi tega ni bilo težko narediti.
Pravim ti,da ne obupaj,in resnično razširi ponudbo še ven iz svojega okoliša in probaj dobiti vsaj 3 redne stranke,ker kaj več jih niti podelati ne bi mogla sama če se pri vsaki zamudiš po 2 uri.Urne postavke pa ne spušaj pod 10 €,ker tam kjer res rabijo pomoč ti bodo z veseljem dali tistih 400 € na mesec za tvoje delo ali pa naj svojci kar sami opravljajo higienska opravila svojih staršev.Če pa mi bo hodilo,kako delo viška te bom pa kontaktiral.
no vidim da ste pričelei temo delo v avstriji, tudi mene zanima, vendar na področju sobarice, nahajam se 25 km od avstrijske meje in sicer Bad Radkersburga, hvaležna bi bila za vsako informacijo, pripravljena sem tudi opravljati delo kot čistilka, moj mail
melitakovacec@gmail.com

lp
melita
andrejka11

04.12.09 14:10
ja,sem že res skor obupala, sam me še vedno nekaj vleče naprej! tudi z reklamo na radiu sem že poskusila, ampak nč kaj pozitivnega! mogoče pa bo! hvala za podporo!
clavdia2

10.12.09 23:36
jaz pa sem od avstrijske meje odaljena Bad Radkeburga 10 km in bi tudi rada delala v avstriji imam iskušnje že na tem področku avstrije, rada pa bi delala pomoč starejšim ljudem , čistilka ker me to delo ful veseli...
HORUK

12.12.09 22:45
Navedeno
clavdia2

jaz pa sem od avstrijske meje odaljena Bad Radkeburga 10 km in bi tudi rada delala v avstriji imam iskušnje že na tem področku avstrije, rada pa bi delala pomoč starejšim ljudem , čistilka ker me to delo ful veseli...

Jah ne vem kako si ljudje na tem forumu predstavljajo "pomoč starejšim ljudem".To ni kar da prideš in nekaj pomagaš.Ponavadi so stranke,ki potrebujejo pomoč nepokretne in jim je treba nuditi pomoč pri higieni (kopanje,menjava planic,itd.).Za taka dela pa žal potrebujejo ustrezno izobrazbo kot so bolničarka-negovalka ali medicinski tehnik.Štromar ali avtomehanik tudi ne more biti vsak,ki bi to rad delal.
Kramer966

04.01.10 20:18
Pozdravljeni,

zasledila sem tole stran in bi predvsem želela karšnokoli informacijo v zvezi z zaposlovanjem tujca, ki ima urejeno začasno prebivnaje (5 let) in dovoljenje za delo v RS izven meja RS - konkretno v Avstriji, Italiji ali Švici.

Moj mož je po poklicu animator in govori aktivno 5 jezikov (nemško, angleško, italijansko, francosko in arabsko) a ker še ne zna čisto lepo slovensko se pri nas nikakor ne more zaposliti, tudi v proizvodnji ne. Ugotavljam, da bi glede na znanja jezikov v sosednjih državah delo dobil brez problema, vendar nikjer ne najdem nobenih informacij glede delovnih dovoljenj v teh državah za tujca, ki sicer živi v RS in ima vso potrebno dokumentacijo le državljanjstva še ne. Pripralvjen je delati kakršno koli delo v hotelirstvu - animacija (kar mu je profesija), pomoč v kuhiniji, strežba.... Doma sva v Štajerskih koncih, sicer kakšnih 60 km do meje, vendar mu tudi vožnja ne bi bila problem.

Če ima kdorkoli kakšno informacijo za pomoč, ali morda ve za koga ki potrebuje sodelavca s takšnim profilom naj mi prosim javi na e-mail [email protected]

Hvala in LP
Nataša Dren

05.01.10 21:22
Kaj se objavlja ta oglas, saj nič ne uredi. Sem jo kontaktirala pa nič ne zna povedati, tako da je to en sam nateg.
Hm le zakaj ni nihce v tej temi dobil pravega odgovora?
presley e

10.01.10 16:01
dober dan

sem matjaz holc iz maribora

slisal sem da uredite delo u austriji za kuhinjsko pomocnico pa se m mislil uprasati ce gre za moskega ( kuh. pomocnik ) tudi

nemsko govorim solidno

informacije mi dajte na mail : matjaz.holc@gmail.com

hvala
alex_

13.01.10 11:24
pozdravljeni

Sem aleksander. doma sem iz ptuja stra 21let in bi delal karkšnokoli delo v avstriji mi lahk zrihtaš kaj??? telefon 030-685-774

lep pozdrav.
galeb 70

13.01.10 22:27
Spoštovani !!!

Sem Marijo , v bližini Avstrijske meje pri Dravogradu .
Iščem delo v Avstriji v radijusu od 5 - 100 km od Dravograda . Imam veliko izkušenj v gostinstvu , trgovini , in še marsikateri veji gospodarstva . V glavnem govorim "solidno" nemški jezik , tekoče še hrvaški ( ustno in pisno ) ... Nisem zbirčen in bi poprijel tud za kakršno drugo pošteno delo . Sem resna in odgovorna oseba (star 39 let) , z družino in stanovanjsko priskrbljen.
Lahko se vsak dan vozim na delo ali pa prevzamem delo z nastanitvijo .
Na delo lahko nastopim takoj ...

Vse informacije prosim na e - mail marijo_moric@t-2.net
ali na
gsm;00386 40 635 754

prisrčno hvala vnaprej , lep pozdrav ...
koren jasna

31.01.10 15:04
Stellenbeschreibung

Renommierter Sportgasthof am Gaberl sucht zur Verstärkung für die Wintersaison: 1 Reinigungskraft (m./w.) ANFORDERUNGSPROFIL:
Qualifikation/Praxis
Pflichtschulabschluss, keine Praxis erforderlich.

Aufgabengebiet
Reinigung von Küche und Speiseräume

Arbeitsort/Erreichbarkeit
Gaberl, zum Erreichen Des Arbeitsortes ist ein PKW notwendig (Quartier kann jedoch auch angeboten werden).

Arbeitsbeginn
AB sofort

WAS SIE AUSZEICHNET:
Teamfähigkeit, Belastbarkeit, Flexibilität

WIR BIETEN:

Arbeitszeit/Ausmaß/Dauer

Arbeitszeit: nach Absprache, Voll- oder Teilzeitbeschäftigung I'm Ausmaß von bis zu 40 Stunden pro Woche

Entlohnung
Nach Vereinbarung
Zusätzlich wird geboten: Zimmer kostenlos (bei Bedarf), Verpflegung kostenlos

KONTAKT:
Bitte bewerben Sie sich persönlich bei: Frau Lipp oder Herrn Lipp.

Lipp KG Gaberlhaus
Gaberl 6
8592 Salla
Tel.Nr: 03147/243
vijlica

03.02.10 12:10
Delo v austriji kot sobarica me zelo zanima in veseli,imam delovne iskušnje kot pomočnica v kuhinji ter sobarica. prosim vas če me pokličete na telefonsko številko 031-582-917 za dogovor. lep pozdrav
ti njih pokličiiiiiii

03.02.10 15:00
Navedeno
vijlica

Delo v austriji kot sobarica me zelo zanima in veseli,imam delovne iskušnje kot pomočnica v kuhinji ter sobarica. prosim vas če me pokličete na telefonsko številko 031-582-917 za dogovor. lep pozdrav

Pa kdo te bo klical?? Ti moraš tja poklicat.
gelč

04.02.10 11:58
tudi mene zanima delo v avstriji. Od meje sem oddaljena 5 km.Zanimajo me dela kot so pospravljanje hiš, nega starejših, sobarica.Če ve kdo za kakšno delo naj mi sporoči. tel. 031 274 558.Trenutno sem brez zaposlitve.
Lep pozdrav!
Gelč iz koroške
tudi jaz bi šla delat v avstrijo ,lahko tudi v kako firmo, če kje rabijo seveda ali pa čistit,kot sobarica,ali pomivat posodo na kakšen vinotoč al kam.
Tudi jaz razmišljam o sp kot pomoč na domu a me kar muči saj niti preko forumov ne dobiš niti fuša kaj še le pravih naročil.Sama sem ženska ,ki opravlja tudi vsa moška opravila,sestava pohištva,delo z orodji izvijač,vrtalnik ta dela namreč obožujem,kakor tudi vsa dela pri sestavi in montaži raznih artiklov ,pa nimam sreče pri izkanju dela.Imate vi kaj na razpolago HORUK.
klio

17.02.10 11:12
prosim tudijaz iščem delo v avstriji imam 4 leta izkušen delala sem kot natakarica ,pomoč v kuhinji obladam nemški jezik po poklicu sem kelnar sprejmem kakšno koli delo sem polek avstriske meje g radgona pišite prosim tisti ki hočete pomagati 031 859 202 hvala
Yerna

18.02.10 10:22
Pozdrav sem vzgojiteljica predšolskih otrok po želji dela čez mejo sem samo 3 km od meje oz. 5 km od Pliberka Bleiburg. Iščem pa delo na domu ali zaposlitev sobarice vzgojiteljice nege na odmu med relacijo celovec pliberk. nevtralna@yahoo.com
alesko111

24.02.10 08:57
Pozdravljeni,tudi mene zanima razna dela v Avstriji naprimer upravljalec dvigala,viličarja,pleskarska dela skratka kar koli da bi delal v Avstriji.Lahko tudi odprem sp.Sem iz okolice Radovljice.LP.. mail: alesko30@gmail.com
xp

28.02.10 12:46
800 e,za delo v avstriji?
Kje pa živiš?
Čistimo v avstriji naša ura je 12e! Pa za Avstrice je to full ugodno.
Če pa čistimo po m2,se da pa še bolj zaslužit!
Zaračunajte si prevoz na delo in še druge stroške,katerih nedobite izplačanih,nazadnje boste delali cca.650e. Se vam splača!
SANDI

03.03.10 10:23
TUDI MENE ZANIMA DELO V AVSTRIJI IN KAKO JE S TEMI PAPIRJI IN DOVOLJENJI SEM IZ TRŽIČA IN BI SE ŽELEL ZAPOSLITI V AVSTRIJI KOT DELAVEC LAHKO PRI KAKŠNEMU OBRTNIKU ALI V GOSTINSKEM LOKALU.PROSIM ZA KAKŠNE INFORMACIJE 070843425 ALI MAIL KAMONI@MAIL386.COM HVALA ZA VSE INFORMACIJE
Jaz bi svetoval vsem NASLEDNJE

Ljudje, zavedajte se, da vas bo v stiski marsikdo ikoristil!

Tudi ta forum je eleganten način za zbiranje osebnih podatkov, katere lahko pokvarjenci izkoristijo.
In to počnejo...
Če bi kdo že dobil tako obljubljeno delo v obljubljeni deželi, bi zagotovo to povedal tukaj.

Upam, da to berejo tudi nekakšni "skrbniki" foruma, v kar dvomim.
Če bi to počeli, bi zagotovo pobrisali mamljive teme, iz katerih ni prav nič.

Bom pa sam posredoval zadevo uradu za preprečevanje zlorabe osebnih podatkov, čeprav sam nisem oškodovan.

Torej?.......

Barabe so in bodo, delajmo na tem, da jih bo čim manj uspešnih!

Raje neumno vprašam, kot pa naredim neumnost.
Buzz

04.03.10 12:45
Ker vidim da ste se razpisali..
Torej, je že kdo od vas tukaj zaposlen v avstriji oz že dela tam.
Tudi sam namreč iščem delo v sosednji Avstriji, seveda čim bližje Mariboru..

Če lahko kdo pomaga pri iskanju, se priporočam. Ciljam predvsem na tiste ki so že tam zaposleni.
Lahko na email sloneish@gmail.com in bova tam nadaljevala debato.

Lp, T
Marjana Zelenko

05.03.10 18:07
Sem Adrijana Murko iz Lenarta. Stara sem 19 let in sem v zelo dobri telesni kondiciji in z močno voljo po zaposlitvi.
Moja telefonska je 031 201 956
security

08.03.10 16:22
na zacetku vas lepo pozdravljam! iscem dekleta ki so pripravljene delat kot striptizerka vse zainteresirene prosim na naj poklicejo na telefonsko st.031293405 okolica murska sobota
prosim prej poslji sms in nato se lahko pogovarjava ker sem veckrat na takem mestu kjer nebi utegnil govoriti torej poslji sms delo striptizerke in poklicem nazaj hvala lp
asnaj

14.04.10 17:34
Povzetek
Naziv: Küchenmädchen/-gehilfe
Opis:
Wir erweitern unser Team und suchen AB sofort 1 Küchenmädchen/-gehilfe mit Praxis in der Küche, ev. Bei Interesse auch zum Anlernen. Entlohnung nach Vereinbarung. Arbeitszeit: Teilzeitbeschöftigung von Mittwoch bis Sonntag von 17:00 bis 21:00 Uhr oder Vollzeitbeschäftigung möglich. Arbeitsort: GLEINSTAETTEN, Dienstgeber: Landhaus RATH, Restaurant - Cafe - Pizzeria, 8443 Gleinstätten 219. TEL. (03457)2687. Bewerbung: nach telefonischer Terminvereinbarung mit Frau Rath
Zahtevani jeziki: Deutsch-gut
Datum pričetka: 15/04/2010
Geografski podatki
Država: Avstrija Regija : West- und Südsteiermark
Plača / Pogodba
Vrsta pogodbe: NEDOLOČEN ČAS + POLNI DELOVNI ČAS
Dodatki
Nudenje nastanitve: Da
Zahteve
Zahtevana izobrazba in spretnosti: Obvezno izobraževanje / Začetno uvajanje v poklic
Zahtevane izkušnje: Niso zahtevane
Zahtevano vozniško dovoljenje: Vozilo za največ 8 potnikov, tovorno vozilo do 3.5 ton
Delodajalec
Ime: Landhaus RATH
Naslov: , 8443 Gleinstätten 219
Kako se prijaviti
Kako se prijaviti: Telefon DELODAJALCA
Ostale informacije
Datum objave: 08/04/2010 Nace koda: 5610
Nacionalni sklic: 4235053 ISCO koda: 5121
Datum zadnje spremembe: 08/04/2010
Katarina.Gy

Enostavna dela v Avstriji

21.04.10 12:30
Mene tudi zanima delo v Avstiji. Sem Ž srednjih let (vrtnarstvo, čiščenje, nega,...)
tel: 041 200010 Katarina
bgbg

03.05.10 10:25
Hoj povej kje čistiš za 12 eur,sem koj za,pošlji kakšne informacije na:lp,
bg4674@gmail.com
ena pač mb

03.05.10 11:19
Navedeno
Katarina.Gy

Mene tudi zanima delo v Avstiji. Sem Ž srednjih let (vrtnarstvo, čiščenje, nega,...)
tel: 041 200010 Katarina

Štajerka?
Jelica

17.05.10 21:53
Lep pozdrav.Vsak od nas išče boljšo možnost zaposlitve.težko je zaupati kajti žal je veliko prevar,obljub kar nam lahko povzroči hujše težave.Imam službo za nedoločen čas nekoč sem bila zelo vesela in z veseljem prihajala na delo toda potem ko je recesija nastopila ljudje smo se drastično spremenili od šefov do delavcev.Veliko je zabušantov toda zdi se mi da taki zelo dobro skozi pridejo hudo je za tistega ki gara in je deležen poniževanj,groženj saj v končni fazi mi delavci nismo krivi za nastalo zmedo ki se dogaja okoli nas.Tudi sama iščem delo v Austriji imam dolgoletne izkušnje v gostinstvu sem pridna ,zvesta,natančna ženska .Zato naprošam za vsako resno informacijo za delo v kuhinji kot pomočnica.Vsekakor bi rabila skromno bivališče v času dela vsekakor je stvar dogovora,potovati ne morem,bi bilo predaleč zame,sem namreč iz Slovenije.Seveda vsaka vaša pomoč bo tudi nagrajena saj danes ni nič zastojn.Lahko si pomagamo medseboj in morda kot ekipa bomo imeli večji uspeh pri iskanju.Moj email je jelicamiss@gmail.com samo resne informacije lepo prosim.Veliko sreče vsem ;-)
tudi jaz sem zelo zainteresirana za delo vavstriji, ker pa nimam poklica bi delala v vinogradu,pobiranje jagod.pobiranje ribeza,ali kakšno drugo delo od zunaj! trezika

zdenka bračko
DADO

22.05.10 10:54
POZDRAV,
KONČAL SEM SREDNJO ZDRAVSTVENO ŠOLO IN BI SE RAD ZAČASNO ZAPOSLIL KOT NEGOVALEC,BOLNIČAR ALI KOT Z TEHNIK.GOVORIM NEMŠKO IN ANGLEŠKO.RES SEM MLAD,VENDAR VELIK IN MOČNE POSTAVE,KAR JE PRI NEGI VELIKA PREDNOST.
IMAM IZPIT,AVTO IN VOLJO.NISEM PA NAIVEN !
ZA POŠTENO DELO-POŠTEN ZASLUŽEK,NOBENE MILOŠČINE.
LP MARK
myky

04.06.10 13:04
zakaj pa moreš biti medicinska sestra, da stari menjaš plenico ?
myky

04.06.10 13:08
Mark, imamo delo negovalca v avstriji. 1300 eur netto.
taraj

05.06.10 10:39
nternehmen: A. WRATSCHKO GmbH Weinlandhof
Unternehmenslogo
Dienstverhältnis: Saisonstelle
Berufsgruppe: AbwäscherIn
Arbeitsort: 8462 Gamlitz
Arbeitszeit: Ganztags
Ausbildung: Keine abgeschlossene Ausbildung / Pflichtschule
Stellenbeschreibung Info
Wir erweitern unser Team und suchen ab sofort für die Saison 2010 1 Abwascher/in für eine Vollzeitbeschäftigung.

Genaue Arbeitszeit und freie Tage nach Absprache.
Entlohnung nach Vereinbarung.

Dienstgeber: A. Wratschko GmbH - Weinlandhof****, Untere Hauptstraße 15, 8462 Gamlitz

Bewerbung: nach telefonischer Terminvereinbarung mit Frau oder Herrn PICHLER unter der Tel.Nr. 03453/25-84
Tu je deljen delovni čas: dop:10-14 ,pop.18-22 plača le 1000 neto, vrnejo tretjino potnih stroškov
Ena Anka

06.06.10 11:59
Ampak ŠTAJERKA, lepo vas prosim, najprej ponujate pomoč, potem spreminjate mail, nazadnje pa še ne morete.... saj niste resni! Medovernet ni akviziterski portal,..... zato vas lepo prosim....

Glede zaslužka pa tako: sama sem negovala ostarele ljudi, zaslužiti se da nekje 800 eur mesečno, in to pri nas v Sloveniji... pa prav res ni potrebno hoditi daleč... tako da razmislite o tem

lp
[email protected]

16.06.10 14:17
Zanima me delo Avstriji juzna stajerska
karin.lovely@hotmailcom

17.06.10 11:11
zanima me delo v avstriji kot natakarica. sem sicer studentka in bi rada delala čez počitnice, imam 1 letno izkusnjo in dobro obvladam avstrijski.
LP
[email protected]

19.06.10 09:56
Zanima me delo v Avstriji ? Stanujem ob meji, star 27 let in imam lasten prevoz .
milan1977

21.06.10 15:34
jaz bi tud šel delat nekje do gradza kot sezonski delavec ali pa redno.Sem strojnik tgm in obvladam nemško ampak brez vez težko najt delo gor!To sezonsko delo kot obiranje jagod bi znalo bit tud zanimivo.Dam cifro če bi kdo pomagal 030306960 čao Milan
Ratko Majstorovič

25.07.10 10:19
KV ključavničar,voznik B kat.,pomoč v gradbeništvu,montažerska dela in obiranje sadja v sezoni-Austrija,Italija,Švica Vel.Britanija Nemčija,.Pomoč v gostinstvu in turizmu,strojno čiščenje,hišna opravila,varovanje,kuhanje prevoz otrok. gsm-0038641876959 Ratko Majstorovič Ljubljanaali milenatas@mail.com Pokličite pišite grem takoj imam avto
helmi

16.08.10 18:27
Haj;
Ker sem primorana se dodatno si kaj zasluzit zraven redne zaposlitve,bi bila vesela bilokaksne informacije-pripravljena sem pomagat pri gospodinjskih delih oz. oskrbi starejsih ljudi,pravtako se bilokaksnega dela ne odrecem,
pisite mi na belianturijum@gmail.com;

HVALA,HVALA,HVALA
Metuljček

16.08.10 21:53
Ena Anka,povej kje je to?Kako te lahko kontaktiram?
Lp.
lida65

08.09.10 10:22
pozdravljeni. mene pa zanima če je katera oz.kateri kje z prlekije-prekmurja najraje v bližini g.radgone da bi si skupaj poiskali delo v avstriji. saj je tako lažje,za delitev stroškov in nasploh:) lp
lida65

08.09.10 19:25
lida65 jaz sem z ormoža ampak vam povem da sem že delo iskala v avstriji ampak dela ni!niti pibiranje grozdja saj imajo svoje redne delavce!tudi slovence moj tel;051844373LP
nejcooo

19.09.10 14:14
iščem delo kod hilfer v gradbeništvu ali mizarstvu... zivmi v dravogradu...ce je kje kaj mi sporočite prosim...imam b in c kat. svoj avto....23 let in sem resen...jezik je pa bolj slab....pa po moznosti blizuuu
lida65

19.09.10 18:45
Navedeno
lida65

lida65 jaz sem z ormoža ampak vam povem da sem že delo iskala v avstriji ampak dela ni!niti pibiranje grozdja saj imajo svoje redne delavce!tudi slovence moj tel;051844373LP
hay. ja vem da je res katastrofa glede dela.............mislim da je najbolje se vsesti v avto pa od trgovine,podjetja...od vrat do vrat pa dobesedno prositi za delo.....vsaki dan pošljem nešteto prošenj a nič:( kakšno delo pa iščeš a pri nas tudi?lp
brac

29.09.10 05:46
kersem brez poklica iščem kakršno koli delo samo,da imam nek dohodek.Sedaj živimo jaz in dva otroka z 290.e na mesec. Ali si predstavljate kako živim z tem denarjem.Položnice se kar kopičijo ,saj ne moram plačati vse karje mesečno potrebno.Plačam najnujneše,da mi ne odklopijo,še to kar imam!LP
ali74

04.10.10 22:49
Pozdravljeni sem moški star 36 let po poklicu negovalec ostarelih, delo mi je pisano na kožo. spoznam se tudi dobro na gospodinjska opravila. zanima me delo v avstriji. nemščino se še učim ! moj kontakt- vmashina@gmail.com
IVAN F.

07.10.10 18:19
Iščem delo keramičarja v avstriji.Sem samostojni podjetnik-keramičar,ter sem pred tremi meseci že delal v Avstriji-Altenmarkt im pongav,in sicer na objektu famillien therme.
tel 070-811-720 Ivan
Mariborčan_tudi_iskalec

11.01.11 15:30
Preden postavljate ena in ista vprašanja in da ste iskalci, bla bla bla ...
... si poglejte ponudbo dela v Austriji na naslednjih straneh:

http://www.google.com/search?client=ubuntu&channel=fs&q=eures&ie=utf-8&oe=utf-8
http://www.stepstone.at/
http://www.ams.at/
http://at.indeed.com/
http://www.karriere.at/
http://www.justlanded.com/english/Austria/Directory/Jobs/Job-portals
http://www.jobkralle.at/--steiermark
http://www.karriere.info/

Šele potem sprašujte.

Za tiste, ki ste iskalci dela v tujini prvič oz. še v Austriji niste delali:
Na strani www.ams.at si najdite informacije in obrazce za pridobitev delovnega dovoljenja. Ponavadi to uredi delodajalec, vendar zelo redko.

Brez dovoljenja iščite delo v SLO.

S 1. majem 2011 bo obvezno delovno dovoljenje za Austrijo in Nemčijo nepotrebno saj bosta ti dve državi kot zadnji odprli trg dela za članice EU
Mariborčan_tudi_iskalec

11.01.11 15:32
Preden postavljate ena in ista vprašanja in da ste iskalci, bla bla bla ...
... si poglejte ponudbo dela v Austriji na naslednjih straneh:

http://ec.europa.eu/eures/home.jsp?lang=en
http://www.stepstone.at/
http://www.ams.at/
http://at.indeed.com/
http://www.karriere.at/
http://www.justlanded.com/english/Austria/Directory/Jobs/Job-portals
http://www.jobkralle.at/--steiermark
http://www.karriere.info/

Šele potem sprašujte.

Za tiste, ki ste iskalci dela v tujini prvič oz. še v Austriji niste delali:
Na strani www.ams.at si najdite informacije in obrazce za pridobitev delovnega dovoljenja. Ponavadi to uredi delodajalec, vendar zelo redko.

Brez dovoljenja iščite delo v SLO.

S 1. majem 2011 bo obvezno delovno dovoljenje za Austrijo in Nemčijo nepotrebno saj bosta ti dve državi kot zadnji odprli trg dela za članice EU
urbr

29.01.11 17:56
Nepopolno razlagate pogoje za zaposlitev. Brez "delovnega dovoljenja" tudi v SLO ne morete delati (temu služi pogodba o zaposlitvi), ker je potem to delo na črno. To lahko počnete v Avstriji tudi, vendar tvegate visoko kazen in 10-letno prepoved.
V Avstriji in Nemčiji (do 30.4.2011) pa je potrebno dovoljenje za napotitev samo za zaščitene storitve (to so: gradbeništvo in podobno, obdelava naravnega kamna, urejanje parkov in podobno, proizvodnja kovinskih konstrukcij in podobno, poizvedovalne aktivnosti in varovanje, čiščenje objektov in opreme, nega na domu, socialno varstvo brez nastanitve), za ostale, ki so liberalizirane za nas od vstopa v EU, pa je dovolj samo potrdilo o napotitvi delavcev iz EU.
Delodajalec lahko uredi samo tisto, kar se nanaša na njegovo državo, torej, slovenske dokumente uredi delavec, avstrijske (ali nemške) pa avstrijski delodajalec (ali nemški).
Trg dela je odprt z vstopom v EU, ker je to temeljna svoboščina, zagotovljena s Pogodbo o delovanju EU!!! Omejitve so si samo za točno določene poklice izborile Belgija, Danska, Nemčija in Avstrija (prvi dve samo do 2009). Zdravniki, pravniki, inženirji, računalničarji, med. sestre.., se tako lahko zaposlujejo kjer jim volja v EU!
rjavo laska

09.02.11 11:49
iščem lažja dela v avstriji cendar blizu Gederovske meje z Avstrijo. Lahko je kakšno čiščenje v bolnišnici ali porodnišnici, lahko pa tudi sobarca v kakšnem hotelu. Govorim pasivno nemški, angleški pa aktivno. Nemški jezik bi se pa rada naučila perfektno. Če kdo ve za kakšno podobno delo mi naj piše na moj email: karatejka@gmail.com - vendar samo resni.
tiara
lep dan
help2

10.02.11 12:58
iščem delo v Avstriji.Pripravljena sem pomagat starejšim, imam iskušnje z invalidi, pomoč v restavraciji kot pomivalka, sobarica.oddaljenost je lahko tudi do Graza, ker sem iz Maribora.Lahko pa tudi na Koroško stran do Celovca.Hvala za pomoč in vse dobro.
pia_pia

10.02.11 18:03
Pa to crkneš od smeha .. kako nategovanje !!!!
Tudi jaz iščem delo v Avstriji, saj postajajo razmere v Sloveniji počasi nevzdržne...

Če kdo potrebuje prevod življenjepisa, prošnje,...meni je ena kolegica naredila dobro in ugodno... njen email: zaposlitev.avstrija@gmail.com

LP,
Tina
Naredite nekaj sami....

11.02.11 19:58
Ne nasedajte tem slovenskim bedakom, ki nudijo kao veze in pomoč.
Verjamite, da jim gre le za osebno korist.

Če sami dovolj obvladate nemški jezik, se pogumno sami odpravite za začetek
na avstrijski zavod za zaposlovanje. Tam si poiščite potencialne delodajalce,
sestavite prošnjo in življenjepis v nemškem jeziku, in ju enostavno odpošljite
na naslove potencialnih delodajalcev.

Nikakor pa se ne zanašajte preveč na druge, in storite nekaj sami zase, ker
vse le ni tako zelo zakomplicirano!

Čimbolj se učite nemškega jezika, ki je za moje pojme pogoj za delo v Avstriji
..in če ga ne obvladate-se najprej naučite jezika, kar je za moje pojme temeljni
pogoj!!!

Pa lep pozdrav.
lolita loren

13.02.11 18:05
sem lolita loren, zanima me če mi lahko pošljete telefonsko številko. kje je to delo točno, sem zelo zainteresirana za to delo, obvladam nemški jezik, sem 15 km od gornje radgone. prosim če se mi lahko čimprej javite. za ostale informacije vam dam svojo telefonsko številko-025491307. hvala
gremo vsi v Avstijo

14.02.11 18:33
Pejmo vsi v Avstijo tuki je itak vse v podnu.
domorodec

14.02.11 20:09
ževljenjepisi,naslovi,osebni podatki, haha,ne vem če ne gre tu za austrijske pretenzije.....Še prej pa bo treba zapreti JE krško
domorodec

18.02.11 08:28
pozdravljeni zanima me delo v avstriji nimam doma nobenih obveznosti sem deloven neboste razocarani nad mano
Nič, pejmo v Avstrijo. Dajmo raje it na referendum in izglasovat pripojitev k Avstriji, naši stoletni prejšnji matici.
Kajti tukaj je gniloba presegla že vse možne predstavitvene okvirje, poden bo le še večji in večji!! Žal je tako, če več ne gre pač ne gre!
ENEJA LEBAR

21.02.11 20:32
Živjo!

Jaz sedaj končujem 3.l gostinske šole smer gastronom- hotelir. Zelo rada bi šla delat v avstrijo in sicer v bad radkersburg ali okolico. Delovna in pridna sem, rada se učim sproti in kuharstvo me zelo veseli. Sploh pa delovni pogoji so tudi boljši tam! Rada bi si pridobila več znanja in izkušenj!
Lahko pa delam tudi kot sobarica, pomočnik v kuhinji, čistilka, pomivalka posode.
Nemški jezik je pri meni problem saj rabim ob sebi nekoga ki razume vsaj malo slovensko ker govorim zelo slabo, razumem pa večinoma vse pišem po nareku brez problema!
Bi se pa rada naučila nemško oz narečno avstrijsko-radgonsko ker sem zelo dovzetna za učenje!
Če kdo ve za kako delo prosim napišite, saj bi lahko začela junija ob koncu šolskega leta. Tudi blizu sem doma, prevoz imam svoj.
Pri svojem delu sem natančna in izdelek je tudi natančno izdelan!

Lep pozdrav in vnaprej se vam zahvaljujem za vaš trud!

Eneja Lebar
jadrankaa

23.02.11 09:20
Pozdravljeni,zanima me delo v avstriji, mož že dela gori, tako da nekaj stvari že poznam.Sem iz Maribora, avto imam in tudi nemško obvladam.
Lep dan želim
030 671 626
jadranka@mojoglas.si
ZA Parafino

03.03.11 06:51
Navedeno
Parafino
Nič, pejmo v Avstrijo. Dajmo raje it na referendum in izglasovat pripojitev k Avstriji, naši stoletni prejšnji matici.
Kajti tukaj je gniloba presegla že vse možne predstavitvene okvirje, poden bo le še večji in večji!! Žal je tako, če več ne gre pač ne gre!

SE STRINJAM
AMADEJA

07.03.11 14:51
Zanima me,če ve kdo za kaka enostavna dela v avstriji? Kot sobarica,pomivalka posode in podobno?
andrej l.

23.03.11 18:11
pošljite prošnjo na slovenija@bridge.co.at , vam bodo z veseljem pomagali
layde gaga

05.04.11 15:11
dragi bivsi sodrzavljani.ze tri leta zivim v austriji.ne nasedajte raznim posrednikom,ki vam nudijo pomoc pri iskanju zaposlitve v tujini.z malo znanja nemskega jezika in trudom ter zeljo po delu si lahko sami priskrbiti zaposlitev z lepim zasluskom....samo se ena informacija...delo v mcdonaldsu v kuhinji,brez znanja jezika,redna zaposlitev ,pogoj je samo delovno dovoljenje,ki pa od maja slovencem,, ni potrebno....se placa 1025e mesecno cistih........tako da se samo vprasam v katerem delu austrije nudijo delo sobarice za 800e mesecno........ne verjamem...in kar nekaj smetane si negdo spravi v zep na racun drugih....mislim kaine koment slovenija je to....jug...je bila in vedno bo.....
ladye gaga

05.04.11 15:50
lep pozdrav. pa saj ne morem verjeti.sem prebrala vse kar pise tukaj in sem res spet razocarana,halooooo lojte v sloveniji,pa kaj vam je halo,zbudite se,od maja 2011 slovenci ne rabijo nikarsnih papirjev za delo v avstriji,senghej se odpira halo,vsak ki ima zeljo po delu in vsaj malo osnovnega znanja si lahko v austriji prskrbi delo brez posrednikov,lepo prosim,potrebna je samo prijava,kje zivite in v roku treh mesec morate drzavi austriji dokazati da se prezivljate ali da vas negdo drug prezivlja to je vse,torej ce dokazete v treh mesecih svojo eksistencijo ni problemov,odjebite vse te posrednike,ker pobirajo en kup dnarja z vasih hrbtov....apeliram na mlade ljudi,mlada dekleta in fante naj jih ne bo strah,tukaj cenijo delo in cenijo trud,potrebno je znanje nemskega jezika,ampak to se lahko nauci v parih mesecih osnovno,v avstriji delajo ljudje iz celega sveta,tukaj prihajao ljudje iz indije,pakistana,kadjahstana...iraka,irana,tunizije romunije... makedonije kitajske ...halo....pa ce bi vedeli kaksno prednost imate kot slovenci...mi smo njihovi zamejci...in rajsi bodo zaposlili slovenca ki mu ni potrebna delovna dozvola kot pa nekoga iz kosova ali iraka ki je prisel v avstrijo kot azilant,in tega ne marajo ker je predolga procedura papirologije .kapirate.torej brez straha kar pogumno samo se nekaj,niti slucajno ne pristajajte na delo na crno ker je to tukaj velik prekrsek...in lahko dobite izgon iz drzave in prepoved vrnitve,sicer dvomim da bi vam katera firma ali avstrijanski delodajalec to ponudil,prej kaksna slovenskaagencija in posredniki za delo v tujini.sploh pa ce bi bilo v nasi dezelici kaj lepo in prav,ne,ne bi vsi rinli iz nje in se locevali od svojih druzin......ma to je to...lep pozdrav dragi moji samo pogumno....
jadranka

09.05.11 10:23
zelo me zanima sezonsko delo v avstriji, zato bi rada kaj več izvedla o tem.

lep pozdrav
miššššššššška

11.05.11 12:31
Če je kdo zainteresiran za delo natakarja/ice v hotelu v St.Jakobu-5 min od tunela Karavanke,naj piše na....
branka.kozole@gmail.com
bibi14

12.05.11 10:23
se zanimam za delo v avstriji (pliberk)! sem bolničarka, drugače pa bi delala tudi kaj drugega! moja nemščina pa ni preveč briljantna!
mail : andrejka17@gmail.com
lanika08

12.05.11 10:28
hey. ja katere z bližine gornje radgone,da grevi skupaj v avstrijo na lov za službo:) od dela v hotelih,bolnicah,....po moje se bo tako prej kaj našlo kot čakanje in pisanje na forumu;) lp
majaaa

12.05.11 16:23
lanika08!!!! pisi mi na majcika18@gmail.com!!
0815

12.05.11 17:37
bibi14, brez dobrega znanja nemščine bo v zdravstvenih poklicih in negi bolj težko kaj dobiti.
luka79

18.05.11 09:07
majaa in lanika08!!!
če slučajno gresta mi javita prosim

lp
luka
lanika08

18.05.11 09:17
Navedeno
luka79
majaa in lanika08!!!
če slučajno gresta mi javita prosim

lp
luka
luka od kod pa si? lp
ronaldo

23.05.11 09:53
A kdo ve za delo voznika v Avstriji.Bil bi zelo zainterisiran.
katastrofa www.issworld.at

24.05.11 23:08
Zgrožena sem do konca!

Avstrijci oglašujejo v sobotnem Večeru prosta delovna mesta. Poklicala sem za informacije o delu čistilke v bolnišnici v Grazu in mislim, da bi jim blo treba spustiti inšpekcijo.

Prijazna gospa mi je rekla, da gre za 25 - urni delovnik tedensko, plače je pa 840 bruto mesečno za teh 4 ur dela dnevno, za bencin pa se dobi za cel mesec 28 eur!

In 28 eurov stane povratna karta za vlak od MB do Graza !!!

To je nemogoče, to je nekaj narobe. In taki ljduje oglašujejo v Večeru.

Le koga bodo dobili, ali se Slovenci res tako nizko cenimo, da bomo delali za 300 eurov nazadnje, potem ko damo ves denar za prevoz?

Nastanitev pa ni možna tam...

Upam da nikogar ne dobijo iz Slovenije za takšno ceno! Pa ne gre za lenobo, ker sem delovna, ampak za dostojanstvo človeka,. ker to je pravo izkazovanje sovraštva do "jugovičev", oz. Vindišarjev, za kar nas imajo, Slovence!

Preklete barabe, jebem jim vse po spisku!!!
drazen

iscem delavce za tujino

25.05.11 17:48
potrebujem 4 vodoinstalaterje in 4 elektricarje.nujno.dobro placilo
vienna

25.05.11 18:27
katastrofa, zdaj se pa izkaže resnica o avstrijskih plačah. take so plače. 8 € bruto na uro je čisto realna postavka za nižje avstrijske plače.

potnih stroškov in malice ti v avstriji na žalost nikjer ne plačajo. če se voziš iz mb, njih ne briga. za obiranje jagod ti dajo 6,05 € bruto.
drazen

rabim delavce za tujino

26.05.11 16:49
potrebujem 4 vodoinstalaterje in 4 elektricarje.delo se opravlja v avstriji.dobro placilo.vec.inf.na 070 697 639.nujno
gfhzzj

Behar

26.05.11 17:03
iščem delo v avstriji.sem zelo dober zidar poznam se tudi na druga gradbena dela.hvala za razumevanje.meil.behar_behi@hotmail.com
RACKO

Dela v Avstriji

01.06.11 17:05
Zdravo!
Sem lesarsk itehnik, in iščem študentsk odelo v Avstriji, ali kje v tujini, če je možno bi zraven delal še moj sošolec. Iščeva elo nekje v najini stroki, lahko pa tudi kaj drugega.

Mail: racko09@gmail.com
Tel: 070 859 935
Klaudija Ostruh

02.06.11 13:32
Pozdravljeni!

Na Avstrijskem Koroškem iščem redno zaposlitev v smeri gostinstva,sobarice ali nekaj podobnega.Sem pridna ter vestna,stara 35 let in imam izkušnje v gostinstvu.
V poštev mi pridejo kraji kot so Volkermarkt,Pliberg,Deutschlandberg.
Jezik obvladam.

email za morebitne ponudbe ali kako informacijo:[email protected]

L.P.,Klaudija
drazen

02.06.11 15:44
potrebujem 10 varilcev z opravljenim a testom.delo se opravlja na nizozemskem.redno in dobro placilo.vec inf.070 697 639
hahaha

04.06.11 16:10
kakšni klošarji ste vsi skupaj, slovanska delovna sila brez samospoštovanja
klavdijaooo

07.06.11 16:04
IPČEM NUJNO ZAPOLSITEV V AVSTRIJI, znam perfekt nemščino, obladam skoraj vsa dela, iščem v vseh področjih, čiščenju, sobarica, pomočnica starejšim ljudem, ali v sadjarstvo..
moj tel:041838485
delavec

07.06.11 16:09
IŠČEM NUJNO SEZONSKO DELO V AVSTRIJI, Sem moški in iščem zaposlitev. Obvladam nemščino, delal bi na vseh področjih, ....moja telefonska je 040 176 314
farči

07.06.11 16:31
Iščem delo kje v proizvodnji v bližini Villacha,lahko tudi katero drugo delo-po poklicu sem strojni mehanik,imam pa tudi izpit za viličarja in žerjava.
tel.040870425
nataly28

09.06.11 21:39
Pozdravljeni
tudi jaz se obračam na vas, ki bi mi lahko pomagali z informacijami glede dela v avstriji, stara sem 28 let navajena že vsega hudega, rada bi si kaj zaslužila ker mi je že vse prek prišlo doma !!!! Sem iz okolice Radgone.

Sem odgovorna in poštena, prevoz imam.
Delam vse kaj mi pride pod roke kuhanje, pospravljanje,delo na kmetiji, na vrtu, na njivah, pomoč starejšim osebam ali otrokom, skrb za živali,...
Če mi lahko kdo pomaga prosim pišite na natalysletter@gmail.com

lp
mizar

13.06.11 13:09
pozdravljeni , tudi mene zanima kakšno pametno delo v avstriji , ampak bolj v smeri mizarstva samostojno delam okna , vhodna vrata , stopnice , možna dela tudi za hišnika . . .lahko pa se javi tudi kak posrednik za delo . LP info na , nmarko1@siol.net ali 041 387 110 Hvala
gamlitz

14.06.11 12:00
Weinmanufaktur Schilhan
Kranach 8
A-8462 Gamlitz

Tel +43 (0) 3453/6094
Fax +43 (0) 3453/6094-9
Mobil: +43 (0) 664 / 130 86 28
M@il: office@weingut-schilhan.at

Tu se išče ženska za likanje, čiščenje stanovanja...
almica

29.06.11 20:47
Pozdravljeni mene tudi zanima delo v Avstriji sem iz okolice Ptuja, če bi kdo vedel za kakršno koli delo prosim za informacije, Lahko je delo v proizvodnji, sobarica, pomivalka...

lp almica
rigostar

18.07.11 09:25
mogoče pa mora imeti sobarica zato dobro fizično kondicijo ,da ugodi dodatno hotelskim gostom
arbeitskraft

19.07.11 16:39
Unternehmen: arbeitskraft personalmanagement personalberatung & bereitstellung gmbh
Unternehmenslogo
Dienstverhältnis: ArbeiterInnen/Angestellte (Dauerdienstverhältnis)
Berufsgruppe: KunststoffverarbeiterIn
Arbeitsort: 8010 Graz
Arbeitszeit: Ganztags
Ausbildung: Lehre
Stellenbeschreibung Info
Angebot
Arbeitsbeginn: Sofort
Anzahl freier Stellen: 1
Position: Hilfskraft
Mindestentgelt auf
Vollzeitbasis brutto: 7,93 EUR pro Monat (Überzahlung möglich)
Mindestentgelt auf
Vollzeitbasis brutto
inklusive Überzahlung: Nach Vereinbarung
Zusätzliche Leistungen:
Anforderungen
Qualifikation
Arbeitsvorbereitung Kunststoffspritzguss
Extrusion Montage und Wartung von Maschinen und Anlagen
Formpressen Schichtarbeit
Kunststoffschweißen Technische Überwachung
Führerschein
---
Sonstiges
Auslandserfahrung: ---
Reisebereitschaft: ---
Charakterisierung der Stelle
Für unseren Kunden im Osten von Graz suchen wir zum sofortigen Eintritt eine/n körperlich belastbare/n MitarbeiterIn im Schichtbetrieb. Bei Interesse an dieser Dauerstelle freuen wir uns bereits auf Ihre Bewerbungsunterlagen unter 8020@arbeitskraft.ws oder telefonisch zwischen 8.00-17.00 unter 0664-88613311, Fr. Großschädl.
Barrierefreiheit
Unternehmensdarstellung
---
Angaben zum Unternehmen Info
Unternehmensdaten
Firmenname: arbeitskraft personalmanagement personalberatung & bereitstellung gmbh
Straße: Prankergasse 60
PLZ-Ort: 8020 Graz - Graz,05.Bez.:Gries
Land: ---
Branche: ---
MitarbeiterInnenanzahl: ---
Firmen Homepage: www.arbeitskraft.ws
Personalverantwortlicher / Kontaktperson
Name: Herr Karl Marberl
Telefon Festnetz:
Telefon Mobil: 0664 88613411
Fax: 0316 766 758
E-Mail-Adresse: 8020@arbeitskraft.ws

Ta agencija za zaposlovanje išče slovence moške in ženske za različna dela v proizvodnji.
od 7neto neto na uro dalje
defrimi2[email protected]

19.07.11 20:17
ishqem delo v austrijo sem moqni dellovec tel 051276393 alo defrimi21@hotmail.com
pranken

20.07.11 11:43
sem poklical za to delo, ženska je rekla, da zahtevajo znanje nemščine (pisno in ustno) zaradi neke dokumentacije in menedžmenta. zaželena je tudi žaključena poklicna izobrazba in lasten prevoz. dela se v 4 izmenah. plača je malo čez 1000 € neto za polni izmenski delovni čas.

prevoz in malice ni, tudi nastanitev ne nudijo.
Maja2011

29.07.11 21:28
Tukaj sem dobila že kar nekaj dobrih informacij glede dela v Avstriji. Med njimi pa tudi tri ponudbe, kjer so Avstrijska podjetja iskala pri nas sodelavce, tako da ti ni lih potrebno it delati v Avstrijo.

www.delovavstriji.com
Bond 0029

04.08.11 22:16
Mene pa zanima kakšne imate iskušnje z agencijami ki ponujajo delo v avstriji.In če je kdo delal preko podjetja SUHASI.
izkušnja

05.08.11 22:08
dobila kar nekaj koristnih informacij in sprejela tisto kar sem iskala. Prednost njihovih informacij je ta da so me povezali direkt z delodajalcu in nisem zato rabila plačati nobenih provizij od mojega zaslužka.

Pohvalno priporočam vsakomur.

Natalija
zwei

06.08.11 00:11
ja seveda zastonj so delale, te preljube posredniške agencije. agencije niti ne morem rečti, ker so to delno posamezniki, ki igrajo posrednika, le s kakšnim razlogom ? težko iz dobrodušja.
zwei

06.08.11 23:20
no ja tako bi rekla, kaj pa je danes sploh zastonj? Mislim, da če dobiš od kogarkoli koristno informacijo je zagotovo nekaj vredna. Tudi ti verjetno ne bi šel zastonj delati v Avstrijo:-) Naš predragi Aleš Lisac je nekoč dejal na enem seminarju, ni zastonj kosila:-)

Vse lepo
Tanči
lina75

15.08.11 17:07
Pozdravljeni!

Zanima me, če ima kdo kakršne koli info o delo v Avstriji? Sem iz štajerskega dela. Ni važno kako delo je, lahko je od čistilke, košnje trave, delo na njivi. Vse sprejmem.
Hvala
i.Gril

16.08.11 09:29
..ga res nucam in me kontaktiraj na 041291401
koch

16.08.11 22:30
Tudi jaz iščem kakšno delo v Avstriji, najraje v kuhinji sem poklicni kuhar. Sem iz okolice MB-ja
ingver.sp@gmail.com
hit

18.08.11 10:24
Dela si najdete na portalih:
EURES
ams.at
arbeit in leibnitz
prislo

18.08.11 12:51
Za Delo v Austriji Iscemo prijazno, simpaticno in komunikativno dekle, ki ji delo za sankom ne predstavlja ovire.
Placa in stanovanje po dogovoru. Uslovi so poznavanje Bosanskog jezika i Slovenacko drzavljanstvo.
Cafe Prislo STEYR
0043 650 371 6016
gost357

22.08.11 11:39
Navedeno
layde gaga
dragi bivsi sodrzavljani.ze tri leta zivim v austriji.ne nasedajte raznim posrednikom,ki vam nudijo pomoc pri iskanju zaposlitve v tujini.z malo znanja nemskega jezika in trudom ter zeljo po delu si lahko sami priskrbiti zaposlitev z lepim zasluskom....samo se ena informacija...delo v mcdonaldsu v kuhinji,brez znanja jezika,redna zaposlitev ,pogoj je samo delovno dovoljenje,ki pa od maja slovencem,, ni potrebno....se placa 1025e mesecno cistih........tako da se samo vprasam v katerem delu austrije nudijo delo sobarice za 800e mesecno........ne verjamem...in kar nekaj smetane si negdo spravi v zep na racun drugih....mislim kaine koment slovenija je to....jug...je bila in vedno bo.....

Kateri jug? Sloveniji se priblizuje po plačah celo ena od ubogih držav kot je Srbija, ki je okoli 10 let bila v izolacijah, pod sankcijami, da bombardiranje miroljubnih južnih bratov ne omenjamo....Letos sem bila prvič v Srbiji, in naletel je pogovor o vsem, tudi o plačah, spraševali so me kako je pri nas, jaz njih kako je pri njih, pa se je en pohvalil, da kot pek zasluži plačo v vrednosti 800evrov, res da z nadurami vred, ampak tudi ker obvlada delo...Vpršala sem se sam eno, kako je možno da dejansko roko na srce nismo imeli vojne kot ubogi Bosanci, i ne sankcij i bombardiranja kot Srbi, da nas počasi te države prehitevajo....Potem se jaz spotaknem ob besedi JUG, kateri JUG za vraga, če Slovenije ni na zemlji, ne v nebesih, ubogim pridnim in marljivim delavcem, ki jih po mojem ne najdeš nikjer v svetu, izplačajo sramotne "plače", če se jim sploh še lahko reče plače glede mizernih izplačil....In , ko se naslednič boš spravila na JUG, se vprašaj vsaj, ali smo po čemu boljših od tistih, ki jih smatramo za slabše od sebe....

Lep in prijeten pozdrav
irom

23.08.11 23:18
V Avstriji iščem delo- pomoč pri starejših ,čiščenje privat prostorov- hiš, sobarico,urejanje okolice -vrtovi.Sem s koroške in iščem delo vse do Pliberka.Eisenkapla,Ebendorf,Eibiswald Wies Oberhaag,Schwanberg.
tel.070-770-739
kid

soba na Dunaju

25.08.11 19:44
Pozdrav vsem,
iščem nujno sobo s souporabo kuhinje in kopalnice na Dunaju.
Jasna
Tel:040 155348
Renatax

30.08.11 19:21
Zanima me, če kdo ve kje bi rabili delavko za obiranje grozdja v Avstriji (če ima kdo kakšen naslov oziroma tel.št.) _ V bližini MB
Hvala že v naprej
butterfly 777

03.09.11 18:56
pozdravljeni!!prihajam iz koroske natancneje iz Mezice po poklicu sem frizerka in nujno potrebujem sluzbo ce je mozno v Avstriji,problem je v tem,da ne znam nemskega jezika!!!drugace lahko poprimem za katerokoli delo imam delovne navade!!prosim ce kdo ve za kakrsnokoli delo,da mi sporoci na 051232227!!hvala
za Jasnu

04.09.11 13:16
Jasna ja ne znam pisati slovenski ali imam stan na Dunaju (Wien)
Stanovanje ima 2 sobe, dnevni boravak i kuhinju. Jednu sobu mogu da ti odam ako te ne smeta sto sam ja muskarac i zivim sam. Kupanicu i kuhinju kao i dnevni boravak mozes da koristis po potrebi.
Cena po dogovoru, cirka 50 do 100€.
villach-spital-klagenfurt

04.09.11 21:59
villach-spital-klagenfurt
v tej okolici iščem delo kot voznik B;C;E,
Boris111

06.09.11 16:40
Sem iz Maribora, iščem kakršno koli delo v Avstriji nekje ob meji, tako da se bi vsaki dan vozil domov. Star sem 29 let in obvadam nemsko.
Tudi obiranje grozdja pride v postev.

boris0990@gmail.com
ajsel bešič

11.09.11 10:27
Lep pozdrav vsem skupaj,prihajam z jesenic in rad bi našel kakršno koli delo v Avstriji.Imam sinčka srarega 1 leto in zato še toliko bolj potrebujem zaposlitev.Sem resen in navajen težjih opravil,od malih nog.Ker je nažalost v Sloveniji pač postala prava borba za preživetje,sem pripravljen se tudi preseliti v Avstrijo,seveda pa prvo potrebujem službo.Obvladam Nemško in Angleško,pripravljen sem pa delati vse,tudi v hotelih recimo v kuhinji.lp Ajsel moja številka 041 443-323
sajug

11.09.11 17:42
Sem redno zaposlena v proizvodnji v Sloveniji. Rabila bi še dodaten zaslužek, zato bi ob sobotah ali nedeljah bila pripravljena čistiti, pospravljati, urejati okolico, likati ipd. Nemščino obvladam bolj površno, če kdo ve za kakšno delo mi prosim javite na mail srecko.dobaja@siol.net. Hvala in lep pozdrav.
MARIČKAa

12.09.11 17:19
Dragi Ajsel,če znaš nemško potem pa res ni problem najti službo v Avstriji,tudi sama delam gor pa tudi iz Jesenic sem tako da kar poglej na naš zavod za zaposlovanje.EURES in boš našel mnogo služb v bližini.Pa veliko sreče!lp
marija xxx

12.09.11 17:32
sem iz okolica ljutomera in prosim za pomoč ,da najdem tudi jaz zaposlitev.Moje izkušnje so dela v hotelu.l.p
brex

13.09.11 12:11
V EU, Avstriji, Sloveniji iščem delo
Izvajam elektro instalacije, automatika , strokovna montažana vseh vrstah objektov.

- elektro instalacije
- strelovodi, daljinovodi
- telekomunikacije, video nadzorni sistemi
- sončne , hidro elektrarne
- meritve
- popravila inštalacij
- energetika - transformatorske postaje, storitve
- automatika (PLC, softstarteri, frekvencniki), automatika dizel agregata, biogasna gasifikaciona tehnologija
-pelet linije
-servis konvertomata in pekarskih peci ELOMA.de

ivan.brelak@gmail.com
cime

16.09.11 11:51
g. Dražen lep pozdrav.

Poskušal sem vas kontaktirati vendar se vas na št., ki ste jo posredovali ne da dobiti. Razpisali ste prosta delavna mesta. Mislim, da bi vam lahko pomagal pri iskanju potrebnega kadra.

Lahko me kontaktirate na moj email.cimi.rok@gmail.com, ali pa mi pošlite vaš naslov, da se vam osebno predstavim.

Hvala.
nadja matoševič

20.09.11 14:33
pozdravljeni, še veste zakakšno službo
Mr Ben Jetto

29.09.11 20:35
Attn:
Ali potrebujete posojilo, da bi poplačala vaše račune? Ali za vaše podjetje, če je tako
E-mail: ben.jetto2010@yahoo.com vnesite naslednje podatke za prijavo vaše
Ime v naši bazi podatkov.

Podatki, potrebni OD VAS:

Znesek potreben .....
POSOJILA čas / obdobje ......
Polno ime:
STIK:
SEX:.
STAROST:.
DRŽAVA:
TELEFON:
Namen kredita:
Letni prihodek:

Hvala.
Ben Jetto
christian

30.09.11 11:35
Pozdravljeni, zanimam se za delo v bližnji Avstriji, okolica Bad Radkersburga, od meje (sicheldorf) sem oddaljen le 2 km, obvladam nemški jezik, po poklicu sem sicer trgovec, delal pa bi kar koli, star sem 29 let. Kontakt: bratkovic27@gmail.com
naty84

03.10.11 13:53
Iščem zaposlitev v avstriji(Wies,Eibiswald...)Sem iz koroškega konca (Radlje ob Dravi)
po poklicu sem ekonomski tehnik,ker pa ne znam kaj dosti nemško me zanimajo bolj dela kjer ni potreben jezik.
Pomoč pri starejših,čiščenje,popravljenje....
moj mail pongrac.natalija@gmail.com
LozejA

25.10.11 20:44
nudim delo v Grazu, pišite mi na email lozej.andrej@gmail.com
(S)TEGMANN / Personal.at / Austria

Re: NE "Enostavna" dela v Avstriji in 100% RESNO !!

03.11.11 18:37
!! (S)TEGMANN Personal / Austria !!

IŠČEM DELAVCE / PERSONAL ZA REDNO ZAPOSLITEV V AVSTRIJI

Samo resni odgovori pridejo v postev !!

Pomembno:

Koncana izobrazba, vecletna praksa, znanje nemskega jezika(saj osnova) !!

!! PROSIM ZA ODGOVORE DO KONCA NOVEMBRA !!

CNC - tehnik / programer / stružničar / tehnolog,

Voznik žerjava (voznisko dov. mora biti veljavno tudi v avstriji) !!

Strojni tehnik / Ključavničar / Varilec,

Tesar / Mizar,

Električar, Vodovodar itn...

Auto mehanikar, Auto klepar,

Gradbeni delavec / Zidar / Krovec / Klepar

itn.

lp Bernard Del Bianchi (ex-mariborcan)
(Sales Manager Austria)

(S)TEGMANN Personaldienste GmbH / Austria )
Blütenstraße 2
4040 Linz

Prosim poklicite /- oziroma pisite na:
Tel.: +4369912675677 (v nemskem /slovenskem jeziku)
Mail: delbianchi@gmx.at (v nemskem /slovenskem jeziku)
Josef

10.11.11 16:28
Če želite dobro plačano delo v Avstriji si obvezno poglejte spletno stran: www.delovtujini.info
Hlapci

10.11.11 19:16
Slovenci Bećki konjušari!
čllk

15.11.11 09:08
Lep pozdrav vsem
Prosla bi Gospoda ki mi je že enkrat oodpisal da mi nudi sobo na Dunaju
ali pa nekoga ki bi mi lahko pomagal samo glede prijave v avstriji ker sobo že imam
da se mi javi na Tel:040 155348 Jasna
Lep pozdrav vsem

delam v grazu in se vozim iz maribora v graz dnevno, zato me zanima, če je še kdo takšen tukaj, da bi se lahko vozila skupaj. Moj del.čas je od 7-16 (petek 7-13).
prosim piši na mail: melanie.cebe22@gmail.com
Janek

22.11.11 10:57
Na spletni strani www.delovtujini.info se pojavljajo zanimivi oglasi za delo v Avstriji, ali kdo ve kaj več o tem, oziroma ali že ima kakšne izkušnje z njimi ?
Ssonja

30.11.11 15:17
ZNAM ZELO DOBRO NEMŠKI JEZIK, IN RADA BI DELALA KJE V HOTELU KOT SOBARICA, ALI V KUHINJI...
PROSIM ČE SE mi napišeta vaš e mail naslov ali 041 240 421
Ssonja

30.11.11 15:18
IŠČEM ZAPOSLITEV V AVSTRIJI
ZNAM ZELO DOBRO NEMŠKI JEZIK, IN RADA BI DELALA KJE V HOTELU KOT SOBARICA, ALI V KUHINJI...
PROSIM ČE SE mi napišeta vaš e mail naslov ali 041 240 421
Pozdravljeni!

zanima me kaj več o delu vodoinštalaterja?
Imam kr nekaj izkušenj na tem področju.
Odpišite mi na mail :[email protected]
igork

04.12.11 11:36
Pozdravljeni,

zanimajo me kakršnakoli enostavna dela v Avstriji, tudi recimo v skladišču ali proizvodnji, po možnosti v Lipnici oz. Grazu oz. njihovi bližini. Imam osnovno znanje nemščine. Za kakršnekoli koristne informacije mi prosim pišite na moj mail: ikdrazenpetr@gmail.com.
Zuka

14.12.11 10:15
Tesar sam in me zanima delo v Avstriji.Imam zelo velike iskušnje.

zukic-nermin10@hotmail.com
rumburak

17.12.11 10:18
Sem socialni oskrbovalec na domu z začetniskim znanjem nemškega jezika, zanima me delo 24 urna oskrba ostarelih na domu v Avstriji.

kontakt
vmashina@gmail.com
LUDVIK CVAHTE

17.12.11 20:29
zanima me delo v avstriji kod voznik ali strojnik teške gradbene mehanizacije. oz če je gor kaka slovenska firma da bi delal preko njih. lepo pozdrav pisite mi na luka.cvahte@gmail.com
iz okolice maribora
Dada 555

01.01.12 12:13
Na portalu EUROPA EURES, je potrebno iskati.
Navodila, kako iskati. Tu je primer za negovalko......

EUROPA EURES -------------- klikneš na zgornji desni rob, ko piše, v katerem jeziku je internetna stran, ponavadi je v angleškem jeziku, jaz si naredim SI-- slovenščina

Select site language: Български (bg)Čeština (cs)Dansk (da)Deutsch (de)Eesti keel (et)Ελληνικά (el)English (en)Español (es)Français (fr)Gaeilge (ga)Íslenska (is)Italiano (it)Latviešu Valoda (lv)Lietuvių Kalba (lt)Magyar (hu)Malti (mt)Nederlands (nl)Norsk (no)Polski (pl)Português (pt)Românã (ro)Slovenčina (sk)Slovenščina (sl)Suomi (fi)Svenska (sv)Nato .....
Išči zaposlitev

Danes, 1 062 305 Čakajo vas ponudbe za prosta delovna mesta.
1. Podrobnejša opredelitev iskanega prostega delovnega mesta Poglej priljubljene

Izberite poklic iz pripadajočega menija:
--- Izberite --- Zakonodajalci/zakonodajalke, visoki uradniki/visoke uradnice Menedžerji/menedžerke družb Menedžerji/menedžerke manjših družb Strokovnjaki/strokovnjakinje za računalništvo, tehnične in druge znanstvene vede Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje biomedicinskih, b... Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje Računovodski, pravni strokovnjaki/strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in ume... Tehniki/tehnice računalniških, inženirskih in znanstvenih strok Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu in bioloških vedah Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke učiteljev/učiteljic, vzgojiteljev/vzgojiteljic ipd. Finančni, komercialni in upravni strokovni sodelavci/finančne, komercialne in upravne strokovne sode... Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje Uradniki/uradnice za poslovanje s strankami Zaposleni v hotelirskih, gostinskih in osebnih storitvah Modeli, prodajalci/prodajalke Kvalificirani kmetovalci/kmetovalke, ribiči/ribičke, gozdarji/gozdarke Samooskrbni kmetijski in ribiški delavci/samooskrbne kmetijske in ribiške delavke Gradbinci/gradbinke, rudarji/rudarke in kamnolomci/kamnolomke Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke, mehaniki/mehaničarke elekronskih naprav Finomehaniki/finomehaničarke, rokodelci/rokodelke, tiskarji/tiskarke ipd. Drugi poklici za neindustrijski način dela Upravljalci/upravljalke procesnih strojev in naprav Upravljalci/upravljalke strojev za proizvodnjo izdelkov in sestavljalci/sestavljalke izdelkov Vozniki/voznice, upravljalci/upravljalke transportnih naprav in premičnih strojev Poklici za preprosta prodajna, storitvena in komunalna dela Poklici za preprosta kmetijska in ribiška dela ipd. Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, tr... --- Vsi poklici --- klikneš, da se ti prikažejo nazivi delov.mest
-- Izberi vse --Spremljevalci/spremljevalke potnikov ipd.Poklici za gospodinjska, gostinska dela ipd.Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo, nego ipd.Drugi poklici za osebne storitveAstrologi/astrologinje, vedeževalci/vedeževalke ipd.Poklici za varovanje oseb in premoženja klikneš, za podrobni naziv delovnega mesta
-- Izberi vse --Poklici za nego otrokPoklici za zdravstveno in socialno oskrbo v zavodihPoklici za zdravstveno in socialno oskrbo na domuPoklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo, nego ipd., d.n. klikneš, še bolj podrobno opredeljeno delovno mesto, drugače se prikaže preveč delovnih mest.
ali:
uporabite Najdi za iskanje poklicev, povezanih s posameznimi spretnostmi ali nazivi delovnega mesta
ali:
Vpišite KLJUČNO BESEDO:
Preberite več >>
<<Zapri
Iskanje poteka ali po dejanskem nazivu dela, po nacionalni referenci ali po EURESovi referenci

ali:
Vnesite nacionalno referenčno številko:

2. Izbira datuma
Prikaži prosta delovna mesta, objavljena: Danes v zadnjih 3 dneh v zadnjem tednu v zadnjem mesecu vsa v zadnjih treh dneh , tednu ali mesecu, klikneš, katero hočeš, opredeliti se moraš
Trajanje pogodbe: vsa Za nedoločen čas Za določen čas Ni opredeljeno
3. Kje bi želeli delati?
Izbiranje ene same države
Država: --- Izberite državo --- Avstrija Belgija Bolgarija Ciper Danska Estonija Finska Francija Grčija Irska Islandija Italija Latvija Lihtenštajn Litva Luksemburg Madžarska Malta Nemčija Nizozemska Norveška Poljska Portugalska Romunija Slovaška Slovenija Združeno kraljestvo Češka republika Španija Švedska Švica imaš celo EU, se opredeliš za Avstrijo ali katero želiš.........
Regija : -- Vse regije --BurgenlandKärntenNiederösterreichOberösterreichSALZBURGSteiermarkTirolVorarlbergWien spet opredelitev za regijo
Izbira več držav/več regij
(Če kliknete na ime države, se prikažejo vse njene regije)
Izberi vse države
Avstrija

zeleni kvadratek desno spodaj ISKANJE

Nato se izpiše, to kaj je na razpolago

Avstrija: 3 ustrezno(a) delovno(a) mesto(a) (3 zaposlitev (zaposlitve))
Steiermark: 3 ustrezno(a) delovno(a) mesto(a) (3 zaposlitev (zaposlitve))
KLIKNEŠ, da se prikaže seznam teh treh del.

(3 prosta delovna mesta)
1. Heimhelfer/in Prikaži podrobnosti klikneš za podrobni opis
Opis:Der Samariterbund Steiermark, Spezialist in Sachen Urlaubs- und Langzeitpflege, sucht für sein Pflegekompetenzzentrum in Stubenberg 1 Heimhelfer/in . ....
Vir:AMS, Javni zavodi za zaposlovanje, Avstrija
2. Heimhelfer/in Prikaži podrobnosti
Opis:Zur Verstärkung unseres Teams in der Hauskrankenpflege suchen wir zum ehest möglichen Eintritt 1 Heimhelfer/in mit entsprechender Ausbildung sowie ei....
3. Heimhelfer/in Prikaži podrobnosti
Opis:Das SKZ Lindenhof liegt in Kniezenberg, ca. 1km vom Ortszentrum Mooskirchen entfernt. Die herrliche Aussicht, wunderschöne Wanderwege und frische Luft....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spet odpreš posamezno, da podrobno prebereš, takole izgleda
(

Dodaj med priljubljene
Življenje in delo
Iskanje svetovalcev EURES, Oststeiermark, Avstrija
Povzetek
Naziv:Heimhelfer/in
Opis:
Der Samariterbund Steiermark, Spezialist in Sachen Urlaubs- und Langzeitpflege, sucht für sein Pflegekompetenzzentrum in Stubenberg 1 Heimhelfer/in . Anforderungen: - Abgeschlossene HeimhelferInnenausbildung erforderlich und Praxis erwünscht - Führerschein B und eigener PKW zur Erreichung des Arbeitsplatzes erforderlich. Arbeitszeit: nach Absprache, Teilzeitbeschäftigung im Ausmaß von 20 Stunden pro Woche. Dienstgeber: Pflegekompetenzzentrum Samariterbund Steiermark, Gemeinnütziger Verband, Zeil 136, 8223 Stubenberg am See Bewerbung nach tel. Terminvereinbarung mit Herrn Horst Schürer oder mit Schwester Astrid unter 03176/80-765 Das Mindestentgelt für die Stelle als Heimhelfer/in beträgt 1.550,60 EUR brutto pro Monat auf Basis Vollzeitbeschäftigung. Bereitschaft zur Überzahlung.
Zahtevani jeziki:Deutsch-gut

Datum pričetka:24/10/2011
Geografski podatki
Država:AvstrijaRegija :Oststeiermark
Plača / Pogodba
Ur na teden:20,00
Vrsta pogodbe:NEDOLOČEN ČAS + KRAJŠI DELOVNI ČAS
Dodatki
Nudenje nastanitve:Ne
Zahteve
Zahtevana izobrazba in spretnosti:Obvezno izobraževanje / Začetno uvajanje v poklic
Zahtevane izkušnje:Zahtevane
Zahtevano vozniško dovoljenje:Vozilo za največ 8 potnikov, tovorno vozilo do 3.5 ton
Delodajalec
Ime:siehe Beschreibung
Informacije:Frau Elke Schürer
Naslov:Stubenberg am See
Telefon:+43 3176 80765
Kako se prijaviti
Kako se prijaviti:Telefon DELODAJALCA
Ostale informacije
Število delovnih mest:1

Datum objave:13/10/2011
Datum zadnje spremembe:12/12/2011ISCO koda:5133
Nacionalni sklic:4966295Nace koda:8710

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
če hočeš nazaj na novo iskanje po regiji, ali se hočeš vrniti nazaj na stran.
PA VELIKO SREČE PRI ISKANJU..............................

Avtor:

Naslov teme:

Zaščita proti e-slami:
Prosimo, rešite matematično vprašanje in vpišite odgovor v polje. Ta mehanizem je namenjen blokiranju programov, ki poskušajo samodejno izpolnjevati obrazce.
Vprašanje: koliko je 5 minus 5?